Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMS | |||||||||
1 | Tutkowska Katarzyna | Koscierzyna | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS | |||||
2 | Maszk Zosia | Gołubie | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | AMS | |||||
3 | Maszk Liliana | Gołubie | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS | |||||
4 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AMS | |||||
5 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | AMS | |||||
AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||||||
6 | Dunst Piotr | Kartuzy | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||
7 | Dunst Bartosz | Kartuzy | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||
8 | Puzdrowska Oliwia | Goręczyno | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||
9 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||
10 | Cichy Maja | Gdańsk | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||
11 | Nowakowska Kalina | Kiełpino | Bieg KAPITANA – 10 lat | AMS - Akademia Młodego Sportowca | |||||
ASPW | |||||||||
12 | Pouch Martyna | Reda | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ASPW | |||||
Active Flow | |||||||||
13 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |||||
14 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |||||
Akademia Młodych Sportowców | |||||||||
15 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
16 | WojtalA Hubert | Rąty | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
17 | Klawikowski Wojciech | Rąty | Bieg KAPITANA – 10 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
18 | Klawikowska Alicja | Rąty | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
19 | Andruszkiewicz Maja | Pępowo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
20 | Andruszkiewicz Mikołaj | Pępowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
21 | Andruszkiewicz Marcel | Pępowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
22 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
23 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Biegun OCR Team | |||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
24 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Drużyna Pierścienia | |||||
Dzidziusiowo | |||||||||
25 | Nowomiejska Martyna | Kolbudy | Maluch z Rodzicem | Dzidziusiowo | |||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
26 | Walczak Konrad | Gdynia | Maluch z Rodzicem | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
27 | Walczak Ignacy | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
GKS Cartusia Kartuzy | |||||||||
28 | Serkowski Samuel | Dzierżążno | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | GKS Cartusia Kartuzy | |||||
Grzybek | |||||||||
29 | Formela Aleksander | Glincz | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Grzybek | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
30 | Szwedowski Kacper | Kulice | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
31 | Szwedowska Laura | Kulice | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
32 | Szwedowska Martyna | Kulice | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
33 | Szwedowska Julia | Kulice | Bieg MARYNARZA – do 4 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
Metrożercy | |||||||||
34 | Lewańczyk Paulina | Stężyca | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Metrożercy | |||||
35 | Lewańczyk Patrycja | Stężyca | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Metrożercy | |||||
Niepubliczne przedszkole FikuMiku | |||||||||
36 | Marlęga Kuba | Dąbrowa | Bieg MARYNARZA – do 4 | Niepubliczne przedszkole FikuMiku | |||||
Przedszkole Bajeczka 31 Gdynia | |||||||||
37 | Wilczyński Oskar | Gdynia | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Przedszkole Bajeczka 31 Gdynia | |||||
38 | Wilczyński Bruno | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 | Przedszkole Bajeczka 31 Gdynia | |||||
Przedszkole Kogucik | |||||||||
39 | BEDNAREK Antonina | ŻUKOWO | Bieg MARYNARZA – do 4 | Przedszkole Kogucik | |||||
Przedszkole Stumilowy Las | |||||||||
40 | Nowomiejska Aleksandra | Kolbudy | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Przedszkole Stumilowy Las | |||||
Przedszkole Tęczowa Przygoda | |||||||||
41 | Wierczyńska Hanna | Pępowo | Bieg MARYNARZA – do 4 | Przedszkole Tęczowa Przygoda | |||||
Rowerowce | |||||||||
42 | Serkowski Maksymilian | Kartuzy | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | Rowerowce | |||||
SP 4 Kościerzyna | |||||||||
43 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 4 Kościerzyna | |||||
44 | Wendt Franek | Kościerzyna | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP 4 Kościerzyna | |||||
SP 85 | |||||||||
45 | Dziobko Malwina | Gdańsk | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 85 | |||||
SP Miszewo | |||||||||
46 | Szultk Oliwia | Dąbrowa | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
47 | Klawińska Agata | BANINO | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |||||
48 | Drawc Jakub Drawc | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
49 | Szlahs Franciszek | Miszewo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |||||
50 | Szlahs Natalia | Miszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
51 | Szlahs Nikola | Miszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
52 | Suski Jan | Dąbrowa | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |||||
53 | Glazer Liliana | Dąbrowa | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Miszewo | |||||
54 | Machalewska Karolina | Banino | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Miszewo | |||||
55 | Machalewska Aneta | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
56 | Panek Natalia | Miszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
57 | Panek Wojciech | Miszewo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |||||
58 | Michalska Kaja | Dąbrowa Miszewska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Miszewo | |||||
59 | Lademan Karol | Banino | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP Miszewo | |||||
60 | Lademan Paweł | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
61 | Kuczora Michał | Banino | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP Miszewo | |||||
62 | Cieszyńska Nina | Miszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
63 | Jelińska Helena | Miszewo | Maluch z Rodzicem | SP Miszewo | |||||
64 | Jelińska Zosia | Miszewo | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | SP Miszewo | |||||
65 | Jelińska Agata | Miszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP Miszewo | |||||
SP PĘPOWO | |||||||||
66 | Mudlaff Piotr | Pępowo | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP PĘPOWO | |||||
67 | Redzimski Mateusz | Pępowo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP PĘPOWO | |||||
SP SKRZESZEWO | |||||||||
68 | Karczewska Maja | Babi Dol | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP SKRZESZEWO | |||||
69 | Renowski Patryk | Skrzeszewo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP SKRZESZEWO | |||||
70 | Hamot Tomasz | Babi Dół | Bieg KAPITANA – 10 lat | SP SKRZESZEWO | |||||
71 | Szydełko Wiktoria | Skrzeszewo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP SKRZESZEWO | |||||
SP Skrzeszewo | |||||||||
72 | Willich Amelia | Skrzeszewo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP Skrzeszewo | |||||
SP Tuchom | |||||||||
73 | Kasyna Izabela | Tuchom | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Tuchom | |||||
SP im. JP II w Leźnie | |||||||||
74 | Bieszke Hanna | Czaple | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | SP im. JP II w Leźnie | |||||
75 | Bieszke Stanisław | Czaple | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP im. JP II w Leźnie | |||||
SP Żukowo | |||||||||
76 | Prochowska Rozalia | Żukowo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP Żukowo | |||||
SSP3 | |||||||||
77 | Gadaj Michał | Elbląg | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SSP3 | |||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
78 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Bieg MARYNARZA – do 4 | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
STO | |||||||||
79 | Klejna Mikołaj | Otomin | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | STO | |||||
Sp banino | |||||||||
80 | Mikos Kuba | Banino | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp banino | |||||
81 | Szawłowski Jan | Rębiechowo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp banino | |||||
82 | Dlugosz Maciej | Banino | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp banino | |||||
83 | Robak Martin | Banino | Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat | Sp banino | |||||
84 | Gniba Liliana | Banino | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp banino | |||||
85 | Dębiński Dorian | Banino | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp banino | |||||
Szkola Podstawowa Żukowo nr 1 | |||||||||
86 | BEDNAREK Jakub | ŻUKOWO | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkola Podstawowa Żukowo nr 1 | |||||
Szkola podstawowa Miszewo | |||||||||
87 | Sobocińska Karen | Tuchom | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola podstawowa Miszewo | |||||
88 | Marlęga Ania | Dąbrowa | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola podstawowa Miszewo | |||||
89 | Deptuła Ksawery | Dąbrowa | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola podstawowa Miszewo | |||||
Szkoła Podstawowa Szemud | |||||||||
90 | Rompczyk Cassidy | Kamien | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Szkoła Podstawowa Szemud | |||||
Szkoła Podstawowa w Miszewie | |||||||||
91 | Kumiet Witold | Banino | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa w Miszewie | |||||
92 | Mazurek Michał | Banino | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła Podstawowa w Miszewie | |||||
T-rex | |||||||||
93 | Formela Ignacy | Glincz | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | T-rex | |||||
Turki | |||||||||
94 | Tur Patrycja | Żukowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Turki | |||||
95 | Tur Bartosz | Żukowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Turki | |||||
UKS Banino | |||||||||
96 | Fijałek Patryk | Banino | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | UKS Banino | |||||
UKS Kempes Gdańsk | |||||||||
97 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | UKS Kempes Gdańsk | |||||
UKS Neptun | |||||||||
98 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | UKS Neptun | |||||
UKS Olimpijczyk | |||||||||
99 | Lepak Filip | Skorzewo | Bieg KAPITANA – 10 lat | UKS Olimpijczyk | |||||
ZKiW Kolbudy | |||||||||
100 | Nowomiejski Szymon | Kolbudy | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ZKiW Kolbudy | |||||
Znikające punkty | |||||||||
101 | Keller Gracjan | Karczemki | Bieg KAPITANA – 10 lat | Znikające punkty | |||||
102 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | Znikające punkty | |||||
103 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg KAPITANA – 10 lat | Znikające punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
104 | Plichta Dominik | Zgorzałe | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||||||
105 | Plichta Wiktoria | Zgorzałe | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
106 | Plichta Karol | Zgorzale | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
107 | Tuttkowski Szymon | Kościerzyna | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
108 | Szultk Anastazja | Dąbrowa | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||||||
109 | Maszk Helenka | Gołubie | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
110 | Maszk Helena | Gołubie | Maluch z Rodzicem | ||||||
111 | Dudek Mateusz | Pępowo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
112 | Szalczyński Alek | Żukowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
113 | Szalczyńska Milena | Żukowo | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||||||
114 | Gromnicka Laura | Otomino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
115 | Groth Wiktoria | Miszewo | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
116 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
117 | Michańska KAROLINA | Kowale, Kolbudy, Gdański, POMORSKIE | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
118 | Mikos Weronika | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
119 | Kreft Amelka | Skrzeszewo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
120 | Labudda Wiktoria | Skrzeszewo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
121 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
122 | Wróblewski Iwo | Gdańsk | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
123 | Bizewski Jakub | Żukowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
124 | Bizewski Kacper | Żukowo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
125 | Patelczyk Jakub | Żukowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
126 | Patelczyk Wojciech | Żukowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
127 | Lepak Pola | Skorzewo | Maluch z Rodzicem | ||||||
128 | Jakubiak Łukasz | Lisewo | Maluch z Rodzicem | ||||||
129 | Suski Ignacy | Dąbrowa | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
130 | Topka Laura | Miszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
131 | Topka Amelia | Miszewo | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
132 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
133 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
134 | Mielewczyk Jan | Lubań | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
135 | Kąkol Julian | Łebieńska Huta | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
136 | Kąkol Patryk | Łebieńska Huta | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
137 | Kąkol Szymon | Łebieńska Huta | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
138 | Kierlin Katarzyna | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
139 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
140 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
141 | Zając Stanisław | Banino | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
142 | Gonska Lena | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
143 | Gonska Przemek | Banino | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
144 | Starostecka Amelia | Banino | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
145 | Matusiak Barbara | Tokary | Maluch z Rodzicem | ||||||
146 | Jasiulewicz Franek | Elbląg | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
147 | Jasiulewicz Zosia | Elbląg | Maluch z Rodzicem | ||||||
148 | Trepczyk Monika | staniszewo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
149 | Walkusz Marzena | sianowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
150 | Walkusz Martyna | sianowo | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
151 | Walkusz Michal | sianowo | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
152 | Abramowicz Maria Abramowicz | Pruszcz Gdański | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
153 | Abramowicz Maria Abramowicz | Pruszcz Gdański | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
154 | Abramowicz Wiktor Abramowicz | Pruszcz Gdański | Bieg MARYNARZA – do 4 | ||||||
155 | Dziobko Ilona | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
156 | Pietruszka Jakub | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
157 | Górecki Olivier | Sitno | Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
158 | Górecka Lena | Sitno | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
159 | Hamot Wiktoria | Babi Dół | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | ||||||
160 | Klawikowski Antoni | Zukowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
161 | Teska Robert | Gdynia | Maluch z Rodzicem | ||||||
162 | Kwidzinska Maja | Żukowo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
163 | Kolodziejczak Kajetan | Banino | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
164 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
przedszkole fantazja | |||||||||
165 | Dudek Bartosz | Pępowo | Bieg BOSMANA – 5-7 lat | przedszkole fantazja |
Wyświetleń: 12387