Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#SZUMITEAM
1 Szumlas Anna Połchowo Dorośli #SZUMITEAM
Adorator's
2 Gottwald Marzena Góra Dorośli Adorator's
Biegacze Świnoujście
3 Lebiedzińska Angelika Reda Dorośli Biegacze Świnoujście
Biegające Małżeństwo
4 Cieśla Jarek Reda Dorośli Biegające Małżeństwo
5 Cieśla Ela Reda Dorośli Biegające Małżeństwo
Biegam Pomagam
6 Komisarczyk Tobiasz Gościcino Dzieci Biegam Pomagam
7 Adrianowicz Bożena Bolszewo Dorośli Biegam Pomagam
Grupa Rewers
8 Ogonowski Daniel Gdańsk Dorośli Grupa Rewers
Klub 42,2 Lębork
9 Kożyczkowski Marcin Mosty Dorośli Klub 42,2 Lębork
Kocham Antonine!!!
10 Jeremicz Kamil Środa Wielkopolska Dorośli Kocham Antonine!!!
Komando Flaki
11 Cze-ga Sylwia Rumia Dorośli Komando Flaki
12 Dybowski Hubert Rumia Dzieci Komando Flaki
13 DYBOWSKI Oskar RUMIA Dzieci Komando Flaki
14 Dybowski Mateusz Rumia Dorośli Komando Flaki
Kontener Formy
15 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Dorośli Kontener Formy
16 Pociask Krzysztof Rumia Dorośli Kontener Formy
MEWO Team
17 Żelazkiewicz Monika Gdańsk Dorośli MEWO Team
18 Plichta Marcin Gościcino Dorośli MEWO Team
19 Wolny Małgorzata Rotmanka Dorośli MEWO Team
MTB-Małe Trójmiasto Biega
20 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Dorośli MTB-Małe Trójmiasto Biega
Maja Team
21 Płotka Filip Wejherowo Dzieci Maja Team
22 Kepka Ewa Wejherowo Dorośli Maja Team
Max Team
23 Rożkowski Maksymilian Sopot Dzieci Max Team
24 Rożkowski Bartłomiej Sopot Dorośli Max Team
25 Piwoni Małgorzata Sopot Dorośli Max Team
MŁODE DZIKI
26 Sadowski Piotr Rumia Dorośli MŁODE DZIKI
27 MARDZIŃSKA SYLWIA Bolszewo Dorośli MŁODE DZIKI
Młode Dziki
28 Kolasa Hanna Wejherowo Dorośli Młode Dziki
Młode Dziki RUNEDA
29 Brzezicka Magdalena Reda Dorośli Młode Dziki RUNEDA
30 Bemowska Dorota REDA Dorośli Młode Dziki RUNEDA
OSP KNIEWO
31 Sawicki Patryk Kniewo Dorośli OSP KNIEWO
Piwo to moje paliwo
32 Pawłowska Jolanta Dębogórze Dorośli Piwo to moje paliwo
33 Bieszk Grzegorz Dębogórze Dorośli Piwo to moje paliwo
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi
34 Słomska Zuzanna Wejherowo Dorośli Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi
PracaDlaBiegacza.pl
35 Nalewajko Tomasz Rumia Dorośli PracaDlaBiegacza.pl
Projekt1000up
36 Kaliczyńska Wioletta Rumia Dorośli Projekt1000up
Przecinak77
37 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Dorośli Przecinak77
Przedszkole Janowiaczek
38 Pociask Gustaw Rumia Dzieci Przedszkole Janowiaczek
RUNEDA Młode dziki
39 GRABOWSKA Agnieszka Reda Dorośli RUNEDA Młode dziki
Run Babys
40 Krauza Jerzy Bolszewo Dorośli Run Babys
41 Krauza Grażyna Bolszewo Dorośli Run Babys
42 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Dorośli Run Babys
43 Lademann Artur Bolszewo Dorośli Run Babys
44 Lademann Gabriela Bolszewo Dorośli Run Babys
Runeda
45 Kempczyński Filip Gdynia Dzieci Runeda
46 Bladowska Katarzyna Reda Dorośli Runeda
47 Szopa Marek Gdynia Dorośli Runeda
48 Szopa Małgorzata Gdynia Dorośli Runeda
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
49 Kempczyński Piotr Reda Dorośli Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
SP 4 Rumia
50 Pociask Witold Rumia Dzieci SP 4 Rumia
Sfora BMK
51 Roman Krzysztof Bolszewo Dorośli Sfora BMK
Soolashowe Truchtanie
52 Śliwiak Ewa Wejherowo Dorośli Soolashowe Truchtanie
53 Sularz Wojciech Gdynia Dorośli Soolashowe Truchtanie
Szkolne Koło Wolontariatu SP11 Wejherowo
54 Jóskowska Dobrosława Luzino Dorośli Szkolne Koło Wolontariatu SP11 Wejherowo
Szkoła Podstawowa nr 2 Luzino
55 Jóskowska Nina Luzino Dzieci Szkoła Podstawowa nr 2 Luzino
Ultra Way Team
56 Mrozowski Dariusz Rumia Dorośli Ultra Way Team
57 Zakrzewski Maciej Rumia Dorośli Ultra Way Team
Wymiatacze
58 Bieszke Izabela Mosty Dorośli Wymiatacze
WłóczyKije Gdynia
59 Nacewicz Ewa gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
60 Stryczyński Janek Gdynia Dzieci WłóczyKije Gdynia
61 Dawidowska Sabina Gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
62 Hebel Maria Gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
63 Konkol Izabela Prokowo Dorośli WłóczyKije Gdynia
64 Stryczyński Piotr Gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
65 Deutschmann Katarzyna Gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
66 Szustakiewicz Grażyna Gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
WłóczyKije Gdynia
67 Selib Izabela Gdynia Dorośli WłóczyKije Gdynia
Włóczykije Gdynia
68 Nietupski Dariusz Gdynia Dorośli Włóczykije Gdynia
ZMOTYWOWANI
69 Łaga Dorota Luzino Dorośli ZMOTYWOWANI
70 MAJKOWSKA ADRIANA BOLSZEWO Dorośli ZMOTYWOWANI
ZSHG GDYNIA
71 Słomska Natalia Wejherowo Dorośli ZSHG GDYNIA
Zmotywowani
72 Bury Liliana Reda Dorośli Zmotywowani
_BRAK NAZWY_
73 Pobłocka Agnieszka Pobłocka Zbychowo Dorośli
74 Jacob Violetta Sopot Dorośli
75 Jacob Grzegorz Sopot Dorośli
76 Czerski Antek Pogórze Dzieci
77 Czerski Michał Pogórze Dorośli
78 Kapczuk Jacek Mosty Dorośli
79 Nalepka Celina Wejherowo Dorośli
80 Ornal Mirosław Wejherowo Dorośli
81 Imianowska Malgorzata RUMIA Dorośli
82 Penkowski Bartosz Kębłowo Dzieci
83 Penkowski Tobiasz Kębłowo Dzieci
84 Penkowski Mateusz Kębłowo Dzieci
85 Penkowska Emilia Kębłowo Dorośli
86 Brzózka Dawid Kąpino Dzieci
87 Brzózka Magdalena Kąpino Dorośli
88 Brzózka Jakub Kąpino Dzieci
89 Doering Juliusz Reda Dzieci
90 Doering Daniel Reda Dorośli
91 Doering Irek Reda Dorośli
92 Mrozowska Magdalena RUMIA Dorośli
93 Milewczyk Dariusz Bolszewo Dorośli
94 Palczak Beata Gdynia Dorośli
95 Dziechciowska Aneta Wejherowo Dorośli
96 Konatowski Tadeusz Gdynia Dorośli
97 Konatowska Hanna Gdynia Dorośli
98 Klein Joanna Barłomino Dorośli
99 Michalska Martyna Bolszewo Dorośli
100 Milczewska Marta Bożepole Wielkie Dorośli
101 Wielgos Joanna Gdynia Dorośli
102 Miotk Michal Gdynia Dorośli
103 Blaszkowska Monika Bolszewo Dorośli
104 Mleczak Eugeniusz Wejherowo Dorośli
105 Dobies Anna Gdynia Dorośli
106 Drewa Tomasz Bolszewo Dorośli
107 Żółkoś Monika Gdynia Dorośli
108 Lis Małgorzata Lis Bolszewo Dorośli
109 Mudlaff Maria Wejherowo Dorośli
110 Śmigielski Mariusz Gdynia Dorośli
111 Śmigieslka Aleksandra Gdynia Dorośli
112 Neubauer Kamil Kostkowo Dzieci
113 Neubauer Krzysztof Kostkowo Dorośli
114 Dziuba Wanda Wejherowo Dorośli
115 Dziuba Jerzy Wejherowo Dorośli
116 Wrosz Marcin Wejherowo Dorośli
117 zakrzewska Brygida zakrzewska Zelewo Dorośli
118 Kowalik Lucyna Gdynia Dorośli
119 KRUCZEK AGATA SOPOT Dzieci
120 KRUCZEK ANITA SOPOT Dorośli
121 Rzepa Kazimierz Bolszewo Dorośli
122 Lutomski Marcel Pogórze Dzieci
123 Lutomski Kacper Pogórze Dzieci
124 Tessmer Magdalena Pogórze Dorośli
125 Ławniczak Borys Reda Dzieci
126 Ławniczak Karol Reda Dorośli
127 Lemanowicz Rafał Reda Dzieci
128 Lemanowicz Joanna Reda Dorośli
129 Kloka Małgorzata Gowino Dorośli
130 Rybakowska Joanna Luzino Dorośli
131 Szczudliński Marek Gdynia Dorośli
132 Kowalik Wioletta Gdynia Dorośli
133 KWIDZIŃSKA MAGDALENA LUZINO Dorośli
134 Białaszewska Izabela Reda Dorośli
135 Kalinowska Izabela Reda Dorośli
136 Drewa Joanna Bolszewo Dorośli
137 Beśka Paweł Przetoczyno Dorośli
138 Beśka Aleksandra Przetoczyno Dorośli
139 Beśka Teresa Przetoczyno Dorośli
140 Ziemann Mirosława Przetoczyno Dorośli
141 Stelmach Łukasz Luzino Dorośli
142 Beśka Teresa Przetoczyno Dorośli
143 skorek- maszota weronika GDYNIA Dorośli
144 Kozioł Dorota Gdynia Dorośli
145 Ciemny Marek Gdynia Dorośli
146 Szenbek Basia Kosakowo Dorośli
147 Szenbek Waldemar Kosakowo Dorośli
148 Wolska Magdalena Bychowo Dorośli
149 Dominik Alina Bychowo Dorośli
150 Malek Marcin Łęczyce Dorośli
151 Zaradny Łukasz Rumia Dorośli
152 Zaradna Julia Rumia Dorośli
153 Hommernik Hanna Pętkowice Dorośli
154 Merecka-Górska Anna Rumia Dorośli
155 Kunz Mikołaj Wejherowo Dzieci
156 Kunz Alicja Wejherowo Dorośli
157 Tauba Piotr Tauba Wejherowo Dorośli
158 Tauba Rozalia Tauba Wejherowo Dzieci
159 Halman NIKOLA Luzino Dzieci
160 Halman Mirosława Luzino Dorośli
161 Orzołek Martyna Rumia Dorośli
162 Orzołek Milena Rumia Dzieci
163 Orzołek Magdalena Rumia Dorośli
164 Janus Lucyna Wejherowo Dorośli
165 Wasilke Paulina Reda Dzieci
166 Wasilke Julia Reda Dzieci
167 Lehmann Aleksandra Lehmann Bolszewo Dorośli
168 Knitter Michalina Kosakowo Dzieci
169 Knitter Piotr Kosakowo Dorośli
170 Knitter Daria Kosakowo Dorośli
171 Szelbracikowski Nikodem Gdynia Dzieci
172 Szelbracikowski Daniel Gdynia Dorośli
173 Szelbracikowska Agnieszka Gdynia Dorośli
174 Szelbracikowski Daniel Gdynia Dorośli
175 Gudel Urszula Gdynia Dzieci
176 Gudel Jan Gdynia Dzieci
177 Wronka Tomasz Wronka Straszyn Dorośli
178 Gudel Justyna Gdynia Dorośli
179 Szczepkowski Franciszek Gdynia Dzieci
180 Szczepkowska Beata Gdynia Dorośli
181 Kulakowski Mikolaj Kulakowski Rumia Dorośli
182 Rychert Emilia Reda Dorośli
183 Lebiedzińska Sara Reda Dzieci
184 TAUBA Justyna Wejherowo Dorośli
185 Kunat Laura Gdynia Dzieci
186 Kunat Dawid Gdynia Dzieci
187 Kunat Łukasz Gdynia Dorośli
188 Kunat Anna Gdynia Dorośli
189 Krztoń Monika Rumia Dorośli
parkrun RUMIA / WYMIATACZE
190 Hinz Anna Rumia Dorośli parkrun RUMIA / WYMIATACZE


Wyświetleń: 2845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ