XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hanczarek Dariusz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km Start Gorzów Wielkopolski
2 Gadomski Paweł Gryfino Bieg 5km
3 Kuczyński Mirosław Międzyrzecz Bieg 10km
4 Paduszyńska Wioletta Paduszyńska Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Szymanowski Team 17 WBZ
5 Bach Agnieszka Gorzów Wielkopolski Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
6 Marynowska Anetta Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
7 Mazurek Zbigniew Bobowicko Bieg 5km
8 Pietruszyński Gerard Międzychód Bieg 5km
9 Pietruszyński Adam Sieraków Bieg 5km
10 Miśków Paulina Drezdenko Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
11 Meise Amelia Lubikówko Marsz Nordic Walking
12 Ciesielski Arkadiusz Międzychód Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
13 Dołmat Edward Gorzów Wlkp. Bieg 5km
14 Hacaś Tomasz Przytoczna Bieg 5km OSP PRZYTOCZNA
15 Majik Jacek Sulęcin Bieg 10km
16 Górnicki Rafał Drezdenko Bieg 10km Smurfit Kappa
17 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg 5km
18 Woźniak Maja Przytoczna Marsz Nordic Walking
19 Kokoszanek Kamila Przytoczna Marsz Nordic Walking
20 CZERWONKA SYLEWSTER GAJ Bieg 10km
21 Antczak Marcin Kalsko Bieg 5km Ninja Obstacle Runners
22 Saja Weronika Mogilno Bieg 5km Stowarzyszenie extremalni
23 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 10km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
24 macutkiewicz marta krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
25 rymaszewski rafal krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
26 Marysiak Adam Nowa Sól Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
27 Wawrzykowski Jakub Nowa Sól Bieg 5km MKST ASTRA NOWA SÓL
28 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg 5km
29 Sułkowska Sylwia Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
30 Kokot Paweł Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
31 Bławat Krzysztof Kwilcz Bieg 5km SP Kwilcz
32 Kacprzak Maciej Międzyrzecz Bieg 10km Ninja Obstacle Runners
33 Ryżek Katarzyna Wieleń Marsz Nordic Walking Biegacze Józefa Noji
34 Żygalski Oskar Murzynowo Bieg 5km
35 Wieczorek Mateusz Murzynowo Bieg 5km Budowlani Murzynowo
36 Lepsza Katarzyna Jasionna Bieg 5km
37 Jagoda Katarzyna Przytoczna Bieg 5km Ninja Obstacle Runners
38 FILIPIAK ŁUKASZ NOWOGRÓDEK POM. Bieg 10km
39 Kostrzewska Agata Zielona Góra Bieg 5km TEAM MARYSIAK
40 Fagasiński Grzegorz Miedzyrzecz Bieg 5km
41 Chajduk Magdalena Przytoczna Bieg 5km Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie
42 Gocal Jakub SULĘCIN Bieg 5km Team Kopeć
43 Nowak Sandra Zielona Góra Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
44 Król Jadwiga Wronki Bieg 5km
45 Grzemski Marcin Wronki Bieg 5km
46 ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ RUDNICA Marsz Nordic Walking Rudnica
47 Giecołd Joanna Lubrza Marsz Nordic Walking
48 Giecołd Jan Lubrza Marsz Nordic Walking
49 Sobczyński Piotr Międzychód Bieg 5km
50 Staszak Radosław Gorzów Wielkopolski Bieg 5km BBL Gorzów
51 Wojcieszyński Tomasz Baczyna Bieg 5km
52 Soloch Maciej Wronki Bieg 10km kenijczycywronki
53 Flens Zdzisława Przytoczna Marsz Nordic Walking Kasztanowa Kraina
54 Marciniak Marta Zwierzyn Marsz Nordic Walking
55 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km DZIKIE DZIKI GORZÓW
56 Okonek Kazimierz Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
57 Giś Anna Drawsko Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
58 Kubik Michał Międzyrzecz Bieg 5km KB Piast Międzyrzecz
59 Zagórna Natalia Radnica Bieg 5km Team Radnica
60 Zagórny Marcin Radnica Bieg 10km Sport Team Radnica
61 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg 10km BBL
62 Piotrowski Andrzej Pszczew Bieg 5km
63 Walentynowicz Monika Gorzów Wielkopolski Bieg 10km parkrun Gorzów
64 Klejda Patryk Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
65 Klejda Agnieszka Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
66 Słomczynska Agnieszka Poznań Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
67 Świtaj Jacek Poznań Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
68 Szaflinska Iwona Rawicz Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
69 Koza Piotr Koza Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
70 Giecołd Mariusz Lubrza Bieg 10km
71 Kogut Agnieszka Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
72 Mazana Justyna Międzychód Bieg 10km Biegacze PMI
73 Framska Justyna Zatom Stary Bieg 10km
74 Koza Dariusz Drezdenko Bieg 5km
75 ZBRZYZNA DOROTA DREZDENKO Marsz Nordic Walking
76 ZBRZYZNY ZBIGNIEW DREZDENKO Marsz Nordic Walking
77 ZŁOTNIK PAWEŁ Szczecin Bieg 10km
78 Cieślak Beata Przytoczna Bieg 5km
79 Kluj Agata Świebodzin Bieg 5km
80 Skocelas Anna Przytoczna Bieg 5km
81 Jach Krystian Wronki Bieg 5km kenijczycywronki
82 Mazur Anna Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
83 Bukiel Krzysztof Kostrzyn nad Odrą Bieg 10km SAMSEBIEGAM
84 Pigłowski Dawid Santocko Bieg 10km Kania Team
85 Dawiskiba Anna Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
86 Goździcki Maciej Strzelce Krajeńskie Bieg 10km
87 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie Marsz Nordic Walking Zdyszani na mecie
88 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie Bieg 10km Strzelecka Biegająca Czarownica
89 Rybacka Katarzyna Kłodawa Marsz Nordic Walking
90 Gwóźdź Jacek Drezdenko Bieg 5km FSD RUN DREZDENKO
91 Borduna Emilia Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
92 Tarasiewicz Agata Rokitno Marsz Nordic Walking
93 Kikut Dariusz Drezdenko Bieg 10km
94 Kaleta Waldemar Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
95 Dymek Urszula Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
96 Majzlik Justyna Drezdenko Bieg 5km Salon Fryzjerski Styl
97 Judkowiak Dorota Pęckowo Marsz Nordic Walking
98 Wieczorek Artur Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
99 Chciuk Rafal Kostrzyn nad odra Bieg 5km
100 Adam Adam Bekier Kostrzyn nad odra Bieg 5km


Wyświetleń: 3842

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ