BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2021 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km

bieg 10,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start 8,4 km Meta 10,5 km
1 167 NOWAK KRZYSZTOF M 1 KRAKÓW ADAMCZERWINSKITEAM bieg 10,5 km 12.03 00:04:59 00:10:03.34 00:40:36.69 00:52:21.64
2 110 BUBAK GRZEGORZ M 2 TORUŃ bieg 10,5 km 11.91 00:05:02 00:10:08.99 00:41:44.04 00:52:54.86
3 182 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 3 KOLBUDY USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU bieg 10,5 km 11.91 00:05:02 00:10:05.19 00:41:20.72 00:52:55.78
4 168 SIOMA GRZEGORZ M 4 GDYNIA bieg 10,5 km 11.85 00:05:03 00:10:04.77 00:41:22.34 00:53:09.24
5 126 JACHIMOWICZ BARTOSZ M 5 GDAŃSK bieg 10,5 km 11.62 00:05:09 00:10:03.55 00:41:49.24 00:54:14.21
6 106 BIELECKI TADEUSZ M 6 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA bieg 10,5 km 11.42 00:05:15 00:10:12.81 00:43:45.35 00:55:11.93
7 165 RAFAŁKO GRZEGORZ M 7 WARSZAWA bieg 10,5 km 11.14 00:05:23 00:10:05.86 00:44:17.01 00:56:32.57
8 139 KOŁODZIEJ RADEK M 8 WARSZAWA STG WARSZAWA bieg 10,5 km 11.07 00:05:25 00:10:14.36 00:45:21.34 00:56:54.40
9 144 KROEMER RAFAŁ M 9 GDAŃSK OLO TEAM bieg 10,5 km 10.83 00:05:32 00:10:04.91 00:44:41.48 00:58:11.24
10 116 DREWNIAK ARTUR M 10 KIELNO bieg 10,5 km 10.67 00:05:37 00:10:07.74 00:46:10.83 00:59:02.38
11 170 SKOCZYLAS ŁUKASZ M 11 GDAŃSK bieg 10,5 km 10.65 00:05:37 00:10:13.42 00:46:20.19 00:59:08.86
12 117 DUBOVYI PAVLO M 12 GDAŃSK ENDURANCE SCHOOL bieg 10,5 km 10.61 00:05:39 00:10:10.25 00:47:10.67 00:59:23.70
13 189 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 13 GDAŃSK bieg 10,5 km 10.61 00:05:39 00:10:05.08 00:46:35.63 00:59:24.44
14 184 WOJTACKI TOMASZ M 14 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ bieg 10,5 km 10.47 00:05:43 00:10:04.12 00:47:06.08 01:00:09.95
15 135 KARABIN ANETTA K 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM bieg 10,5 km 10.47 00:05:44 00:10:08.25 00:47:19.22 01:00:12.49
16 166 RUTKOWSKI MARCIN M 15 GDAŃSK 7PBOT bieg 10,5 km 10.42 00:05:45 00:10:07.13 00:47:27.25 01:00:28.73
17 125 JABŁOŃSKI MARCIN M 16 GDAŃSK bieg 10,5 km 10.33 00:05:48 00:10:12.53 00:48:17.44 01:01:00.13
18 138 KOCOŃ MONIKA K 2 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA SP NR 87 bieg 10,5 km 10.18 00:05:53 00:10:10.57 00:48:49.68 01:01:52.84
19 130 JANIK ROBERT M 17 GDANSK bieg 10,5 km 10.18 00:05:53 00:10:16.25 00:48:46.34 01:01:54.01
20 152 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 3 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU bieg 10,5 km 10.09 00:05:56 00:10:04.67 00:48:43.64 01:02:26.69
21 151 MECHOWSKA ALEKSANDRA K 4 GDAŃSK bieg 10,5 km 10.08 00:05:57 00:10:10.03 00:48:51.08 01:02:30.88
22 108 BRODA MICHAŁ M 18 GDAŃSK bieg 10,5 km 10.07 00:05:57 00:10:11.10 00:48:38.21 01:02:32.84
23 134 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 19 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 10,5 km 10.01 00:05:59 00:10:03.89 00:50:24.24 01:02:56.59
24 136 KĘPA JAKUB M 20 GRODZISK MAZOWIECKI DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI bieg 10,5 km 9.92 00:06:03 00:10:13.54 00:50:15.42 01:03:32.36
25 118 DZIUBAK ROBERT M 21 LISEWO AKTYWNE LISEWO bieg 10,5 km 9.89 00:06:04 00:10:08.94 00:50:22.45 01:03:43.27
26 150 MAŁCZAK MAGDALENA K 5 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM bieg 10,5 km 9.88 00:06:04 00:10:08.57 00:50:21.65 01:03:44.44
27 140 KOŁODZIEJ TOMASZ M 22 WARSZAWA STG WARSZAWA bieg 10,5 km 9.66 00:06:12 00:10:17.48 00:51:44.00 01:05:13.07
28 190 BENERT JAN M 23 OTOMIN bieg 10,5 km 9.65 00:06:13 00:10:19.66 00:51:35.44 01:05:19.87
29 158 PĘŚKO MICHAŁ M 24 GDAŃSK bieg 10,5 km 9.56 00:06:16 00:10:07.07 00:51:27.75 01:05:53.80
30 159 PIEKARSKA KAROLINA K 6 BRUDNICE bieg 10,5 km 9.54 00:06:17 00:10:16.52 00:52:06.31 01:06:03.39
31 133 KAMIŃSKA KATARZYNA K 7 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 10,5 km 9.53 00:06:17 00:10:03.11 00:52:25.10 01:06:05.27
32 164 PODWYSOCKA DOMINIKA K 8 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM , SUT STRASZYN bieg 10,5 km 9.53 00:06:17 00:10:06.87 00:51:45.67 01:06:06.19
33 104 BACH ŁUKASZ M 25 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 10,5 km 9.53 00:06:17 00:10:13.42 00:52:20.41 01:06:07.25
34 122 GIERSZEWSKA GRAŻYNA K 9 BYDGOSZCZ bieg 10,5 km 9.43 00:06:21 00:10:12.28 00:52:31.39 01:06:47.97
35 105 BIAŁA BEATA K 10 GDAŃSK bieg 10,5 km 9.34 00:06:25 00:10:04.47 00:52:19.80 01:07:26.98
36 107 BRACIK JUSTYNA K 11 GORZÓW WIELKOPOLSKI bieg 10,5 km 9.32 00:06:26 00:10:13.03 00:53:25.74 01:07:36.28
37 173 STRONGOWSKA PATRYCJA K 12 BANINO MORSJANKI bieg 10,5 km 9.25 00:06:29 00:10:18.81 00:53:19.48 01:08:07.63
38 186 ZAŁĘSKA AGNIESZKA K 13 GDAŃSK MORSJANKI bieg 10,5 km 9.18 00:06:32 00:10:16.87 00:53:28.45 01:08:37.13
39 124 HADAM PRZEMEK M 26 TYCHY bieg 10,5 km 9.18 00:06:32 00:10:14.57 00:53:37.73 01:08:37.68
40 174 STRONGOWSKI KRZYSZTOF M 27 BANINO bieg 10,5 km 9.14 00:06:33 00:10:17.93 00:54:55.99 01:08:56.26
41 180 WAJDA BARTOSZ M 28 PAPOWO BISKUPIE AKTYWNE LISEWO bieg 10,5 km 9.1 00:06:35 00:10:07.90 00:55:43.14 01:09:12.64
42 129 JAKRZEWSKI PIOTR M 29 GDAŃSK bieg 10,5 km 9.07 00:06:36 00:10:18.66 00:53:57.39 01:09:26.10
43 102 ARENT JAREK M 30 GDAŃSK ARENT TEAM bieg 10,5 km 9.07 00:06:36 00:10:05.21 00:54:23.34 01:09:27.21
44 156 OSTROUCH DOMINIKA K 14 GDAŃSK JAGUAR FIT bieg 10,5 km 9.04 00:06:38 00:10:06.14 00:54:12.64 01:09:40.27
45 183 WOJNECKI MARCIN M 31 GDAŃSK bieg 10,5 km 9.01 00:06:39 00:10:19.67 00:54:44.70 01:09:56.09
46 176 TERPIŁOWSKA JUSTYNA K 15 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 10,5 km 8.99 00:06:40 00:10:06.16 00:54:49.81 01:10:06.76
47 100 ANDRES KATARZYNA K 16 PRUSZCZ GDAŃSKI DZIKI bieg 10,5 km 8.99 00:06:40 00:10:06.00 00:54:51.30 01:10:06.89
48 155 MOSIEJCZYK JAKUB M 32 PRABUTY ARCHEO-ADVENTURE bieg 10,5 km 8.97 00:06:41 00:10:21.32 00:55:16.23 01:10:12.12
49 172 SKRZĄTEK ANNA K 17 PRZYŁĘKI bieg 10,5 km 8.97 00:06:41 00:10:14.71 00:55:24.20 01:10:16.29
50 128 JAGIELSKI ŁUKASZ M 33 BYDGOSZCZ bieg 10,5 km 8.92 00:06:43 00:10:10.13 00:55:52.83 01:10:40.53
51 127 JACKOWIEC-JAGIELSKA MAŁGORZATA K 18 BYDGOSZCZ bieg 10,5 km 8.91 00:06:44 00:10:09.41 00:55:54.42 01:10:42.21
52 147 GUTOWSKI ŁUKASZ M 34 GDAŃSK bieg 10,5 km 8.83 00:06:47 00:10:21.15 00:56:06.65 01:11:21.69
53 148 LEYMANN MIROSŁAW M 35 MALBORK bieg 10,5 km 8.75 00:06:51 00:10:16.82 00:56:04.03 01:12:00.64
54 114 DEPUTAT WOJCIECH M 36 ELBLĄG GRUPA BIEGOWA NDI bieg 10,5 km 8.74 00:06:51 00:10:12.30 00:57:07.91 01:12:03.11
55 160 PILECKA KATARZYNA K 19 LISEWO AKTYWNE LISEWO bieg 10,5 km 8.73 00:06:52 00:10:10.64 00:56:11.42 01:12:11.64
56 132 JÓŹWIK MICHAŁ M 37 GDAŃSK bieg 10,5 km 8.68 00:06:54 00:10:20.82 00:55:57.21 01:12:33.97
57 157 PAPROCKI PAWEŁ M 38 GDAŃSK SOMSIADY bieg 10,5 km 8.66 00:06:55 00:10:07.00 00:56:29.98 01:12:44.84
58 175 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 39 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 10,5 km 8.63 00:06:57 00:10:19.10 00:56:07.57 01:12:59.31
59 171 SKONKA ALEKSANDER M 40 GDAŃSK OLO TEAM bieg 10,5 km 8.63 00:06:57 00:10:18.43 00:56:04.98 01:13:01.47
60 142 KOSSAKOWSKA KATARZYNA K 20 WARSZAWA bieg 10,5 km 8.63 00:06:57 00:10:09.08 00:58:34.33 01:13:02.28
61 123 GODZIMIRSKA ELIZA K 21 WARSZAWA REEBOK RUN CREW bieg 10,5 km 8.59 00:06:59 00:10:20.38 00:57:10.26 01:13:20.39
62 141 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 22 MALBORK KIJOWY FOLK bieg 10,5 km 8.53 00:07:02 00:10:15.92 00:57:57.34 01:13:53.67
63 181 WARCHOŁ ADAM M 41 GDAŃSK bieg 10,5 km 8.52 00:07:02 00:10:19.25 00:58:23.03 01:13:58.10
64 188 ZBRZEŹNY RAFAŁ M 42 GRUDZIĄDZ bieg 10,5 km 8.48 00:07:04 00:10:09.46 00:58:08.26 01:14:17.44
65 146 LACHOWICZ AGNIESZKA K 23 GRUDZIĄDZ bieg 10,5 km 8.48 00:07:04 00:10:07.47 00:58:11.51 01:14:20.05
66 169 SIWIŃSKA GOSIA K 24 TYCHY bieg 10,5 km 8.42 00:07:07 00:10:15.03 01:00:11.79 01:14:48.58
67 153 MICHALSKA EWA K 25 TYCHY bieg 10,5 km 8.28 00:07:14 00:10:14.01 01:00:21.07 01:16:05.21
68 162 PISAREK RYSZARD M 43 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 10,5 km 8.21 00:07:18 00:10:06.05 01:00:14.77 01:16:42.31
69 109 BRZEZIŃSKA EWA K 26 GDYNIA bieg 10,5 km 8.13 00:07:22 00:10:10.81 01:00:07.91 01:17:28.28
70 163 BRANICKI BARTOSZ M 44 OTOMIN bieg 10,5 km 8.07 00:07:26 00:10:16.10 01:00:05.80 01:18:03.66
71 112 BZDRĘGA MALWINA K 27 ELBLĄG bieg 10,5 km 8.06 00:07:26 00:10:07.09 01:00:51.54 01:18:10.57
72 161 PILECKI MARCIN M 45 LISEWO AKTYWNE LISEWO bieg 10,5 km 8.03 00:07:28 00:10:11.28 01:01:13.85 01:18:27.40
73 143 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 28 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK bieg 10,5 km 7.96 00:07:32 00:10:12.11 01:00:30.25 01:19:06.59
74 185 WOLIŃSKI KAROL M 46 LEGBĄD OSP LEGBĄD bieg 10,5 km 7.87 00:07:37 00:10:16.14 01:02:14.70 01:20:03.33
75 177 TUSK IZABELA K 29 GDYNIA bieg 10,5 km 7.87 00:07:37 00:10:12.72 01:02:19.38 01:20:06.13
76 119 GAŁAN LUCYNA K 30 LUBLEWO GDAŃSKIE bieg 10,5 km 7.63 00:07:51 00:10:12.55 01:03:28.69 01:22:31.73
77 120 GAŁAN WOJCIECH M 47 LUBLEWO GDAŃSKIE bieg 10,5 km 7.63 00:07:51 00:10:10.41 01:03:30.76 01:22:33.97
78 179 TYMINSKI KRZYSZTOF M 48 GDAŃSK bieg 10,5 km 7.42 00:08:05 00:10:13.17 01:05:36.99 01:24:52.93
79 145 KRZYŚLAK BARBARA K 31 SOPOT bieg 10,5 km 7.05 00:08:30 00:10:06.35 01:09:18.58 01:29:20.81
80 121 GAWEŁ SABINA K 32 RUMIA bieg 10,5 km 7.02 00:08:32 00:10:15.69 01:09:23.27 01:29:41.76
81 154 MILER-KOSEWSKA MARZENA K 33 GDAŃSK bieg 10,5 km 6.64 00:09:02 00:10:11.14 01:11:33.55 01:34:54.15

bieg 21 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start 8,4 km 10,5 km 18,9 km Meta 21 km
1 245 WAŁDOWSKI DOMINIK M 1 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA XRUNNERS bieg 21 km 11.95 00:05:01 00:00:02.08 00:41:11.23 00:52:28.17 01:33:54.28 01:45:24.64
2 229 NAGÓRSKI WŁADYSŁAW M 2 GDAŃSK SOBIESZEWO bieg 21 km 11.7 00:05:07 00:00:01.45 00:41:29.17 00:53:24.08 01:35:59.01 01:47:44.83
3 241 STASIŃSKI ADAM M 3 GDAŃSK bieg 21 km 11.65 00:05:09 00:00:01.76 00:42:11.38 00:53:34.76 01:35:57.75 01:48:12.67
4 250 ZAKHARCHUK VITALII M 4 GDAŃSK bieg 21 km 11.44 00:05:14 00:00:05.42 00:42:56.13 00:54:35.89 01:38:22.57 01:50:09.93
5 221 LANG MARCIN M 5 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA bieg 21 km 11.08 00:05:24 00:00:06.72 00:42:02.44 00:54:02.40 01:40:02.79 01:53:43.30
6 216 KŁODAWSKI MAREK M 6 BRATIAN bieg 21 km 10.82 00:05:32 00:00:08.88 00:43:31.74 00:55:51.69 01:43:00.62 01:56:27.52
7 253 WILCZEK MARCIN M 7 GDAŃSK bieg 21 km 10.82 00:05:32 00:00:04.66 00:43:34.96 00:56:05.70 01:43:44.80 01:56:29.12
8 204 DERLAGA KAMIL M 8 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA bieg 21 km 10.74 00:05:35 00:00:03.41 00:42:25.73 00:54:33.75 01:41:58.15 01:57:20.23
9 220 KWIATKOWSKI KAJETAN M 9 GDAŃSK bieg 21 km 10.65 00:05:37 00:00:03.59 00:42:56.46 00:55:44.59 01:44:18.32 01:58:17.29
10 247 WIŚNIEWSKI ROBERT M 10 JAWOR bieg 21 km 10.52 00:05:42 00:00:04.81 01:45:34.19 00:57:09.83 01:48:10.88 01:59:46.19
11 236 REDZIMSKI JAKUB M 11 GDAŃSK PG SPORT bieg 21 km 10.3 00:05:49 00:00:03.43 00:43:23.58 00:55:44.00 01:45:28.08 02:02:21.15
12 222 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 12 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM bieg 21 km 10.09 00:05:56 00:00:03.63 00:45:45.03 00:59:23.96 01:50:26.51 02:04:51.08
13 234 PAŃCZUK ROBERT M 13 ELBLĄG DOM BROKERSKI NEGOCJATOR bieg 21 km 10 00:05:59 00:00:05.41 00:49:04.25 01:02:36.31 01:52:36.14 02:05:58.11
14 242 SZYMAŃSKA AGATA K 1 GDAŃSK bieg 21 km 9.91 00:06:03 00:00:06.89 00:48:36.58 01:02:07.73 01:53:03.69 02:07:06.82
15 210 GŁODOWSKI MICHAŁ M 14 GDAŃSK bieg 21 km 9.74 00:06:09 00:00:09.72 00:49:49.50 01:03:13.90 01:55:03.07 02:09:18.54
16 233 OWCZAREK IZABELA K 2 GLOGOW bieg 21 km 9.71 00:06:10 00:00:03.73 00:49:51.22 01:03:33.24 01:55:06.93 02:09:46.28
17 235 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 3 BRANIEWO bieg 21 km 9.65 00:06:12 00:00:02.06 00:50:29.95 01:04:19.26 01:56:00.69 02:10:31.74
18 212 INGIELEWICZ MAGDA K 4 BRANIEWO BRANIEWSKIE GAZELE bieg 21 km 9.65 00:06:12 00:00:03.21 00:50:28.85 01:04:18.64 01:56:00.20 02:10:32.58
19 228 NADOLSKI TOMASZ M 15 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA bieg 21 km 9.5 00:06:19 00:00:05.21 00:48:54.44 01:02:27.73 01:57:03.37 02:12:41.42
20 249 WYSOTA KARINA K 5 GDYNIA bieg 21 km 9.44 00:06:21 00:00:05.46 00:50:57.89 01:05:08.44 01:58:45.75 02:13:32.11
21 244 WAŁDOWSKA ANNA K 6 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA XRUNNERS bieg 21 km 9.38 00:06:23 00:00:06.07 00:52:35.43 01:06:52.19 01:59:36.25 02:14:16.77
22 248 WOŹNIAK ŁUKASZ M 16 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ALREC bieg 21 km 9.37 00:06:24 00:00:04.85 00:45:46.25 00:59:23.80 01:57:13.90 02:14:28.76
23 237 REDZIMSKI WIESŁAW M 17 GDAŃSK ZIELONI ŁĄG bieg 21 km 9.25 00:06:29 00:00:06.40 00:48:46.49 01:02:53.36 01:59:39.12 02:16:10.31
24 226 MATYJASIK HUBERT M 18 SOBIESZEWO bieg 21 km 9.2 00:06:31 00:00:13.69 00:53:34.97 01:07:04.72 02:01:32.63 02:16:54.20
25 240 RYCHARSKI KONRAD M 19 KOLBUDY bieg 21 km 9.19 00:06:31 00:00:02.81 00:49:43.46 01:04:02.49 01:58:23.00 02:17:05.04
26 200 ARENT ALAN M 20 GDAŃSK ARENT TEAM bieg 21 km 9.17 00:06:32 00:00:05.82 00:49:29.87 01:03:57.00 02:00:58.09 02:17:20.60
27 252 ZIMA JAN M 21 MINIĘTA DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 21 km 9.13 00:06:34 00:00:09.05 00:45:36.14 00:58:50.98 01:59:19.46 02:18:04.49
28 205 DRASZAWKA ŁUKASZ M 22 WARSZAWA POWER TRAINING bieg 21 km 9.1 00:06:35 00:00:07.58 00:51:15.01 01:04:40.09 02:00:22.77 02:18:26.26
29 231 NOWAK ANDRZEJ M 23 GDAŃSK 7PBOT bieg 21 km 9.07 00:06:37 00:00:07.74 00:49:48.93 01:04:34.14 02:01:54.70 02:18:58.06
30 219 KUCHCIŃSKA MONIKA K 7 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA, SUT bieg 21 km 8.89 00:06:45 00:00:06.11 00:51:56.60 01:06:18.84 02:05:03.37 02:21:47.23
31 218 KUCHCINSKI BARTOSZ M 24 ROTMANKA STRASZYN BIEGA, SUT bieg 21 km 8.89 00:06:45 00:00:07.67 00:51:46.00 01:05:53.88 02:05:00.05 02:21:47.46
32 202 CZAJKA SYLWIA K 8 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI bieg 21 km 8.28 00:07:14 00:00:04.34 00:56:50.21 01:12:25.15 02:15:11.81 02:32:12.77
33 207 FILIPOWICZ TOMASZ M 25 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ WYSPY SOBIESZEWSKIEJ bieg 21 km 8.12 00:07:23 00:00:09.74 00:57:43.82 01:13:49.09 02:17:09.43 02:35:11.00
34 254 SZEWCZYK ŁUKASZ M 26 WARSZAWA bieg 21 km 7.98 00:07:30 00:00:10.03 00:57:14.90 01:13:42.96 02:18:59.09 02:37:48.41
35 238 REGULSKA EWA K 9 WARSZAWA bieg 21 km 7.81 00:07:41 00:00:06.37 01:02:20.66 01:18:05.51 02:24:15.02 02:41:21.48
36 206 FILIPOWICZ NATALIA K 10 WARSZAWA bieg 21 km 7.81 00:07:41 00:00:07.09 01:02:19.33 01:18:06.48 02:24:12.92 02:41:22.07
37 255 ZYCHORA PIOTR M 27 WARSZAWA bieg 21 km 7.76 00:07:44 00:00:10.45 01:02:06.37 01:19:54.37 02:25:20.17 02:42:25.48
38 215 KIENIK EWA K 11 ZBYCHOWO bieg 21 km 7.7 00:07:47 00:00:11.48 01:02:58.30 01:19:52.80 02:25:22.15 02:43:38.56
39 201 BYLICKI KRZYSZTOF M 28 WARSZAWA bieg 21 km 7.65 00:07:50 00:00:11.76 01:02:58.12 01:19:50.77 02:25:24.32 02:44:48.93
40 214 KIENIK ANNA K 12 JABŁONOWO bieg 21 km 7.64 00:07:50 00:00:10.37 01:03:02.55 01:19:55.00 02:25:36.93 02:44:50.27
41 208 GALICKA IZABELA K 13 BORKOWO bieg 21 km 7.57 00:07:55 00:00:08.26 01:01:36.48 01:18:59.92 02:27:38.76 02:46:29.25
42 217 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 29 WIŚLINKA bieg 21 km 7.42 00:08:05 00:00:10.08 01:01:16.81 01:18:46.77 02:29:36.71 02:49:54.86
43 243 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 14 GDYNIA bieg 21 km 7.39 00:08:07 00:00:09.16 01:00:42.72 01:18:28.02 02:31:15.64 02:50:31.49
44 246 WIŚNIEWSKA MAJA K 15 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ALREC bieg 21 km 7.32 00:08:11 00:00:06.01 01:04:11.05 01:21:27.09 02:33:51.63 02:52:01.42
DNF 209 GAWEŁ IRENEUSZ M DNF RUMIA PROJEKT1000UP bieg 21 km 00:00:02.51 00:14:22.64

bieg 5,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start 3,4 km Meta 5,5 km strażak
1 587 SZRAM JAKUB M 1 ŁOWICZ bieg 5,5 km 14.86 00:04:02 00:20:05.47 00:13:03.49 00:22:12.20 NIE
2 550 MAŃKA ERYK M 2 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 5,5 km 14.32 00:04:11 00:20:05.01 00:13:31.24 00:23:03.30 NIE
3 547 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 3 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC bieg 5,5 km 14.13 00:04:14 00:20:05.06 00:13:56.28 00:23:21.22 NIE
4 569 RECLAF PIOTR M 4 BORZESTOWO BORZESTOWO bieg 5,5 km 14.06 00:04:16 00:20:04.28 00:13:56.49 00:23:28.67 TAK
5 560 MOLLIN BARTLOMIEJ M 5 STRZELNO KP PSP PUCK bieg 5,5 km 14.02 00:04:16 00:20:05.26 00:13:53.62 00:23:32.42 TAK
6 570 RIABUKHA OLEKSANDR M 6 KRZEMIEŃCZUK AIC TEAM bieg 5,5 km 13.44 00:04:27 00:20:04.71 00:14:07.88 00:24:33.47 NIE
7 530 KACPERSKI BARTOSZ M 7 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 5,5 km 13.31 00:04:30 00:20:05.47 00:14:05.28 00:24:48.68 NIE
8 556 MEGGER PIOTR M 8 TRĄBKI WIELKIE IRON TEAM bieg 5,5 km 13.3 00:04:30 00:20:07.38 00:14:40.36 00:24:49.47 TAK
9 604 ŁAZARSKI MARIAN M 9 DZIAŁDOWO bieg 5,5 km 13.18 00:04:33 00:20:06.55 00:14:43.37 00:25:02.92 TAK
10 559 MODZELEWSKI MACIEJ M 10 ŁOWICZ bieg 5,5 km 12.7 00:04:43 00:20:05.51 00:14:57.87 00:25:59.53 NIE
11 553 MARKIEWICZ KRYSTIAN M 11 GDAŃSK TRENER DZIK bieg 5,5 km 12.62 00:04:45 00:20:18.96 00:15:36.11 00:26:09.39 NIE
12 576 SAJDŁOWSKI DARIUSZ M 12 STRZELCE KRAJEŃSKIE bieg 5,5 km 12.41 00:04:50 00:20:06.24 00:15:56.20 00:26:35.33 NIE
13 531 KACPERSKI MATEUSZ M 13 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 5,5 km 12.05 00:04:58 00:20:06.07 00:15:50.16 00:27:23.16 NIE
14 523 GRZEGOCKI MATEUSZ M 14 GDAŃSK bieg 5,5 km 11.69 00:05:08 00:20:27.49 00:16:30.24 00:28:14.54
15 595 WITOS PAWEŁ M 15 BANINO KM PSP GDYNIA JRG 3 bieg 5,5 km 11.54 00:05:12 00:20:06.98 00:16:29.56 00:28:36.84 TAK
16 508 BUGAJSKI ADAM M 16 GDAŃSK DEAD ON ARRIVAL bieg 5,5 km 11.41 00:05:15 00:20:05.56 00:16:57.20 00:28:55.85 NIE
17 582 STRZELCZYK PRZEMEK M 17 MORTĘGI bieg 5,5 km 11.31 00:05:18 00:20:06.39 00:16:18.11 00:29:11.13
18 502 BEDNARZ MACIEJ M 18 GDAŃSK bieg 5,5 km 11.12 00:05:23 00:20:06.20 00:17:14.43 00:29:40.25
19 551 MAŃKA SANDRA K 1 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 5,5 km 11.09 00:05:24 00:20:05.21 00:17:21.97 00:29:45.60 NIE
20 574 ROWIŃSKI ROBERT M 19 GDAŃSK- SOBIESZEWO GO WOJTUŚ TEAM bieg 5,5 km 10.59 00:05:40 00:20:13.08 00:18:37.72 00:31:10.35 NIE
21 517 FALBA PAWEŁ M 20 GDAŃSK BORYS TEAM bieg 5,5 km 10.49 00:05:43 00:20:08.26 00:18:28.81 00:31:28.33 NIE
22 526 JABŁOŃSKI ROBERT M 21 DZIERZGON bieg 5,5 km 10.39 00:05:46 00:20:06.28 00:17:56.79 00:31:46.97 NIE
23 554 MARSZEWSKI ARKADIUSZ M 22 GDAŃSK bieg 5,5 km 10.32 00:05:48 00:20:16.97 00:18:23.54 00:31:58.13 TAK
24 567 RECLAF DARIA K 2 BORZESTOWO BORZESTOWO bieg 5,5 km 10.25 00:05:51 00:20:07.12 00:19:10.48 00:32:12.73 NIE
25 505 BŁAWAT MARCIN M 23 PRUSZCZ GDAŃSKI BORYS TEAM bieg 5,5 km 10.18 00:05:53 00:20:11.28 00:19:23.51 00:32:25.33 NIE
26 602 SCIEŃSKI TOMASZ M 24 bieg 5,5 km 10.14 00:05:55 00:20:06.41 00:18:40.97 00:32:33.90
27 512 DAWIDOWICZ IZABELA K 3 BOGATKA MAJA TEAM bieg 5,5 km 9.99 00:06:00 00:20:09.11 00:19:20.09 00:33:02.10
28 534 KOBAKA WERONIKA K 4 GDANSK bieg 5,5 km 9.98 00:06:00 00:20:14.01 00:19:41.07 00:33:03.29
29 571 RINC MAŁGORZATA K 5 GDYNIA bieg 5,5 km 9.88 00:06:04 00:20:17.78 00:19:55.15 00:33:25.20 NIE
30 546 LUTKA KRYSTIAN M 25 KOWALE bieg 5,5 km 9.84 00:06:05 00:20:19.98 00:20:11.39 00:33:32.93
31 601 SZALKOWSKA BEATA K 6 GDAŃSK bieg 5,5 km 9.78 00:06:08 00:20:08.09 00:20:09.36 00:33:45.72
32 594 WITKOWSKA MARIOLA K 7 GÓRSK - bieg 5,5 km 9.71 00:06:10 00:20:15.99 00:20:29.02 00:34:00.40 NIE
33 585 SZOFER BARTOSZ M 26 GDAŃSK bieg 5,5 km 9.7 00:06:11 00:20:19.88 00:20:45.93 00:34:02.12
34 537 KORTHALS MAŁGORZATA K 8 GDAŃSK bieg 5,5 km 9.59 00:06:15 00:20:07.04 00:19:59.22 00:34:24.91 NIE
35 524 HEJNOWSKI MAREK M 27 WIŚLINA bieg 5,5 km 9.48 00:06:19 00:20:21.18 00:20:15.28 00:34:48.13
36 597 ZAMIATOWSKA KINGA K 9 BYDGOSZCZ BELL LINA BDG bieg 5,5 km 9.42 00:06:22 00:20:15.97 00:21:15.14 00:35:01.94
37 509 BURDA DOROTA K 10 MALBORK DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 5,5 km 9.4 00:06:23 00:20:15.84 00:20:51.10 00:35:07.04 NIE
38 538 KOSAŁA KRZYSZTOF M 28 WEJHEROWO bieg 5,5 km 9.39 00:06:23 00:20:12.34 00:19:48.13 00:35:09.67 NIE
39 581 STĘPIEŃ GRZEGORZ M 29 KIERNOZIA bieg 5,5 km 9.35 00:06:24 00:20:16.17 00:21:23.35 00:35:17.08
40 529 JAROCKI PIOTR M 30 GDASK bieg 5,5 km 9.32 00:06:26 00:20:15.60 00:20:43.07 00:35:24.27
41 555 MAZUR-BRAZULEWICZ JUSTYNA K 11 PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA bieg 5,5 km 9.31 00:06:26 00:20:11.55 00:20:41.07 00:35:27.04 NIE
42 507 BRAZULEWICZ ARIEL M 31 PRZEJAZDOWO bieg 5,5 km 9.13 00:06:34 00:20:09.96 00:21:09.18 00:36:08.80 NIE
43 562 NIECHOĆKO AGATA K 12 GDAŃSK bieg 5,5 km 9.1 00:06:35 00:20:06.30 00:21:21.89 00:36:17.40
44 500 BAJMLER ANNA K 13 TORUŃ bieg 5,5 km 9.09 00:06:36 00:20:14.72 00:21:37.77 00:36:19.89
45 506 BRACIK JAREK M 32 GORZÓW WIELKOPOLSKI bieg 5,5 km 8.89 00:06:44 00:20:19.35 00:22:33.60 00:37:07.07 NIE
46 580 SORENSEN ANTON M 33 GDAŃSK MRKS GDAŃSK bieg 5,5 km 8.88 00:06:45 00:20:19.77 00:21:08.29 00:37:10.70 NIE
47 504 BLADOWSKI ADAM M 34 REDA bieg 5,5 km 8.84 00:06:47 00:20:20.58 00:21:49.96 00:37:19.58 NIE
48 575 SAJDŁOWSKA ALDONA K 14 STRZELCE KRAJEŃSKIE bieg 5,5 km 8.76 00:06:51 00:20:17.45 00:22:38.71 00:37:40.51 NIE
49 593 WEREMKO WERONIKA K 15 GDAŃSK bieg 5,5 km 8.76 00:06:51 00:20:17.12 00:22:26.77 00:37:41.28
50 563 NIEMYSKA KATARZYNA K 16 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA NDI bieg 5,5 km 8.68 00:06:54 00:20:16.27 00:22:24.96 00:38:00.84 NIE
51 525 HORODEŃSKA EWA K 17 MICHAŁOWO bieg 5,5 km 8.68 00:06:54 00:20:08.62 00:21:57.88 00:38:02.24
52 533 KLIM WOJCIECH M 35 BIAŁYSTOK bieg 5,5 km 8.68 00:06:55 00:20:07.84 00:21:57.26 00:38:02.82
53 589 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 18 STRASZYN bieg 5,5 km 8.67 00:06:55 00:20:20.34 00:22:42.95 00:38:05.54 NIE
54 605 PISKUŁA ALEKSANDRA K 19 CEDRY MAŁE bieg 5,5 km 8.63 00:06:57 00:20:16.04 00:22:39.19 00:38:15.68 NIE
55 516 DUBOVYI IVAN M 36 GDAŃSK ENDURANCE SCHOOL bieg 5,5 km 8.61 00:06:58 00:20:12.37 00:23:00.45 00:38:20.77
56 543 KWIATKOWSKA ALICJA K 20 GDAŃSK MAŁE LWY bieg 5,5 km 8.44 00:07:06 00:20:24.48 00:24:01.15 00:39:07.67 NIE
57 532 KAMROWSKA NATALIA K 21 GDAŃSK bieg 5,5 km 8.35 00:07:11 00:20:10.04 00:23:09.07 00:39:31.73 NIE
58 557 MICHALCZYK MIROSŁAWA K 22 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU bieg 5,5 km 8.32 00:07:12 00:20:10.79 00:23:23.28 00:39:41.43
59 501 BEAUVALE MONIKA K 23 ROZGARTY bieg 5,5 km 8.31 00:07:13 00:20:17.25 00:23:40.52 00:39:44.39 NIE
60 548 ŁUCZAK MONIKA K 24 BRĄCHNOWO MORSY Z ZALESIA bieg 5,5 km 8.29 00:07:14 00:20:14.13 00:23:33.13 00:39:47.27 NIE
61 528 JAKUBOWSKA SABINA K 25 ŁUBIANKA bieg 5,5 km 8.28 00:07:14 00:20:11.35 00:23:36.16 00:39:50.29 NIE
62 584 SZEWCZUN JOLANTA K 26 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ bieg 5,5 km 8.28 00:07:14 00:20:23.66 00:23:51.59 00:39:52.22 NIE
63 510 CHMIELARSKI ROBERT M 37 GDYNIA bieg 5,5 km 8.26 00:07:15 00:20:18.67 00:23:11.46 00:39:56.65 NIE
64 521 GRABOWSKA-SORENSEN URSZULA K 27 GDAŃSK bieg 5,5 km 8.25 00:07:16 00:20:17.87 00:23:58.87 00:40:00.48
65 540 KRUK KINGA K 28 GLOGOW bieg 5,5 km 8.14 00:07:22 00:20:10.90 00:24:30.30 00:40:32.75 NIE
66 596 WOJKOWSKI KAMIL M 38 GDAŃSK bieg 5,5 km 8.14 00:07:22 00:20:14.07 00:24:56.87 00:40:32.82
67 558 MICHALSKA ANIA K 29 TCZEW bieg 5,5 km 8.12 00:07:23 00:20:11.45 00:24:11.03 00:40:39.74 NIE
68 514 DŁUGOŃSKA BEATA K 30 GRUDZIĄDZ bieg 5,5 km 8.08 00:07:25 00:20:13.03 00:24:10.03 00:40:49.11 NIE
69 578 SIKORA MAGDALENA K 31 KOKOSZKOWY bieg 5,5 km 8.07 00:07:26 00:20:10.81 00:24:11.56 00:40:55.07 NIE
70 592 WAWRZYNIAK RAFAŁ M 39 OBORNIKI RAF-STOL BIEGA bieg 5,5 km 8 00:07:29 00:20:14.42 00:24:25.25 00:41:14.13
71 598 ZORENA MICHAŁ M 40 GDAŃSK bieg 5,5 km 7.92 00:07:34 00:20:22.78 00:24:38.43 00:41:41.67 NIE
72 511 CZESZEJKO BARTŁOMIEJ M 41 IŁAWA bieg 5,5 km 7.8 00:07:41 00:20:26.44 00:24:54.84 00:42:17.91 NIE
73 539 KRAUZE BARBARA K 32 IŁAWA bieg 5,5 km 7.8 00:07:41 00:20:24.92 00:24:56.06 00:42:18.62
74 541 KUCZYKOWSKA-TYWUSIK KATARZYNA K 33 GDAŃSK POLUFKA bieg 5,5 km 7.7 00:07:47 00:20:17.97 00:25:40.14 00:42:52.93
75 603 BENERT-BRANICKA AGNIESZKA K 34 OTOMIN bieg 5,5 km 7.61 00:07:52 00:20:12.60 00:25:02.76 00:43:21.28
76 583 SZADKOWSKA ANIA K 35 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 5,5 km 7.53 00:07:58 00:20:21.99 00:25:47.89 00:43:51.16
77 579 SKONKA ANNA K 36 GDAŃSK OLO TEAM bieg 5,5 km 7.52 00:07:58 00:20:20.36 00:25:49.87 00:43:52.15
78 588 TESMER MAGDA K 37 PRUSZCZ GDAŃSKI bieg 5,5 km 7.44 00:08:03 00:20:07.52 00:25:59.46 00:44:20.81
79 542 KUŹMIŃSKI DAMIAN M 42 GDAŃSK bieg 5,5 km 7.31 00:08:12 00:20:20.77 00:26:24.86 00:45:10.72 NIE
80 565 PATORA JUSTYNA K 38 GDYNIA bieg 5,5 km 7.3 00:08:12 00:20:20.00 00:26:24.12 00:45:11.32 NIE
81 515 DŁUGOŃSKI ANDRZEJ M 43 GRUDZIĄDZ bieg 5,5 km 7.21 00:08:19 00:20:15.30 00:27:10.50 00:45:46.30 NIE
82 513 DŁUGOŃSKA AGNIESZKA K 39 GRUDZIĄDZ bieg 5,5 km 7.21 00:08:19 00:20:13.65 00:27:11.96 00:45:47.78 NIE
83 591 WAWRZYNIAK EWA K 40 OBORNIKI RAF-STOL BIEGA bieg 5,5 km 7 00:08:34 00:20:13.78 00:26:49.00 00:47:08.48
84 566 PROCHOWNIK MARLENA K 41 KRAKÓW bieg 5,5 km 6.84 00:08:46 00:20:08.64 00:28:22.20 00:48:14.08 NIE
85 568 RECLAF MARTA K 42 BORZESTOWO bieg 5,5 km 6.84 00:08:46 00:20:10.32 00:28:20.28 00:48:14.97
86 535 KOLPERT ARKADIUSZ M 44 ELBLĄG bieg 5,5 km 6.75 00:08:53 00:20:24.33 00:28:56.37 00:48:55.17
87 536 KOLPERT IZABELA K 43 ELBLĄG bieg 5,5 km 6.74 00:08:53 00:20:24.37 00:28:54.96 00:48:56.22
88 503 BIEŃKOWSKI ROBERT M 45 ELBLĄG bieg 5,5 km 6.74 00:08:54 00:20:25.14 00:28:56.56 00:48:57.62
89 561 NAJMEG-SOKOŁOWSKA ANNA K 44 ELBLĄG bieg 5,5 km 6.74 00:08:54 00:20:22.88 00:28:57.53 00:48:59.20
90 520 GIENTKA SYLWIA K 45 POZNAŃ bieg 5,5 km 6.7 00:08:57 00:20:09.39 00:28:58.15 00:49:14.98 NIE
91 599 ZUBRZYCKA-WĄTRÓBSKA EWA K 46 GDAŃSK FIT-IMPET bieg 5,5 km 6.66 00:09:00 00:20:21.56 00:29:42.34 00:49:32.23
92 573 ROTER MIROSŁAW M 46 GDAŃSK bieg 5,5 km 6.64 00:09:01 00:20:23.40 00:29:53.98 00:49:40.61 NIE
93 577 SIEGERT GRZEGORZ M 47 GDAŃSK bieg 5,5 km 6.43 00:09:19 00:20:27.70 00:30:00.67 00:51:17.46 NIE
94 572 ROMANOWSKA MONIKA K 47 GDAŃSK bieg 5,5 km 6.43 00:09:19 00:20:27.38 00:30:00.79 00:51:17.60 NIE
95 549 MAMCZURA GUSTAW M 48 TORUŃ bieg 5,5 km 6.25 00:09:36 00:20:18.98 00:31:18.66 00:52:50.36
96 519 GALICKI PRZEMYSŁAW M 49 BORKOWO bieg 5,5 km 6.2 00:09:41 00:20:23.75 00:30:13.45 00:53:16.83 NIE

NW 5,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start 3,4 km Meta 5,5 km
1 737 ŻURAWSKI OLIVIER M 1 TCZEW TEAM TAPFLO NW 5,5 km 6.75 00:08:53 00:30:03.66 00:29:04.26 00:48:53.46
2 707 GAJDZIS WOJCIECH M 2 GDAŃSK NW 5,5 km 6.74 00:08:54 00:30:08.92 00:28:59.51 00:48:58.08
3 703 BRYNDAL PIOTR M 3 PRUSZCZ GDAŃSKI NW 5,5 km 6.66 00:09:00 00:30:12.50 00:29:20.09 00:49:35.36
4 736 ZIMA JOLANTA K 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ NW 5,5 km 6.66 00:09:01 00:30:04.52 00:29:06.41 00:49:35.56
5 718 LESZCZYŃSKA WIOLETTA K 2 GDYNIA NW 5,5 km 6.58 00:09:07 00:30:04.81 00:29:18.13 00:50:11.41
6 715 KUCHTA HANNA K 3 BRODNICA GÓRNA NW 5,5 km 6.41 00:09:21 00:30:06.79 00:30:44.25 00:51:30.09
7 728 SŁUSZNIAK BEATA K 4 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA NW 5,5 km 6.26 00:09:34 00:30:14.31 00:31:18.05 00:52:42.33
8 721 NADOLSKA KATARZYNA K 5 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA NW 5,5 km 6.26 00:09:35 00:30:10.76 00:31:20.95 00:52:45.76
9 729 SŁUSZNIAK PIOTR M 4 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA NW 5,5 km 6.09 00:09:51 00:30:12.87 00:31:29.31 00:54:12.21
10 738 LEŚNIKOWSKA-OSIELSKA KATARZYNA K 6 BANINO MORSJANKI NW 5,5 km 6.04 00:09:55 00:30:07.68 00:32:36.20 00:54:36.23
11 724 PIĘTA KATARZYNA K 7 TCZEW TEAM TAPFLO NW 5,5 km 6.04 00:09:55 00:30:02.70 00:31:34.17 00:54:36.72
12 704 CHRZANOWSKA CECYLIA K 8 LISEWO AKTYWNE LISEWO NW 5,5 km 5.93 00:10:07 00:30:11.35 00:32:59.81 00:55:40.74
13 730 SOWIŃSKI PAWEŁ M 5 GDYNIA NW 5,5 km 5.93 00:10:07 00:30:10.97 00:33:01.17 00:55:41.69
14 709 KAMIŃSKA ANETA K 9 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM NW 5,5 km 5.91 00:10:08 00:30:04.95 00:34:37.87 00:55:48.55
15 727 ROPIŃSKA MONIKA K 10 BRUK NW 5,5 km 5.91 00:10:09 00:30:05.72 00:33:12.17 00:55:51.54
16 743 SIDOROWICZ ANNA K 11 STOGI NW 5,5 km 5.89 00:10:10 00:30:18.44 00:34:15.57 00:55:59.25
17 701 ANDRZEJEWSKA DOROTA K 12 PRABUTY NW 5,5 km 5.76 00:10:25 00:30:05.44 00:33:01.99 00:57:20.50
18 711 KASS MARTA K 13 PRABUTY NW 5,5 km 5.75 00:10:25 00:30:05.93 00:32:58.95 00:57:21.61
19 700 ANDERS AGNIESZKA K 14 PRABUTY NW 5,5 km 5.75 00:10:25 00:30:04.75 00:33:12.32 00:57:21.98
20 702 BRODA MARZENA K 15 GDAŃSK NW 5,5 km 5.75 00:10:26 00:30:06.30 00:33:49.00 00:57:24.42
21 710 KAMIŃSKA KATARZYNA K 16 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM NW 5,5 km 5.67 00:10:35 00:30:04.42 00:35:13.36 00:58:14.36
22 713 KŁODAWSKI TYMON M 6 BRATIAN NW 5,5 km 5.66 00:10:35 00:30:13.41 00:33:52.00 00:58:16.40
23 744 OSMAŃSKA HANNA K 17 BRATIAN NW 5,5 km 5.66 00:10:35 00:30:13.71 00:33:51.40 00:58:17.27
24 726 RADZIKOWSKI DARIUSZ M 7 GDAŃSK O PROMIE WRÓĆ NW 5,5 km 5.64 00:10:38 00:30:18.10 00:35:24.10 00:58:31.10
25 742 KOSIOREK PATRYCJA K 18 GDAŃSK JAGUAR FIT NW 5,5 km 5.57 00:10:46 00:30:13.43 00:34:47.88 00:59:17.04
26 714 KOWALSKI WOJTEK M 8 GDAŃSK O PROMIE WRÓĆ NW 5,5 km 5.47 00:10:58 00:30:20.99 00:34:51.53 01:00:23.61
27 712 KŁODAWSKA BOGNA K 19 BRATIAN NW 5,5 km 5.36 00:11:11 00:30:16.71 00:38:21.33 01:01:33.37
28 723 PATALON-KŁODAWSKA DOROTA K 20 BRATIAN NW 5,5 km 5.14 00:11:41 00:30:14.87 00:37:51.99 01:04:15.82
29 717 LASKOWSKA JOANNA K 21 LUBAWA NW 5,5 km 5.13 00:11:41 00:30:14.72 00:37:50.67 01:04:16.38
30 725 PROCHOWNIK RAFAŁ M 9 BIELSKO-BIAŁA NW 5,5 km 5.05 00:11:52 00:30:15.37 00:38:39.72 01:05:19.05
31 706 FRAŃCZAK MAŁGORZATA K 22 GDAŃSK URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKU NW 5,5 km 5.04 00:11:54 00:30:19.70 00:38:14.42 01:05:31.21
32 732 WOJTACKA LENA K 23 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ NW 5,5 km 4.78 00:12:33 00:30:09.72 00:39:25.05 01:09:02.91
33 733 WOJTACKA ROKSANA K 24 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ NW 5,5 km 4.78 00:12:33 00:30:09.08 00:39:21.66 01:09:04.85
34 739 ZABŁOCKA-FIG ALEKSANDRA M 10 GDAŃSK FORSYCJANIE NW 5,5 km 4.55 00:13:11 00:30:06.01 00:40:47.99 01:12:31.20
35 741 FIG ZUZANNA K 25 GDAŃSK FORYCJANIE NW 5,5 km 4.55 00:13:11 00:30:04.85 00:40:48.21 01:12:33.97
36 740 BUCZYŃSKA ALICJA M 11 GDAŃSK NW 5,5 km 4.55 00:13:12 00:30:03.41 00:40:49.90 01:12:36.05
37 731 STOLAREK SZCZĘSNY M 12 GDAŃSK NW 5,5 km 2.82 00:21:15 00:30:11.40 01:02:05.80 01:56:55.00
38 720 MORAWSKA-STOLAREK ELŻBIETA K 26 GDAŃSK NW 5,5 km 2.82 00:21:17 00:30:07.88 01:02:13.10 01:57:06.83

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ