Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
2 | Kolodziejczak Kajetan | Banino | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
3 | Kwidzinska Maja | Żukowo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
4 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
5 | Klawikowski Antoni | Zukowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
6 | Hamot Wiktoria | Babi Dół | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
7 | Górecka Lena | Sitno | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
8 | Górecki Olivier | Sitno | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | |||
9 | Pietruszka Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
10 | Dziobko Ilona | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
11 | Abramowicz Wiktor Abramowicz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
12 | Abramowicz Maria Abramowicz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
13 | Abramowicz Maria Abramowicz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
14 | Walkusz Michal | sianowo | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
15 | Walkusz Martyna | sianowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
16 | Walkusz Marzena | sianowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
17 | Trepczyk Monika | staniszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
18 | Jasiulewicz Zosia | Elbląg | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
19 | Jasiulewicz Franek | Elbląg | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
20 | Matusiak Barbara | Tokary | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
21 | Starostecka Amelia | Banino | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
22 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
23 | Gonska Lena | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
24 | Zając Stanisław | Banino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
25 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
26 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
27 | Kierlin Katarzyna | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
28 | Kąkol Szymon | Łebieńska Huta | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
29 | Kąkol Patryk | Łebieńska Huta | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
30 | Kąkol Julian | Łebieńska Huta | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
31 | Mielewczyk Jan | Lubań | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
32 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
33 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
34 | Topka Amelia | Miszewo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
35 | Topka Laura | Miszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
36 | Suski Ignacy | Dąbrowa | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
37 | Jakubiak Łukasz | Lisewo | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
38 | Lepak Pola | Skorzewo | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
39 | Patelczyk Wojciech | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
40 | Patelczyk Jakub | Żukowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
41 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
42 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
43 | Wróblewski Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
44 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
45 | Labudda Wiktoria | Skrzeszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
46 | Kreft Amelka | Skrzeszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
47 | Mikos Weronika | Banino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
48 | Michańska KAROLINA | Kowale, Kolbudy, Gdański, POMORSKIE | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
49 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg KAPITANA – 10 lat | |||
50 | Groth Wiktoria | Miszewo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
51 | Gromnicka Laura | Otomino | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
52 | Szalczyńska Milena | Żukowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
53 | Szalczyński Alek | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
54 | Dudek Mateusz | Pępowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
55 | Maszk Helena | Gołubie | Polska | Maluch z Rodzicem | ||
56 | Maszk Helenka | Gołubie | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||
57 | Szultk Anastazja | Dąbrowa | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
58 | Tuttkowski Szymon | Kościerzyna | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
59 | Plichta Karol | Zgorzale | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||
60 | Plichta Wiktoria | Zgorzałe | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
61 | Plichta Dominik | Zgorzałe | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||
62 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |
63 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | ||
64 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
65 | Andruszkiewicz Marcel | Pępowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
66 | Andruszkiewicz Mikołaj | Pępowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
67 | Andruszkiewicz Maja | Pępowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
68 | Klawikowska Alicja | Rąty | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
69 | Klawikowski Wojciech | Rąty | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
70 | WojtalA Hubert | Rąty | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
71 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Akademia Młodych Sportowców | |
72 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | AMS | |
73 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS | |
74 | Maszk Liliana | Gołubie | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS | |
75 | Maszk Zosia | Gołubie | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | AMS | |
76 | Tutkowska Katarzyna | Koscierzyna | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS | |
77 | Nowakowska Kalina | Kiełpino | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
78 | Cichy Maja | Gdańsk | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
79 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
80 | Puzdrowska Oliwia | Goręczyno | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
81 | Dunst Bartosz | Kartuzy | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
82 | Dunst Piotr | Kartuzy | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |
83 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ASPW | |
84 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Biegun OCR Team | |
85 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Drużyna Pierścienia | |
86 | Nowomiejska Martyna | Kolbudy | Polska | Maluch z Rodzicem | Dzidziusiowo | |
87 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
88 | Walczak Konrad | Gdynia | Polska | Maluch z Rodzicem | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
89 | Serkowski Samuel | Dzierżążno | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | GKS Cartusia Kartuzy | |
90 | Formela Aleksander | Glincz | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Grzybek | |
91 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
92 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
93 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
94 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
95 | Lewańczyk Patrycja | Stężyca | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Metrożercy | |
96 | Lewańczyk Paulina | Stężyca | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Metrożercy | |
97 | Marlęga Kuba | Dąbrowa | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Niepubliczne przedszkole FikuMiku | |
98 | Wilczyński Bruno | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 | Przedszkole Bajeczka 31 Gdynia | |
99 | Wilczyński Oskar | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Przedszkole Bajeczka 31 Gdynia | |
100 | Dudek Bartosz | Pępowo | Polska | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | przedszkole fantazja |
Wyświetleń: 12404