Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Energoprojekt-Katowice
1 Marek Franciszek Katowice Dowolny dystans Energoprojekt-Katowice opłacono on-line
Famuła Team
2 Famuła Marek Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
KNW
3 Myśliwiec Irena Katowice Dowolny dystans KNW opłacono on-line
4 Podkocki Piotr Chorzów Dowolny dystans KNW
KajTaMeta?T(e)AM
5 Kulik Marcin Mikolow Dowolny dystans KajTaMeta?T(e)AM opłacono on-line
MK TEAM
6 BOBER Aleksandra Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK TEAM opłacono
MK team
7 OGON ALA Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK team opłacono
Malinowe Gwiazdy
8 Kołodziej Anna Ruda Śląska Dowolny dystans Malinowe Gwiazdy opłacono on-line
NORDICUS Strzybnica
9 Łosik Wiktor Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono
10 Kaminska Lucyna Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
11 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
12 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Dowolny dystans NORDICUS Strzybnica opłacono
SP nr 37 Katowice
13 Dejas Paulinka Katowice Dowolny dystans SP nr 37 Katowice
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
14 Czubak Zbigniew Rybnik Dowolny dystans STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
Seba Lubi Lotać
15 Tatuś Sebastian Chorzów Dowolny dystans Seba Lubi Lotać opłacono on-line
Siła jest Kobietą
16 Kulisz Małgorzata Chorzów Dowolny dystans Siła jest Kobietą opłacono on-line
Spyrowka
17 Spyra Kamil Szymocice Dowolny dystans Spyrowka opłacono on-line
Walking-art
18 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Dowolny dystans Walking-art opłacono on-line
Z Kijkami Nam Po Drodze
19 Zydroń Wiesław Katowice Dowolny dystans Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono on-line
Z kijkami po drodze
20 Krupa Grzegorz Katowice Dowolny dystans Z kijkami po drodze opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
21 Lech-Osadnik Klaudia Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
22 Osadnik Julia Warszawa Dowolny dystans opłacono
23 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono
24 Wiernicka KATARZYNA Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
25 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
26 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
27 Jankowski Mateusz Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
28 Jankowski Bartosz Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
29 Jankowska Barbara Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
30 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca Dowolny dystans opłacono on-line
31 szmydki dariusz mikołów Dowolny dystans opłacono on-line
32 Klarkowski Jakub Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
33 Baj Monika Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
34 Kuc-Zwierzyńska Magdalena Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
35 Dworaczek Nina Bytom Dowolny dystans opłacono
36 Kobier Lucyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
37 Kobier Krystian Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
38 Furtak Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
39 Gładysz Leszek Paniówki Dowolny dystans opłacono
40 Łoskot Aneta Warszowice Dowolny dystans opłacono on-line
41 Gąsior Katarzyna Pawłowice Dowolny dystans opłacono on-line
42 Sikorska Izabela Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
43 Górna Anna Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
44 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
45 Grabara Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
46 Walkiewicz Łukasz Piekary Śląskie Dowolny dystans opłacono
47 Bernacka-Miozga Lena Katowice Dowolny dystans opłacono
48 Młodzik Anna Toruń Dowolny dystans opłacono on-line
49 Ludyga Krystian Bytom Dowolny dystans opłacono
50 Jasinska Klaudia Bytom Dowolny dystans opłacono
51 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono
52 Piasecka Marta Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
53 Kopyto Aleksandra Katowice Dowolny dystans opłacono
54 Czub Jarosław Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
55 Łoszajć Justyna Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
56 Vovk Yevheniia Łódź Dowolny dystans
57 Zarzycki Piotr Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
58 Kowalczyk Kamil Halinów Dowolny dystans opłacono on-line
59 Nowacka Beata Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
60 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Dowolny dystans opłacono on-line
61 Grząślewicz Łukasz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
62 Szweda Jolanta Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
63 SZCZERBA Anna Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
64 Kukawska-Sysio Karolina Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
65 Sysio Alicja Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
66 Małodobry Maciej Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
67 Pawełczyk Karolina Będzin Dowolny dystans
68 Skutnik-Borys Agnieszka Białystok Dowolny dystans opłacono on-line
69 Kulisz Adam Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
70 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
71 Białas Bartosz Brudzowice Dowolny dystans opłacono on-line
72 Krężel Tomasz Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
73 Michalska Beata Tarnowskie Góry Dowolny dystans
74 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono
75 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono
76 Pawlik Katarzyna Zabrze Dowolny dystans opłacono
77 Groborz Karolina Zabrze Dowolny dystans opłacono
78 Musioł Amelia Katowice Dowolny dystans opłacono
79 Kiełczewska Katarzyna Tychy Dowolny dystans opłacono on-line
80 Tatuś Renata Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
81 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
82 Tyburski Łukasz Katowice Dowolny dystans opłacono
83 Białas Anna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
kijanki
84 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dowolny dystans kijanki opłacono on-line


Wyświetleń: 980

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ