Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Banaszewska Barbara Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
2 Nowodworska Justyna Bytów Polska Duathlon Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
3 Sosnowski Łukasz Więcbork Polska Duathlon Endure Team opłacono on-line
4 Grążawski Piotr Gdynia Polska Duathlon Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
5 Kruk Maciej Rumia Polska Duathlon opłacono on-line
6 Chrzanowski Jedrzej Gdynia Polska Duathlon SIE_MA_NERO opłacono on-line
7 Krauze Marcin sopot Polska Duathlon opłacono on-line
8 Świtliński Damian Kołobrzeg Polska Duathlon opłacono on-line
9 Matuszczyk Mateusz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
10 Kwidziński Krzysztof Gdynia Polska Duathlon Purtki opłacono on-line
11 Dulko Dorota Gdansk Polska Duathlon opłacono on-line
12 Małachowski Radosław Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
13 Fiałkowski Łukasz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
14 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Polska Duathlon BELTA TEAM GDANSK opłacono on-line
15 Byrczek Jan Gliwice Polska Duathlon Gdański Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
16 Grochowski Rafał Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
17 Naczk Ewelina pruszcz gdański Polska Duathlon NEXUS Team opłacono on-line
18 Wawrzyniak Tomasz Gdańsk Polska Duathlon Wawrzon opłacono on-line
19 Muszyński Andrzej Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
20 Hechliński Tomasz Gdańsk Polska Duathlon FitnessFitback opłacono on-line
21 Mateja Janusz Michał Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
22 Jachimowicz Bartosz Gdansk Polska Duathlon opłacono on-line
23 Ołowski Kamil Dzierzgoń Polska Duathlon opłacono on-line
24 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Polska Duathlon FitnessFitback opłacono on-line
25 Kupc Zbigniew Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
26 Fabjanowicz Magdalena Gdańsk Polska Duathlon AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
27 Abramowicz Michał Gdańsk Polska Duathlon Biegun OCR Team opłacono on-line
28 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Polska Duathlon DAMA
29 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Polska Duathlon MTB Start Kartuzy opłacono on-line
30 Trzebiatowska Aldona Gdynia Polska Duathlon Bogdziewicz Team opłacono on-line
31 Zimakowska Joanna Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
32 Kowalik Hubert Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
33 Smoleń Jarek Mysłowice Polska Duathlon opłacono on-line
34 Gniot Jacek Grudziądz Polska Duathlon TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono on-line
35 Roszczynialski Michał Gdynia Polska Duathlon SALTUS SPORT TEAM
36 Krakowski Jan Gdynia Polska Duathlon Invictus 3City / ALE - Active Life Energy opłacono on-line
37 Gojlik Kazimierz g Polska Duathlon opłacono on-line
38 Sokół Mateusz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
39 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Polska Duathlon Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk
40 Mateja Lukasz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
41 Jagodziński Łukasz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
42 Łazarek Daniel Sopot Polska Duathlon Kawaler Wieczorową Porą
43 Hering Mateusz Mądrzechowo Polska Duathlon ULKS Talex Borzytuchom opłacono on-line
44 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
45 Hering Maciej Krag Polska Duathlon GK Starogard Gd opłacono on-line
46 Felon Michal Gdynia Polska Duathlon BiegaMy opłacono on-line
47 Grodzki Marek Gdańsk Polska Duathlon CTS opłacono on-line
48 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta Polska Duathlon opłacono on-line
49 Skrzypczak Kinga Puck Polska Duathlon KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
50 Błażuk Jarosław Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
51 Błaszczak Dariusz Gdynia Polska Duathlon
52 Napiórkowska Karolina Kwidzyn Polska Duathlon No Limits Swim School \ Trenigo opłacono on-line
53 Jabłonowski Paweł Gdańsk Polska Duathlon Fighting Runners opłacono on-line
54 Stopa Maciej Gdańsk Polska Duathlon fanastic fajf opłacono on-line
55 Rojewski Maciej Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
56 Paczkowski Maciej Reda Polska Duathlon opłacono on-line
57 Jarmołowicz Beata Gdańsk Polska Duathlon CTS opłacono on-line
58 Bagrowski Tomasz Gdańsk Polska Duathlon Grupa Trójmiasto opłacono on-line
59 Keslinka Piotr Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
60 Suska Arkadiusz Gdynia Polska Duathlon AStrainer opłacono on-line
61 Dolega Szymon Gdańsk Polska Duathlon SPORTEVO opłacono on-line
62 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Duathlon Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
63 Czajkowski Paweł Gdynia Polska Duathlon BCT TEAM GDYNIA opłacono on-line
64 Iefymenko Oleksandr Sopot Ukraina Duathlon Centaur opłacono on-line
65 Owsianko Sebastian Gasńsk Polska Duathlon opłacono on-line
66 Makowski Paweł Gdańsk Polska Duathlon Awet, Bogdziewicz Team opłacono on-line
67 Zalach Aleksandra Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
68 Orłowska Agata Gdynia Polska Duathlon opłacono on-line
69 Krause Grzegorz Gdańsk Polska Duathlon Sztafeta Nadziei opłacono on-line
70 Szyca Dariusz Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
71 Sienkiewicz Patryk Gdynia Polska Duathlon Dream Tri Team / OISW Gdańsk opłacono on-line
72 Kośka Tomasz Sopot Polska Duathlon Kolonia Prabuty opłacono on-line
73 Piasecka Agata Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
74 Stramska Beata Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
75 Czerepaniak Ewa Gdańsk Polska Duathlon
76 Kitowski Dawid Gdańsk Polska Duathlon
77 Lipkowski Paweł Tczew Polska Duathlon opłacono on-line
78 Wiśniewski Michał Gdańsk Polska Duathlon VeloGD opłacono on-line
79 Matulewicz Magdalena Elbląg Polska Duathlon Alesport.pl
80 Kulewicz Arkadiusz Gdańsk Polska Duathlon Poruszeni.pl opłacono on-line
81 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Polska Duathlon BHMW_GDYNIA opłacono on-line
82 Lopriore Domenico Gdansk Włochy Duathlon opłacono on-line
83 Siomak Michał Gdańsk Polska Duathlon opłacono on-line
84 Pędziszewski Piotr Gdańsk Polska Duathlon VAI ALTO opłacono on-line
85 Wysłouch Michał Gdańsk Polska Duathlon Tri Talent Team opłacono on-line
86 Walczak Krzysztof Gdynia Polska Duathlon ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 4786

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ