Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Marta | Zwierzyn | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
2 | Nowak Sandra | Zielona Góra | Polska | Bieg 10km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
3 | Kostrzewska Agata | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | TEAM MARYSIAK | |
4 | Kokot Paweł | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | Harpagan ZG | |
5 | Sułkowska Sylwia | Zielona Góra | Polska | Bieg 5km | Harpagan ZG | |
6 | Framska Justyna | Zatom Stary | Polska | Bieg 10km | ||
7 | Rutkowski Maciej | Zarzyń | Polska | Bieg 5km | Ultra Diabły Team Lubrza | |
8 | Jach Krystian | Wronki | Polska | Bieg 5km | kenijczycywronki | |
9 | Soloch Maciej | Wronki | Polska | Bieg 10km | kenijczycywronki | |
10 | Grzemski Marcin | Wronki | Polska | Bieg 5km | ||
11 | Król Jadwiga | Wronki | Polska | Bieg 5km | ||
12 | Ryżek Katarzyna | Wieleń | Polska | Marsz Nordic Walking | Biegacze Józefa Noji | |
13 | Kusz Karol | Templewo | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
14 | Kluj Agata | Świebodzin | Polska | Bieg 5km | ||
15 | WASZCZUK TOMASZ | Szczecin | Polska | Bieg 5km | ||
16 | Orszulska Magdalena | Szczecin | Polska | Bieg 5km | SPSK2 BIEGA | |
17 | Siedlecki Adam Wiktor | Szczecin | Polska | Bieg 10km | Gienek Team Przytoczna | |
18 | Michalak Jacek | Szczecin | Polska | Bieg 5km | ||
19 | ZŁOTNIK PAWEŁ | Szczecin | Polska | Bieg 10km | ||
20 | Duda- Krzemieniewska Jadwiga | Szamotuły | Polska | Bieg 10km | KB Szamotuły | |
21 | Gocal Jakub | SULĘCIN | Polska | Bieg 5km | Team Kopeć | |
22 | Majik Jacek | Sulęcin | Polska | Bieg 10km | ||
23 | Goździcka Agnieszka | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg 10km | Strzelecka Biegająca Czarownica | |
24 | Goździcki Marek | Strzelce Krajeńskie | Polska | Marsz Nordic Walking | Zdyszani na mecie | |
25 | Goździcki Maciej | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg 10km | ||
26 | Pietruszyński Adam | Sieraków | Polska | Bieg 5km | ||
27 | Sikora Tomasz | Sieniawa | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
28 | Sikora Mariola | SIENIAWA | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
29 | Szadkowski Dawid | Sieniawa | Polska | Bieg 5km | WICHER SIENIAWA TEAM | |
30 | Przybylska Zdzisława | Sieniawa | Polska | Marsz Nordic Walking | WICHER SIENIAWA TEAM | |
31 | Pigłowski Dawid | Santocko | Polska | Bieg 10km | Kania Team | |
32 | ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ | RUDNICA | Polska | Marsz Nordic Walking | Rudnica | |
33 | Tarasiewicz Agata | Rokitno | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
34 | Szaflinska Iwona | Rawicz | Polska | Bieg 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
35 | Zagórny Marcin | Radnica | Polska | Bieg 10km | Sport Team Radnica | |
36 | Zagórna Natalia | Radnica | Polska | Bieg 5km | Team Radnica | |
37 | Rak Sara | Radgoszcz 38 | Polska | Bieg 5km | ||
38 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Polska | Bieg 5km | ||
39 | Masłowska Magdalena | Przytocznej | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
40 | Olechna Edyta | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
41 | Kaźmierczak Sławomir | Przytoczna | Polska | Bieg 10km | ||
42 | Woźniak Kacper | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
43 | Wozniak Anita | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
44 | Marynowski Krzysztof | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Lordy z Piaskowej | |
45 | Napierała Witold | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Lordy z Piaskowej | |
46 | Wrona Joanna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
47 | Kaczorowska Barbara | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
48 | Kufel Justyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
49 | Szewczyk Katarzyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
50 | Napierała Patrycja | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
51 | Napierała-Kaźmierczak Monika | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
52 | Tratwal Lucyna | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
53 | Chętnik Andrzej | Przytoczna | Polska | Bieg 10km | ||
54 | Pietrzak Maciej | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
55 | Kmieciak Aleksander | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
56 | Tratwal Alan | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
57 | Małecki Hubert | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
58 | Adamiak Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
59 | Kaczorowski Mikołaj | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
60 | Matusiewicz Dominik | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
61 | Żagiel Nikodem | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
62 | Maszoński Szymon | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Cichobiegi | |
63 | Latuszek Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
64 | Serowik Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
65 | Modras Brajan | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Szkoła podstawowa klasa 1a | |
66 | Skocelas Anna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
67 | Cieślak Beata | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
68 | Kogut Agnieszka | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
69 | Flens Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kasztanowa Kraina | |
70 | Chajduk Magdalena | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie | |
71 | Jagoda Katarzyna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | Ninja Obstacle Runners | |
72 | Kokoszanek Kamila | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
73 | Woźniak Maja | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
74 | Hacaś Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | OSP PRZYTOCZNA | |
75 | Marynowska Anetta | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking | Kijowe Lejdis Joanny Wrony | |
76 | Kozłowska Karolina | Poznań | Polska | Marsz Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | |
77 | Kozłowski Marcin | Poznań | Polska | Bieg 5km | UKS Diament Godów | |
78 | Świtaj Jacek | Poznań | Polska | Bieg 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
79 | Słomczynska Agnieszka | Poznań | Polska | Marsz Nordic Walking | Wataha łączy nas bieganie | |
80 | ŻARNOWSKA Dominika | Popowo 43 | Polska | Bieg 5km | ||
81 | Wróblewski Janusz | Połupin | Polska | Bieg 10km | BBL KROSNO ODRZAŃSKIE | |
82 | Wróblewska Małgorzata | Połupin | Polska | Bieg 10km | BBL KROSNO ODRZAŃSKIE | |
83 | Wolniewicz Ryszard | Pniewy | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
84 | Judkowiak Rafał Judkowiak | Pęckowo | Polska | Bieg 5km | Salon Fryzjerski Styl | |
85 | Dąbrowski Marek | Pęckowo | Polska | Bieg 5km | Biegacze Józefa Noji | |
86 | Dąbrowska Dorota | Pęckowo | Polska | Bieg 5km | Biegacze Józefa Noji | |
87 | Jessa Andrzej | Pęckowo | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
88 | Kosicka Elwira | Pęckowo | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
89 | Judkowiak Dorota | Pęckowo | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
90 | Dymek Urszula | Pęckowo | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
91 | FILIPIAK ŁUKASZ | NOWOGRÓDEK POM. | Polska | Bieg 10km | ||
92 | Wawrzykowski Jakub | Nowa Sól | Polska | Bieg 5km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
93 | Marysiak Adam | Nowa Sól | Polska | Bieg 10km | MKST ASTRA NOWA SÓL | |
94 | CHODZIŃSKA Marzena | Niegosław 137 g | Polska | Bieg 5km | FSD RUN DREZDENKO | |
95 | Wieczorek Mateusz | Murzynowo | Polska | Bieg 5km | Budowlani Murzynowo | |
96 | Żygalski Oskar | Murzynowo | Polska | Bieg 5km | ||
97 | Saja Weronika | Mogilno | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie extremalni | |
98 | Klejda Agnieszka | Moczydła | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
99 | Klejda Patryk | Moczydła | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
100 | WYRUSZYŃSKI BARTOSZ | MIĘDZYRZECZ | Polska | Bieg 5km |
Wyświetleń: 9176