Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 10 Drewniak Artur Kielno Bieg 5 km
2 20 Guzowski Denis Cetyń Bieg 5 km
3 19 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg 5 km Talex Borzytuchom
4 24 Konkol Kamila Wejherowo Bieg 5 km
5 47 Sikora Piote Lębork Bieg 5 km KS Rozłazino
6 58 Baranowska Wiktoria Świetlino Nordic Walking 5 km
7 8 Dmochowski Chrystian Dmochowski Wejherowo Bieg 5 km
8 57 Baranowska Maria Świetlino Nordic Walking 5 km
9 23 Kiełtyka Łukasz Świetlino Bieg 5 km Piękne Świetlino
10 50 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze 42,2
11 97 Skurtys Dagmara REDA Nordic Walking 5 km
12 96 Skurtys Cezary REDA Nordic Walking 5 km
13 69 Karcz Sabina Świetlino Nordic Walking 5 km
14 93 Przygoda Marika Świetlino Nordic Walking 5 km
15 92 Przygoda Emilia Świetlino Nordic Walking 5 km
16 94 Przygoda Oliwia Świetlino Nordic Walking 5 km
17 68 Karcz Karina Świetlino Nordic Walking 5 km
18 64 Hrycyk Krzysztof Lębork Nordic Walking 5 km
19 63 Hrycyk Izabela Lębork Nordic Walking 5 km
20 12 Fierka Tomasz Lębork Bieg 5 km
21 65 Jankowiak Alicja Lębork Nordic Walking 5 km
22 54 Agatowska Hanna Mosty Nordic Walking 5 km
23 37 Pawłowska Anna Lębork Bieg 5 km
24 81 Łapczuk Maria Lębork Nordic Walking 5 km
25 6 Deman-Klawikowska Cynthia Strzebielino - Pologne Bieg 5 km senior
26 22 Karcz Kacper Świetlino Bieg 5 km
27 56 Baranowska Danuta Świetlino Nordic Walking 5 km
28 7 Dmochowska Julita Rybno Bieg 5 km
29 3 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 5 km UKS Ekoludek Szczenurze
30 60 Gawart Igor Rozlazino Nordic Walking 5 km
31 59 Gawart Anna Rozłazino Nordic Walking 5 km
32 36 Murakowski Robert Rozłazino Bieg 5 km
33 35 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg 5 km
34 67 Jasiński Jakub Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
35 66 Jasińska Iwona Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
36 79 Kwiatkowski Błażej Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
37 78 Kwiatkowska Kamila Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
38 33 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team/LKB im. Braci Petk
39 34 Muczyński Ryszard Lębork Bieg 5 km KS Rozłazino
40 39 Puchalska Milena Lęczyce Bieg 5 km
41 71 Klarecka Beata Gniewino Nordic Walking 5 km
42 98 Warmińska Anna Gniewino Nordic Walking 5 km
43 70 Klarecka Anna Słajkowo Nordic Walking 5 km
44 72 Klarecka Marlena Gniewino Nordic Walking 5 km
45 25 Kowalczuk Agnieszka Kaczkowo Bieg 5 km
46 40 Ropela Marcin Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
47 9 Domski Jakub Łęczyce Bieg 5 km
48 100 Żyłka Barbara Łęczyce Nordic Walking 5 km
49 89 Petta Magdalena ŁĘCZYCE Nordic Walking 5 km
50 90 Płotek Dorota Gowino Nordic Walking 5 km
51 82 Marzec Daria Wejherowo Nordic Walking 5 km
52 95 Rohde Arleta Rohde Wejherowo Nordic Walking 5 km
53 86 Niepomnik Alicja Tadzino Nordic Walking 5 km
54 52 Szymichowski Daniel Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
55 51 Szymichowska Krystyna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
56 18 Grzenkowicz Tomasz Linia Bieg 5 km
57 17 Grzenkowicz Paweł Linia Bieg 5 km
58 15 Grzenkowicz Anna Linia Bieg 5 km
59 77 Konkol Krystyna Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork
60 76 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork
61 32 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg 5 km
62 31 Maszota Izabela Rozłazino Bieg 5 km
63 30 Maszota Brygida Rozłazino Bieg 5 km
64 91 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic Walking 5 km Active Age
65 87 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
66 88 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km
67 38 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km
68 16 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
69 53 Wroński Mateusz Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
70 48 Soldatke Piotr Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
71 41 Ropela Martyna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
72 44 Ropela Zuzanna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
73 45 Rutkowska Katarzyna Lubowidz Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
74 85 NERC DOROTA RUMIA Nordic Walking 5 km
75 11 Durzyński Tomasz Lębork Bieg 5 km 42,2 Lębork
76 28 Licau Anetta Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
77 29 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
78 46 Rutkowski Mariusz Lubowidz Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
79 14 Goszka Agata Goszka Kopalino Bieg 5 km Biegający Dietetyk team
80 80 Labudda Jaromir Wysokie Nordic Walking 5 km
81 21 Hollander Adam Łęczyn Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
82 5 Dąbrowski Damian Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
83 4 Dąbrowska Angelika Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
84 26 Kropidłowska Anna Łeczyn Dolny Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
85 27 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
86 42 Ropela Monika Kaczkowo Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
87 43 Ropela Radosław Kaczkowo Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
88 2 Cirocki Rafał Strzebielino Bieg 5 km
89 1 Cirocka Marlena Strzebielino Bieg 5 km
90 49 Stefanski Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS ROZŁAZINO
91 83 Michalak Iwona Gniewino Nordic Walking 5 km
92 75 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
93 74 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
94 73 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
95 61 Hajdukiewicz Aleksandra Wejherowo Nordic Walking 5 km
96 13 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Bieg 5 km Active Age
97 55 Banasiak Damian Lębork Nordic Walking 5 km Active Age
98 62 Hejmowski Wojciech Bożepole Wielkie Nordic Walking 5 km
99 99 Wos-Hejmowska Agnieszka Bożepole Wielkie Nordic Walking 5 km
100 84 Myszewski Tomasz Wejherowo Nordic Walking 5 km NightShadows Wejherowo


Wyświetleń: 1221

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ