Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 287 | Dosz Michal | Rumia | Polska | Start | SP nr 1 w Rumi | ||
2 | 317 | Gusmann Zuzanna | Rumia | Polska | Start | |||
3 | 256 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | Start | RKS Rumia | ||
4 | 417 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | Start | STALSPEED SPEDYCJA | ||
5 | 416 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Polska | Start | STALSPEED SPEDYCJA | ||
6 | 432 | Sulikowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Start | |||
7 | 433 | Sulikowska Katarzyna | Wejherowo | Polska | Start | |||
8 | 273 | Brzeziński Ryszard | Pogórze | Polska | Start | |||
9 | 440 | Śledziewski Antoni | Reda | Polska | Start | SP Nr 51 Gdynia | ||
10 | 343 | Kłaczko Rafał | Gdynia | Polska | Start | |||
11 | 342 | Kłaczko Helena | Gdynia | Polska | Start | |||
12 | 458 | WITOSŁAWSKA Weronika | Gdansk | Polska | Start | GALA SP 75 | ||
13 | 301 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Start | Gorillas / SP 16 Gdynia | ||
14 | 381 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Start | SP nr 9 w Rumi | ||
15 | 280 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Polska | Start | INTER DOOR | ||
16 | 407 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Start | ASPW | ||
17 | 368 | Lepak Filip | SKORZEWO | Polska | Start | UKS Olimpijczyk | ||
18 | 305 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Start | Active Flow | ||
19 | 304 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Start | Active Flow | ||
20 | 300 | Frankowski Tymoteusz | Rumia | Polska | Start | SP nr 9 w Rumi | ||
21 | 299 | Frankowski Jan | Rumia | Polska | Start | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | ||
22 | 261 | Bojaruniec Piotr | Rumia | Polska | Start | Sp nr 8 Rumia | ||
23 | 260 | Bojaruniec Marta | Rumia | Polska | Start | Sp nr 8 Rumia | ||
24 | 390 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Start | Active Flow | ||
25 | 377 | Ludwiczak Kornel | Rumia | Polska | Start | Sp 7 rumia | ||
26 | 376 | Ludwiczak Filip | Rumia | Polska | Start | Sp 7 rumia | ||
27 | 378 | Ludwiczak Tymon | Rumia | Polska | Start | |||
28 | 386 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | Start | Gorillas OCR | ||
29 | 387 | Miłoś Karol | Gdynia | Polska | Start | Gorillas OCR | ||
30 | 389 | Miłoś Michał | Gdynia | Polska | Start | Gorillas OCR | ||
31 | 388 | Miłoś Lila | Gdynia | Polska | Start | Gorillas OCR | ||
32 | 460 | Wnuk Bartosz | Rumia | Polska | Start | Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi | ||
33 | 461 | Wnuk Urszula | Rumia | Polska | Start | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | ||
34 | 472 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Polska | Start | |||
35 | 337 | KAŹMIERKIEWICZ LENA | RUMIA | Polska | Start | RKS RUMIA | ||
36 | 336 | KAŹMIERKIEWICZ JULIA | RUMIA | Polska | Start | RKS RUMIA | ||
37 | 369 | Lepak Pola | SKORZEWO | Polska | Start | Przedszkole Skorzewo | ||
38 | 346 | Kowalik Lena | Rumia | Polska | Start | |||
39 | 347 | Kowalik Maja | Rumia | Polska | Start | |||
40 | 371 | Lesiuk Szymon | Rumia | Polska | Start | Szkoła podstawowa nr 1 | ||
41 | 370 | Lesiuk Emilia | Rumia | Polska | Start | Przedszkole Bajka | ||
42 | 313 | Grabowski Kacper | Gdynia | Polska | Start | Active Flow | ||
43 | 463 | Wojciechowski Marek | Gdynia | Polska | Start | |||
44 | 462 | Wojciechowski ADAM | Gdynia | Polska | Start | |||
45 | 284 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Polska | Start | Podstawowa nr 31 Gdynia | ||
46 | 254 | Belczewski Oskar | RUMIA | Polska | Start | VI liceum ogólnokształcące imienia Wacława Sierpińskiego w Gdyni | ||
47 | 255 | Belczewski Szymon | RUMIA | Polska | Start | SP 6 Rumia | ||
48 | 253 | Belczewski Franciszek | Rumia | Polska | Start | SP 6 Rumia | ||
49 | 362 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Start | SP 37 Gdynia | ||
50 | 361 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | Start | SP 37 Gdynia | ||
51 | 282 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | Start | RKS Rumia | ||
52 | 283 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | Start | RKS Rumia | ||
53 | 259 | Bocianowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start | UKS Neptun | ||
54 | 418 | Sikorski Patryk | Luzino | Polska | Start | Akademia Siatkówki Pliński & Wika | ||
55 | 291 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Start | Sp3 Reda | ||
56 | 292 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Start | Mapeciaki Reda | ||
57 | 286 | Dejewska Zuzanna | Rumia | Polska | Start | SP 6 Rumia | ||
58 | 367 | Lejkowska Dalia | Rumia | Polska | Start | SP 6 Rumia | ||
59 | 325 | JASTRZĘBSKI Igor | Połchowo | Polska | Start | |||
60 | 324 | Jastrzębska Laura | Połchowo | Polska | Start | |||
61 | 315 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Start | |||
62 | 316 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Start | |||
63 | 289 | Dziemidowicz Dariusz | Rumia | Polska | Start | |||
64 | 290 | Dziemidowicz Marta | Rumia | Polska | Start | |||
65 | 455 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Start | |||
66 | 456 | Wit Kuba | Gdynia | Polska | Start | |||
67 | 302 | Gadaj Krzysztof | Elbląg | Polska | Start | Przedszkole Wiki | ||
68 | 419 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Polska | Start | |||
69 | 420 | Sitarz Patrycja | Wejherowo | Polska | Start | |||
70 | 379 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | Start | |||
71 | 380 | Łabuć Oliwia | Rumia | Polska | Start | |||
72 | 345 | Kowalczyk Inga | Rumia | Polska | Start | Gebhardt Sport | ||
73 | 399 | Pionk Oliwia | Rumia | Polska | Start | Kontener Formy | ||
74 | 398 | Pionk Mikołaj | Rumia | Polska | Start | Kontener Formy | ||
75 | 278 | Chojka Agata | Rumia | Polska | Start | Przedszkole Janowiaczek | ||
76 | 277 | Chojka Adam | Rumia | Polska | Start | |||
77 | 373 | Licbarska Aleksandra | Rumia | Polska | Start | Przedszkole Bajka | ||
78 | 374 | Licbarski Przemysław | Rumia | Polska | Start | Sp 9 Rumia | ||
79 | 356 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Start | SP 9 Sopot, Gorillas OCR | ||
80 | 328 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Start | Active Flow | ||
81 | 427 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Start | STALSPEED SPEDYCJA | ||
82 | 276 | Burdeńska Hanna | Gdynia | Polska | Start | |||
83 | 275 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Polska | Start | Active Flow | ||
84 | 429 | Strużyńska Basia | Gdańsk | Polska | Start | Przedszkole De La Salle | ||
85 | 431 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Start | SP 39 Gdańsk | ||
86 | 430 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Start | SP 39 Gdańsk | ||
87 | 265 | Borowska Maja | Gdynia | Polska | Start | |||
88 | 372 | LEWICZ Kacper | Redzikowo | Polska | Start | ZS w Redzikowie | ||
89 | 262 | Borowska Alicja | Rumia | Polska | Start | |||
90 | 428 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Start | Szkoła Podstawowa 35 | ||
91 | 382 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | Start | |||
92 | 383 | Marat Grzegorz | Rumia | Polska | Start | |||
93 | 471 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Polska | Start | Complexsports | ||
94 | 391 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Polska | Start | Sp 9 Rumia | ||
95 | 258 | Blaumann Joanna | Nowy Tuchom | Polska | Start | |||
96 | 272 | Brzezik Michał | Wejherowo | Polska | Start | |||
97 | 271 | Brzezik Damian | Wejherowo | Polska | Start | |||
98 | 375 | Lis Zuzanna | Rumia | Polska | Start | Gorillas OCR | ||
99 | 339 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Start | |||
100 | 340 | Kierska Melania | Bolszewo | Polska | Start |
Wyświetleń: 6608