Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szadkowski Dawid | Sieniawa | Polska | Bieg 5km | WICHER SIENIAWA TEAM | |
102 | Kusz Karol | Templewo | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
103 | Maszoński Szymon | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
104 | Kozłowski Marcin | Poznań | Polska | Bieg 5km | UKS Diament Godów | |
105 | Haremza Anna | Jeziorki | Polska | Bieg 5km | ||
106 | Haremza Maciej | Jeziorki | Polska | Bieg 5km | Za Lina mety | |
107 | CHODZIŃSKA Marzena | Niegosław 137 g | Polska | Bieg 5km | FSD RUN DREZDENKO | |
108 | ŻARNOWSKA Dominika | Popowo 43 | Polska | Bieg 5km | ||
109 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg 5km | ||
110 | Latuszek Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
111 | Kowalewski walery | kostrzyn nad odra | Polska | Bieg 5km | ||
112 | Serowik Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
113 | Rak Sara | Radgoszcz 38 | Polska | Bieg 5km | ||
114 | Modras Brajan | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Szkoła podstawowa klasa 1a | |
115 | Lewandowski Waldemar | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg 5km | LEWANDOWSCY TEAM | |
116 | Lewandowski Gabriel | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg 5km | LEWANDOWSCY TEAM | |
117 | Adam Adam Bekier | Kostrzyn nad odra | Polska | Bieg 5km | ||
118 | Chciuk Rafal | Kostrzyn nad odra | Polska | Bieg 5km | ||
119 | Majzlik Justyna | Drezdenko | Polska | Bieg 5km | Salon Fryzjerski Styl | |
120 | Gwóźdź Jacek | Drezdenko | Polska | Bieg 5km | FSD RUN DREZDENKO | |
121 | Jach Krystian | Wronki | Polska | Bieg 5km | kenijczycywronki | |
122 | Skocelas Anna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
123 | Kluj Agata | Świebodzin | Polska | Bieg 5km | ||
124 | Cieślak Beata | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
125 | Koza Dariusz | Drezdenko | Polska | Bieg 5km | ||
126 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Polska | Bieg 5km | ||
127 | Zagórna Natalia | Radnica | Polska | Bieg 5km | Team Radnica | |
128 | Kubik Michał | Międzyrzecz | Polska | Bieg 5km | KB Piast Międzyrzecz | |
129 | Sawicki Bartosz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg 5km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |
130 | Wojcieszyński Tomasz | Baczyna | Polska | Bieg 5km | ||
131 | Staszak Radosław | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg 5km | BBL Gorzów | |
132 | Sobczyński Piotr | Międzychód | Polska | Bieg 5km | ||
133 | Grzemski Marcin | Wronki | Polska | Bieg 5km | ||
134 | Król Jadwiga | Wronki | Polska | Bieg 5km | ||
135 | Gocal Jakub | SULĘCIN | Polska | Bieg 5km | Team Kopeć | |
136 | Chajduk Magdalena | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie | |
137 | Fagasiński Grzegorz | Miedzyrzecz | Polska | Bieg 5km | ||
138 | Kostrzewska Agata | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | TEAM MARYSIAK | |
139 | Jagoda Katarzyna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Ninja Obstacle Runners | |
140 | Lepsza Katarzyna | Jasionna | Polska | Bieg 5km | ||
141 | Wieczorek Mateusz | Murzynowo | Polska | Bieg 5km | Budowlani Murzynowo | |
142 | Żygalski Oskar | Murzynowo | Polska | Bieg 5km | ||
143 | Bławat Krzysztof | Kwilcz | Polska | Bieg 5km | SP Kwilcz | |
144 | Kokot Paweł | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | Harpagan ZG | |
145 | Sułkowska Sylwia | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | Harpagan ZG | |
146 | Poźniak Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg 5km | ||
147 | Wawrzykowski Jakub | Nowa Sól | Polska | Bieg 5km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
148 | Saja Weronika | Mogilno | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie extremalni | |
149 | Antczak Marcin | Kalsko | Polska | Bieg 5km | Ninja Obstacle Runners | |
150 | Toczynski Arek | Miedzyrzecz | Polska | Bieg 5km | ||
151 | Hacaś Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | OSP PRZYTOCZNA | |
152 | Dołmat Edward | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg 5km | ||
153 | Pietruszyński Adam | Sieraków | Polska | Bieg 5km | ||
154 | Pietruszyński Gerard | Międzychód | Polska | Bieg 5km | ||
155 | Mazurek Zbigniew | Bobowicko | Polska | Bieg 5km | ||
156 | Gadomski Paweł | Gryfino | Polska | Bieg 5km | ||
157 | Hanczarek Dariusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg 5km | Start Gorzów Wielkopolski | |
158 | Woźniak Kacper | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
159 | Wozniak Anita | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
160 | Masłowska Magdalena | Przytocznej | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
161 | Wrona Joanna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
162 | Kaczorowska Barbara | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
163 | Kufel Justyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
164 | Szewczyk Katarzyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
165 | Napierała Patrycja | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
166 | Napierała-Kaźmierczak Monika | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
167 | Tratwal Lucyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
168 | Adamiak Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
169 | Woźnica Rafał | Drawsko | Polska | Marsz Nordic Walking | Biegacze Józefa Noji | |
170 | Sikora Tomasz | Sieniawa | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
171 | Sikora Mariola | SIENIAWA | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
172 | Przybylska Zdzisława | Sieniawa | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
173 | Kozłowska Karolina | Poznań | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | |
174 | Hołody Dorota Hołody | GORAJ | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
175 | Mleczak Magdalena | Goraj | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
176 | Terpiłowska Halina Terpiłowska | Gorzów Wlkp. | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
177 | Judkowiak Dorota | Pęckowo | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
178 | Tarasiewicz Agata | Rokitno | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
179 | Rybacka Katarzyna | Kłodawa | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
180 | Goździcki Marek | Strzelce Krajeńskie | Polska | Marsz Nordic Walking | Zdyszani na mecie | |
181 | ZBRZYZNY ZBIGNIEW | DREZDENKO | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
182 | ZBRZYZNA DOROTA | DREZDENKO | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
183 | Kogut Agnieszka | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
184 | Słomczynska Agnieszka | Poznań | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
185 | Marciniak Marta | Zwierzyn | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
186 | Flens Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kasztanowa Kraina | |
187 | Giecołd Jan | Lubrza | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
188 | Giecołd Joanna | Lubrza | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
189 | ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ | RUDNICA | Polska | Marsz Nordic Walking | Rudnica | |
190 | Ryżek Katarzyna | Wieleń | Polska | Marsz Nordic Walking | Biegacze Józefa Noji | |
191 | Kokoszanek Kamila | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
192 | Woźniak Maja | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
193 | Meise Amelia | Lubikówko | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
194 | Marynowska Anetta | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
195 | Bach Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony |
Wyświetleń: 9177