XXXVIII MASOWE BIEGi im. TOMASZA HOPFERA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BBL
1 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg 10km BBL
BBL Gorzów
2 Staszak Radosław Gorzów Wielkopolski Bieg 5km BBL Gorzów
BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
3 macutkiewicz marta krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
4 rymaszewski rafal krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
5 jodłowski marek krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
6 jodłowska ewa krosno odrz Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
7 Wróblewska Małgorzata Połupin Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
8 Wróblewski Janusz Połupin Bieg 10km BBL KROSNO ODRZAŃSKIE
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
9 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 10km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
Biegacze Józefa Noji
10 Ryżek Katarzyna Wieleń Marsz Nordic Walking Biegacze Józefa Noji
11 Giś Anna Drawsko Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
12 Klejda Patryk Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
13 Klejda Agnieszka Moczydła Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
14 Dymek Urszula Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
15 Kosicka Elwira Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
16 Woźnica Rafał Drawsko Marsz Nordic Walking Biegacze Józefa Noji
17 Jessa Andrzej Pęckowo Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
18 Antonowicz Katarzyna Drezdenko Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
19 Sacharczuk Andrzej Drezdenko Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
20 Dąbrowska Dorota Pęckowo Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
21 Dąbrowski Marek Pęckowo Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
22 Piątek Agata Drawski Młyn Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
23 Wolniewicz Ryszard Pniewy Bieg 10km Biegacze Józefa Noji
Biegacze Józefa Noji
24 Piątek Jarosław Drawski Młyn Bieg 5km Biegacze Józefa Noji
Biegacze PMI
25 Mazana Justyna Międzychód Bieg 10km Biegacze PMI
Biegacze na haju
26 Majorek Krzysztof Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju
Biegacze na haju/ 12tri.pl
27 Witczak Flajszer Agnieszka Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju/ 12tri.pl
28 Dąbek Kamil Międzychód Bieg 10km Biegacze na haju/ 12tri.pl
Budowlani Murzynowo
29 Wieczorek Mateusz Murzynowo Bieg 5km Budowlani Murzynowo
Cichobiegi
30 Maszoński Szymon Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
31 Kusz Karol Templewo Bieg 5km Cichobiegi
32 Żagiel Nikodem Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
33 Matusiewicz Dominik Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
34 Kaczorowski Mikołaj Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
35 Małecki Hubert Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
36 Tratwal Alan Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
37 Kmieciak Aleksander Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
38 Pietrzak Maciej Przytoczna Bieg 5km Cichobiegi
DZIKIE DZIKI GORZÓW
39 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km DZIKIE DZIKI GORZÓW
FSD RUN DREZDENKO
40 Koza Piotr Koza Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
41 Dawiskiba Anna Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
42 Gwóźdź Jacek Drezdenko Bieg 5km FSD RUN DREZDENKO
43 Borduna Emilia Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
44 Kaleta Waldemar Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
45 Wieczorek Artur Drezdenko Bieg 10km FSD RUN DREZDENKO
46 CHODZIŃSKA Marzena Niegosław 137 g Bieg 5km FSD RUN DREZDENKO
Gienek Team Przytoczna
47 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Bieg 10km Gienek Team Przytoczna
Harpagan ZG
48 Sułkowska Sylwia Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
49 Kokot Paweł Zielona Góra Bieg 5km Harpagan ZG
KB Piast Międzyrzecz
50 Kubik Michał Międzyrzecz Bieg 5km KB Piast Międzyrzecz
KB Szamotuły
51 Duda- Krzemieniewska Jadwiga Szamotuły Bieg 10km KB Szamotuły
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
52 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 10km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
Kania Team
53 Pigłowski Dawid Santocko Bieg 10km Kania Team
Kasztanowa Kraina
54 Flens Zdzisława Przytoczna Marsz Nordic Walking Kasztanowa Kraina
Kijowe Lejdis Joanny Wrony
55 Bach Agnieszka Gorzów Wielkopolski Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
56 Marynowska Anetta Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
57 Kogut Agnieszka Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
58 Adamiak Zdzisława Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
59 Tratwal Lucyna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
60 Napierała-Kaźmierczak Monika Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
61 Napierała Patrycja Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
62 Szewczyk Katarzyna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
63 Kufel Justyna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
64 Kaczorowska Barbara Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
65 Wrona Joanna Przytoczna Marsz Nordic Walking Kijowe Lejdis Joanny Wrony
LEWANDOWSCY TEAM
66 Lewandowski Gabriel Gorzów Wlkp. Bieg 5km LEWANDOWSCY TEAM
67 Lewandowski Waldemar Gorzów Wlkp. Bieg 5km LEWANDOWSCY TEAM
Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie
68 Chajduk Magdalena Przytoczna Bieg 5km Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Międzychodzie
Lordy z Piaskowej
69 Napierała Witold Przytoczna Bieg 5km Lordy z Piaskowej
70 Marynowski Krzysztof Przytoczna Bieg 5km Lordy z Piaskowej
MKST ASTRA NOWA SÓL
71 Nowak Sandra Zielona Góra Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
MKST ASTRA NOWA SÓL
72 Marysiak Adam Nowa Sól Bieg 10km MKST ASTRA NOWA SÓL
73 Wawrzykowski Jakub Nowa Sól Bieg 5km MKST ASTRA NOWA SÓL
Nadleśnictwo Międzychód
74 Ciesielski Arkadiusz Międzychód Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
Nadleśnictwo Międzychód
75 Miśków Paulina Drezdenko Bieg 10km Nadleśnictwo Międzychód
Ninja Obstacle Runners
76 Antczak Marcin Kalsko Bieg 5km Ninja Obstacle Runners
77 Kacprzak Maciej Międzyrzecz Bieg 10km Ninja Obstacle Runners
78 Jagoda Katarzyna Przytoczna Bieg 5km Ninja Obstacle Runners
Nordic Walking Kiekrz Poland
79 Kozłowska Karolina Poznań Marsz Nordic Walking Nordic Walking Kiekrz Poland
OSP Goraj/PSP Świebodzin
80 Walkowiak Maciej Walkowiak Goraj Bieg 10km OSP Goraj/PSP Świebodzin
OSP PRZYTOCZNA
81 Hacaś Tomasz Przytoczna Bieg 5km OSP PRZYTOCZNA
Rudnica
82 ZROBCZYŃSKI GRZEGORZ RUDNICA Marsz Nordic Walking Rudnica
SAMSEBIEGAM
83 Bukiel Krzysztof Kostrzyn nad Odrą Bieg 10km SAMSEBIEGAM
84 Dawidowicz Andrzej Bledzew Bieg 10km SAMSEBIEGAM
SP Kwilcz
85 Bławat Krzysztof Kwilcz Bieg 5km SP Kwilcz
SPSK2 BIEGA
86 Orszulska Magdalena Szczecin Bieg 5km SPSK2 BIEGA
Salon Fryzjerski Styl
87 Majzlik Piotr Drezdenko Bieg 10km Salon Fryzjerski Styl
88 Judkowiak Rafał Judkowiak Pęckowo Bieg 5km Salon Fryzjerski Styl
Salon Fryzjerski Styl
89 Majzlik Justyna Drezdenko Bieg 5km Salon Fryzjerski Styl
Smurfit Kappa
90 Górnicki Rafał Drezdenko Bieg 10km Smurfit Kappa
Sport Team Radnica
91 Zagórny Marcin Radnica Bieg 10km Sport Team Radnica
Start Gorzów Wielkopolski
92 Hanczarek Dariusz Gorzów Wielkopolski Bieg 5km Start Gorzów Wielkopolski
Stowarzyszenie extremalni
93 Saja Weronika Mogilno Bieg 5km Stowarzyszenie extremalni
Strzelecka Biegająca Czarownica
94 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie Bieg 10km Strzelecka Biegająca Czarownica
Szkoła podstawowa klasa 1a
95 Modras Brajan Przytoczna Bieg 5km Szkoła podstawowa klasa 1a
Szymanowski Team 17 WBZ
96 Paduszyńska Wioletta Paduszyńska Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Szymanowski Team 17 WBZ
TEAM MARYSIAK
97 Kostrzewska Agata Zielona Góra Bieg 5km TEAM MARYSIAK
Team Kopeć
98 Gocal Jakub SULĘCIN Bieg 5km Team Kopeć
Team Radnica
99 Zagórna Natalia Radnica Bieg 5km Team Radnica
UKS Diament Godów
100 Kozłowski Marcin Poznań Bieg 5km UKS Diament Godów
Ultra Diabły Team Lubrza
101 Rutkowski Maciej Zarzyń Bieg 5km Ultra Diabły Team Lubrza
Valdano Team
102 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Valdano Team
WICHER SIENIAWA TEAM
103 Przybylska Zdzisława Sieniawa Marsz Nordic Walking WICHER SIENIAWA TEAM
104 Szadkowski Dawid Sieniawa Bieg 5km WICHER SIENIAWA TEAM
105 Sikora Mariola SIENIAWA Marsz Nordic Walking WICHER SIENIAWA TEAM
106 Sikora Tomasz Sieniawa Marsz Nordic Walking WICHER SIENIAWA TEAM
Wataha Łaczy Nas Bieganie
107 Tomkowiak Waldemar Biskupice Wlkp Bieg 10km Wataha Łaczy Nas Bieganie
Wataha łączy nas bieganie
108 Słomczynska Agnieszka Poznań Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
109 Świtaj Jacek Poznań Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
110 Szaflinska Iwona Rawicz Bieg 10km Wataha łączy nas bieganie
111 Wozniak Anita Przytoczna Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
112 Woźniak Kacper Przytoczna Marsz Nordic Walking Wataha łączy nas bieganie
Za Lina mety
113 Haremza Maciej Jeziorki Bieg 5km Za Lina mety
Zdyszani na mecie
114 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie Marsz Nordic Walking Zdyszani na mecie
_BRAK NAZWY_
115 Gadomski Paweł Gryfino Bieg 5km
116 Kuczyński Mirosław Międzyrzecz Bieg 10km
117 Mazurek Zbigniew Bobowicko Bieg 5km
118 Pietruszyński Gerard Międzychód Bieg 5km
119 Pietruszyński Adam Sieraków Bieg 5km
120 Meise Amelia Lubikówko Marsz Nordic Walking
121 Dołmat Edward Gorzów Wlkp. Bieg 5km
122 Majik Jacek Sulęcin Bieg 10km
123 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg 5km
124 Woźniak Maja Przytoczna Marsz Nordic Walking
125 Kokoszanek Kamila Przytoczna Marsz Nordic Walking
126 CZERWONKA SYLEWSTER GAJ Bieg 10km
127 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg 5km
128 Żygalski Oskar Murzynowo Bieg 5km
129 Lepsza Katarzyna Jasionna Bieg 5km
130 FILIPIAK ŁUKASZ NOWOGRÓDEK POM. Bieg 10km
131 Fagasiński Grzegorz Miedzyrzecz Bieg 5km
132 Król Jadwiga Wronki Bieg 5km
133 Grzemski Marcin Wronki Bieg 5km
134 Giecołd Joanna Lubrza Marsz Nordic Walking
135 Giecołd Jan Lubrza Marsz Nordic Walking
136 Sobczyński Piotr Międzychód Bieg 5km
137 Wojcieszyński Tomasz Baczyna Bieg 5km
138 Marciniak Marta Zwierzyn Marsz Nordic Walking
139 Okonek Kazimierz Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
140 Piotrowski Andrzej Pszczew Bieg 5km
141 Giecołd Mariusz Lubrza Bieg 10km
142 Framska Justyna Zatom Stary Bieg 10km
143 Koza Dariusz Drezdenko Bieg 5km
144 ZBRZYZNA DOROTA DREZDENKO Marsz Nordic Walking
145 ZBRZYZNY ZBIGNIEW DREZDENKO Marsz Nordic Walking
146 ZŁOTNIK PAWEŁ Szczecin Bieg 10km
147 Cieślak Beata Przytoczna Bieg 5km
148 Kluj Agata Świebodzin Bieg 5km
149 Skocelas Anna Przytoczna Bieg 5km
150 Mazur Anna Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
151 Goździcki Maciej Strzelce Krajeńskie Bieg 10km
152 Rybacka Katarzyna Kłodawa Marsz Nordic Walking
153 Tarasiewicz Agata Rokitno Marsz Nordic Walking
154 Kikut Dariusz Drezdenko Bieg 10km
155 Judkowiak Dorota Pęckowo Marsz Nordic Walking
156 Chciuk Rafal Kostrzyn nad odra Bieg 5km
157 Adam Adam Bekier Kostrzyn nad odra Bieg 5km
158 Wujda Mirosław Dębno Bieg 10km
159 Markiewicz Mariusz Karnin Bieg 10km
160 Terpiłowski Łucjan Gorzów Wlkp. Bieg 10km
161 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Marsz Nordic Walking
162 Mleczak Magdalena Goraj Marsz Nordic Walking
163 Romas Czesław Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
164 Rak Sara Radgoszcz 38 Bieg 5km
165 Serowik Tomasz Przytoczna Bieg 5km
166 Kowalewski walery kostrzyn nad odra Bieg 5km
167 Latuszek Tomasz Przytoczna Bieg 5km
168 Lamcha Adrian Lubikówko Bieg 10km
169 Jarczewska Renata Goleniów Bieg 5km
170 ŻARNOWSKA Dominika Popowo 43 Bieg 5km
171 Hołody Dorota Hołody GORAJ Marsz Nordic Walking
172 Haremza Anna Jeziorki Bieg 5km
173 Chętnik Andrzej Przytoczna Bieg 10km
174 Michalak Jacek Szczecin Bieg 5km
175 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. Bieg 5km
176 Masłowska Magdalena Przytocznej Marsz Nordic Walking
177 Strzelczyk Piotr Międzyrzecz Bieg 5km
178 Łunkiewicz Wiktoria Goraj Bieg 5km
179 Majłowski Aleksander Gorzów Wielkopolski Bieg 10km
180 Majłowska Irena Gorzów wielkopolski Bieg 10km
181 JASIAK KRZYSZTOF GRABIN Bieg 5km
182 WYRUSZYŃSKI BARTOSZ MIĘDZYRZECZ Bieg 5km
183 Lewandowski Mateusz Kostrzyn nad Odrą Bieg 10km
184 Mazurek Renata Bobowicko Bieg 5km
185 Musiał Adam Drawsko Bieg 10km
186 Kucharski Marcin Kwilcz Bieg 10km
187 Kaźmierczak Sławomir Przytoczna Bieg 10km
188 WASZCZUK TOMASZ Szczecin Bieg 5km
189 Olechna Edyta Przytoczna Bieg 5km
190 Materna Sylwia Chełmsko Bieg 5km
191 Mleczak Jacek Goraj Bieg 10km
kenijczycywronki
192 Soloch Maciej Wronki Bieg 10km kenijczycywronki
193 Jach Krystian Wronki Bieg 5km kenijczycywronki
parkrun Gorzów
194 Walentynowicz Monika Gorzów Wielkopolski Bieg 10km parkrun Gorzów
parkrun Gorzów
195 Masłowski Marcin Masłowski GORZÓW WLKP Bieg 10km parkrun Gorzów


Wyświetleń: 3843

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ