BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 531 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bursztynowa 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
102 551 Mańka Sandra Dzierzgon Bursztynowa 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
103 550 Mańka Eryk Dzierzgon Bursztynowa 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
104 236 Redzimski Jakub Gdańsk Bursztynowa 20 PG Sport opłacono on-line
105 237 redzimski wiesław Gdańsk Bursztynowa 20 Zieloni Łąg opłacono on-line
106 580 SORENSEN Anton Gdańsk Bursztynowa 5 MRKS Gdańsk opłacono on-line
107 146 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Bursztynowa 10 opłacono on-line
108 188 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Bursztynowa 10 opłacono on-line
109 172 Skrzątek Anna Przyłęki Bursztynowa 10 opłacono on-line
110 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bursztynowa 20
111 Gredke Robert Anielin Bursztynowa 20 Team ZabieganeDni
112 106 Bielecki Tadeusz Rumia Bursztynowa 10 UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
113 238 Regulska Ewa Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
114 206 Filipowicz Natalia Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
115 515 Długoński Andrzej Grudziądz Bursztynowa 5 opłacono on-line
116 513 Długońska Agnieszka Grudziądz Bursztynowa 5 opłacono on-line
117 514 Długońska Beata Grudziądz Bursztynowa 5 opłacono on-line
118 578 Sikora Magdalena Kokoszkowy Bursztynowa 5 opłacono on-line
119 519 Galicki Przemysław Borkowo Bursztynowa 5 opłacono on-line
120 208 Galicka Izabela Borkowo Bursztynowa 20 opłacono on-line
121 186 Załęska Agnieszka Gdańsk Bursztynowa 10 MORSJANKI opłacono on-line
122 173 Strongowska Patrycja Banino Bursztynowa 10 MORSJANKI opłacono on-line
123 174 Strongowski Krzysztof Banino Bursztynowa 10 opłacono on-line
124 589 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bursztynowa 5 opłacono on-line
125 573 Roter Mirosław Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
126 Rybacki Patryk Gdańsk Bursztynowa 5 limit osiągnięty
127 Biskup Rafał Warszawa Bursztynowa 20 Run Dziadu Run
128 540 Kruk Kinga Glogow Bursztynowa 5 opłacono on-line
129 Kruk Kinga Glogow Bursztynowa 5 limit osiągnięty
130 231 NOWAK Andrzej GDAŃSK Bursztynowa 20 7PBOT opłacono on-line
131 233 Owczarek Izabela Glogow Bursztynowa 20 opłacono on-line
132 187 Zborowski Radek Stanisławice Bursztynowa 10 opłacono on-line
133 504 Bladowski Adam Reda Bursztynowa 5 opłacono on-line
134 587 Szram Jakub Łowicz Bursztynowa 5 opłacono on-line
135 119 GAŁAN LUCYNA Lublewo Gdańskie Bursztynowa 10 opłacono on-line
136 120 GAŁAN WOJCIECH Lublewo Gdańskie Bursztynowa 10 opłacono on-line
137 252 Zima Jan Minięta Bursztynowa 20 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
138 242 Szymańska Agata Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
139 126 Jachimowicz Bartosz Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
140 529 Jarocki Piotr Gdask Bursztynowa 5 opłacono on-line
141 223 Majewski Wojciech Dzierzgon Bursztynowa 20 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
142 215 Kienik Ewa Zbychowo Bursztynowa 20 opłacono on-line
143 214 Kienik Anna Jabłonowo Bursztynowa 20 opłacono on-line
144 201 Bylicki Krzysztof Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
145 523 Grzegocki Mateusz Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
146 527 Jakrzewska Izabela Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
147 129 Jakrzewski Piotr Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
148 225 Marczuk Marcin Gdańsk Bursztynowa 20 Wakacje Na Wyspie opłacono
149 210 Głodowski Michał Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
150 541 Kuczykowska-Tywusik Katarzyna Gdańsk Bursztynowa 5 Polufka opłacono on-line
151 561 Najmeg-Sokołowska Anna Elbląg Bursztynowa 5 opłacono on-line
152 503 Bieńkowski Robert Elbląg Bursztynowa 5 opłacono on-line
153 241 Stasiński Adam Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
154 216 Kłodawski Marek Bratian Bursztynowa 20 opłacono on-line
155 591 Wawrzyniak Ewa Oborniki Bursztynowa 5 Raf-Stol Biega opłacono on-line
156 592 Wawrzyniak Rafał Oborniki Bursztynowa 5 Raf-Stol Biega opłacono on-line
157 525 Horodeńska Ewa Michałowo Bursztynowa 5 opłacono on-line
158 533 Klim Wojciech Białystok Bursztynowa 5 opłacono on-line
159 536 Kolpert Izabela Elbląg Bursztynowa 5 opłacono on-line
160 535 Kolpert Arkadiusz Elbląg Bursztynowa 5 opłacono on-line
161 521 Grabowska-Sorensen Urszula Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono on-line
162 243 Świtońska Aleksandra Gdynia Bursztynowa 20 opłacono on-line
163 179 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bursztynowa 10 opłacono on-line
164 512 Dawidowicz Izabela Bogatka Bursztynowa 5 Maja Team opłacono on-line
165 127 Jackowiec-Jagielska Małgorzata Bydgoszcz Bursztynowa 10 opłacono on-line
166 128 Jagielski Łukasz Bydgoszcz Bursztynowa 10 opłacono on-line
167 250 Zakharchuk Vitalii Gdańsk Bursztynowa 20 opłacono on-line
168 136 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Bursztynowa 10 Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
169 582 Strzelczyk Przemek Mortęgi Bursztynowa 5 opłacono on-line
170 Iwanicki Łukasz Lublin Bursztynowa 10 LW. Bogdanka
171 109 Brzezińska Ewa Gdynia Bursztynowa 10 opłacono on-line
172 518 Fedek Adam Gdańsk Bursztynowa 5 Fedek Team opłacono on-line
173 117 Dubovyi Pavlo Gdańsk Bursztynowa 10 Endurance School opłacono on-line
174 516 Dubovyi Ivan Gdańsk Bursztynowa 5 Endurance School opłacono on-line
175 239 Rusin Bartosz Warszawa Bursztynowa 20 opłacono on-line
176 234 Pańczuk Robert Elbląg Bursztynowa 20 Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono on-line
177 522 Grajkowski Jakub Gdańsk Bursztynowa 5 Archeo-Adventure opłacono on-line
178 155 Mosiejczyk Jakub Prabuty Bursztynowa 10 Archeo-Adventure opłacono on-line
179 176 Terpiłowska Justyna Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
180 Pięta Darek Bydgoszcz Bursztynowa 10
181 218 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Bursztynowa 20 Straszyn Biega, SUT opłacono on-line
182 545 Lipka Kamila Gdynia Bursztynowa 5 opłacono on-line
183 564 Pacek Marcin Gdynia Bursztynowa 5 Euro Styl opłacono on-line
184 552 Marciniak Barbara Pustki 32 Bursztynowa 5 Radomno Biega opłacono on-line
185 224 Marciniak Tomasz Pustki 32 Bursztynowa 20 opłacono on-line
186 211 Gutowska Magdalena Gdańsk Bursztynowa 20 Fit-impet opłacono on-line
187 599 Zubrzycka-Wątróbska Ewa Gdańsk Bursztynowa 5 Fit-impet opłacono on-line
188 162 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Bursztynowa 10 opłacono on-line
189 134 Kamiński Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI Bursztynowa 10 opłacono on-line
190 133 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Bursztynowa 10 opłacono on-line
191 158 Pęśko Michał Gdańsk Bursztynowa 10 opłacono on-line
192 110 Bubak Grzegorz Toruń Bursztynowa 10 opłacono on-line
193 539 Krauze Barbara Iława Bursztynowa 5 opłacono on-line
194 113 Daniszewski Marcin Drzonowo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
195 118 Dziubak Robert Lisewo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
196 500 Bajmler Anna Toruń Bursztynowa 5 opłacono on-line
197 544 Ledziński Kamil Pomiechówek Bursztynowa 5 opłacono on-line
198 593 Weremko weronika Gdańsk Bursztynowa 5 opłacono
199 161 Pilecki Marcin Lisewo Bursztynowa 10 Aktywne Lisewo opłacono on-line
200 122 Gierszewska Grażyna Bydgoszcz Bursztynowa 10 opłacono on-line


Wyświetleń: 8610

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ