BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 135 Karabin Anetta Dzierzgoń Bursztynowa 10 Dzierzgoń Team opłacono on-line
2 Gałuszyński Paweł Gdynia Bursztynowa 10 Active Flow
3 185 Woliński Karol Legbąd Bursztynowa 10 OSP Legbąd opłacono on-line
4 131 Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie Bursztynowa 10 Jodeling Jachas opłacono on-line
5 170 Skoczylas Łukasz Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
6 Łyś Daniel Reda Bursztynowa 20 NYPEL Reda
7 145 KRZYŚLAK BARBARA Sopot Bursztynowa 10 opłacono on-line
8 115 DOMARADZKI MAREK GDANSK Bursztynowa 10 FOCHA team opłacono on-line
9 107 Bracik Justyna Gorzów Wielkopolski Bursztynowa 10 opłacono on-line
10 251 Zawodnik Anonimowy Gdynia Bursztynowa 20 opłacono
11 163 Piskuła Aleksandra Cedry Małe Bursztynowa 10 opłacono on-line
12 600 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
13 Nowak Jakub Gdańsk Bursztynowa 10
14 148 Leymann Mirosław Malbork Bursztynowa 10 opłacono on-line
15 506 Bracik Jarek Gorzów Wielkopolski Bursztynowa 5 opłacono on-line
16 559 Modzelewski Maciej Łowicz Bursztynowa 5 opłacono on-line
17 570 Riabukha Oleksandr Krzemieńczuk Bursztynowa 5 AIC Team opłacono on-line
18 571 Rinc Małgorzata Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
19 576 Sajdłowski Dariusz Strzelce Krajeńskie Bursztynowa 5 opłacono on-line
20 575 Sajdłowska Aldona Strzelce Krajeńskie Bursztynowa 5 opłacono on-line
21 Kamiński Damian Żukowo Bursztynowa 5 Motywatornia Team limit osiągnięty
22 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Bursztynowa 5 limit osiągnięty
23 505 Bławat Marcin Pruszcz Gdański Bursztynowa 5 Borys Team opłacono on-line
24 517 Falba Paweł Gdańsk Bursztynowa 5 Borys Team opłacono on-line
25 167 Sidorowicz Anna Stogi Bursztynowa 10 opłacono on-line
26 125 Jabłoński Marcin Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
27 509 Burda Dorota Malbork Bursztynowa 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
28 203 Czarnecki Mateusz Stobiec Bursztynowa 20 opłacono on-line
29 180 WAJDA BARTOSZ PAPOWO BISKUPIE Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
30 116 Drewniak Artur Kielno Bursztynowa 10 opłacono on-line
31 147 Leśnikowska-Osielska Katarzyna Banino Bursztynowa 10 MORSJANKI opłacono on-line
32 556 Megger Piotr Trąbki Wielkie Bursztynowa 5 Iron Team opłacono on-line
33 565 Patora Justyna Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
34 111 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
35 598 Zorena Michał Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono
36 542 Kuźmiński Damian Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono
37 507 Brazulewicz Ariel Przejazdowo Bursztynowa 5 opłacono on-line
38 555 Mazur-Brazulewicz Justyna Przejazdowo Bursztynowa 5 Drużyna Justyna opłacono on-line
39 114 Deputat Wojciech elbląg Bursztynowa 10 grupa biegowa NDI opłacono on-line
40 553 Markiewicz Krystian Gdańsk Bursztynowa 5 Trener Dzik opłacono on-line
41 563 Niemyska Katarzyna Gdańsk Bursztynowa 5 Grupa Biegowa NDI opłacono on-line
42 181 Warchoł Adam Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
43 166 RUTKOWSKI Marcin Gdańsk Bursztynowa 10 7PBOT opłacono
44 221 LANG Marcin Gdynia Bursztynowa 20 LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
45 543 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Bursztynowa 5 Małe Lwy opłacono on-line
46 220 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
47 595 Witos Paweł Banino Bursztynowa 5 KM PSP GDYNIA JRG 3 opłacono on-line
48 594 Witkowska Mariola Górsk Bursztynowa 5 - opłacono on-line
49 548 Łuczak Monika Brąchnowo Bursztynowa 5 Morsy z Zalesia opłacono on-line
50 501 Beauvale Monika Rozgarty Bursztynowa 5 opłacono on-line
51 528 JAKUBOWSKA SABINA ŁUBIANKA Bursztynowa 5 opłacono on-line
52 584 Szewczun Jolanta Dzierzgon Bursztynowa 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
53 164 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 Iron Team , SUT Straszyn opłacono on-line
54 200 Arent Alan Gdańsk Bursztynowa 20 Arent team opłacono on-line
55 102 Arent Jarek Gdańsk Bursztynowa 10 Arent team opłacono on-line
56 103 Arent Magdalena Gdańsk Bursztynowa 10 Arent team opłacono on-line
57 150 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 Iron Team opłacono on-line
58 Laszczyk Nadia Reda Bursztynowa 20
59 249 Wysota Karina Gdynia Bursztynowa 20 opłacono on-line
60 177 Tusk Izabela Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
61 229 Nagórski Władysław Gdańsk Sobieszewo Bursztynowa 20 opłacono
62 566 Prochownik Marlena Kraków Bursztynowa 5 opłacono on-line
63 560 Mollin Bartlomiej Strzelno Bursztynowa 5 KP PSP Puck opłacono on-line
64 226 Matyjasik Hubert Sobieszewo Bursztynowa 20 opłacono
65 554 Marszewski Arkadiusz Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
66 Wicki Damian Przodkowo Bursztynowa 5 Lotos Straz limit osiągnięty
67 537 Korthals Małgorzata Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
68 130 Janik Robert Gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
69 532 Kamrowska Natalia Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
70 205 Draszawka Łukasz Warszawa Bursztynowa 20 Power Training opłacono on-line
71 508 Bugajski Adam Gdańsk Bursztynowa 5 Dead on Arrival opłacono on-line
72 123 Godzimirska Eliza Warszawa Bursztynowa 10 Reebok RUN CREW opłacono on-line
73 138 Kocoń Monika Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 10 SP Nr 87 opłacono
74 230 Narkiewicz Damian Gdańsk Bursztynowa 20 Team Aquacleaning24 opłacono on-line
75 510 Chmielarski Robert Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
76 572 Romanowska Monika Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
77 577 Siegert Grzegorz Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
78 Łazarski Marian Działowo Bursztynowa 5 Start Team Wąbrzeźno limit osiągnięty
79 Weiland Karina Sopot Bursztynowa 5 limit osiągnięty
80 511 Czeszejko Bartłomiej Iława Bursztynowa 5 opłacono on-line
81 248 Woźniak Łukasz Konstantynów Łódzki Bursztynowa 20 ALREC opłacono
82 246 Wiśniewska Maja Konstantynów Łódzki Bursztynowa 20 ALREC opłacono
83 247 Wiśniewski Robert Jawor Bursztynowa 20 opłacono on-line
84 Zakrzewska Agnieszka Malbork Bursztynowa 10 opłacono on-line
85 520 Gientka Sylwia Poznań Bursztynowa 5 opłacono on-line
86 538 Kosała Krzysztof Wejherowo Bursztynowa 5 opłacono on-line
87 569 Reclaf Piotr Borzestowo Bursztynowa 5 Borzestowo opłacono on-line
88 567 Reclaf Daria Borzestowo Bursztynowa 5 Borzestowo opłacono on-line
89 108 Broda Michał Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
90 222 Łosiński Damian Gdańsk Bursztynowa 20 LOTOS Running Team opłacono on-line
91 Świtała Katarzyna Gdańsk Bursztynowa 5 limit osiągnięty
92 169 Siwińska Gosia Tychy Bursztynowa 10 opłacono on-line
93 153 Michalska Ewa Tychy Bursztynowa 10 opłacono on-line
94 124 Hadam Przemek Tychy Bursztynowa 10 opłacono on-line
95 574 Rowiński Robert Gdańsk- Sobieszewo Bursztynowa 5 Go Wojtuś TEAM opłacono
96 558 Michalska Ania Tczew Bursztynowa 5 opłacono on-line
97 112 Bzdręga Malwina Elbląg Bursztynowa 10 opłacono on-line
98 547 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bursztynowa 5 Babillonia Babieniec opłacono on-line
99 526 Jabłoński Robert Dzierzgon Bursztynowa 5 opłacono
100 530 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bursztynowa 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono


Wyświetleń: 9741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ