Zajęcia nauki  i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ostrowska Olga Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 19:00) Przedszkole Czarna Białostocka
2 Stupak Julia Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
3 Chociej anna Sokółka NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 20:00)
4 Lisowska Blanka Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 19:00)
5 Lenkiewicz Antoni Sokółka GRUPA RYBKA (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 17:00)
6 Slyz Bartosz Kuznica NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
7 Grynczel Małgorzata Grynczel Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00)
8 Marculewicz Łukasz Wojnowce NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 20:00)
9 Kozłowski Dawid Czarna Białostocka GRUPA RYBKA (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 17:00)
10 Miakisz Stanisław Sokółka GRUPA WIELORYB (STARANOWICZ, WTOREK, GODZ. 19:00) przedszkole
11 Snarska Patrycja Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 12:00)
12 Klim Błażej SOKÓŁKA NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
13 Zaniewska Damian Kosmaty Borek 8 NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 19:00)
14 Grynczel Franciszek Grynczel Sokółka GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00)
15 Radecka Joanna Czarna Białostocka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00) KLUB KARATE KYOKUSHIN
16 Kucharewicz Oliwia Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
17 Szemis Antoni Łapicze NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
18 Bałakier Marta Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
19 Prymaka Nina Knyszewicze NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 19:00) Szkoła podstawowa w Szudziałowie
20 Górka Filip Sokółka GRUPA WIELORYB (STARANOWICZ, WTOREK, GODZ. 19:00)
21 Słyż Bartosz Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
22 Kameduła Norbert Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
23 Woronowicz Wiktoria Sokółka GRUPA WIELORYB (STARANOWICZ, WTOREK, GODZ. 19:00) Szkoła podstawowa nr 1 w czarnej bialostockiej
24 Balicki Wiktor Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00) SP 1 SOKÓLKA
25 Kłoczko Dorota Brzozowo GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00)
26 Hulewicz Adam Poczopek NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
27 Dobrzyński Fabian Miejskie Nowiny NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
28 Chociej Jakub Sokółka GRUPA WIELORYB (STARANOWICZ, WTOREK, GODZ. 19:00) SP 2 Sokółka
29 Kloza Przemysław Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
30 Raube Tomasz Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
31 Grochowska jakub Grochowski Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
32 Borowik LIDIA Szyszki GRUPA RYBKA (JATEL, CZWARTEK, GODZ.17:00)
33 łowczecki Jan sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00) uczeń SP1
34 Sieredziński Andrzej Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 12:00)
35 Szulżycka Izabela Czarna NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00)
36 borowski pawel sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
37 Onoszko Zuzanna Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00) Szkoła 1
38 Lech Tomasz SOKÓŁKA 16-100 NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
39 Pezowicz Natalia Pezowicz Sokółka GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) Przedszkole 2
40 Balicki Mikołaj Sokółka NAUKA OD PODSTAW 8+ (STARANOWICZ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00) SP 1 SOKÓLKA
41 Słyż Jakub Sokółka GRUPA RYBKA (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 17:00)
42 Oszer Edyta Oszer Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 19:00)
43 Jurgiel Karol Jurgiel Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
44 Reszuta Anna Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 16:00)
45 Oleksza Marta Krynki GRUPA RYBKA (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 17:00)
46 Truszkowska Magdalena Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00)
47 Pyłko Justyna Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 13:00) Przedszkole 1
48 Ławreszuk Łukasz Sokółka NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 20:00)
49 Ławreszuk Lilianna Sokółka GRUPA RYBKA (JATEL, CZWARTEK, GODZ.17:00)
50 Ławreszuk Gabriel Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) SP 2 Sokółka
51 Kaźmierczak Edyta Sokółka NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 20:00)
52 Szumiło Urszula Sokółka NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 20:00)
53 Lech Hubert Sokółka GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00)
54 Kretowicz Irmina Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00)
55 Tur Iwona Sokółka GRUPA RYBKA (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 17:00)
56 Kozłowska Julia Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) SP 2 Sokółka
57 Tur Maciej Sokółka GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00)
58 Lukaszewicz Kamila Czarna Bialostocka GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) Szkoła podstawowa nr 1 w czarnej bialostockiej
59 Kotowska Malgorzata Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
60 WALESZCZYK ANNA WALESZCZYK SOKÓŁKA NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 20:00)
61 Zaniewski Patryk Kosmaty Borek 8 GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00)
62 Joszczyk Urszula Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00)
63 Bykowicz Dawid Sokółka GRUPA RYBKA (JATEL, CZWARTEK, GODZ.17:00)
64 POŹNIAK Emilia POGANICA GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00)
65 horczak Krystian Szudziałowo GRUPA ŻÓŁW (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 19:00)
66 Rogisz Anna Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 9:00)
67 Olszko Patryk Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 9:00)
68 Konik Paulina Sokółka GRUPA ŻÓŁW (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 19:00)
69 Drożdżewicz Julia Sokółka GRUPA RYBKA (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 17:00)
70 Dechnik Adam Sokółka GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00)
71 Charytoniuk Anna Szudziałowo NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 9:00) Sp w Szudziałowie
72 Charytoniuk Jan Szudziałowo NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 9:00) Sp w Szudziałowie
73 Murzyn Izabela Czarna Białostocka GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00)
74 Ancypo Lukasz Sokolka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
75 Korolczuk Michal Zadworzany OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 8:00)
76 czajkowski Eryk sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 9:00)
77 magdalena Miakisz Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
78 Krawiel Antoni Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI (STEĆ, SOBOTA, 8:00) sp janowszczyzna
79 Sałak Laura Sokółka GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00)
80 Horczak Damian Szudziałowo GRUPA ŻÓŁW (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 19:00)
81 Jurkowski Mieczysław Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 8:00)
82 Sałak Wiktoria Sokółka GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00)
83 Korecki Lia Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
84 Słyż Julian Kużnica NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 12:00)
85 Szyszko Karolina Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 12:00)
86 Sanik Aleksandra Kuźnica NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 12:00)
87 Drewniak Jan Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
88 Pluta Stanisław Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00)
89 Sawczuk Małgorzata Kosmaty Borek NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 16:00)
90 Jakimik Xavier Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 8+ (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 9:00)
91 Roszkiewicz Dominik Sokółka GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00)
92 Trzeciak Hanna Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 8:00) Przedszkole 2
93 Wilczewska Monika Wilczewska Czarna Białostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 16:00)
94 Walenciej Agnieszka sokółka AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00)
95 Kaźmierowicz Ewelina Sokółka AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00)
96 ŻURAWSKA RÓŻA SZYSZKI GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00)
97 Micun Zosia Czarna Bialostocka OSWAJANIE Z WODĄ 3-4 LATKI (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 8:00) Przedszkole
98 Iwanicka Marcelina Czarna Bialostocka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 16:00)
99 Ancypo Izabela Sokółka NAUKA PŁYWANIA OD PODSTAW 5-7 LAT (LISOWSKI, ŚRODA, GODZ. 16:00)
100 Tur antoni Sokółka GRUPA RYBKA (JATEL, CZWARTEK, GODZ.17:00)


Wyświetleń: 12313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ