Biegi dzieci i młodzieży przy XXXVI Biegu Pokoju
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 448 Walczak Ignacy Gdynia Polska Start ElektroniczneZapisy.pl Team
2 449 Walczak Konrad Gdynia Polska Start ElektroniczneZapisy.pl Team
3 464 Wolańska Julia Rumia Polska Start SP 9 Rumia/ Gorillas OCR
4 321 Jaguś Helenka Pogórze Polska Start Jagódki
5 465 Wolańska Lena Rumia Start SP 9 Rumia/ Active Flow
6 384 Michalska Pola Kosakowo Polska Start GSS
7 296 ferra zuzanna gdynia Polska Start
8 294 ferra antonina gdynia Polska Start
9 295 ferra krzysztof gdynia Polska Start
10 414 Salamaga Hanna RUMIA Polska Start Przedszkole Niepubliczne
11 415 Salamaga Maria Rumia Polska Start Przedszkole Niepubliczne "Junior"
12 466 Woźniak Olivia Rumia Polska Start
13 322 Jankowska Alicja Gdynia Polska Start Mama z Gdynii
14 250 Antoniewicz Paweł Rumia Polska Start SP8 w Rumi
15 251 Antoniewicz Wiktoria Rumia Polska Start
16 364 Latawiec Marcin Reda Polska Start
17 385 milkowski mariusz gdynia Polska Start
18 363 Latawiec Kaja Reda Polska Start
19 366 Latawiec Sabina Reda Polska Start
20 365 Latawiec Miłosz Reda Polska Start
21 454 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Polska Start Akademia Młodych Sportowców
22 281 Czerniak Julia Elblag Polska Start Szkoła podstawowa 25
23 257 Bielecka Barbara Gdynia Polska Start Sp 48 Gdynia
24 446 Truszkowska Amelia Rumia Polska Start SP 6 Rumia
25 333 Karwowski Krystian Mosty Polska Start
26 331 Karwowska Danuta Kosakowo Polska Start Kosakowski Klub HDK
27 334 KARWOWSKI Tymoteusz MOSTY Polska Start Sp. MOSTY
28 332 KARWOWSKA KAROLINA Mosty Polska Start
29 392 Mokłowicz Eliza Wejherowo Polska Start Znikające punkty
30 393 Mokłowicz Klara Wejherowo Polska Start Znikające punkty
31 338 Keller Gracjan Karczemki Polska Start Znikające punkty
32 410 Radtke Liliana Gdynia Polska Start
33 457 Witkowiak Natalia Gdynia Polska Start
34 297 Fetta Dominika Gdynia Polska Start
35 298 Fetta Maciej Gdynia Polska Start
36 359 Kwaśny Krystian Gostkowo Polska Start Baszta Bytów
37 360 Kwaśny Zuzanna Gostkowo Polska Start Sp Gostkowo
38 411 Rompczyk Cassidy Kamien Polska Start Szkoła Podstawowa Szemud
39 350 Kreft Agata Reda Polska Start Team Kreft
40 352 Kreft Paulina Reda Polska Start Team Kreft
41 351 Kreft Michał Reda Polska Start Taem Kreft
42 285 Dąbek Daniel Gdynia Polska Start Sp10 Gdynia
43 312 Górecki Kacper Gdynia Polska Start Chylońskie Dziki
44 397 Pietruszka Jakub Gdańsk Polska Start
45 421 Skotniewska Karolina Gdynia Polska Start Active Flow
46 422 Skotniewska Ola Gdynia Polska Start Active Flow
47 435 Szwedowska Julia Kulice Polska Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
48 437 Szwedowska Martyna Kulice Polska Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
49 436 Szwedowska Laura Kulice Polska Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
50 438 Szwedowski Kacper Kulice Polska Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
51 450 Wasilke Julia Reda Polska Start
52 451 Wasilke Paulina Reda Polska Start
53 441 Teska Martyna Gdynia Polska Start Active Flow
54 442 Teska Patrycja Gdynia Polska Start Biegun OCR Team
55 443 Teska Robert Gdynia Polska Start
56 335 Kazyaka Kasjan Gdynia Polska Start
57 288 Duda Jasiek Rumia Polska Start SP 1 Rumia
58 310 GOŁEBIOWSKa MARTA NADOLE Polska Start GNIEWINO
59 311 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Polska Start
60 309 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Polska Start
61 308 GOŁEBIOWSKA KATARZYNA NADOLE Polska Start
62 439 Szymanski Iwo Rumia Polska Start
63 402 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańsk Polska Start
64 274 Budzyńska Dominika Rumia Polska Start RKS RUMIA
65 357 Kujawska Nina Leśniewo Polska Start
66 426 Smołoński Marcel Gdańsk Polska Start NIECKO
67 425 Smołoński Ignacy Gdańsk Polska Start NIECKO
68 453 Wasylka Leon Luzino Polska Start Dziobaki Team
69 452 Wasylka Amelia Luzino Polska Start Dziobaki Team
70 279 Chojnacki Mikołaj Sopot Polska Start Gorillas OCR
71 403 Podskok Amelia Pruszcz Gdański Polska Start
72 318 Halman Mirosława Luzino Polska Start
73 444 Tokarska Laura Gdynia Polska Start
74 445 Tokarska Wiktoria Gdynia Polska Start
75 401 Pobiarzyn Izabela Gdansk Polska Start
76 268 Branicki Antoni Otomin Polska Start
77 267 Branicka Maja Otomin Polska Start
78 341 Kierski Marcel Bolszewo Polska Start
79 404 Podskok Laura Pruszcz Gdański Polska Start
80 314 Groth Kajetan Rumia Polska Start
81 412 Rybacki Kacper Reda Polska Start Sp 4 Reda
82 413 Rybacki Kuba Reda Polska Start
83 330 Kankowski Kordian Luzino Polska Start
84 329 Kankowski Jakub Luzino Polska Start
85 319 Hering Lena Tczew Polska Start Pogoń Tczew
86 320 Hering Nina Tczew Polska Start Pogoń Tczew
87 354 Kuchta Antoni Sopot Polska Start Do 75 Gdańsk
88 355 Kuchta Maria Sopot Polska Start
89 468 Wysocka Łucja Gdańsk Polska Start
90 447 Walas Daniel Gdańsk Polska Start Sp 75 Gdańsk
91 323 Jarecki Robert Gdańsk Polska Start Szkoła Podstawowa nr 2
92 327 Kamińska Kinga Rumia Polska Start RKS RUMIA
93 326 Kamińska Jagoda Rumia Polska Start Sp nr 8 Rumia
94 266 Borowski Dominik Rumia Polska Start SP nr 1 w Rumi
95 264 Borowska Magdalena Rumia Polska Start SP nr 1 w Rumi
96 263 Borowska Katarzyna Rumia Polska Start SP nr 1 w Rumi
97 358 Kulczyk Igor Gdynia Polska Start Sp nr 8 Rumia
98 270 Bruździński Aleksander Dźwierzuty Polska Start UKS Dźwierzuty
99 269 Bruździńska Lena Dźwierzuty Polska Start ZSP Dźwierzuty
100 344 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Polska Start


Wyświetleń: 4692

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ