Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaźmierowicz Ewelina | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
2 | Walenciej Agnieszka | sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
3 | Chomko Laura | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | Przedszkole 1 | |
4 | Matejko Dorota | Czarna białostocka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
5 | Chomko Malwina | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
6 | Chomko Karol | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
7 | Grecka Beata | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
8 | Szubzda Ewa | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
9 | Krawiel Katarzyna | SOKÓŁKA | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
10 | Makara Magdalena | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
11 | Nierod Ewa | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
12 | Gremza Marcin | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK A (SZCZEBIOT, WTOREK, GODZ. 20:00) | ||
13 | Bilkiewicz Irena | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
14 | Sidorowicz Aneta | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
15 | MAKARA IWONA | SOKÓŁKA | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
16 | Gremza Justyna | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
17 | Teul Teresa | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
18 | Jackiewicz Alicja | Sokołka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
19 | Rećko Wanda | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
20 | Bajeńska Dorota | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
21 | Dubrówko Barbara | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
22 | Szuchnicka Kornelia | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
23 | Krawiel Patrycjusz | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
24 | Sarosiek Danuta | Stara Rozedranka18 | Polska | AQUA AEROBIK B (JATEL, CZWARTEK, GODZ. 20:00) | ||
25 | Matys Lena | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
26 | Tryzna Kacper | Zaśpicze | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
27 | ŻURAWSKA RÓŻA | SZYSZKI | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
28 | Sałak Wiktoria | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
29 | Murzyn Izabela | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
30 | Lukaszewicz Kamila | Czarna Bialostocka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | Szkoła podstawowa nr 1 w czarnej bialostockiej | |
31 | Kłoczko Dorota | Brzozowo | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
32 | Grynczel Franciszek Grynczel | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 20:00) | ||
33 | Rećko Małgorzata | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
34 | WÓJTOWICZ Kacper | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
35 | Korycki Adam | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
36 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
37 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | SP 2 Sokółka | |
38 | Kochanowska Lena | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
39 | Schiro' Ola | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
40 | TROĆ DOROTA | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
41 | Żebrowska Aleksandra | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
42 | Kabelis Amelia | Sokolka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
43 | Wasilewska Amelia | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
44 | Łoszczyk Barbara | Kuźnica | Polska | GRUPA DELFIN (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 12:00) | ||
45 | Korolczuk Katarzyna | Zadworzany | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
46 | Piekarska Kamila | Bogusze | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
47 | Sawoń Urszula | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
48 | Piekarski Karol | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
49 | Piekarski Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
50 | Śliż FILIP | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
51 | prokopczyk adela | sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
52 | Schiro' Ola | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
53 | Sałak Laura | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
54 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
55 | POŹNIAK Emilia | POGANICA | Polska | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | ||
56 | Lech Hubert | Sokółka | GRUPA FOKA (STARANOWICZ, SOBOTA, GODZ. 11:00) | |||
57 | jakubowicz hanna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | SP 1 SOKÓLKA | |
58 | Tur Maciej | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
59 | Pezowicz Natalia Pezowicz | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | Przedszkole 2 | |
60 | Szomko Karolina | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
61 | Lenkiewicz Adam | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
62 | Harasim Antoni | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
63 | Puszko Klara | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
64 | Zajczyk ZOFIA | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
65 | Sienkiewicz Dawid | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
66 | Sienkiewicz Dawid | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
67 | Rećko Agnieszka | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
68 | Bulej Dawid | sokółka | Polska | GRUPA FOKA (STEĆ, WTOREK, GODZ. 18:00) | ||
69 | Babynko MIłosz | Sokółka | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | |||
70 | Bancer Łukasz Bancer | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
71 | Kozłowski Filip | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
72 | ŻebrowskI BaRTOSZ | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
73 | Kiczuk KATARZYNA | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
74 | Pluta Stanisław | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
75 | Drewniak Jan | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
76 | Korecki Lia | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
77 | magdalena Miakisz | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
78 | Ancypo Lukasz | Sokolka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
79 | Kotowska Malgorzata | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
80 | borowski pawel | sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (JATEL, NIEDZIELA, GODZ. 10:00) | ||
81 | Roszkiewicz Dominik | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
82 | Joszczyk Urszula | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
83 | Zaniewski Patryk | Kosmaty Borek 8 | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
84 | Kozłowska Julia | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | SP 2 Sokółka | |
85 | Kretowicz Irmina | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
86 | Ławreszuk Gabriel | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | SP 2 Sokółka | |
87 | Grynczel Małgorzata Grynczel | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
88 | Kiszkiel Krzysztof | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
89 | Plocharczyk Igor | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
90 | Sakowicz Dominik | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
91 | Burak Wiktoria | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
92 | Tumiel Agata | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (LISOWSKI, NIEDZIELA, GODZ. 13:00) | ||
93 | Ignatowicz Łukasz | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
94 | Olszko Joanna | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
95 | IGNATOWICZ JOANNA IGNATOWICZ | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
96 | Karolczuk Barbara Karolczuk | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
97 | Szumiło Diana | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
98 | Ryszkiewicz Marta Ryszkiewicz | Dąbrowa Białostocka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
99 | Kasjaniuk Rafał | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) | ||
100 | Sienkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA NUREK/OŚMIORNICZKA (STEĆ, SOBOTA, GODZ. 10:00) |
Wyświetleń: 32995