Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#SZUMITEAM | |||||||||
1 | Szumlas Anna | Połchowo | Dorośli | #SZUMITEAM | |||||
Adorator's | |||||||||
2 | Gottwald Marzena | Góra | Dorośli | Adorator's | |||||
Biegacze Świnoujście | |||||||||
3 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Dorośli | Biegacze Świnoujście | |||||
Biegające Małżeństwo | |||||||||
4 | Cieśla Ela | Reda | Dorośli | Biegające Małżeństwo | |||||
5 | Cieśla Jarek | Reda | Dorośli | Biegające Małżeństwo | |||||
Biegam Pomagam | |||||||||
6 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Dorośli | Biegam Pomagam | |||||
7 | Komisarczyk Tobiasz | Gościcino | Dzieci | Biegam Pomagam | |||||
Grupa Rewers | |||||||||
8 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Dorośli | Grupa Rewers | |||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
9 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Dorośli | Klub 42,2 Lębork | |||||
Kocham Antonine!!! | |||||||||
10 | Jeremicz Kamil | Środa Wielkopolska | Dorośli | Kocham Antonine!!! | |||||
Komando Flaki | |||||||||
11 | Dybowski Mateusz | Rumia | Dorośli | Komando Flaki | |||||
12 | DYBOWSKI Oskar | RUMIA | Dzieci | Komando Flaki | |||||
13 | Dybowski Hubert | Rumia | Dzieci | Komando Flaki | |||||
14 | Cze-ga Sylwia | Rumia | Dorośli | Komando Flaki | |||||
Kontener Formy | |||||||||
15 | Pociask Krzysztof | Rumia | Dorośli | Kontener Formy | |||||
16 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Dorośli | Kontener Formy | |||||
MEWO Team | |||||||||
17 | Żelazkiewicz Monika | Gdańsk | Dorośli | MEWO Team | |||||
18 | Plichta Marcin | Gościcino | Dorośli | MEWO Team | |||||
19 | Wolny Małgorzata | Rotmanka | Dorośli | MEWO Team | |||||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
20 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Dorośli | MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||
Maja Team | |||||||||
21 | Kepka Ewa | Wejherowo | Dorośli | Maja Team | |||||
22 | Płotka Filip | Wejherowo | Dzieci | Maja Team | |||||
Max Team | |||||||||
23 | Piwoni Małgorzata | Sopot | Dorośli | Max Team | |||||
24 | Rożkowski Bartłomiej | Sopot | Dorośli | Max Team | |||||
25 | Rożkowski Maksymilian | Sopot | Dzieci | Max Team | |||||
MŁODE DZIKI | |||||||||
26 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Dorośli | MŁODE DZIKI | |||||
27 | Sadowski Piotr | Rumia | Dorośli | MŁODE DZIKI | |||||
Młode Dziki | |||||||||
28 | Kolasa Hanna | Wejherowo | Dorośli | Młode Dziki | |||||
Młode Dziki RUNEDA | |||||||||
29 | Bemowska Dorota | REDA | Dorośli | Młode Dziki RUNEDA | |||||
30 | Brzezicka Magdalena | Reda | Dorośli | Młode Dziki RUNEDA | |||||
OSP KNIEWO | |||||||||
31 | Sawicki Patryk | Kniewo | Dorośli | OSP KNIEWO | |||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
32 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Dorośli | Piwo to moje paliwo | |||||
33 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Dorośli | Piwo to moje paliwo | |||||
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi | |||||||||
34 | Słomska Zuzanna | Wejherowo | Dorośli | Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi | |||||
PracaDlaBiegacza.pl | |||||||||
35 | Nalewajko Tomasz | Rumia | Dorośli | PracaDlaBiegacza.pl | |||||
Projekt1000up | |||||||||
36 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | Dorośli | Projekt1000up | |||||
Przecinak77 | |||||||||
37 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Dorośli | Przecinak77 | |||||
Przedszkole Janowiaczek | |||||||||
38 | Pociask Gustaw | Rumia | Dzieci | Przedszkole Janowiaczek | |||||
RUNEDA Młode dziki | |||||||||
39 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Dorośli | RUNEDA Młode dziki | |||||
Run Babys | |||||||||
40 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Dorośli | Run Babys | |||||
41 | Lademann Artur | Bolszewo | Dorośli | Run Babys | |||||
42 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Dorośli | Run Babys | |||||
43 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Dorośli | Run Babys | |||||
44 | Krauza Jerzy | Bolszewo | Dorośli | Run Babys | |||||
Runeda | |||||||||
45 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Dorośli | Runeda | |||||
46 | Szopa Marek | Gdynia | Dorośli | Runeda | |||||
47 | Kempczyński Filip | Gdynia | Dzieci | Runeda | |||||
48 | Bladowska Katarzyna | Reda | Dorośli | Runeda | |||||
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | |||||||||
49 | Kempczyński Piotr | Reda | Dorośli | Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | |||||
SP 4 Rumia | |||||||||
50 | Pociask Witold | Rumia | Dzieci | SP 4 Rumia | |||||
Sfora BMK | |||||||||
51 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Dorośli | Sfora BMK | |||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
52 | Sularz Wojciech | Gdynia | Dorośli | Soolashowe Truchtanie | |||||
53 | Śliwiak Ewa | Wejherowo | Dorośli | Soolashowe Truchtanie | |||||
Szkolne Koło Wolontariatu SP11 Wejherowo | |||||||||
54 | Jóskowska Dobrosława | Luzino | Dorośli | Szkolne Koło Wolontariatu SP11 Wejherowo | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 Luzino | |||||||||
55 | Jóskowska Nina | Luzino | Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 Luzino | |||||
Ultra Way Team | |||||||||
56 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Dorośli | Ultra Way Team | |||||
57 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Dorośli | Ultra Way Team | |||||
Wymiatacze | |||||||||
58 | Bieszke Izabela | Mosty | Dorośli | Wymiatacze | |||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
59 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
60 | Deutschmann Katarzyna | Gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
61 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
62 | Hebel Maria | Gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
63 | Dawidowska Sabina | Gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
64 | Stryczyński Janek | Gdynia | Dzieci | WłóczyKije Gdynia | |||||
65 | Nacewicz Ewa | gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
66 | Konkol Izabela | Prokowo | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
67 | Selib Izabela | Gdynia | Dorośli | WłóczyKije Gdynia | |||||
Włóczykije Gdynia | |||||||||
68 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Dorośli | Włóczykije Gdynia | |||||
ZMOTYWOWANI | |||||||||
69 | MAJKOWSKA ADRIANA | BOLSZEWO | Dorośli | ZMOTYWOWANI | |||||
70 | Łaga Dorota | Luzino | Dorośli | ZMOTYWOWANI | |||||
ZSHG GDYNIA | |||||||||
71 | Słomska Natalia | Wejherowo | Dorośli | ZSHG GDYNIA | |||||
Zmotywowani | |||||||||
72 | Bury Liliana | Reda | Dorośli | Zmotywowani | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
73 | Klein Joanna | Barłomino | Dorośli | ||||||
74 | Lehmann Aleksandra Lehmann | Bolszewo | Dorośli | ||||||
75 | Drewa Joanna | Bolszewo | Dorośli | ||||||
76 | Rzepa Kazimierz | Bolszewo | Dorośli | ||||||
77 | Lis Małgorzata Lis | Bolszewo | Dorośli | ||||||
78 | Drewa Tomasz | Bolszewo | Dorośli | ||||||
79 | Blaszkowska Monika | Bolszewo | Dorośli | ||||||
80 | Michalska Martyna | Bolszewo | Dorośli | ||||||
81 | Milewczyk Dariusz | Bolszewo | Dorośli | ||||||
82 | Milczewska Marta | Bożepole Wielkie | Dorośli | ||||||
83 | Dominik Alina | Bychowo | Dorośli | ||||||
84 | Wolska Magdalena | Bychowo | Dorośli | ||||||
85 | Kunat Anna | Gdynia | Dorośli | ||||||
86 | Kunat Łukasz | Gdynia | Dorośli | ||||||
87 | Kunat Dawid | Gdynia | Dzieci | ||||||
88 | Kunat Laura | Gdynia | Dzieci | ||||||
89 | Szczepkowska Beata | Gdynia | Dorośli | ||||||
90 | Szczepkowski Franciszek | Gdynia | Dzieci | ||||||
91 | Gudel Justyna | Gdynia | Dorośli | ||||||
92 | Gudel Jan | Gdynia | Dzieci | ||||||
93 | Gudel Urszula | Gdynia | Dzieci | ||||||
94 | Szelbracikowski Daniel | Gdynia | Dorośli | ||||||
95 | Szelbracikowska Agnieszka | Gdynia | Dorośli | ||||||
96 | Szelbracikowski Daniel | Gdynia | Dorośli | ||||||
97 | Szelbracikowski Nikodem | Gdynia | Dzieci | ||||||
98 | Ciemny Marek | Gdynia | Dorośli | ||||||
99 | Kozioł Dorota | Gdynia | Dorośli | ||||||
100 | skorek- maszota weronika | GDYNIA | Dorośli | ||||||
101 | Kowalik Wioletta | Gdynia | Dorośli | ||||||
102 | Szczudliński Marek | Gdynia | Dorośli | ||||||
103 | Kowalik Lucyna | Gdynia | Dorośli | ||||||
104 | Śmigieslka Aleksandra | Gdynia | Dorośli | ||||||
105 | Śmigielski Mariusz | Gdynia | Dorośli | ||||||
106 | Żółkoś Monika | Gdynia | Dorośli | ||||||
107 | Dobies Anna | Gdynia | Dorośli | ||||||
108 | Miotk Michal | Gdynia | Dorośli | ||||||
109 | Wielgos Joanna | Gdynia | Dorośli | ||||||
110 | Konatowska Hanna | Gdynia | Dorośli | ||||||
111 | Konatowski Tadeusz | Gdynia | Dorośli | ||||||
112 | Palczak Beata | Gdynia | Dorośli | ||||||
113 | Kloka Małgorzata | Gowino | Dorośli | ||||||
114 | Brzózka Jakub | Kąpino | Dzieci | ||||||
115 | Brzózka Magdalena | Kąpino | Dorośli | ||||||
116 | Brzózka Dawid | Kąpino | Dzieci | ||||||
117 | Penkowska Emilia | Kębłowo | Dorośli | ||||||
118 | Penkowski Mateusz | Kębłowo | Dzieci | ||||||
119 | Penkowski Tobiasz | Kębłowo | Dzieci | ||||||
120 | Penkowski Bartosz | Kębłowo | Dzieci | ||||||
121 | Knitter Daria | Kosakowo | Dorośli | ||||||
122 | Knitter Piotr | Kosakowo | Dorośli | ||||||
123 | Knitter Michalina | Kosakowo | Dzieci | ||||||
124 | Szenbek Waldemar | Kosakowo | Dorośli | ||||||
125 | Szenbek Basia | Kosakowo | Dorośli | ||||||
126 | Neubauer Krzysztof | Kostkowo | Dorośli | ||||||
127 | Neubauer Kamil | Kostkowo | Dzieci | ||||||
128 | Halman Mirosława | Luzino | Dorośli | ||||||
129 | Halman NIKOLA | Luzino | Dzieci | ||||||
130 | Stelmach Łukasz | Luzino | Dorośli | ||||||
131 | KWIDZIŃSKA MAGDALENA | LUZINO | Dorośli | ||||||
132 | Rybakowska Joanna | Luzino | Dorośli | ||||||
133 | Malek Marcin | Łęczyce | Dorośli | ||||||
134 | Kapczuk Jacek | Mosty | Dorośli | ||||||
135 | Hommernik Hanna | Pętkowice | Dorośli | ||||||
136 | Tessmer Magdalena | Pogórze | Dorośli | ||||||
137 | Lutomski Kacper | Pogórze | Dzieci | ||||||
138 | Lutomski Marcel | Pogórze | Dzieci | ||||||
139 | Czerski Michał | Pogórze | Dorośli | ||||||
140 | Czerski Antek | Pogórze | Dzieci | ||||||
141 | Beśka Teresa | Przetoczyno | Dorośli | ||||||
142 | Ziemann Mirosława | Przetoczyno | Dorośli | ||||||
143 | Beśka Teresa | Przetoczyno | Dorośli | ||||||
144 | Beśka Aleksandra | Przetoczyno | Dorośli | ||||||
145 | Beśka Paweł | Przetoczyno | Dorośli | ||||||
146 | Lebiedzińska Sara | Reda | Dzieci | ||||||
147 | Rychert Emilia | Reda | Dorośli | ||||||
148 | Wasilke Julia | Reda | Dzieci | ||||||
149 | Wasilke Paulina | Reda | Dzieci | ||||||
150 | Kalinowska Izabela | Reda | Dorośli | ||||||
151 | Białaszewska Izabela | Reda | Dorośli | ||||||
152 | Lemanowicz Joanna | Reda | Dorośli | ||||||
153 | Lemanowicz Rafał | Reda | Dzieci | ||||||
154 | Ławniczak Karol | Reda | Dorośli | ||||||
155 | Ławniczak Borys | Reda | Dzieci | ||||||
156 | Doering Irek | Reda | Dorośli | ||||||
157 | Doering Daniel | Reda | Dorośli | ||||||
158 | Doering Juliusz | Reda | Dzieci | ||||||
159 | Krztoń Monika | Rumia | Dorośli | ||||||
160 | Kulakowski Mikolaj Kulakowski | Rumia | Dorośli | ||||||
161 | Orzołek Magdalena | Rumia | Dorośli | ||||||
162 | Orzołek Milena | Rumia | Dzieci | ||||||
163 | Orzołek Martyna | Rumia | Dorośli | ||||||
164 | Merecka-Górska Anna | Rumia | Dorośli | ||||||
165 | Zaradna Julia | Rumia | Dorośli | ||||||
166 | Zaradny Łukasz | Rumia | Dorośli | ||||||
167 | Mrozowska Magdalena | RUMIA | Dorośli | ||||||
168 | Imianowska Malgorzata | RUMIA | Dorośli | ||||||
169 | KRUCZEK ANITA | SOPOT | Dorośli | ||||||
170 | KRUCZEK AGATA | SOPOT | Dzieci | ||||||
171 | Jacob Grzegorz | Sopot | Dorośli | ||||||
172 | Jacob Violetta | Sopot | Dorośli | ||||||
173 | Wronka Tomasz Wronka | Straszyn | Dorośli | ||||||
174 | TAUBA Justyna | Wejherowo | Dorośli | ||||||
175 | Janus Lucyna | Wejherowo | Dorośli | ||||||
176 | Tauba Rozalia Tauba | Wejherowo | Dzieci | ||||||
177 | Tauba Piotr Tauba | Wejherowo | Dorośli | ||||||
178 | Kunz Alicja | Wejherowo | Dorośli | ||||||
179 | Kunz Mikołaj | Wejherowo | Dzieci | ||||||
180 | Wrosz Marcin | Wejherowo | Dorośli | ||||||
181 | Dziuba Jerzy | Wejherowo | Dorośli | ||||||
182 | Dziuba Wanda | Wejherowo | Dorośli | ||||||
183 | Mudlaff Maria | Wejherowo | Dorośli | ||||||
184 | Mleczak Eugeniusz | Wejherowo | Dorośli | ||||||
185 | Dziechciowska Aneta | Wejherowo | Dorośli | ||||||
186 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Dorośli | ||||||
187 | Nalepka Celina | Wejherowo | Dorośli | ||||||
188 | Pobłocka Agnieszka Pobłocka | Zbychowo | Dorośli | ||||||
189 | zakrzewska Brygida zakrzewska | Zelewo | Dorośli | ||||||
parkrun RUMIA / WYMIATACZE | |||||||||
190 | Hinz Anna | Rumia | Dorośli | parkrun RUMIA / WYMIATACZE |
Wyświetleń: 6993