BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pańczuk Robert Elbląg Bursztynowa 20 Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono on-line
2 Grajkowski Jakub Gdańsk Bursztynowa 5 Archeo-Adventure opłacono on-line
3 Mosiejczyk Jakub Prabuty Bursztynowa 10 Archeo-Adventure opłacono on-line
4 Terpiłowska Justyna Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
5 Pięta Darek Bydgoszcz Bursztynowa 10 50.00 PLN
6 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Bursztynowa 20 Straszyn Biega, SUT opłacono on-line
7 Lipka Kamila Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
8 Pacek Marcin Gdynia Bursztynowa 5 Euro Styl opłacono on-line
9 Marciniak Barbara Pustki 32 Bursztynowa 5 Radomno Biega 40.00 PLN
10 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bursztynowa 20 60.00 PLN
11 Gutowska Magdalena Gdańsk Bursztynowa 20 Fit-impet opłacono on-line
12 Zubrzycka-Wątróbska Ewa Gdańsk Bursztynowa 5 Fit-impet opłacono on-line
13 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
14 Kamiński Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI Bursztynowa 10 opłacono on-line
15 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Bursztynowa 10 opłacono on-line
16 Pęśko Michał Gdańsk Bursztynowa 10 50.00 PLN
17 Bubak Grzegorz Toruń Bursztynowa 10 opłacono on-line
18 Krauze Barbara Iława Bursztynowa 5 40.00 PLN
19 Daniszewski Marcin Drzonowo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
20 Dziubak Robert Lisewo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
21 Bajmler Anna Toruń Bursztynowa 5 40.00 PLN
22 Ledziński Kamil Pomiechówek Bursztynowa 5 opłacono on-line
23 Weremko weronika Gdańsk Bursztynowa 5 40.00 PLN
24 Pilecki Marcin Lisewo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
25 Gierszewska Grażyna Bydgoszcz Bursztynowa 10 opłacono on-line
26 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
27 Kołodziej Radek Warszawa Bursztynowa 10 STG WARSZAWA 50.00 PLN
28 Kołodziej Tomasz Warszawa Bursztynowa 10 STG WARSZAWA 50.00 PLN
29 Rycharski Konrad Kolbudy Bursztynowa 20 opłacono on-line
30 Szortyka Rafał Siniarzewo Bursztynowa 5 40.00 PLN
31 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bursztynowa 10 Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
32 Bednarz Maciej Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
33 Dembowski Mariusz Lidzbark Bursztynowa 20 H+H Polska 60.00 PLN
34 Mizera Artur Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
35 Biała Beata Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
36 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bursztynowa 10 UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono on-line
37 Stępień Grzegorz Kiernozia Bursztynowa 5 opłacono on-line
38 Gaweł Sabina Rumia Bursztynowa 10 opłacono on-line
39 Mosór Lilla KLucze Bursztynowa 5 Lisy Pustyni 40.00 PLN
40 Mosór Mariusz Klucze Bursztynowa 10 Lisy Pustyni 50.00 PLN
41 Ruszpel Anna Mińsk Mazowiecki Bursztynowa 5 40.00 PLN
42 Kuchcińska Monika Juszkowo Bursztynowa 20 Straszyn Biega, SUT opłacono on-line
43 Zamiatowska Kinga Bydgoszcz Bursztynowa 5 BELL LINA BDG opłacono on-line
44 Mamczura Gustaw Toruń Bursztynowa 5 40.00 PLN
45 Miler-Kosewska Marzena Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
46 Kobaka Weronika Gdansk Bursztynowa 5 opłacono on-line
47 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Bursztynowa 10 Dziki opłacono on-line
48 Mechowska Aleksandra Mechowska Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
49 tworke aleksandra gdansk Bursztynowa 5 opłacono on-line
50 tworke adam gdansk Bursztynowa 10 opłacono on-line
51 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO Bursztynowa 20 opłacono on-line
52 Kossakowska Katarzyna Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
53 Wałdowska Anna Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 20 xRunners 60.00 PLN
54 Wałdowski Dominik Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 20 xRunners 60.00 PLN
55 Skonka Anna Gdańsk Bursztynowa 5 OLO Team opłacono on-line
56 Skonka Aleksnader Gdańsk Bursztynowa 10 OLO Team opłacono on-line
57 Kroemer Rafał Gdańsk Bursztynowa 10 OLO Team opłacono on-line
58 Wasilewski Sławomir Kolbudy Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
59 Sioma Grzegorz Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
60 Hejnowski Marek Wiślina Bursztynowa 5 opłacono on-line
61 Szadkowska Ania Pruszcz Gdański Bursztynowa 5 opłacono on-line
62 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
63 Wojkowski Kamil Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono
64 Ingielewicz Magda Braniewo Bursztynowa 20 Braniewskie Gazele opłacono on-line
65 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
66 Paprocki Paweł Gdańsk Bursztynowa 10 Somsiady opłacono on-line
67 Żuchowski Sebastian Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
68 Czajka Sylwia Ostrowiec Świętokrzyski Bursztynowa 20 opłacono on-line
69 Lutka Krystian Kowale Bursztynowa 5 opłacono on-line
70 Szofer Bartosz Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
71 Kosiorek Patrycja Gdańsk Bursztynowa 10 Jaguar FIT opłacono on-line
72 Ostrouch Dominika Gdańsk Bursztynowa 10 Jaguar Fit opłacono on-line
73 Niechoćko Agata Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono
74 Nycek Maciej Gdańsk Bursztynowa 20 60.00 PLN
75 Jóźwik Michał Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
76 Wojnecki Marcin Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono
77 Rafałko Grzegorz Warszawa Bursztynowa 10 opłacono on-line
78 świrszcz andrzej MAŁOGOSZCZ Bursztynowa 10 SKP GIAGNOSTIK RAI ANAFIZJOTERAPIA UNIA MAŁOGOSZCZ 50.00 PLN
79 Kwietniewska Joanna Gdańsk Bursztynowa 5 40.00 PLN
80 Łapiński Paweł Gdańsk Bursztynowa 10 Vege Runners opłacono on-line
81 Mąkosa Sara Wiślinka Bursztynowa 10 50.00 PLN
82 Oleszczuk Grazyna Wislinka Bursztynowa 20 60.00 PLN
83 Filipowicz Tomasz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 20 Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej opłacono on-line
84 Nadolski Tomasz Prabuty Bursztynowa 20 Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
85 Nowopolski Leszek Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
86 Piekarska Karolina Brudnice Bursztynowa 10 opłacono on-line
87 Gaweł Ireneusz Rumia Bursztynowa 20 Projekt1000up opłacono on-line
88 Arendt Agnieszka Gdańsk Bursztynowa 10 Żarta Wataha opłacono on-line
89 Kocoń Eugeniusz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bursztynowa 10 opłacono
90 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański Bursztynowa 5 Pruszcz Biega Kobieta w Biegu opłacono on-line
91 Frejer Monika Gdańsk Bursztynowa 20 60.00 PLN
92 Skocka Ania Bojano Bursztynowa 5 40.00 PLN
93 Bach Łukasz Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
94 Derlaga Kamil Szymankowo Bursztynowa 20 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
95 Tesmer Magda Pruszcz Gdański Bursztynowa 5 opłacono on-line
96 Reclaf Marta Borzestowo Bursztynowa 5 opłacono on-line
97 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bursztynowa 20 opłacono on-line
98 Żorawik Danuta Gliwice Bursztynowa 10 50.00 PLN


Wyświetleń: 1134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ