Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazurek Karol | Bobowicko | Polska | Biegi dla dzieci | ||
2 | Wojtkowiak Pola | Ceradz Dolny | Polska | Biegi dla dzieci | ||
3 | Wojtkowiak Nina | Ceradz Dolny | Polska | Biegi dla dzieci | ||
4 | Materna Julia | Chełmsko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
5 | Bożyk Małgorzata | Chełmsko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
6 | Kucharska Anna | Dębno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
7 | Mielnik Aleksander | Dębowiec | Polska | Biegi dla dzieci | Warta Sieraków | |
8 | Mielnik Franciszek | Dębowiec | Polska | Biegi dla dzieci | Warta Sieraków | |
9 | Mielnik Stanisław | Dębowiec | Polska | Biegi dla dzieci | ||
10 | Białecki Michał | Dębówko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
11 | Jakubowska Maja | Dębówko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
12 | Frankowski Michał | Dębówko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
13 | Piątek Ania | Drawski Młyn | Polska | Biegi dla dzieci | Biegacze Józefa Noji | |
14 | Giś Anna | Drawsko | Polska | Biegi dla dzieci | Biegacze Józefa Noji | |
15 | Górnicki Szymon | Drezdenko | Polska | Biegi dla dzieci | Smurfit Kappa | |
16 | Kolanowski Damian | Dzięcielin | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
17 | Kolanowski Sebastian | Dzięcielin | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kubuś Puchatek | |
18 | Cukrowicz Zuzanna | Gaj | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
19 | Salewska Hania | GDYNIA | Polska | Biegi dla dzieci | Flota Gdynia | |
20 | Mleczak Franciszek | Goraj | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
21 | Jeziorek Szymon | Goraj | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie | |
22 | Matuszewski Kamil | Goraj | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
23 | Pupka Wiktor | Goraj | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
24 | Stachowiak Michał | Goraj | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
25 | Stachowiak Sebastian | Goraj | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
26 | Hanczarek Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | Biegi dla dzieci | SP 13 Gorzów Wielkopolski | |
27 | Hanczarek Filip | Gorzów Wielkopolski | Polska | Biegi dla dzieci | SP 13 Gorzów Wielkopolski | |
28 | Szabat Helena | Gorzów Wielkopolski | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim | |
29 | Szabat Liliana | Gorzów Wielkopolski | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim | |
30 | Lewandowska Ines | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |
31 | Lewandowski Gabriel | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |
32 | Kowalska Amanda | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |
33 | Usewicz Oliver | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
34 | Adam Adam Bekier | Kostrzyn nad odra | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Chciuk Rafal | Kostrzyn nad odra | Polska | Biegi dla dzieci | ||
36 | Kamiński Jan | Krobielewo | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
37 | Kamiński Franiszek | Krobielewo | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
38 | Bławat Inga | Kwilcz | Polska | Biegi dla dzieci | SP Kwilcz | |
39 | Kraska Karol | Lewice | Polska | Biegi dla dzieci | SP Pszczew | |
40 | Kraska Łucja | Lewice | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Pszczew | |
41 | Łankiewicz Milan | Lubikowo | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
42 | Okińczyc Zofia | Lubikowo | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
43 | Mamet Igor | Lubikówko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
44 | Mamet Ksawery | Lubikówko | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |
45 | Mamet Igor | Lubikówko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
46 | Urbanek Wiktor | Lubikówko | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
47 | Giecołd Wojciech | Lubrza | Polska | Biegi dla dzieci | SP 3 Świebodzin | |
48 | Giecołd Natalia | Lubrza | Polska | Biegi dla dzieci | SP 3 Świebodzin | |
49 | Ceglarz BARTOSZ | Łowyń | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole w Łowyniu | |
50 | Szofer Maja | Miedzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |
51 | Toczynska Alicja | Miedzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci | ||
52 | Kaczmarek Jan | Mieszkowice | Polska | Biegi dla dzieci | ||
53 | Sobczyński Mateusz | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
54 | Szofer Julia | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |
55 | Wolf Adrianna | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
56 | Wolf Szymon | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
57 | Dudarska Kaja | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
58 | Flajszer Filip | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | Warta Międzychód | |
59 | Kokoszanek Kamil | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
60 | KOKOSZANEK SARA | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | Przeszkole nr 1 | |
61 | Elias Gabriela | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | ||
62 | Wicenty Hania | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |
63 | Wicenty Damian | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |
64 | GĄBKA ROKSANA | MIĘDZYCHÓD | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 2 międzychód | |
65 | Hellwich Jakub | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |
66 | Hellwich Aleksandra | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci | Przeszkole nr 1 | |
67 | Strzelczyk Helena | Międzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci | ||
68 | Kuczyński Maciej | Międzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci | ||
69 | Adamski Marcin | Międzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole nr 4 Międzyrzecz | |
70 | Adamski Patryk | Międzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci | SP 6 Międzyrzecz | |
71 | Pawlik Antoni | Murzynowo | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
72 | Głodkowska Amelia | Noawa Niedrzwica | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
73 | Głodkowska Amelia | Nowa Niedrzwica | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
74 | Ryczek Ada | Nowa Niedrzwica | Polska | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |
75 | Ryczek Julia | Nowa Niedrzwica | Polska | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |
76 | Cop Tymoteusz | Nowiny | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
77 | Olechny Karol | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | ||
78 | Olechny Julian | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | ||
79 | Macińska Inka | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | ||
80 | PRESZ Sabrina | PRZYTOCZNA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
81 | PRESZ SEWERYN | PRZYTOCZNA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | Matusiak Mikolaj | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
83 | Krowicka Anna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
84 | Środecki Aleksander | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |
85 | Środecki Antoni | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
86 | Mądrowski Stanisław | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
87 | Mądrowska Małgorzata | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
88 | Wąsowski Filip | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | ||
89 | Wąsowska Zuza | Przytoczna | Biegi dla dzieci | |||
90 | Jagoda Aleksandra | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
91 | Kokoszanek Oliwier | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
92 | Kokoszanek Klaudia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Przytoczna | |
93 | Modras Lilianna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
94 | Krzystyniak Igor | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
95 | Krzystyniak Kornel | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |
96 | Dysierowicz Franciszek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
97 | Dysierowicz Marianna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | ||
98 | Basińska Lena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
99 | Basińska Oliwia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
100 | Basiński Wojciech | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 8246