Bieg 5km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kategoria M kat Czas netto Prędkość Czas/km Start bieg Meta bieg
1 19 GUZOWSKI DARIUSZ M 1 TRZEBIELINO TALEX BORZYTUCHOM Bieg 5km Open M 1 00:20:44.76 14.47 00:04:08 00:20:44.76
2 46 RUTKOWSKI MARIUSZ M 2 LUBOWIDZ WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open M 2 00:20:59.12 14.3 00:04:11 00:20:59.12
3 11 DURZYŃSKI TOMASZ M 3 LĘBORK 42,2 LĘBORK Bieg 5km Open M 3 00:21:21.69 14.05 00:04:16 00:21:21.69
4 27 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ M 4 ŁĘCZYN DOLNY WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open M 4 00:21:42.04 13.82 00:04:20 00:21:42.04
5 3 CZERWIONKA JAKUB M 5 CHARBROWSKI BÓR UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Bieg 5km Open M 5 00:22:03.83 13.6 00:04:24 00:00:00.52 00:22:04.35
6 43 ROPELA RADOSŁAW M 6 KACZKOWO WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open M 6 00:22:20.36 13.43 00:04:28 00:22:20.36
7 23 KIEŁTYKA ŁUKASZ M 7 ŚWIETLINO PIĘKNE ŚWIETLINO Bieg 5km Open M 7 00:23:14.15 12.91 00:04:38 00:23:14.15
8 13 GLINKA AGNIESZKA GLINKA K 1 LĘBORK ACTIVE AGE Bieg 5km Open K 1 00:25:31.76 11.76 00:05:06 00:00:00.7 00:25:31.83
9 22 KARCZ KACPER M 8 ŚWIETLINO Bieg 5km Open M 8 00:26:03.99 11.52 00:05:12 00:26:03.99
10 40 ROPELA MARCIN M 9 ŁĘCZYCE WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open M 9 00:26:15.85 11.42 00:05:15 00:00:00.15 00:26:16.00
11 84 ORZECHOWSKI MARIUSZ M 10 WEJHEROWO NIGHTSHADOWS WEJHEROWO Bieg 5km Open M 10 00:26:35.43 11.29 00:05:19 00:26:35.43
12 36 MURAKOWSKI ROBERT M 11 ROZŁAZINO Bieg 5km Open M 11 00:26:37.90 11.26 00:05:19 00:00:02.08 00:26:39.98
13 10 DREWNIAK ARTUR M 12 KIELNO Bieg 5km Open M 12 00:26:59.47 11.11 00:05:24 00:00:00.65 00:27:00.12
14 53 DRAMCZYK MARTYNA K 2 LĘBORK ACTVE AGE Bieg 5km Open K 2 00:27:25.75 10.94 00:05:29 00:00:00.55 00:27:26.30
15 9 DOMSKI JAKUB M 13 ŁĘCZYCE Bieg 5km Open M 13 00:28:22.40 10.57 00:05:40 00:00:01.13 00:28:23.53
16 41 PROŃ MARTYNA K 3 ROZŁAZINO WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open K 3 00:28:31.22 10.52 00:05:42 00:28:31.22
17 47 SIKORA PIOTE M 14 LĘBORK KS ROZŁAZINO Bieg 5km Open M 14 00:28:29.99 10.52 00:05:42 00:00:01.80 00:28:31.79
18 52 SZYMICHOWSKI DANIEL M 15 ŁĘCZYCE WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open M 15 00:28:35.13 10.5 00:05:43 00:00:00.12 00:28:35.25
19 16 GRZENKOWICZ MATEUSZ M 16 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO Bieg 5km Open M 16 00:28:52.71 10.38 00:05:46 00:00:01.93 00:28:54.64
20 35 MURAKOWSKA JOANNA K 4 ROZŁAZINO Bieg 5km Open K 4 00:28:54.64 10.38 00:05:46 00:28:54.64
21 48 SOLDATKE PIOTR M 17 ŁĘCZYCE WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open M 17 00:29:09.26 10.29 00:05:49 00:00:00.9 00:29:09.35
22 8 DMOCHOWSKI CHRYSTIAN DMOCHOWSKI M 18 WEJHEROWO Bieg 5km Open M 18 00:29:12.18 10.27 00:05:50 00:00:01.59 00:29:13.77
23 14 GOSZKA AGATA GOSZKA K 5 KOPALINO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM Bieg 5km Open K 5 00:29:23.14 10.21 00:05:52 00:29:23.14
24 49 STEFANSKI ŁUKASZ M 19 REDYSTOWO KS ROZŁAZINO Bieg 5km Open M 19 00:29:49.93 10.05 00:05:58 00:00:01.13 00:29:51.06
25 29 LICAU KRZYSZTOF M 20 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO Bieg 5km Open M 20 00:29:49.80 10.05 00:05:58 00:00:01.42 00:29:51.22
26 45 RUTKOWSKA KATARZYNA K 6 LUBOWIDZ WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open K 6 00:29:55.64 10.03 00:05:59 00:29:55.64
27 24 KONKOL KAMILA K 7 WEJHEROWO Bieg 5km Open K 7 00:30:55.44 9.69 00:06:11 00:00:02.13 00:30:57.57
28 12 FIERKA TOMASZ M 21 LĘBORK Bieg 5km Open M 21 00:31:29.57 9.52 00:06:18 00:00:01.21 00:31:30.78
29 37 PAWŁOWSKA ANNA K 8 LĘBORK Bieg 5km Open K 8 00:31:29.33 9.52 00:06:18 00:00:01.50 00:31:30.83
30 38 PIRYCKI TADEUSZ M 22 ROZŁAZINO-KARCZEMKI Bieg 5km Open M 22 00:31:45.10 9.44 00:06:21 00:00:01.02 00:31:46.12
31 7 DMOCHOWSKA JULITA K 9 RYBNO Bieg 5km Open K 9 00:32:14.50 9.3 00:06:27 00:00:01.09 00:32:15.59
32 42 ROPELA MONIKA K 10 KACZKOWO WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open K 10 00:32:39.65 9.19 00:06:31 00:32:39.65
33 25 KOWALCZUK AGNIESZKA K 11 KACZKOWO Bieg 5km Open K 11 00:32:50.63 9.13 00:06:34 00:00:00.54 00:32:51.17
34 4 DĄBROWSKA ANGELIKA K 12 ŁĘCZYCE WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open K 12 00:33:01.11 9.09 00:06:36 00:33:01.11
35 51 SZYMICHOWSKA KRYSTYNA K 13 ŁĘCZYCE WOLF TEAM/SPICHLERZ Bieg 5km Open K 13 00:34:14.04 8.76 00:06:50 00:34:14.04

Marsz NW 5km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kategoria M kat Czas netto Prędkość Czas/km Start NW Meta NW
1 5 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO Marsz NW 5km Open M 1 00:33:26.30 8.96 00:06:41 00:00:02.16 00:33:28.46
2 55 BANASIAK DAMIAN M 2 LĘBORK ACTIVE AGE Marsz NW 5km Open M 2 00:34:55.62 8.59 00:06:59 00:00:01.37 00:34:56.99
3 67 SAŁADOM GRZEGORZ M 3 LĘBORK Marsz NW 5km Open M 3 00:35:51.16 8.37 00:07:10 00:00:00.45 00:35:51.61
4 76 KONKOL ANDRZEJ M 4 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK Marsz NW 5km Open M 4 00:36:51.78 8.14 00:07:22 00:00:00.62 00:36:52.40
5 64 HRYCYK KRZYSZTOF M 5 LĘBORK Marsz NW 5km Open M 5 00:37:01.48 8.1 00:07:24 00:00:01.32 00:37:02.80
6 96 SKURTYS CEZARY M 6 REDA Marsz NW 5km Open M 6 00:40:26.22 7.41 00:08:05 00:00:02.03 00:40:28.25
7 91 PONARAD MAGDALENA K 1 LUBOWIDZ ACTIVE AGE Marsz NW 5km Open K 1 00:40:29.45 7.36 00:08:09 00:00:18.32 00:40:47.77
8 63 HRYCYK IZABELA K 2 LĘBORK Marsz NW 5km Open K 2 00:41:37.38 7.21 00:08:19 00:41:37.38
9 97 SKURTYS DAGMARA K 3 REDA Marsz NW 5km Open K 3 00:43:27.72 6.9 00:08:41 00:00:01.77 00:43:29.49
10 69 KARCZ SABINA K 4 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 4 00:44:51.83 6.67 00:08:59 00:00:06.09 00:44:57.92
11 65 JANKOWIAK ALICJA K 5 LĘBORK Marsz NW 5km Open K 5 00:46:11.33 6.49 00:09:14 00:00:03.07 00:46:14.40
12 71 KLARECKA BEATA K 6 GNIEWINO Marsz NW 5km Open K 6 00:46:55.82 6.39 00:09:23 00:00:02.54 00:46:58.36
13 72 KLARECKA MARLENA K 7 GNIEWINO Marsz NW 5km Open K 7 00:47:01.30 6.38 00:09:24 00:00:01.41 00:47:02.71
14 92 LABUDDA JAROMIR M 7 WYSOKIE Marsz NW 5km Open M 7 00:47:04.00 6.37 00:09:25 00:00:02.40 00:47:06.40
15 98 SZULC ZDZISŁAW M 8 GNIEWINO Marsz NW 5km Open M 8 00:47:06.15 6.36 00:09:25 00:00:03.46 00:47:09.61
16 89 PETTA MAGDALENA K 8 ŁĘCZYCE Marsz NW 5km Open K 8 00:47:08.40 6.36 00:09:26 00:00:03.60 00:47:12.00
17 100 ŻYŁKA BARBARA K 9 ŁĘCZYCE Marsz NW 5km Open K 9 00:47:09.20 6.35 00:09:26 00:00:04.15 00:47:13.35
18 54 AGATOWSKA HANNA K 10 MOSTY Marsz NW 5km Open K 10 00:48:21.40 6.2 00:09:41 00:00:03.81 00:48:25.21
19 79 KWIATKOWSKI BŁAŻEJ M 9 BOŻEPOLE MAŁE Marsz NW 5km Open M 9 00:48:45.87 6.14 00:09:46 00:00:06.40 00:48:52.27
20 83 MICHALAK IWONA K 11 GNIEWINO Marsz NW 5km Open K 11 00:48:48.04 6.13 00:09:47 00:00:07.20 00:48:55.24
21 61 HAJDUKIEWICZ ALEKSANDRA K 12 WEJHEROWO Marsz NW 5km Open K 12 00:48:47.80 6.13 00:09:47 00:00:07.66 00:48:55.46
22 50 GANART ANNA K 13 ROZŁAZINO Marsz NW 5km Open K 13 00:49:54.38 6.01 00:09:59 00:00:02.92 00:49:57.30
23 60 GAWART IGOR M 10 ROZLAZINO Marsz NW 5km Open M 10 00:49:54.56 6.01 00:09:59 00:00:02.77 00:49:57.33
24 93 PRZYGODA MARIKA K 14 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 14 00:49:56.81 6 00:10:00 00:00:05.40 00:50:02.21
25 68 KARCZ KARINA K 15 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 15 00:50:01.08 5.99 00:10:01 00:00:04.26 00:50:05.34
26 70 KLARECKA ANNA K 16 SŁAJKOWO Marsz NW 5km Open K 16 00:50:16.94 5.96 00:10:04 00:00:03.21 00:50:20.15
27 90 PŁOTEK DOROTA K 17 GOWINO Marsz NW 5km Open K 17 00:51:01.95 5.88 00:10:12 00:51:01.95
28 26 KROPIDŁOWSKA ANNA K 18 ŁECZYN DOLNY WOLF TEAM/SPICHLERZ Marsz NW 5km Open K 18 00:51:00.91 5.88 00:10:12 00:00:01.17 00:51:02.08
29 88 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 19 GOWINO Marsz NW 5km Open K 19 00:53:00.65 5.66 00:10:36 00:00:01.53 00:53:02.18
30 58 BARANOWSKA WIKTORIA K 20 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 20 00:53:03.73 5.64 00:10:37 00:00:05.74 00:53:09.47
31 78 KWIATKOWSKA KAMILA K 21 BOŻEPOLE MAŁE Marsz NW 5km Open K 21 00:54:15.72 5.52 00:10:52 00:00:06.75 00:54:22.47
32 66 JASIŃSKA IWONA K 22 BOŻEPOLE MAŁE Marsz NW 5km Open K 22 00:54:15.79 5.52 00:10:52 00:00:07.10 00:54:22.89
33 6 DEMAN-KLAWIKOWSKA CYNTHIA K 23 STRZEBIELINO - POLOGNE SENIOR Marsz NW 5km Open K 23 00:54:49.48 5.46 00:10:59 00:00:06.38 00:54:55.86
34 57 BARANOWSKA MARIA K 24 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 24 00:54:52.02 5.46 00:10:59 00:00:05.41 00:54:57.43
35 81 ŁAPCZUK MARIA K 25 LĘBORK Marsz NW 5km Open K 25 00:54:56.98 5.46 00:10:59 00:00:01.29 00:54:58.27
36 32 MYSZEWSKI TOMASZ M 11 WEJHEROWO NIGHT SHADOWS WEJHEROWO Marsz NW 5km Open M 11 00:54:59.58 5.45 00:11:00 00:00:04.64 00:55:04.22
37 59 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 12 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open M 12 00:57:07.40 5.25 00:11:26 00:00:03.69 00:57:11.09
38 94 PRZYGODA OLIWIA K 26 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 26 00:57:11.33 5.24 00:11:27 00:00:04.95 00:57:16.28
39 56 BARANOWSKA DANUTA K 27 ŚWIETLINO Marsz NW 5km Open K 27 00:57:10.39 5.24 00:11:27 00:00:06.34 00:57:16.73
40 95 ROHDE ARLETA ROHDE K 28 WEJHEROWO Marsz NW 5km Open K 28 00:58:00.09 5.16 00:11:37 00:00:08.79 00:58:08.88
41 82 MARZEC DARIA K 29 WEJHEROWO Marsz NW 5km Open K 29 00:58:08.50 5.15 00:11:39 00:00:07.18 00:58:15.68
42 86 NIEPOMNIK ALICJA K 30 TADZINO Marsz NW 5km Open K 30 00:58:08.05 5.15 00:11:39 00:00:08.27 00:58:16.32
43 74 KŁYK OLIWIA K 31 CHMIELENIEC Marsz NW 5km Open K 31 00:59:22.93 5.04 00:11:53 00:00:06.13 00:59:29.06
44 75 KŁYK PATRYK M 13 CHMIELENIEC Marsz NW 5km Open M 13 00:59:26.17 5.04 00:11:54 00:00:05.53 00:59:31.70
45 73 KŁYK KATARZYNA K 32 CHMIELENIEC Marsz NW 5km Open K 32 00:59:29.32 5.03 00:11:55 00:00:06.50 00:59:35.82

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ