29 Żukowski Przełaj - Biegi Dzieci

Maluch z rodzicem

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Klub Dystans Kategoria
1 176 UJMA KSAWERY M Bieg Maluch z rodzicem m
2 42 MASZK HELENKA K Bieg Maluch z rodzicem k
3 175 UJMA JAKUB M Bieg Maluch z rodzicem m
4 174 HAMOT OLIWIER M Bieg Maluch z rodzicem m
5 177 WENTA KSAWERY M KS SULMIN Bieg Maluch z rodzicem m
6 182 LITTWIN LAURA K OSP KŁOSOWO Bieg Maluch z rodzicem k
7 169 JAREMKO KLARA K Bieg Maluch z rodzicem k

Do 4 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 11 BEDNAREK ANTONINA K ŻUKOWO PRZEDSZKOLE KOGUCIK Bieg MARYNARZA – do 4 k 0-4
2 15 SZALCZYŃSKA MILENA K ŻUKOWO Bieg MARYNARZA – do 4 k 0-4
3 178 WENTA OLIWIA K GLINCZ KS SULMIN Bieg MARYNARZA – do 4 k 0-4
PK 179 WENTA ANIELA M SULMIN Bieg Maluch z rodzicem m

Do 4 lat chłopcy

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Kategoria
1 20 WILCZYŃSKI BRUNO M GDYNIA PRZEDSZKOLE BAJECZKA 31 GDYNIA m 0-4
2 14 STALKA JAKUB M KOŚCIERZYNA STALSPEED SPEDYCJA m 0-4
3 13 PLICHTA DOMINIK M ZGORZAŁE m 0-4

5-7 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 45 MOKŁOWICZ KLARA WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
2 24 BIESZKE HANNA CZAPLE SP IM. JP II W LEŹNIE Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
3 39 KIERLIN KATARZYNA BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
4 59 TREPCZYK MONIKA STANISZEWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
5 62 WALKUSZ MARZENA SIANOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
6 55 SZLAHS NATALIA MISZEWO SP MISZEWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
7 41 MACHALEWSKA ANETA BANINO SP MISZEWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
8 52 ROMPCZYK CASSIDY KAMIEN SZKOŁA PODSTAWOWA SZEMUD Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
9 61 TUTKOWSKA KATARZYNA KOSCIERZYNA AMS Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
10 29 DZIOBKO ILONA GDAŃSK Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
11 32 GONSKA LENA BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
12 35 HAMOT WIKTORIA BABI DÓŁ Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
13 44 MIKOS WERONIKA BANINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
14 46 NOWOMIEJSKA ALEKSANDRA KOLBUDY PRZEDSZKOLE STUMILOWY LAS Bieg BOSMANA – 5-7 lat k 5-7 [5 - 7]
PK 42 MASZK HELENKA GOŁUBIE Bieg Maluch z rodzicem k

5-7 lat chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 185 LEWANDOWSKI ROBERT M WIDLINO Bieg BOSMANA – 5-7 lat m 5-7 [5 - 7]
2 31 GADAJ KRZYŚ M ELBLĄG Bieg BOSMANA – 5-7 lat m 5-7 [5 - 7]
3 22 ANDRUSZKIEWICZ MIKOŁAJ M PĘPOWO AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW Bieg BOSMANA – 5-7 lat m 5-7 [5 - 7]
4 54 SZALCZYŃSKI ALEK M ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 5-7 lat m 5-7 [5 - 7]

8 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 72 KLAWIKOWSKI ALICJA K ZUKOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat k8 [8 - 8]
2 69 GÓRECKA LENA K SITNO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat k8 [8 - 8]
3 83 TUR PATRYCJA K ŻUKOWO TURKI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat k8 [8 - 8]
4 193 GNIBA LILLIANA K BANINO SP BANINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat k8 [8 - 8]
5 79 MICHAŃSKA KAROLINA K KOWALE, KOLBUDY, GDAŃSKI, POMORSKIE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat k8 [8 - 8]

8 lat chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 67 GADAJ MICHAŁ M ELBLĄG SSP3 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat m8 [8 - 8]
2 194 KREFT ALEKSANDER M KARTUZY AMS KARTUZY Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat m8 [8 - 8]
3 74 KOLODZIEJCZAK KAJETAN M BANINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat m8 [8 - 8]

9 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 94 KASYNA IZABELA K TUCHOM SP TUCHOM Bieg PORUCZNIKA – 9 lat k 9 [9 - 9]
2 196 SOBKOWIAK ANNA K BANINO MISZEWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat k 9 [9 - 9]
3 93 DZIOBKO MALWINA K GDAŃSK SP 85 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat k 9 [9 - 9]

9 lat chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 91 DUDEK MATEUSZ M PĘPOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat m 9 [9 - 9]
2 92 DUNST BARTOSZ M KARTUZY AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat m 9 [9 - 9]
3 103 SMOŁOŃSKI MARCEL M GDAŃSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat m 9 [9 - 9]
PK 67 GADAJ MICHAŁ M ELBLĄG SSP3 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat m8 [8 - 8]

10 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 125 MOKŁOWICZ ELIZA K WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Bieg KAPITANA – 10 lat k10 [10 - 10]
2 123 MASZK LILIANA K GOŁUBIE AMS Bieg KAPITANA – 10 lat k10 [10 - 10]
3 129 PUZDROWSKA OLIWIA K GORĘCZYNO AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA Bieg KAPITANA – 10 lat k10 [10 - 10]

10 lat chłopacy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 118 KLAWIKOWSKI WOJCIECH M RĄTY AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW Bieg KAPITANA – 10 lat m10 [10 - 10]
2 120 LEPAK FILIP M SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK Bieg KAPITANA – 10 lat m10 [10 - 10]
3 126 MUDLAFF PIOTR M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg KAPITANA – 10 lat m10 [10 - 10]

11 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 135 KORZENIEWSKA LILIANA K GORĘCZYNO AMS Bieg KOMANDORA – 11 lat k11 [11 - 11]
2 204 KONKEL MAJA K SIERAKOWICE AMS SIERAKOWICE Bieg KOMANDORA – 11 lat k11 [11 - 11]
3 145 SZYDEŁKO WIKTORIA K SKRZESZEWO SP SKRZESZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat k11 [11 - 11]
4 197 KREFT MAJA K KARTUZY AMS KARTUZY Bieg KOMANDORA – 11 lat k11 [11 - 11]
5 136 KREFT AMELKA K SKRZESZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat k11 [11 - 11]
6 138 LABUDDA WIKTORIA K SKRZESZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat k11 [11 - 11]

11 lat chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 184 LITTWIN ROBERT M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
2 140 REDZIMSKI MATEUSZ M PĘPOWO SP PĘPOWO Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
3 141 RENOWSKI PATRYK M SKRZESZEWO SP SKRZESZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
4 146 TUTTKOWSKI SZYMON M KOŚCIERZYNA Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
5 143 SZAWŁOWSKI JAN M RĘBIECHOWO SP BANINO Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
6 142 SMOŁOŃSKI IGNACY M GDAŃSK Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
7 139 PLICHTA KAROL M ZGORZALE Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
8 147 WENDT FRANEK M KOŚCIERZYNA SP 4 KOŚCIERZYNA Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]
9 202 DĄBROWSKI KSAWERY M SKRZESZEWO SKRZESZEWO Bieg KOMANDORA – 11 lat m11 [11 - 11]

12-13 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 151 DAWIDOWSKA ZOFIA K OSTRZYCE AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat k 12-13 [12 - 13]
2 150 CICHY MAJA K GDAŃSK AMS - AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat k 12-13 [12 - 13]
3 203 KRUSZYŃSKA KLAUDIA K BANINO SP BANINO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat k 12-13 [12 - 13]
4 164 WRÓBLEWSKA POLA K GDAŃSK Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat k 12-13 [12 - 13]
PK 99 MICHALSKA KAJA K DĄBROWA MISZEWSKA SP MISZEWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat k 9 [9 - 9]

12-13 chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 160 SERKOWSKI SAMUEL M DZIERŻĄŻNO GKS CARTUSIA KARTUZY Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat m 12-13 [12 - 13]
2 158 MIKOS KUBA M BANINO SP BANINO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat m 12-13 [12 - 13]
3 163 WALKUSZ MICHAL M SIANOWO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat m 12-13 [12 - 13]
4 153 FORMELA ALEKSANDER M GLINCZ GRZYBEK Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat m 12-13 [12 - 13]
5 154 GÓRECKI OLIVIER M SITNO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat m 12-13 [12 - 13]
6 152 FIJAŁEK PATRYK M BANINO UKS BANINO Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat m 12-13 [12 - 13]

14-16 lat dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 171 LUBOCKA PATRYCJA K OTOMINO Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat k 14-16 [14 - 16]
2 207 TOKARSKA LAURA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat k 14-16 [14 - 16]

14-16 lat chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 188 LIDZBARSKI DANIEL M MISZEWO GKS ŻUKOWO Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat m 14-16 [14 - 16]
2 205 KADA NIKODEM M KOŚCIERZYNA SP 6 Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat m 14-16 [14 - 16]
3 206 MELAND GRZEGORZ M GDAŃSK Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat m 14-16 [14 - 16]

Bieg Admirała 2

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans
1 166 SERKOWSKI MAKSYMILIAN M 1 m 14-16 [14 - 16] 1 KARTUZY ROWEROWCE Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ