Biegi dzieci i młodzieży przy XXXVI Biegu Pokoju
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 348 Kozłowski Patryk Biały Bór Start Zks Miastko
2 349 Kozłowski Szymon Biały Bór Start Zks Miastko
3 409 Pranszke Dominika Bolszewo Start
4 408 Pranszke Dajana Bolszewo Start
5 434 Sumera Sara Bolszewo Start
6 341 Kierski Marcel Bolszewo Start
7 339 Kierska Anastazja Bolszewo Start
8 340 Kierska Melania Bolszewo Start
9 344 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Start
10 256 Białek Magdalena Dębogórze Start RKS Rumia
11 270 Bruździński Aleksander Dźwierzuty Start UKS Dźwierzuty
12 269 Bruździńska Lena Dźwierzuty Start ZSP Dźwierzuty
13 281 Czerniak Julia Elblag Start Szkoła podstawowa 25
14 303 Gadaj Michał Elbląg Start SSP3
15 302 Gadaj Krzysztof Elbląg Start Przedszkole Wiki
16 467 Woźniakowski Szymon Elbląg Start SP16 Elbląg
17 401 Pobiarzyn Izabela Gdansk Start
18 458 WITOSŁAWSKA Weronika Gdansk Start GALA SP 75
19 430 Strużyńska Weronika Gdańsk Start SP 39 Gdańsk
20 431 Strużyński Michał Gdańsk Start SP 39 Gdańsk
21 429 Strużyńska Basia Gdańsk Start Przedszkole De La Salle
22 323 Jarecki Robert Gdańsk Start Szkoła Podstawowa nr 2
23 397 Pietruszka Jakub Gdańsk Start
24 259 Bocianowski Kajetan Gdańsk Start UKS Neptun
25 447 Walas Daniel Gdańsk Start Sp 75 Gdańsk
26 426 Smołoński Marcel Gdańsk Start NIECKO
27 425 Smołoński Ignacy Gdańsk Start NIECKO
28 402 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańsk Start
29 468 Wysocka Łucja Gdańsk Start
30 448 Walczak Ignacy Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team
31 449 Walczak Konrad Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team
32 312 Górecki Kacper Gdynia Start Chylońskie Dziki
33 265 Borowska Maja Gdynia Start
34 296 ferra zuzanna gdynia Start
35 294 ferra antonina gdynia Start
36 295 ferra krzysztof gdynia Start
37 293 ENGLERT Szymon Gdynia Start SP nr 43 w Gdyni
38 428 Strachowicz Łukasz Gdynia Start Szkoła Podstawowa 35
39 301 Furmańska Alicja Gdynia Start Gorillas / SP 16 Gdynia
40 322 Jankowska Alicja Gdynia Start Mama z Gdynii
41 410 Radtke Liliana Gdynia Start
42 385 milkowski mariusz gdynia Start
43 457 Witkowiak Natalia Gdynia Start
44 297 Fetta Dominika Gdynia Start
45 298 Fetta Maciej Gdynia Start
46 454 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Start Akademia Młodych Sportowców
47 421 Skotniewska Karolina Gdynia Start Active Flow
48 422 Skotniewska Ola Gdynia Start Active Flow
49 441 Teska Martyna Gdynia Start Active Flow
50 442 Teska Patrycja Gdynia Start Biegun OCR Team
51 443 Teska Robert Gdynia Start
52 305 Gałuszyńska Nina Gdynia Start Active Flow
53 304 Gałuszyńska Maja Gdynia Start Active Flow
54 390 Miotke Kornelia Gdynia Start Active Flow
55 358 Kulczyk Igor Gdynia Start Sp nr 8 Rumia
56 362 Kwiatkowska Marta Gdynia Start SP 37 Gdynia
57 361 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Start SP 37 Gdynia
58 257 Bielecka Barbara Gdynia Start Sp 48 Gdynia
59 386 Miłoś Iza Gdynia Start Gorillas OCR
60 387 Miłoś Karol Gdynia Start Gorillas OCR
61 389 Miłoś Michał Gdynia Start Gorillas OCR
62 388 Miłoś Lila Gdynia Start Gorillas OCR
63 275 Burdeńska Alicja Gdynia Start Active Flow
64 276 Burdeńska Hanna Gdynia Start
65 335 Kazyaka Kasjan Gdynia Start
66 328 Kamińska Wiktoria Gdynia Start Active Flow
67 444 Tokarska Laura Gdynia Start
68 445 Tokarska Wiktoria Gdynia Start
69 471 Zeszutek Ziemowit GDYNIA Start Complexsports
70 470 Zeszutek Zawisza GDYNIA Start Complexsports
71 343 Kłaczko Rafał Gdynia Start
72 313 Grabowski Kacper Gdynia Start Active Flow
73 342 Kłaczko Helena Gdynia Start
74 463 Wojciechowski Marek Gdynia Start
75 462 Wojciechowski ADAM Gdynia Start
76 285 Dąbek Daniel Gdynia Start Sp10 Gdynia
77 459 Witza Agata Gdynia Start SP 44 Gdynia
78 284 Dancewicz Amelka Gdynia Start Podstawowa nr 31 Gdynia
79 455 Wit Filip Gdynia Start
80 307 Gawrylczyk Selena Gdynia Start
81 456 Wit Kuba Gdynia Start
82 359 Kwaśny Krystian Gostkowo Start Baszta Bytów
83 360 Kwaśny Zuzanna Gostkowo Start Sp Gostkowo
84 411 Rompczyk Cassidy Kamien Start Szkoła Podstawowa Szemud
85 338 Keller Gracjan Karczemki Start Znikające punkty
86 331 Karwowska Danuta Kosakowo Start Kosakowski Klub HDK
87 384 Michalska Pola Kosakowo Start GSS
88 427 Stalka Jakub Kościerzyna Start STALSPEED SPEDYCJA
89 417 Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania Kościerzyna Start STALSPEED SPEDYCJA
90 416 Sebastianowicz-Strawa Jan Kościerzyna Start STALSPEED SPEDYCJA
91 435 Szwedowska Julia Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
92 437 Szwedowska Martyna Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
93 436 Szwedowska Laura Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
94 438 Szwedowski Kacper Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
95 357 Kujawska Nina Leśniewo Start
96 318 Halman Mirosława Luzino Start
97 330 Kankowski Kordian Luzino Start
98 329 Kankowski Jakub Luzino Start
99 453 Wasylka Leon Luzino Start Dziobaki Team
100 452 Wasylka Amelia Luzino Start Dziobaki Team


Wyświetleń: 2123

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ