Biegi dzieci i młodzieży przy XXXVI Biegu Pokoju
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 388 Miłoś Lila Gdynia Start Gorillas OCR
102 389 Miłoś Michał Gdynia Start Gorillas OCR
103 387 Miłoś Karol Gdynia Start Gorillas OCR
104 386 Miłoś Iza Gdynia Start Gorillas OCR
105 378 Ludwiczak Tymon Rumia Start
106 376 Ludwiczak Filip Rumia Start Sp 7 rumia
107 377 Ludwiczak Kornel Rumia Start Sp 7 rumia
108 390 Miotke Kornelia Gdynia Start Active Flow
109 260 Bojaruniec Marta Rumia Start Sp nr 8 Rumia
110 261 Bojaruniec Piotr Rumia Start Sp nr 8 Rumia
111 299 Frankowski Jan Rumia Start Przedszkole Niepubliczne "Junior"
112 300 Frankowski Tymoteusz Rumia Start SP nr 9 w Rumi
113 304 Gałuszyńska Maja Gdynia Start Active Flow
114 305 Gałuszyńska Nina Gdynia Start Active Flow
115 368 Lepak Filip SKORZEWO Start UKS Olimpijczyk
116 407 Pouch Martyna Reda Start ASPW
117 280 Czarnowska Zuzanna Reda Start INTER DOOR
118 349 Kozłowski Szymon Biały Bór Start Zks Miastko
119 348 Kozłowski Patryk Biały Bór Start Zks Miastko
120 293 ENGLERT Szymon Gdynia Start SP nr 43 w Gdyni
121 406 Posańska Zofia MRZEZINO Start
122 405 Posańska Julia MRZEZINO Start
123 344 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Start
124 269 Bruździńska Lena Dźwierzuty Start ZSP Dźwierzuty
125 270 Bruździński Aleksander Dźwierzuty Start UKS Dźwierzuty
126 358 Kulczyk Igor Gdynia Start Sp nr 8 Rumia
127 263 Borowska Katarzyna Rumia Start SP nr 1 w Rumi
128 264 Borowska Magdalena Rumia Start SP nr 1 w Rumi
129 266 Borowski Dominik Rumia Start SP nr 1 w Rumi
130 326 Kamińska Jagoda Rumia Start Sp nr 8 Rumia
131 327 Kamińska Kinga Rumia Start RKS RUMIA
132 323 Jarecki Robert Gdańsk Start Szkoła Podstawowa nr 2
133 447 Walas Daniel Gdańsk Start Sp 75 Gdańsk
134 468 Wysocka Łucja Gdańsk Start
135 355 Kuchta Maria Sopot Start
136 354 Kuchta Antoni Sopot Start Do 75 Gdańsk
137 320 Hering Nina Tczew Start Pogoń Tczew
138 319 Hering Lena Tczew Start Pogoń Tczew
139 329 Kankowski Jakub Luzino Start
140 330 Kankowski Kordian Luzino Start
141 413 Rybacki Kuba Reda Start
142 412 Rybacki Kacper Reda Start Sp 4 Reda
143 314 Groth Kajetan Rumia Start
144 404 Podskok Laura Pruszcz Gdański Start
145 341 Kierski Marcel Bolszewo Start
146 267 Branicka Maja Otomin Start
147 268 Branicki Antoni Otomin Start
148 401 Pobiarzyn Izabela Gdansk Start
149 445 Tokarska Wiktoria Gdynia Start
150 444 Tokarska Laura Gdynia Start
151 318 Halman Mirosława Luzino Start
152 403 Podskok Amelia Pruszcz Gdański Start
153 279 Chojnacki Mikołaj Sopot Start Gorillas OCR
154 452 Wasylka Amelia Luzino Start Dziobaki Team
155 453 Wasylka Leon Luzino Start Dziobaki Team
156 425 Smołoński Ignacy Gdańsk Start NIECKO
157 426 Smołoński Marcel Gdańsk Start NIECKO
158 357 Kujawska Nina Leśniewo Start
159 274 Budzyńska Dominika Rumia Start RKS RUMIA
160 402 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańsk Start
161 439 Szymanski Iwo Rumia Start
162 308 GOŁEBIOWSKA KATARZYNA NADOLE Start
163 309 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Start
164 311 GOŁEBIOWSKI SZYMON NADOLE Start
165 310 GOŁEBIOWSKa MARTA NADOLE Start GNIEWINO
166 288 Duda Jasiek Rumia Start SP 1 Rumia
167 335 Kazyaka Kasjan Gdynia Start
168 443 Teska Robert Gdynia Start
169 442 Teska Patrycja Gdynia Start Biegun OCR Team
170 441 Teska Martyna Gdynia Start Active Flow
171 451 Wasilke Paulina Reda Start
172 450 Wasilke Julia Reda Start
173 438 Szwedowski Kacper Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
174 436 Szwedowska Laura Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
175 437 Szwedowska Martyna Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
176 435 Szwedowska Julia Kulice Start Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
177 422 Skotniewska Ola Gdynia Start Active Flow
178 421 Skotniewska Karolina Gdynia Start Active Flow
179 397 Pietruszka Jakub Gdańsk Start
180 312 Górecki Kacper Gdynia Start Chylońskie Dziki
181 285 Dąbek Daniel Gdynia Start Sp10 Gdynia
182 351 Kreft Michał Reda Start Taem Kreft
183 352 Kreft Paulina Reda Start Team Kreft
184 350 Kreft Agata Reda Start Team Kreft
185 411 Rompczyk Cassidy Kamien Start Szkoła Podstawowa Szemud
186 360 Kwaśny Zuzanna Gostkowo Start Sp Gostkowo
187 359 Kwaśny Krystian Gostkowo Start Baszta Bytów
188 298 Fetta Maciej Gdynia Start
189 297 Fetta Dominika Gdynia Start
190 457 Witkowiak Natalia Gdynia Start
191 410 Radtke Liliana Gdynia Start
192 338 Keller Gracjan Karczemki Start Znikające punkty
193 393 Mokłowicz Klara Wejherowo Start Znikające punkty
194 392 Mokłowicz Eliza Wejherowo Start Znikające punkty
195 332 KARWOWSKA KAROLINA Mosty Start
196 334 KARWOWSKI Tymoteusz MOSTY Start Sp. MOSTY
197 331 Karwowska Danuta Kosakowo Start Kosakowski Klub HDK
198 333 Karwowski Krystian Mosty Start
199 446 Truszkowska Amelia Rumia Start SP 6 Rumia
200 257 Bielecka Barbara Gdynia Start Sp 48 Gdynia


Wyświetleń: 2382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ