Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Żygalski Oskar | Murzynowo | Polska | Bieg 5km | ||
102 | CHODZIŃSKA Marzena | Niegosław 137 g | Polska | Bieg 5km | FSD RUN DREZDENKO | |
103 | Wawrzykowski Jakub | Nowa Sól | Polska | Bieg 5km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
104 | Marysiak Adam | Nowa Sól | Polska | Bieg 10km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
105 | FILIPIAK ŁUKASZ | NOWOGRÓDEK POM. | Polska | Bieg 10km | ||
106 | Judkowiak Rafał Judkowiak | Pęckowo | Polska | Bieg 5km | Salon Fryzjerski Styl | |
107 | Dąbrowski Marek | Pęckowo | Polska | Bieg 5km | Biegacze Józefa Noji | |
108 | Dąbrowska Dorota | Pęckowo | Polska | Bieg 5km | Biegacze Józefa Noji | |
109 | Jessa Andrzej | Pęckowo | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
110 | Kosicka Elwira | Pęckowo | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
111 | Judkowiak Dorota | Pęckowo | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
112 | Dymek Urszula | Pęckowo | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
113 | Wolniewicz Ryszard | Pniewy | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
114 | Wróblewski Janusz | Połupin | Polska | Bieg 10km | BBL KROSNO ODRZAŃSKIE | |
115 | Wróblewska Małgorzata | Połupin | Polska | Bieg 10km | BBL KROSNO ODRZAŃSKIE | |
116 | ŻARNOWSKA Dominika | Popowo 43 | Polska | Bieg 5km | ||
117 | Kozłowska Karolina | Poznań | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | |
118 | Kozłowski Marcin | Poznań | Polska | Bieg 5km | UKS Diament Godów | |
119 | Świtaj Jacek | Poznań | Polska | Bieg 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
120 | Słomczynska Agnieszka | Poznań | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
121 | Olechna Edyta | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
122 | Kaźmierczak Sławomir | Przytoczna | Polska | Bieg 10km | ||
123 | Woźniak Kacper | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
124 | Wozniak Anita | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
125 | Marynowski Krzysztof | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Lordy z Piaskowej | |
126 | Napierała Witold | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Lordy z Piaskowej | |
127 | Wrona Joanna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
128 | Kaczorowska Barbara | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
129 | Kufel Justyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
130 | Szewczyk Katarzyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
131 | Napierała Patrycja | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
132 | Napierała-Kaźmierczak Monika | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
133 | Tratwal Lucyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
134 | Chętnik Andrzej | Przytoczna | Polska | Bieg 10km | ||
135 | Pietrzak Maciej | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
136 | Kmieciak Aleksander | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
137 | Tratwal Alan | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
138 | Małecki Hubert | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
139 | Adamiak Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
140 | Kaczorowski Mikołaj | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
141 | Matusiewicz Dominik | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
142 | Żagiel Nikodem | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
143 | Maszoński Szymon | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
144 | Latuszek Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
145 | Serowik Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
146 | Modras Brajan | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Szkoła podstawowa klasa 1a | |
147 | Skocelas Anna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
148 | Cieślak Beata | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
149 | Kogut Agnieszka | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
150 | Flens Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kasztanowa Kraina | |
151 | Chajduk Magdalena | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie | |
152 | Jagoda Katarzyna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Ninja Obstacle Runners | |
153 | Kokoszanek Kamila | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
154 | Woźniak Maja | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
155 | Hacaś Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | OSP PRZYTOCZNA | |
156 | Marynowska Anetta | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
157 | Masłowska Magdalena | Przytocznej | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
158 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Polska | Bieg 5km | ||
159 | Rak Sara | Radgoszcz 38 | Polska | Bieg 5km | ||
160 | Zagórny Marcin | Radnica | Polska | Bieg 10km | Sport Team Radnica | |
161 | Zagórna Natalia | Radnica | Polska | Bieg 5km | Team Radnica | |
162 | Szaflinska Iwona | Rawicz | Polska | Bieg 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
163 | Tarasiewicz Agata | Rokitno | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
164 | ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ | RUDNICA | Polska | Marsz Nordic Walking | Rudnica | |
165 | Pigłowski Dawid | Santocko | Polska | Bieg 10km | Kania Team | |
166 | Sikora Tomasz | Sieniawa | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
167 | Sikora Mariola | SIENIAWA | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
168 | Szadkowski Dawid | Sieniawa | Polska | Bieg 5km | WICHER SIENIAWA TEAM | |
169 | Przybylska Zdzisława | Sieniawa | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
170 | Pietruszyński Adam | Sieraków | Polska | Bieg 5km | ||
171 | Goździcka Agnieszka | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg 10km | Strzelecka Biegająca Czarownica | |
172 | Goździcki Marek | Strzelce Krajeńskie | Polska | Marsz Nordic Walking | Zdyszani na mecie | |
173 | Goździcki Maciej | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg 10km | ||
174 | Gocal Jakub | SULĘCIN | Polska | Bieg 5km | Team Kopeć | |
175 | Majik Jacek | Sulęcin | Polska | Bieg 10km | ||
176 | Duda- Krzemieniewska Jadwiga | Szamotuły | Polska | Bieg 10km | KB Szamotuły | |
177 | WASZCZUK TOMASZ | Szczecin | Polska | Bieg 5km | ||
178 | Orszulska Magdalena | Szczecin | Polska | Bieg 5km | SPSK2 BIEGA | |
179 | Siedlecki Adam Wiktor | Szczecin | Polska | Bieg 10km | Gienek Team Przytoczna | |
180 | Michalak Jacek | Szczecin | Polska | Bieg 5km | ||
181 | ZŁOTNIK PAWEŁ | Szczecin | Polska | Bieg 10km | ||
182 | Kluj Agata | Świebodzin | Polska | Bieg 5km | ||
183 | Kusz Karol | Templewo | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
184 | Ryżek Katarzyna | Wieleń | Polska | Marsz Nordic Walking | Biegacze Józefa Noji | |
185 | Jach Krystian | Wronki | Polska | Bieg 5km | kenijczycywronki | |
186 | Soloch Maciej | Wronki | Polska | Bieg 10km | kenijczycywronki | |
187 | Grzemski Marcin | Wronki | Polska | Bieg 5km | ||
188 | Król Jadwiga | Wronki | Polska | Bieg 5km | ||
189 | Rutkowski Maciej | Zarzyń | Polska | Bieg 5km | Ultra Diabły Team Lubrza | |
190 | Framska Justyna | Zatom Stary | Polska | Bieg 10km | ||
191 | Nowak Sandra | Zielona Góra | Polska | Bieg 10km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
192 | Kostrzewska Agata | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | TEAM MARYSIAK | |
193 | Kokot Paweł | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | Harpagan ZG | |
194 | Sułkowska Sylwia | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | Harpagan ZG | |
195 | Marciniak Marta | Zwierzyn | Polska | Marsz Nordic Walking |
Wyświetleń: 9195