Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 13 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Bieg 5 km Active Age
2 49 Stefanski Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS ROZŁAZINO
3 1 Cirocka Marlena Strzebielino Bieg 5 km
4 2 Cirocki Rafał Strzebielino Bieg 5 km
5 43 Ropela Radosław Kaczkowo Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
6 42 Ropela Monika Kaczkowo Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
7 27 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
8 26 Kropidłowska Anna Łeczyn Dolny Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
9 4 Dąbrowska Angelika Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
10 5 Dąbrowski Damian Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
11 21 Hollander Adam Łęczyn Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
12 14 Goszka Agata Goszka Kopalino Bieg 5 km Biegający Dietetyk team
13 46 Rutkowski Mariusz Lubowidz Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
14 29 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
15 28 Licau Anetta Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
16 11 Durzyński Tomasz Lębork Bieg 5 km 42,2 Lębork
17 45 Rutkowska Katarzyna Lubowidz Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
18 44 Ropela Zuzanna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
19 41 Ropela Martyna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
20 48 Soldatke Piotr Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
21 53 Wroński Mateusz Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
22 16 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino
23 38 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km
24 30 Maszota Brygida Rozłazino Bieg 5 km
25 31 Maszota Izabela Rozłazino Bieg 5 km
26 32 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg 5 km
27 15 Grzenkowicz Anna Linia Bieg 5 km
28 17 Grzenkowicz Paweł Linia Bieg 5 km
29 18 Grzenkowicz Tomasz Linia Bieg 5 km
30 51 Szymichowska Krystyna Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
31 52 Szymichowski Daniel Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
32 9 Domski Jakub Łęczyce Bieg 5 km
33 40 Ropela Marcin Łęczyce Bieg 5 km WOLF TEAM/Spichlerz
34 25 Kowalczuk Agnieszka Kaczkowo Bieg 5 km
35 39 Puchalska Milena Lęczyce Bieg 5 km
36 34 Muczyński Ryszard Lębork Bieg 5 km KS Rozłazino
37 33 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team/LKB im. Braci Petk
38 35 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg 5 km
39 36 Murakowski Robert Rozłazino Bieg 5 km
40 3 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 5 km UKS Ekoludek Szczenurze
41 7 Dmochowska Julita Rybno Bieg 5 km
42 22 Karcz Kacper Świetlino Bieg 5 km
43 6 Deman-Klawikowska Cynthia Strzebielino - Pologne Bieg 5 km senior
44 37 Pawłowska Anna Lębork Bieg 5 km
45 12 Fierka Tomasz Lębork Bieg 5 km
46 50 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze 42,2
47 23 Kiełtyka Łukasz Świetlino Bieg 5 km Piękne Świetlino
48 8 Dmochowski Chrystian Dmochowski Wejherowo Bieg 5 km
49 47 Sikora Piote Lębork Bieg 5 km KS Rozłazino
50 24 Konkol Kamila Wejherowo Bieg 5 km
51 19 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg 5 km Talex Borzytuchom
52 20 Guzowski Denis Cetyń Bieg 5 km
53 10 Drewniak Artur Kielno Bieg 5 km
54 84 Myszewski Tomasz Wejherowo Nordic Walking 5 km NightShadows Wejherowo
55 99 Wos-Hejmowska Agnieszka Bożepole Wielkie Nordic Walking 5 km
56 62 Hejmowski Wojciech Bożepole Wielkie Nordic Walking 5 km
57 55 Banasiak Damian Lębork Nordic Walking 5 km Active Age
58 61 Hajdukiewicz Aleksandra Wejherowo Nordic Walking 5 km
59 73 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
60 74 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
61 75 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Nordic Walking 5 km
62 83 Michalak Iwona Gniewino Nordic Walking 5 km
63 80 Labudda Jaromir Wysokie Nordic Walking 5 km
64 85 NERC DOROTA RUMIA Nordic Walking 5 km
65 88 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 5 km
66 87 Pankiewicz Anna Gowino Nordic Walking 5 km
67 91 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic Walking 5 km Active Age
68 76 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork
69 77 Konkol Krystyna Lębork Nordic Walking 5 km KreativSport Lębork
70 86 Niepomnik Alicja Tadzino Nordic Walking 5 km
71 95 Rohde Arleta Rohde Wejherowo Nordic Walking 5 km
72 82 Marzec Daria Wejherowo Nordic Walking 5 km
73 90 Płotek Dorota Gowino Nordic Walking 5 km
74 89 Petta Magdalena ŁĘCZYCE Nordic Walking 5 km
75 100 Żyłka Barbara Łęczyce Nordic Walking 5 km
76 72 Klarecka Marlena Gniewino Nordic Walking 5 km
77 70 Klarecka Anna Słajkowo Nordic Walking 5 km
78 98 Warmińska Anna Gniewino Nordic Walking 5 km
79 71 Klarecka Beata Gniewino Nordic Walking 5 km
80 78 Kwiatkowska Kamila Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
81 79 Kwiatkowski Błażej Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
82 66 Jasińska Iwona Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
83 67 Jasiński Jakub Bożepole Małe Nordic Walking 5 km
84 59 Gawart Anna Rozłazino Nordic Walking 5 km
85 60 Gawart Igor Rozlazino Nordic Walking 5 km
86 56 Baranowska Danuta Świetlino Nordic Walking 5 km
87 81 Łapczuk Maria Lębork Nordic Walking 5 km
88 54 Agatowska Hanna Mosty Nordic Walking 5 km
89 65 Jankowiak Alicja Lębork Nordic Walking 5 km
90 63 Hrycyk Izabela Lębork Nordic Walking 5 km
91 64 Hrycyk Krzysztof Lębork Nordic Walking 5 km
92 68 Karcz Karina Świetlino Nordic Walking 5 km
93 94 Przygoda Oliwia Świetlino Nordic Walking 5 km
94 92 Przygoda Emilia Świetlino Nordic Walking 5 km
95 93 Przygoda Marika Świetlino Nordic Walking 5 km
96 69 Karcz Sabina Świetlino Nordic Walking 5 km
97 96 Skurtys Cezary REDA Nordic Walking 5 km
98 97 Skurtys Dagmara REDA Nordic Walking 5 km
99 57 Baranowska Maria Świetlino Nordic Walking 5 km
100 58 Baranowska Wiktoria Świetlino Nordic Walking 5 km


Wyświetleń: 1369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ