Zgłoszenia:
1. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.sportgdansk.pl oraz www.triathlomngdansk.eu (dalej „Strona Internetowa”).
2. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 29.09.2021 do godziny 23:59 Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia limitu zgłoszeń.
3. Limit zgłoszeń wynosi 200 osób, decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.
4. Za zgłoszenie uważa się rejestrację w systemie zgłoszeniowym Imprezy na Stronie Internetowej i wpływ opłaty startowej na konto Organizatora.
5. Odbiór pakietów startowych (chipów i numerów startowych) jest możliwy jedynie osobiście w dniu zawodów do godz.: 10:00, w biurze imprezy w Dolinie Czystej Wody, Gdańsk Oliwa.
6. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania i okazania Organizatorowi dokumentu potwierdzającego tożsamość Uczestnika, w chwili odbioru pakietu startowego.
7. Warunkiem udziału Uczestnika w Imprezie będzie złożenie pisemnego oświadczenia o dobrym stanie zdrowia bez przeciwwskazań do udziału w Imprezie. Druki oświadczenia będą wydawane oraz zbierane przez Organizatora w chwili odbioru pakietu startowego.
8. Organizator Imprezy zastrzega sobie możliwość przekazania dodatkowych pakietów startowych dla zaproszonych gości.

Wyświetleń: 5100

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ