29 Żukowski Przełaj - Biegi Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Robak Martin Banino Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Sp banino
2 Serkowski Maksymilian Kartuzy Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Rowerowce
3 Tur Bartosz Żukowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat Turki
4 Wilczyński Oskar Gdynia Bieg BOSMANA – 5-7 lat Przedszkole Bajeczka 31 Gdynia
5 Nowomiejska Aleksandra Kolbudy Bieg BOSMANA – 5-7 lat Przedszkole Stumilowy Las
6 Nowomiejski Szymon Kolbudy Bieg BOSMANA – 5-7 lat ZKiW Kolbudy
7 Formela Ignacy Glincz Bieg BOSMANA – 5-7 lat T-rex
8 Andruszkiewicz Marcel Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat Akademia Młodych Sportowców
9 Andruszkiewicz Mikołaj Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat Akademia Młodych Sportowców
10 Hamot Wiktoria Babi Dół Bieg BOSMANA – 5-7 lat
11 Rompczyk Cassidy Kamien Bieg BOSMANA – 5-7 lat Szkoła Podstawowa Szemud
12 Pietruszka Jakub Gdańsk Bieg BOSMANA – 5-7 lat
13 Dziobko Ilona Gdańsk Bieg BOSMANA – 5-7 lat
14 WojtalA Hubert Rąty Bieg BOSMANA – 5-7 lat Akademia Młodych Sportowców
15 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat Znikające punkty
16 Walkusz Marzena sianowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
17 Trepczyk Monika staniszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
18 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg BOSMANA – 5-7 lat UKS Kempes Gdańsk
19 Jelińska Agata Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
20 Cieszyńska Nina Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
21 Gonska Przemek Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
22 Gonska Lena Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
23 Lademan Paweł Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
24 Gadaj Krzyś Elbląg Bieg BOSMANA – 5-7 lat
25 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg BOSMANA – 5-7 lat
26 Kierlin Katarzyna Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
27 Panek Natalia Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
28 Kąkol Szymon Łebieńska Huta Bieg BOSMANA – 5-7 lat
29 Kąkol Patryk Łebieńska Huta Bieg BOSMANA – 5-7 lat
30 Mielewczyk Jan Lubań Bieg BOSMANA – 5-7 lat
31 Machalewska Aneta Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
32 Topka Laura Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
33 Suski Ignacy Dąbrowa Bieg BOSMANA – 5-7 lat
34 Patelczyk Wojciech Żukowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
35 Szlahs Nikola Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
36 Szlahs Natalia Miszewo Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
37 Mikos Weronika Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
38 Drawc Jakub Drawc Banino Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
39 Bieszke Hanna Czaple Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP im. JP II w Leźnie
40 Gromnicka Laura Otomino Bieg BOSMANA – 5-7 lat
41 Szalczyński Alek Żukowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat
42 Dudek Bartosz Pępowo Bieg BOSMANA – 5-7 lat przedszkole fantazja
43 Dunst Piotr Kartuzy Bieg BOSMANA – 5-7 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
44 Maszk Helenka Gołubie Bieg BOSMANA – 5-7 lat
45 Szultk Oliwia Dąbrowa Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Miszewo
46 Tutkowska Katarzyna Koscierzyna Bieg BOSMANA – 5-7 lat AMS
47 Tur Patrycja Żukowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turki
48 Kolodziejczak Kajetan Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
49 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Akademia Młodych Sportowców
50 Lewańczyk Patrycja Stężyca Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Metrożercy
51 Lewańczyk Paulina Stężyca Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Metrożercy
52 Teska Martyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Active Flow
53 Klawikowski Antoni Zukowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
54 Klawikowska Alicja Rąty Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Akademia Młodych Sportowców
55 Górecka Lena Sitno Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
56 Szwedowska Martyna Kulice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
57 Jasiulewicz Franek Elbląg Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
58 Zając Stanisław Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
59 Lademan Karol Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Miszewo
60 Gadaj Michał Elbląg Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SSP3
61 Gniba Liliana Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp banino
62 Klejna Mikołaj Otomin Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat STO
63 Wendt Kornelia Kościerzyna Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 4 Kościerzyna
64 Patelczyk Jakub Żukowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
65 Bizewski Jakub Żukowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
66 Michańska KAROLINA Kowale, Kolbudy, Gdański, POMORSKIE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
67 Bieszke Stanisław Czaple Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP im. JP II w Leźnie
68 Wolańska Lena Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Active Flow
69 Maszk Zosia Gołubie Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat AMS
70 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg KAPITANA – 10 lat
71 Hamot Tomasz Babi Dół Bieg KAPITANA – 10 lat SP SKRZESZEWO
72 Klawikowski Wojciech Rąty Bieg KAPITANA – 10 lat Akademia Młodych Sportowców
73 Abramowicz Maria Abramowicz Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat
74 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg KAPITANA – 10 lat Znikające punkty
75 Keller Gracjan Karczemki Bieg KAPITANA – 10 lat Znikające punkty
76 Walkusz Martyna sianowo Bieg KAPITANA – 10 lat
77 Karczewska Maja Babi Dol Bieg KAPITANA – 10 lat SP SKRZESZEWO
78 Mazurek Michał Banino Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa w Miszewie
79 Kuczora Michał Banino Bieg KAPITANA – 10 lat SP Miszewo
80 Dębiński Dorian Banino Bieg KAPITANA – 10 lat Sp banino
81 Mudlaff Piotr Pępowo Bieg KAPITANA – 10 lat SP PĘPOWO
82 Machalewska Karolina Banino Bieg KAPITANA – 10 lat SP Miszewo
83 Glazer Liliana Dąbrowa Bieg KAPITANA – 10 lat SP Miszewo
84 Dlugosz Maciej Banino Bieg KAPITANA – 10 lat Sp banino
85 Lepak Filip Skorzewo Bieg KAPITANA – 10 lat UKS Olimpijczyk
86 Wróblewski Iwo Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat
87 Nowakowska Kalina Kiełpino Bieg KAPITANA – 10 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
88 Cichy Bartosz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
89 Puzdrowska Oliwia Goręczyno Bieg KAPITANA – 10 lat AMS - Akademia Młodego Sportowca
90 Wolańska Julia Rumia Bieg KAPITANA – 10 lat
91 Groth Wiktoria Miszewo Bieg KAPITANA – 10 lat
92 Maszk Liliana Gołubie Bieg KAPITANA – 10 lat AMS
93 Plichta Wiktoria Zgorzałe Bieg KAPITANA – 10 lat
94 Kwidzinska Maja Żukowo Bieg KOMANDORA – 11 lat
95 Redzimski Mateusz Pępowo Bieg KOMANDORA – 11 lat SP PĘPOWO
96 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg KOMANDORA – 11 lat Drużyna Pierścienia
97 Szydełko Wiktoria Skrzeszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat SP SKRZESZEWO
98 Szwedowska Laura Kulice Bieg KOMANDORA – 11 lat Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
99 Renowski Patryk Skrzeszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat SP SKRZESZEWO
100 Willich Amelia Skrzeszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat SP Skrzeszewo


Wyświetleń: 6119

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ