XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żygalski Oskar Murzynowo Bieg 5km
2 ŻARNOWSKA Dominika Popowo 43 Bieg 5km
3 Żagiel Nikodem Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
4 ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ RUDNICA Marsz Nordic Walking Rudnica
5 ZŁOTNIK PAWEŁ Szczecin Bieg 10km
6 ZBRZYZNY ZBIGNIEW DREZDENKO Marsz Nordic Walking
7 ZBRZYZNA DOROTA DREZDENKO Marsz Nordic Walking
8 Zagórny Marcin Radnica Bieg 10km Sport Team Radnica
9 Zagórna Natalia Radnica Bieg 5km Team Radnica
10 WYRUSZYŃSKI BARTOSZ MIĘDZYRZECZ Bieg 5km
11 Wujda Mirosław Dębno Bieg 10km
12 Wróblewski Janusz Połupin Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
13 Wróblewska Małgorzata Połupin Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
14 Wrona Joanna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
15 Woźnica Rafał Drawsko Marsz Nordic Walking Biegacze Józefa Noji
16 Woźniak Maja Przytoczna Marsz Nordic Walking
17 Woźniak Kacper Przytoczna Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
18 Wozniak Anita Przytoczna Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
19 Wolniewicz Ryszard Pniewy Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
20 Wojcieszyński Tomasz Baczyna Bieg 5km
21 Witczak Flajszer Agnieszka Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju/ 12tri.pl
22 Wieczorek Mateusz Murzynowo Bieg 5km Budowlani Murzynowo
23 Wieczorek Artur Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
24 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 10km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
25 Wawrzykowski Jakub Nowa Sól Bieg 5km MKST ASTRA NOWA SÓL
26 WASZCZUK TOMASZ Szczecin Bieg 5km
27 Walkowiak Maciej Walkowiak Goraj Bieg 10km OSP Goraj/PSP Świebodzin
28 Walentynowicz Monika Gorzów Wielkopolski Bieg 10km parkrun Gorzów
29 Tratwal Lucyna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
30 Tratwal Alan Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
31 Tomkowiak Waldemar Biskupice Wlkp Bieg 10km Wataha Łaczy Nas Bieganie
32 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg 5km
33 Terpiłowski Łucjan Gorzów Wlkp. Bieg 10km
34 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Marsz Nordic Walking
35 Tarasiewicz Agata Rokitno Marsz Nordic Walking
36 Świtaj Jacek Poznań Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
37 Szewczyk Katarzyna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
38 Szaflinska Iwona Rawicz Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
39 Szadkowski Dawid Sieniawa Bieg 5km WICHER SIENIAWA TEAM
40 Sułkowska Sylwia Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
41 Strzelczyk Piotr Międzyrzecz Bieg 5km
42 Staszak Radosław Gorzów Wielkopolski Bieg 5km BBL Gorzów
43 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg 10km BBL
44 Soloch Maciej Wronki Bieg 10km kenijczycywronki
45 Sobczyński Piotr Międzychód Bieg 5km
46 Słomczynska Agnieszka Poznań Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
47 Skocelas Anna Przytoczna Bieg 5km
48 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. Bieg 5km
49 Sikora Tomasz Sieniawa Marsz Nordic Walking WICHER SIENIAWA TEAM
50 Sikora Mariola SIENIAWA Marsz Nordic Walking WICHER SIENIAWA TEAM
51 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Bieg 10km Gienek Team Przytoczna
52 Serowik Tomasz Przytoczna Bieg 5km
53 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km DZIKIE DZIKI GORZÓW
54 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 10km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
55 Saja Weronika Mogilno Bieg 5km Stowarzyszenie extremalni
56 Sacharczuk Andrzej Drezdenko Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
57 Ryżek Katarzyna Wieleń Marsz Nordic Walking Biegacze Józefa Noji
58 rymaszewski rafal krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
59 Rybacka Katarzyna Kłodawa Marsz Nordic Walking
60 Rutkowski Maciej Zarzyń Bieg 5km Ultra Diabły Team Lubrza
61 Romas Czesław Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
62 Rak Sara Radgoszcz 38 Bieg 5km
63 Przybylska Zdzisława Sieniawa Marsz Nordic Walking WICHER SIENIAWA TEAM
64 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg 5km
65 Piotrowski Andrzej Pszczew Bieg 5km
66 Pigłowski Dawid Santocko Bieg 10km Kania Team
67 Pietrzak Maciej Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
68 Pietruszyński Gerard Międzychód Bieg 5km
69 Pietruszyński Adam Sieraków Bieg 5km
70 Piątek Jarosław Drawski Młyn Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
71 Piątek Agata Drawski Młyn Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
72 Paduszyńska Wioletta Paduszyńska Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Szymanowski Team 17 WBZ
73 Orszulska Magdalena Szczecin Bieg 5km SPSK2 BIEGA
74 Olechna Edyta Przytoczna Bieg 5km
75 Okonek Kazimierz Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
76 Nowak Sandra Zielona Góra Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
77 Napierała-Kaźmierczak Monika Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
78 Napierała Witold Przytoczna Bieg 5km Lordy z Piaskowej
79 Napierała Patrycja Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
80 Musiał Adam Drawsko Bieg 10km
81 Modras Brajan Przytoczna Bieg 5km Szkoła podstawowa klasa 1a
82 Mleczak Magdalena Goraj Marsz Nordic Walking
83 Mleczak Jacek Goraj Bieg 10km
84 Miśków Paulina Drezdenko Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
85 Michalak Jacek Szczecin Bieg 5km
86 Meise Amelia Lubikówko Marsz Nordic Walking
87 Mazurek Zbigniew Bobowicko Bieg 5km
88 Mazurek Renata Bobowicko Bieg 5km
89 Mazur Anna Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
90 Mazana Justyna Międzychód Bieg 10km Biegacze PMI
91 Matusiewicz Dominik Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
92 Materna Sylwia Chełmsko Bieg 5km
93 Maszoński Szymon Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
94 Masłowski Marcin Masłowski GORZÓW WLKP Bieg 10km parkrun Gorzów
95 Masłowska Magdalena Przytocznej Marsz Nordic Walking
96 Marysiak Adam Nowa Sól Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
97 Marynowski Krzysztof Przytoczna Bieg 5km Lordy z Piaskowej
98 Marynowska Anetta Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
99 Markiewicz Mariusz Karnin Bieg 10km
100 Marciniak Marta Zwierzyn Marsz Nordic Walking


Wyświetleń: 5545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ