29 Żukowski Przełaj - Biegi Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wierczyńska Hanna Pępowo Bieg MARYNARZA – do 4 Przedszkole Tęczowa Przygoda
2 Sobocińska Karen Tuchom Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola podstawowa Miszewo
3 Plichta Dominik Zgorzałe Bieg MARYNARZA – do 4
4 Plichta Wiktoria Zgorzałe Bieg KAPITANA – 10 lat
5 Plichta Karol Zgorzale Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 Pouch Martyna Reda Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat ASPW
7 Tuttkowski Szymon Kościerzyna Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 Tutkowska Katarzyna Koscierzyna Bieg BOSMANA – 5-7 lat AMS
9 Szultk Oliwia Dąbrowa Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
10 Szultk Anastazja Dąbrowa Bieg MARYNARZA – do 4
11 Maszk Helenka Gołubie Bieg BOSMANA – 5-7 lat
12 Maszk Zosia Gołubie Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat AMS
13 Maszk Liliana Gołubie Bieg KAPITANA – 10 lat AMS
14 Maszk Helena Gołubie Maluch z Rodzicem
15 Dunst Piotr Kartuzy Bieg BOSMANA – 5-7 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
16 Dunst Bartosz Kartuzy Bieg PORUCZNIKA – 9 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
17 Dudek Mateusz Pępowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
18 Dudek Bartosz Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat przedszkole fantazja
19 Szalczyński Alek Żukowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
20 Szalczyńska Milena Żukowo Bieg MARYNARZA – do 4
21 Gromnicka Laura Otomino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
22 Klawińska Agata BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Miszewo
23 Serkowski Maksymilian Kartuzy Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Rowerowce
24 Groth Wiktoria Miszewo Bieg KAPITANA – 10 lat
25 Wolańska Lena Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Active Flow
26 Wolańska Julia Rumia Bieg KAPITANA – 10 lat
27 Puzdrowska Oliwia Goręczyno Bieg KAPITANA – 10 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
28 Bieszke Hanna Czaple Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP im. JP II w Leźnie
29 Bieszke Stanisław Czaple Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP im. JP II w Leźnie
30 Prochowska Rozalia Żukowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Żukowo
31 BEDNAREK Jakub ŻUKOWO Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkola Podstawowa Żukowo nr 1
32 BEDNAREK Antonina ŻUKOWO Bieg MARYNARZA – do 4 Przedszkole Kogucik
33 Michańska KAROLINA Kowale, Kolbudy, Gdański, POMORSKIE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
34 Cichy Bartosz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
35 Cichy Maja Gdańsk Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
36 Drawc Jakub Drawc Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
37 Mikos Weronika Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
38 Mikos Kuba Banino Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Sp banino
39 Kreft Amelka Skrzeszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat
40 Korzeniewska Liliana Goręczyno Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS
41 Labudda Wiktoria Skrzeszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat
42 Korzeniewska Wiktoria Goręczyno Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat AMS
43 Nowakowska Kalina Kiełpino Bieg KAPITANA – 10 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
44 Dawidowska Zofia Ostrzyce Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Akademia Młodych Sportowców
45 Szlahs Franciszek Miszewo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Miszewo
46 Szlahs Natalia Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
47 Szlahs Nikola Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
48 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
49 Wróblewski Iwo Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat
50 Bizewski Jakub Żukowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
51 Bizewski Kacper Żukowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
52 Patelczyk Jakub Żukowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
53 Patelczyk Wojciech Żukowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
54 Lepak Filip Skorzewo Bieg KAPITANA – 10 lat UKS Olimpijczyk
55 Lepak Pola Skorzewo Maluch z Rodzicem
56 Jakubiak Łukasz Lisewo Maluch z Rodzicem
57 Suski Ignacy Dąbrowa Bieg BOSMANA – 5-7 lat
58 Suski Jan Dąbrowa Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Miszewo
59 Topka Laura Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
60 Serkowski Samuel Dzierżążno Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat GKS Cartusia Kartuzy
61 Topka Amelia Miszewo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
62 Szawłowski Jan Rębiechowo Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp banino
63 Dlugosz Maciej Banino Bieg KAPITANA – 10 lat Sp banino
64 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat
65 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
66 Glazer Liliana Dąbrowa Bieg KAPITANA – 10 lat SP Miszewo
67 Wendt Kornelia Kościerzyna Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 4 Kościerzyna
68 Wendt Franek Kościerzyna Bieg KOMANDORA – 11 lat SP 4 Kościerzyna
69 Machalewska Karolina Banino Bieg KAPITANA – 10 lat SP Miszewo
70 Machalewska Aneta Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
71 Mudlaff Piotr Pępowo Bieg KAPITANA – 10 lat SP PĘPOWO
72 Mielewczyk Jan Lubań Bieg BOSMANA – 5-7 lat
73 Kąkol Julian Łebieńska Huta Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat
74 Kąkol Patryk Łebieńska Huta Bieg BOSMANA – 5-7 lat
75 Kąkol Szymon Łebieńska Huta Bieg BOSMANA – 5-7 lat
76 Panek Natalia Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
77 Panek Wojciech Miszewo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Miszewo
78 Robak Martin Banino Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Sp banino
79 Willich Amelia Skrzeszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat SP Skrzeszewo
80 Klejna Mikołaj Otomin Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat STO
81 Gniba Liliana Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp banino
82 Kierlin Katarzyna Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
83 Dębiński Dorian Banino Bieg KAPITANA – 10 lat Sp banino
84 Michalska Kaja Dąbrowa Miszewska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Miszewo
85 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg BOSMANA – 5-7 lat
86 Gadaj Krzyś Elbląg Bieg BOSMANA – 5-7 lat
87 Gadaj Michał Elbląg Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SSP3
88 Marlęga Kuba Dąbrowa Bieg MARYNARZA – do 4 Niepubliczne przedszkole FikuMiku
89 Marlęga Ania Dąbrowa Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola podstawowa Miszewo
90 Lademan Karol Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Miszewo
91 Lademan Paweł Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
92 Zając Stanisław Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
93 Fijałek Patryk Banino Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat UKS Banino
94 Kumiet Witold Banino Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Miszewie
95 Stalka Jakub Kościerzyna Bieg MARYNARZA – do 4 STALSPEED SPEDYCJA
96 Gonska Lena Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
97 Gonska Przemek Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
98 Kuczora Michał Banino Bieg KAPITANA – 10 lat SP Miszewo
99 Starostecka Amelia Banino Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
100 Mazurek Michał Banino Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa w Miszewie


Wyświetleń: 3286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ