Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2022
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sypniewska Hanna Gdynia Poranek na plaży 160 km+ opłacono
2 969 Wrona Rafał Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
3 543 Kostuch Jan Garcz Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
4 932 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Vege Runners opłacono on-line
5 926 Kostun Agnieszka Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
6 170 Walczuk Łukasz Rumia W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
7 6 Figura Marcin Kwidzyn Poranek na plaży 160 km+ Kwidzyn Run opłacono on-line
8 530 Herman Jacek Wejherowo Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
9 531 Herman Krystiana Wejherowo Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
10 506 Boike Damian Rumia Rześki ranek 50 km+ MOSiR Rumia opłacono on-line
11 Górska Ilona Gdynia Rześki ranek 50 km+
12 228 Dubin Matthieu Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
13 250 Jaskólski Adrian Chwaszczyno Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
14 619 Wojciechowicz Jacek Koszalin Rześki ranek 50 km+ www.studiotancapasja.pl opłacono on-line
15 43 Orzeszko Grzegorz Gdańsk Poranek na plaży 160 km+ REDU Team opłacono on-line
16 19 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Poranek na plaży 160 km+ DIVERSE EXTREME TEAM / ULTRA DOJRZALI opłacono on-line
17 921 Iefymenko Oleksandr Sopot Bieg dla 10 - 10 km+ Centaur opłacono on-line
18 17 Jaworski Łukasz Warszawa Poranek na plaży 160 km+ Ultramoc:-) opłacono on-line
19 348 Szymczak Marta Warszawa Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
20 548 Kubuszewski Radosław Mrzezino Rześki ranek 50 km+ KOMANDO FLAKI opłacono on-line
21 225 Dąbrowski Tadeusz Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ Oksywie opłacono on-line
22 503 Azarewicz Grzegorz Gdańsk Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
23 562 Melson Maciej Łódź Rześki ranek 50 km+ Szakale Bałut Łódź opłacono on-line
24 277 Kuropatwa Łukasz Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ Bażant Team / Projekt1000up opłacono
25 275 Kulikowski Radosław Jankowo Gdańskie Słoneczne popołudnie 22 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
26 319 Pusdrowski Michał Reda Słoneczne popołudnie 22 km+ Decathlon Rumia / RunnerFromReda opłacono
27 372 Wytrykus Anna Gdansk Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
28 58 WALCZAK Maciej POZNAŃ Poranek na plaży 160 km+ QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM opłacono on-line
29 216 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
30 223 Cieśla Jarek Reda Słoneczne popołudnie 22 km+ Biegające Małżeństwo opłacono
31 Stelmach Piotr Stelmach Wrocław Rześki ranek 50 km+ Stelmach Team
32 Jankowska Barbara Poznań Rześki ranek 50 km+
33 132 Kłosiewicz Wojciech Elbląg W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
34 111 Davydov Denis Gdynia W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
35 35 Morawski Maciej Bydgoszcz Poranek na plaży 160 km+ Gulo Gulo Club Poland opłacono on-line
36 948 Różańska Magdalena Warszawa Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
37 507 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
38 Tuszyńska Barbara Sopot Słoneczne popołudnie 22 km+ BiegaMy
39 247 Jasiński Dawid Wejherowo Słoneczne popołudnie 22 km+ METAMORFOZA opłacono on-line
40 46 Plaszczyk Bartłomiej Głogów Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
41 539 KIERSKI DARIUSZ KIERSKI PSZCZYNA Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
42 340 Szmaglinski Bartosz Hel Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
43 350 Świtońska Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
44 962 Świtała Katarzyna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono
45 919 Górny Michał Mosina Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
46 Swicarz Monika Swicarz Płock Słoneczne popołudnie 22 km+
47 206 Barszczewski Pawel Sydney Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
48 590 Ratka Adriana Kaczory Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
49 12 Grabowicz Mirosław Sokółka Poranek na plaży 160 km+ Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
50 552 Kwiatkowski Michał wejherowo Rześki ranek 50 km+ opłacono
51 Gładkowski Grzegorz Gowino Słoneczne popołudnie 22 km+ BigYellowFoot Adventure team
52 953 Siemińska Marta Koluszki Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
53 141 Kulczyk Marcin Gdynia W blasku księżyca 100 km+ Ultra Way Team / projekt 1000up opłacono
54 514 CZAJKOWSKI TOMASZ SULMIN Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
55 23 Kłeczek Jacek Rumia Poranek na plaży 160 km+ Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono on-line
56 931 Litkowiec Alicja Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
57 153 Ostaszewski Arek Gdańsk W blasku księżyca 100 km+ Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
58 934 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Bieg dla 10 - 10 km+ Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
59 244 Jabłoński Marcin Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
60 263 Korycki Marek Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ Sollab opłacono on-line
61 234 Gadaj Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
62 617 Witkowska Beata Gdańsk Rześki ranek 50 km+ #Kaszanienamoka opłacono on-line
63 569 Mojsak Aron Gdynia Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
64 600 SOBKOWIAK Ewa Poznań Rześki ranek 50 km+ Klub100 MCP opłacono on-line
65 Weiland Karina Sopot Słoneczne popołudnie 22 km+
66 542 Kopczyński Paweł Wierzbiczany Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
67 522 Garczynski Piotr Aleksandrów Kujawski Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
68 946 Płoszyński Dorian Bolszewo Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
69 Hrudina Olena Hrudina Biały Bór Słoneczne popołudnie 22 km+
70 Jagodda Adam Tczew Słoneczne popołudnie 22 km+ Biegający Tczew
71 Dejna Sylwia Tczew Słoneczne popołudnie 22 km+ Biegający Tczew
72 208 Bąk Agata Bąk Warszawa Słoneczne popołudnie 22 km+ Bushido Centrum opłacono on-line
73 Nowicki Jacek Reda Słoneczne popołudnie 22 km+ GoReda
74 950 Sadowska Maria Biskupiec Bieg dla 10 - 10 km+ Egger Runs opłacono on-line
75 32 Marcinkowski Zbigniew Karlino Poranek na plaży 160 km+ Karlinobiegaj! opłacono on-line
76 333 Starsierski Tomasz Kielno Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono
77 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Słoneczne popołudnie 22 km+
78 262 Konarzewski Krzysztof Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ Rumia biega opłacono
79 Krakowiak Paweł Otwock Rześki ranek 50 km+ Kuźnia Triathlonu
80 376 Zielińska Małgorzata Imielinek Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
81 278 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ WieWiór Team opłacono on-line
82 351 Tarnowski Marek Toruń Słoneczne popołudnie 22 km+ WiRan Team opłacono on-line
83 604 Szostak Anna Zabrze Rześki ranek 50 km+ UKS Olimpia Zabrze opłacono on-line
84 573 Nalewajko Tomasz Rumia Rześki ranek 50 km+ PracaDlaBiegacza.pl opłacono
85 166 Sudnik Krzysztof Knurów W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
86 627 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Rześki ranek 50 km+ Kundy Portowe opłacono on-line
87 545 Kreft Dawid RUMIA Rześki ranek 50 km+ KOMANDO FLAKI opłacono on-line
88 55 Szukała Damian Bieniów Poranek na plaży 160 km+ Ultra Beer Runners opłacono on-line
89 281 Litwin Barbara Słupsk Słoneczne popołudnie 22 km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
90 291 Mejer Adam Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
91 902 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
92 578 Ostojska Ewa Reda Rześki ranek 50 km+ Biegamy Razem Władysławowo/Kundy Portowe opłacono on-line
93 122 Grajczyk Piotr Bytów W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
94 599 Sobieraj Grzegorz Gdynia Rześki ranek 50 km+ Kumple Sebana opłacono on-line
95 550 Kutniewski Tomasz Karczemki Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
96 601 Stanisławski Maciej Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
97 616 Wardęga Adrian Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
98 53 SUŁEK Aldona WEJHEROWO Poranek na plaży 160 km+ Zoeller Tech opłacono on-line
99 544 Kowalewski Jarosław Gdynia Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
100 131 Klarecki Adrian Reda W blasku księżyca 100 km+ WiRan AstMa Team opłacono on-line


Wyświetleń: 25445

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ