XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hanczarek Dariusz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km Start Gorzów Wielkopolski darmowy udział
2 Gadomski Paweł Gryfino Bieg 5km darmowy udział
3 Kuczyński Mirosław Międzyrzecz Bieg 10km darmowy udział
4 Paduszyńska Wioletta Paduszyńska Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Szymanowski Team 17 WBZ darmowy udział
5 Bach Agnieszka Gorzów Wielkopolski Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony darmowy udział
6 Marynowska Anetta Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony darmowy udział
7 Mazurek Zbigniew Bobowicko Bieg 5km darmowy udział
8 Pietruszyński Gerard Międzychód Bieg 5km darmowy udział
9 Pietruszyński Adam Sieraków Bieg 5km darmowy udział
10 Miśków Paulina Drezdenko Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód darmowy udział
11 Meise Amelia Lubikówko Marsz Nordic Walking darmowy udział
12 Ciesielski Arkadiusz Międzychód Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód darmowy udział
13 Dołmat Edward Gorzów Wlkp. Bieg 5km darmowy udział
14 Hacaś Tomasz Przytoczna Bieg 5km OSP PRZYTOCZNA darmowy udział
15 Majik Jacek Sulęcin Bieg 10km darmowy udział
16 Górnicki Rafał Drezdenko Bieg 10km Smurfit Kappa darmowy udział
17 Wicenty Joanna Obrzycko Bieg 5km darmowy udział
18 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg 5km darmowy udział
19 Woźniak Maja Przytoczna Marsz Nordic Walking darmowy udział
20 Kokoszanek Kamila Przytoczna Marsz Nordic Walking darmowy udział
21 CZERWONKA SYLEWSTER GAJ Bieg 10km darmowy udział
22 Antczak Marcin Kalsko Bieg 5km Ninja Obstacle Runners darmowy udział
23 Saja Weronika Mogilno Bieg 5km Stowarzyszenie extremalni darmowy udział
24 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 10km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ darmowy udział
25 macutkiewicz marta krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE darmowy udział
26 rymaszewski rafal krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE darmowy udział
27 Marysiak Adam Nowa Sól Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL darmowy udział
28 Wawrzykowski Jakub Nowa Sól Bieg 5km MKST ASTRA NOWA SÓL darmowy udział
29 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg 5km darmowy udział
30 Sułkowska Sylwia Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG darmowy udział
31 Kokot Paweł Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG darmowy udział
32 Bławat Krzysztof Kwilcz Bieg 5km SP Kwilcz darmowy udział
33 Kacprzak Maciej Międzyrzecz Bieg 10km Ninja Obstacle Runners darmowy udział
34 Ryżek Katarzyna Wieleń Marsz Nordic Walking Biegacze Józefa Noji darmowy udział
35 Żygalski Oskar Murzynowo Bieg 5km darmowy udział
36 Wieczorek Mateusz Murzynowo Bieg 5km Budowlani Murzynowo darmowy udział
37 Lepsza Katarzyna Jasionna Bieg 5km darmowy udział
38 Jagoda Katarzyna Przytoczna Bieg 5km Ninja Obstacle Runners darmowy udział
39 FILIPIAK ŁUKASZ NOWOGRÓDEK POM. Bieg 10km darmowy udział
40 Kostrzewska Agata Zielona Góra Bieg 5km TEAM MARYSIAK darmowy udział
41 Fagasiński Grzegorz Miedzyrzecz Bieg 5km darmowy udział
42 Chajduk Magdalena Przytoczna Bieg 5km Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie darmowy udział
43 Gocal Jakub SULĘCIN Bieg 5km Team Kopeć darmowy udział
44 Nowak Sandra Zielona Góra Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL darmowy udział
45 Król Jadwiga Wronki Bieg 5km darmowy udział
46 Grzemski Marcin Wronki Bieg 5km darmowy udział
47 ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ RUDNICA Marsz Nordic Walking Rudnica darmowy udział
48 Giecołd Joanna Lubrza Marsz Nordic Walking darmowy udział
49 Giecołd Jan Lubrza Marsz Nordic Walking darmowy udział
50 Sobczyński Piotr Międzychód Bieg 5km darmowy udział
51 Staszak Radosław Gorzów Wielkopolski Bieg 5km BBL Gorzów darmowy udział
52 Wojcieszyński Tomasz Baczyna Bieg 5km darmowy udział
53 Soloch Maciej Wronki Bieg 10km kenijczycywronki darmowy udział
54 Flens Zdzisława Przytoczna Marsz Nordic Walking Kasztanowa Kraina darmowy udział
55 Marciniak Marta Zwierzyn Marsz Nordic Walking darmowy udział
56 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km DZIKIE DZIKI GORZÓW darmowy udział
57 Okonek Kazimierz Gorzów Wielkopolski Bieg 10km darmowy udział
58 Giś Anna Drawsko Bieg 10km Biegacze Józefa Noji darmowy udział
59 Kubik Michał Międzyrzecz Bieg 5km KB Piast Międzyrzecz darmowy udział
60 Zagórna Natalia Radnica Bieg 5km Team Radnica darmowy udział
61 Zagórny Marcin Radnica Bieg 10km Sport Team Radnica darmowy udział
62 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg 10km BBL darmowy udział
63 Piotrowski Andrzej Pszczew Bieg 5km darmowy udział
64 Walentynowicz Monika Gorzów Wielkopolski Bieg 10km parkrun Gorzów darmowy udział
65 Klejda Patryk Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji darmowy udział
66 Klejda Agnieszka Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji darmowy udział
67 Słomczynska Agnieszka Poznań Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
68 Świtaj Jacek Poznań Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
69 Szaflinska Iwona Rawicz Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
70 Koza Piotr Koza Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
71 Giecołd Mariusz Lubrza Bieg 10km darmowy udział
72 Kogut Agnieszka Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony darmowy udział
73 Mazana Justyna Międzychód Bieg 10km Biegacze PMI darmowy udział
74 Framska Justyna Zatom Stary Bieg 10km darmowy udział
75 Koza Dariusz Drezdenko Bieg 5km darmowy udział
76 ZBRZYZNA DOROTA DREZDENKO Marsz Nordic Walking darmowy udział
77 ZBRZYZNY ZBIGNIEW DREZDENKO Marsz Nordic Walking darmowy udział
78 ZŁOTNIK PAWEŁ Szczecin Bieg 10km darmowy udział
79 Cieślak Beata Przytoczna Bieg 5km darmowy udział
80 Kluj Agata Świebodzin Bieg 5km darmowy udział
81 Skocelas Anna Przytoczna Bieg 5km darmowy udział
82 Jach Krystian Wronki Bieg 5km kenijczycywronki darmowy udział
83 Mazur Anna Gorzów Wielkopolski Bieg 10km darmowy udział
84 Bukiel Krzysztof Kostrzyn nad Odrą Bieg 10km SAMSEBIEGAM darmowy udział
85 Pigłowski Dawid Santocko Bieg 10km Kania Team darmowy udział
86 Dawiskiba Anna Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
87 Goździcki Maciej Strzelce Krajeńskie Bieg 10km darmowy udział
88 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie Marsz Nordic Walking Zdyszani na mecie darmowy udział
89 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie Bieg 10km Strzelecka Biegająca Czarownica darmowy udział
90 Rybacka Katarzyna Kłodawa Marsz Nordic Walking darmowy udział
91 Iwanowski Arkadiusz Zwierzyn Bieg 5km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
92 Żmija Liliana Zwierzyn Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
93 Gwóźdź Jacek Drezdenko Bieg 5km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
94 Borduna Emilia Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
95 Tarasiewicz Agata Rokitno Marsz Nordic Walking darmowy udział
96 Kikut Dariusz Drezdenko Bieg 10km darmowy udział
97 Kaleta Waldemar Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO darmowy udział
98 Dymek Urszula Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji darmowy udział
99 Majzlik Justyna Drezdenko Bieg 5km Salon Fryzjerski Styl darmowy udział
100 Judkowiak Dorota Pęckowo Marsz Nordic Walking darmowy udział


Wyświetleń: 2989

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ