XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Król Jadwiga Wronki Bieg 5km
102 Gocal Jakub SULĘCIN Bieg 5km Team Kopeć
103 Chajduk Magdalena Przytoczna Bieg 5km Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie
104 Fagasiński Grzegorz Miedzyrzecz Bieg 5km
105 Kostrzewska Agata Zielona Góra Bieg 5km TEAM MARYSIAK
106 Jagoda Katarzyna Przytoczna Bieg 5km Ninja Obstacle Runners
107 Lepsza Katarzyna Jasionna Bieg 5km
108 Wieczorek Mateusz Murzynowo Bieg 5km Budowlani Murzynowo
109 Żygalski Oskar Murzynowo Bieg 5km
110 Bławat Krzysztof Kwilcz Bieg 5km SP Kwilcz
111 Kokot Paweł Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
112 Sułkowska Sylwia Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
113 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg 5km
114 Wawrzykowski Jakub Nowa Sól Bieg 5km MKST ASTRA NOWA SÓL
115 Saja Weronika Mogilno Bieg 5km Stowarzyszenie extremalni
116 Antczak Marcin Kalsko Bieg 5km Ninja Obstacle Runners
117 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg 5km
118 Hacaś Tomasz Przytoczna Bieg 5km OSP PRZYTOCZNA
119 Dołmat Edward Gorzów Wlkp. Bieg 5km
120 Pietruszyński Adam Sieraków Bieg 5km
121 Pietruszyński Gerard Międzychód Bieg 5km
122 Mazurek Zbigniew Bobowicko Bieg 5km
123 Gadomski Paweł Gryfino Bieg 5km
124 Hanczarek Dariusz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km Start Gorzów Wielkopolski
125 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 10km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
126 Mleczak Jacek Goraj Bieg 10km
127 Kaźmierczak Sławomir Przytoczna Bieg 10km
128 Majorek Krzysztof Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju
129 Dąbek Kamil Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju/ 12tri.pl
130 Witczak Flajszer Agnieszka Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju/ 12tri.pl
131 Kucharski Marcin Kwilcz Bieg 10km
132 Wolniewicz Ryszard Pniewy Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
133 Tomkowiak Waldemar Biskupice Wlkp Bieg 10km Wataha Łaczy Nas Bieganie
134 Musiał Adam Drawsko Bieg 10km
135 Lewandowski Mateusz Kostrzyn nad Odrą Bieg 10km
136 Majzlik Piotr Drezdenko Bieg 10km Salon Fryzjerski Styl
137 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Bieg 10km Gienek Team Przytoczna
138 Majłowska Irena Gorzów wielkopolski Bieg 10km
139 Majłowski Aleksander Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
140 Dawidowicz Andrzej Bledzew Bieg 10km SAMSEBIEGAM
141 Masłowski Marcin Masłowski GORZÓW WLKP Bieg 10km parkrun Gorzów
142 Chętnik Andrzej Przytoczna Bieg 10km
143 Jessa Andrzej Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
144 Kosicka Elwira Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
145 Duda- Krzemieniewska Jadwiga Szamotuły Bieg 10km KB Szamotuły
146 Wróblewski Janusz Połupin Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
147 Wróblewska Małgorzata Połupin Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
148 Lamcha Adrian Lubikówko Bieg 10km
149 Romas Czesław Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
150 Terpiłowski Łucjan Gorzów Wlkp. Bieg 10km
151 Markiewicz Mariusz Karnin Bieg 10km
152 jodłowska ewa krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
153 jodłowski marek krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
154 Wujda Mirosław Dębno Bieg 10km
155 Walkowiak Maciej Walkowiak Goraj Bieg 10km OSP Goraj/PSP Świebodzin
156 Wieczorek Artur Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
157 Dymek Urszula Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
158 Kaleta Waldemar Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
159 Kikut Dariusz Drezdenko Bieg 10km
160 Borduna Emilia Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
161 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie Bieg 10km Strzelecka Biegająca Czarownica
162 Goździcki Maciej Strzelce Krajeńskie Bieg 10km
163 Dawiskiba Anna Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
164 Pigłowski Dawid Santocko Bieg 10km Kania Team
165 Bukiel Krzysztof Kostrzyn nad Odrą Bieg 10km SAMSEBIEGAM
166 Mazur Anna Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
167 ZŁOTNIK PAWEŁ Szczecin Bieg 10km
168 Framska Justyna Zatom Stary Bieg 10km
169 Mazana Justyna Międzychód Bieg 10km Biegacze PMI
170 Giecołd Mariusz Lubrza Bieg 10km
171 Koza Piotr Koza Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
172 Szaflinska Iwona Rawicz Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
173 Świtaj Jacek Poznań Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
174 Klejda Agnieszka Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
175 Klejda Patryk Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
176 Walentynowicz Monika Gorzów Wielkopolski Bieg 10km parkrun Gorzów
177 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg 10km BBL
178 Zagórny Marcin Radnica Bieg 10km Sport Team Radnica
179 Giś Anna Drawsko Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
180 Okonek Kazimierz Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
181 Soloch Maciej Wronki Bieg 10km kenijczycywronki
182 Nowak Sandra Zielona Góra Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
183 FILIPIAK ŁUKASZ NOWOGRÓDEK POM. Bieg 10km
184 Kacprzak Maciej Międzyrzecz Bieg 10km Ninja Obstacle Runners
185 Marysiak Adam Nowa Sól Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
186 rymaszewski rafal krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
187 macutkiewicz marta krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
188 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 10km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
189 CZERWONKA SYLEWSTER GAJ Bieg 10km
190 Górnicki Rafał Drezdenko Bieg 10km Smurfit Kappa
191 Majik Jacek Sulęcin Bieg 10km
192 Ciesielski Arkadiusz Międzychód Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
193 Miśków Paulina Drezdenko Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
194 Paduszyńska Wioletta Paduszyńska Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Szymanowski Team 17 WBZ
195 Kuczyński Mirosław Międzyrzecz Bieg 10km


Wyświetleń: 5541

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ