Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |||||||||
1 | Lewandowska Ines | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |||||
2 | Lewandowski Gabriel | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |||||
3 | Kowalska Amanda | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |||||
Biegacze Józefa Noji | |||||||||
4 | Giś Anna | Drawsko | Biegi dla dzieci | Biegacze Józefa Noji | |||||
5 | Piątek Ania | Drawski Młyn | Biegi dla dzieci | Biegacze Józefa Noji | |||||
Dom Pomocy Społecznej Rokitno 38 | |||||||||
6 | Sicichowski Marcin | Rokitno | Biegi dla dzieci | Dom Pomocy Społecznej Rokitno 38 | |||||
7 | Puziak Sylwester | Rokitno | Biegi dla dzieci | Dom Pomocy Społecznej Rokitno 38 | |||||
8 | Koza Tadeusz | Rokitno | Biegi dla dzieci | Dom Pomocy Społecznej Rokitno 38 | |||||
9 | Skomorowski Patryk | Rokitno | Biegi dla dzieci | Dom Pomocy Społecznej Rokitno 38 | |||||
Flota Gdynia | |||||||||
10 | Salewska Hania | GDYNIA | Biegi dla dzieci | Flota Gdynia | |||||
Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||||||
11 | Środecki Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
12 | Kokoszanek Oliwier | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
13 | Krzystyniak Igor | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
14 | Tarasiewicz Antoni | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
15 | Tarasiewicz Zofia | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
16 | Tarasiewicz Katarzyna | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
17 | Lisek Jaś | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
18 | Piechowiak Jakub | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||||||
19 | Matusiak Mikolaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
20 | Krowicka Anna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
21 | Mądrowski Stanisław | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
22 | Mądrowska Małgorzata | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
23 | Sławik Agatka | Rokitno 31 | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
24 | Szafrańska Wiktoria | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
25 | Jagoda Aleksandra | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
26 | Mleczak Franciszek | Goraj | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
27 | Urbanek Wiktor | Lubikówko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
28 | Modras Lilianna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
29 | Ufniak Aleksandra | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
30 | Ufniak Jakub | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
31 | Dysierowicz Franciszek | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
32 | Basińska Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
33 | Basińska Oliwia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
34 | Fujak Alicja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
35 | Pawlik Antoni | Murzynowo | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
36 | Szczerbak Bruno | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
37 | Puk Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
38 | Góra Antonina | Twierdzielewo | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
39 | Matuszewska Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
40 | Rasinski Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
41 | Jurek-Snarski Grzegorz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
42 | Myszkowski Hubert | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
43 | Cop Tymoteusz | Nowiny | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
44 | Brojanowski Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
45 | Białecki Michał | Dębówko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
46 | Matuszewski Kamil | Goraj | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
47 | Okupski Igor | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
48 | Okupski Oskar | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
49 | Cukrowicz Zuzanna | Gaj | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
50 | Klapczyńska Iga | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
51 | Gajdowska Hanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
52 | Nawrot Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
53 | Żagiel Kornelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
54 | Jakubowska Maja | Dębówko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
55 | Basińska Dominika | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
56 | Kamiński Jan | Krobielewo | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
57 | Marcinkowski Stanisław | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
58 | Oszmian Lili | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
59 | Skocelas Ignacy | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
60 | Ufniak Jakub | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
61 | Łankiewicz Milan | Lubikowo | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
62 | Kisiel Oskar | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
63 | Pośledni Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
64 | Białecki Marcel | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
65 | Bożyk Małgorzata | Chełmsko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
66 | Skocelas Kornelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
67 | Pupka Wiktor | Goraj | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
68 | Stachowiak Michał | Goraj | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
69 | Wróblewski Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
70 | Didenkow Aleksander | Rokitno | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
71 | Frankowski Michał | Dębówko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
72 | Cycak Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
73 | Dyduła Jan | Rokitnoa | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
74 | Szybista Pola | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
75 | Sewruk Natasza | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
76 | Pradela Adam | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
77 | Głodkowska Amelia | Nowa Niedrzwica | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
78 | Kaczmarek Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
79 | Kostjan Milena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
80 | Mamet Igor | Lubikówko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
81 | Moskwa Iga | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
82 | Okińczyc Zofia | Lubikowo | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
83 | Ostrowska Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
84 | Nowacki Rafał | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
85 | Rzeźnik Agata | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
86 | Wychowałek Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
87 | Mamet Igor | Lubikówko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
88 | Głodkowska Amelia | Noawa Niedrzwica | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
89 | Wasylkiewicz Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
90 | Kmieciak Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
91 | Stachowiak Sebastian | Goraj | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
92 | Skocelas Ignacy | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
93 | Kamiński Franiszek | Krobielewo | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
94 | Kosicka Aleksandra | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
95 | Usewicz Oliver | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
96 | Materna Julia | Chełmsko | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |||||
Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||||||
97 | Kolanowski Sebastian | Dzięcielin | Biegi dla dzieci | Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||
Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim | |||||||||
98 | Szabat Helena | Gorzów Wielkopolski | Biegi dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim | |||||
99 | Szabat Liliana | Gorzów Wielkopolski | Biegi dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim | |||||
Przedszkole Pszczew | |||||||||
100 | Kraska Łucja | Lewice | Biegi dla dzieci | Przedszkole Pszczew | |||||
Przedszkole Skwierzyna | |||||||||
101 | Zaborowski Marcel | Skwierzyna | Biegi dla dzieci | Przedszkole Skwierzyna | |||||
Przedszkole nr 4 Międzyrzecz | |||||||||
102 | Adamski Marcin | Międzyrzecz | Biegi dla dzieci | Przedszkole nr 4 Międzyrzecz | |||||
Przedszkole w Łowyniu | |||||||||
103 | Ceglarz BARTOSZ | Łowyń | Biegi dla dzieci | Przedszkole w Łowyniu | |||||
Przeszkole nr 1 | |||||||||
104 | KOKOSZANEK SARA | Międzychód | Biegi dla dzieci | Przeszkole nr 1 | |||||
105 | Hellwich Aleksandra | Międzychód | Biegi dla dzieci | Przeszkole nr 1 | |||||
SP 1 Międzychód | |||||||||
106 | Szofer Julia | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |||||
107 | Szofer Maja | Miedzychód | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |||||
108 | Wicenty Hania | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |||||
109 | Wicenty Damian | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 1 Międzychód | |||||
SP 2 Międzychód | |||||||||
110 | Sobczyński Mateusz | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
111 | Wolf Adrianna | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
112 | Wolf Szymon | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
113 | Dudarska Kaja | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
114 | Kolanowski Damian | Dzięcielin | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
115 | Kokoszanek Kamil | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
116 | Hellwich Jakub | Międzychód | Biegi dla dzieci | SP 2 Międzychód | |||||
SP 3 Świebodzin | |||||||||
117 | Giecołd Wojciech | Lubrza | Biegi dla dzieci | SP 3 Świebodzin | |||||
118 | Giecołd Natalia | Lubrza | Biegi dla dzieci | SP 3 Świebodzin | |||||
SP 6 Międzyrzecz | |||||||||
119 | Adamski Patryk | Międzyrzecz | Biegi dla dzieci | SP 6 Międzyrzecz | |||||
SP 13 Gorzów Wielkopolski | |||||||||
120 | Hanczarek Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Biegi dla dzieci | SP 13 Gorzów Wielkopolski | |||||
121 | Hanczarek Filip | Gorzów Wielkopolski | Biegi dla dzieci | SP 13 Gorzów Wielkopolski | |||||
SP Kwilcz | |||||||||
122 | Bławat Inga | Kwilcz | Biegi dla dzieci | SP Kwilcz | |||||
SP Przytoczna | |||||||||
123 | Kućma Zofia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
124 | Kucharski Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
125 | Dziwiński Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
126 | Pietrzyk Ignacy | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
127 | Cąpa Kaja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
128 | Cop Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
129 | Gnybek Tomasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
130 | Szczerbak Leon | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
131 | Kisiel Wiktoria | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
132 | Żagiel Adrianna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
133 | Maszoński Tymoteusz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
134 | Kufel Kornel | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
135 | Hoszko Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
136 | Tołoczko Antonina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
137 | Czubkowska Daria | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
138 | Krugiołka Miłosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
139 | Milewska Nadia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
140 | Presz Nadia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
141 | Kmieciak Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
142 | Kmieciak Gabriela | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
143 | Czubkowski Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
144 | Białecka Monika | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
145 | Furdyna Maciek | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
146 | Jagielnik Zuzanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
147 | Klapczyński Jakub | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
148 | Szymczak Karina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
149 | Kaźmierczak Szymon | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
150 | Dyla Łukasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
151 | Sikorski Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
152 | Majchrzak Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
153 | Kluj Seweryn | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
154 | Presz Natan | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
155 | Cyfert Marcin | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
156 | Hojka Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
157 | Wasylkiewicz Hubert | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
158 | Buchholtz Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
159 | Butkiewicz Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
160 | Hoszko Hania | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
161 | Filipiak Karolina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
162 | Majchrzak Szymon | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
163 | Perzanowska-Kubiak Malwina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
164 | Cebernik Oliwier | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
165 | Kozak Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
166 | Hassa Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
167 | Czerwonka Olek | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
168 | Zapolski Tomasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
169 | Pietrzyk Albert | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
170 | Chrzanowska Zofia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
171 | Cieślak Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
172 | Cąpa Aleksandra | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
173 | Wyrwa Milena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
174 | Góra Hanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
175 | Wąchalska Marita | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
176 | Kucharyk Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
177 | Męcfel Miłosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
178 | Janowicz Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
179 | Żagiel Jakub | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
180 | Poślednia Iga | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
181 | Klemt Tomasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
182 | Dudek Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
183 | Stanisławski Adrian | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
184 | Hojka Blanka | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
185 | Kolęda Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
186 | Kościelski Wiktor | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
187 | Furdyna Dominik | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
188 | Kościelski Dominik | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
189 | Chajduk Maria | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
190 | Madej Adrianna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
191 | Stachowiak Żaneta | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
192 | Krutak Oskar | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
193 | Ryczek Ada | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
194 | Zimowska Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
195 | Romanowski Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
196 | Święcicki Łukasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
197 | Rzeźnik Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
198 | Modras Brajan | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
199 | Drzewiński Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
200 | Zimowska Zofia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
201 | Matusiak Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
202 | Kościelski Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
203 | Macińska Inka | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
204 | Środecki Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
205 | Sławik Mateusz | Rokitno 31 | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
206 | Szafrańska Nikola | Rokitno | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
207 | Ryczek Ada | Nowa Niedrzwica | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
208 | Ryczek Julia | Nowa Niedrzwica | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
209 | Krzystyniak Kornel | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
210 | Szczerbak Leon | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
211 | Brojanowski Sebastian | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
212 | Wik Hubert | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
213 | Adamiak Natalia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
214 | Krzyżaniak Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
215 | Pradela Arkadiusz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
216 | Masiukiewicz Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
217 | Dyduła Franciszek | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
218 | Piotrowska Wanessa | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
219 | Ambrożko Szymon | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
220 | Gruszczyńska Anna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
221 | Tołoczko Julian | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
222 | Wróblewicz Dawid | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
223 | Szczęsna-Siwak Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
224 | Szymczak Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
225 | Kaźmierczak Mateusz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
226 | Wróblewska Natalia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
227 | Bober Miłosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
228 | Janowicz Bartłomiej | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
229 | Piechowiak Sebastian | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
230 | Sobecki Radosław | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
231 | Mikołajczak Miłosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
232 | Frankowski Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
233 | Sewruk Borys | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
234 | Pawlak Gabriel | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
235 | Dyla Hubert | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
236 | Wrona Katarzyna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
237 | Pastuszek Kornelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
238 | Ostrowska Michalina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
239 | Basińska Nikola | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
240 | Piórko Kaja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
241 | Kostjan Paulina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
242 | Dudek Zuzanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
243 | Szybista Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
244 | Rudnik Karolina | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
245 | Dyla Weronika | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
246 | Majchrzak Maria | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
247 | Adamiak Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
248 | Białecki Damian | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
249 | Kowalczyk Zuzanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
250 | Saletis Natasza | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
251 | Chrzanowski Wiktor | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
252 | Adamiak Liwia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
253 | Bober Szymon | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
254 | Matusiewicz Gracjan | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
255 | Białecki Andrzej | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
256 | Pławsiuk Anna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
257 | Dudek Alicja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
258 | Czapiewska Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
259 | Okińczyc Joanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
260 | Stefankowska Kornelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
261 | Kucharyk Hanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
262 | Kortyla Oskar | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
263 | Ciesielski Przemysław | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
264 | Hordyniec Kaja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
265 | Furdyna Martyna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
266 | Majchrzak Miłosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
267 | Pawlikowski Miłosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
268 | Nowacki Bartłomiej | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
269 | Sławik Mateusz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
270 | Kucharski Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
271 | Piechowiak Tatiana | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
272 | Poślednia Magdalena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
273 | Pławsiuk Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
274 | Gorońska Oliwia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
275 | Basińska Wiktoria | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
276 | Grocholewski Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
277 | Jokiel Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
278 | Lamcha Maria | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
279 | Korczyńska Hanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
280 | Arabczyk Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
281 | Tratwal Martyna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
282 | Bigoraj Magdalena | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
283 | Mędykowska Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
284 | Kolęda Dawid | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
285 | Puk Paweł | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
286 | Meise Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
287 | Matusiak Aleksamer | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
288 | Zajsz Adam | Przytoczna | Biegi dla dzieci | SP Przytoczna | |||||
SP Pszczew | |||||||||
289 | Kraska Karol | Lewice | Biegi dla dzieci | SP Pszczew | |||||
290 | Urbanek Dominik | Pszczew | Biegi dla dzieci | SP Pszczew | |||||
Smurfit Kappa | |||||||||
291 | Górnicki Szymon | Drezdenko | Biegi dla dzieci | Smurfit Kappa | |||||
Szkoła Podstawowa Skwierzyna | |||||||||
292 | Zaborowska Emilia | Skwierzyna | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa Skwierzyna | |||||
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie | |||||||||
293 | Ambrożko Michał | Wierzbno | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie | |||||
294 | Jeziorek Szymon | Goraj | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie | |||||
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie / Przedszkole | |||||||||
295 | Ambrożko Agata | Wierzbno | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie / Przedszkole | |||||
Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||||||
296 | Puk Paweł | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||
297 | Góra Hanna | Twierdzielewo | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||
298 | Nowacki Bartłomiej | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||
299 | Nowacki Rafał | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||
300 | Mamet Ksawery | Lubikówko | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||
301 | Wrona Arkadiusz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa im janusza Kusocińskiego Przytoczna | |||||
Szkoła Przytoczna | |||||||||
302 | Kokoszanek Klaudia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Szkoła Przytoczna | |||||
303 | Milewska Nadia | Przytoczna | Biegi dla dzieci | Szkoła Przytoczna | |||||
Szkoła podstawowa nr 2 międzychód | |||||||||
304 | GĄBKA ROKSANA | MIĘDZYCHÓD | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 2 międzychód | |||||
UKL Ósemka Police | |||||||||
305 | Buczko Piotr | Szczecin | Biegi dla dzieci | UKL Ósemka Police | |||||
WICHER SIENIAWA TEAM | |||||||||
306 | Sikora Alex | Sieniawa | Biegi dla dzieci | WICHER SIENIAWA TEAM | |||||
Warta Międzychód | |||||||||
307 | Flajszer Filip | Międzychód | Biegi dla dzieci | Warta Międzychód | |||||
Warta Międzychód | |||||||||
308 | Jeronim Jakub | Skrzydlewo | Biegi dla dzieci | Warta Międzychód | |||||
309 | Jeronim Nikodem | Skrzydlewo | Biegi dla dzieci | Warta Międzychód | |||||
Warta Sieraków | |||||||||
310 | Mielnik Aleksander | Dębowiec | Biegi dla dzieci | Warta Sieraków | |||||
311 | Mielnik Franciszek | Dębowiec | Biegi dla dzieci | Warta Sieraków | |||||
Zespól szkolno-przedszkolny w Kamionnie | |||||||||
312 | Jeronim Nikola | Skrzydlewo | Biegi dla dzieci | Zespól szkolno-przedszkolny w Kamionnie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
313 | Wojtkowiak Pola | Ceradz Dolny | Biegi dla dzieci | ||||||
314 | Wojtkowiak Nina | Ceradz Dolny | Biegi dla dzieci | ||||||
315 | Toczynska Alicja | Miedzyrzecz | Biegi dla dzieci | ||||||
316 | Mielnik Stanisław | Dębowiec | Biegi dla dzieci | ||||||
317 | Kaczmarek Jan | Mieszkowice | Biegi dla dzieci | ||||||
318 | Kuczyński Maciej | Międzyrzecz | Biegi dla dzieci | ||||||
319 | Mazurek Karol | Bobowicko | Biegi dla dzieci | ||||||
320 | Kandulska Zuzanna | Sieraków | Biegi dla dzieci | ||||||
321 | Olechny Karol | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
322 | Olechny Julian | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
323 | PRESZ Sabrina | PRZYTOCZNA | Biegi dla dzieci | ||||||
324 | PRESZ SEWERYN | PRZYTOCZNA | Biegi dla dzieci | ||||||
325 | Strzelczyk Helena | Międzyrzecz | Biegi dla dzieci | ||||||
326 | Wąsowski Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
327 | Wąsowska Zuza | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
328 | Elias Gabriela | Międzychód | Biegi dla dzieci | ||||||
329 | Muzia Aleksandra | Szczawno | Biegi dla dzieci | ||||||
330 | Dysierowicz Marianna | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
331 | Basiński Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
332 | Kucharska Anna | Dębno | Biegi dla dzieci | ||||||
333 | Adam Adam Bekier | Kostrzyn nad odra | Biegi dla dzieci | ||||||
334 | Chciuk Rafal | Kostrzyn nad odra | Biegi dla dzieci | ||||||
335 | Puk Tomasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci | ||||||
336 | Adamiak Iga | Przytoczna | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 8244