Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiza Anna Swarzędz Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
2 Wiza Tomasz Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
3 Krukowski Adam Drzonowo Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
4 Maślany Mariusz Warszawa W blasku księżyca 100 km+ Elektrometal Energetyka SA opłacono on-line
5 kudrycki Jakub Bilcza W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
6 Didłuch Jacek 78-230 Karlino W blasku księżyca 100 km+ Karlinobiegaj opłacono on-line
7 Champy David Warszawa Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
8 Mosek Radosław Rosnowo Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
9 Piątek Michał Koszalin Rześki ranek 50 km+ Na na na na na na opłacono on-line
10 Frański Łukasz Nowy Tomyśl Rześki ranek 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono on-line
11 Giel Jarosław Nowy Tomyśl Rześki ranek 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono on-line
12 Bednarczyk Patryk Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ 4baltic opłacono on-line
13 Kasińska Agnieszka Ostrowite Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
14 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ Running Team opłacono on-line
15 Osses Arkadiusz Poznań W blasku księżyca 100 km+ Chcemaleniemogem opłacono on-line
16 Mroziński Zbigniew łódź W blasku księżyca 100 km+ Górskie Dziki opłacono on-line
17 Wojciechowski Piotr Łódź W blasku księżyca 100 km+ Górskie Dziki opłacono on-line
18 Labun Zenon Mrzezino Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
19 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek 50 km+ BBL Gdańsk opłacono on-line
20 Gabała Michał Będzin W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
21 Pasińska Angelika Chojnice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
22 Ossowska Zuzanna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
23 Nalepka Karolina Wejherowo Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono
24 Michalczak Grzegorz Kamieniec Słoneczne popołudnie 22 km+ Kuźnia Talentów Kamieniec opłacono on-line
25 Markiewicz Jagoda Kamieniec Słoneczne popołudnie 22 km+ Kuźnia Talentów Kamieniec opłacono on-line
26 Olszewski Wojciech Reda Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
27 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
28 Bagiński Krzysztof Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ Biegam dla przyjemności opłacono on-line
29 Białek Jarosław Olsztyn Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
30 Pastwa Krzysztof Cisewie Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
31 Bronowicki Jarosław Leszno Słoneczne popołudnie 22 km+ Drużyna Szpiku, Wilk i Zając opłacono on-line
32 Oleksiak Małgorzata Elbląg Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
33 Antkowiak-Bronowicka Agnieszka Leszno Słoneczne popołudnie 22 km+ Drużyna Szpiku, Wilk i Zając opłacono on-line
34 Adamowski Andrzej Elbląg Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
35 Frankowska Justyna Kartuzy Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
36 Marszałek Sebastian Rumia Poranek na plaży 160 km+ Projekt1000up opłacono on-line
37 Szrull Zenon Grążawy Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
38 Szreder Henryk Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ Projekt1000up opłacono on-line
39 Mucha Krzysztof Olkusz Rześki ranek 50 km+ olkuszbiega.pl opłacono on-line
40 Łuczak Justyna Tczew Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
41 Polski Jacek Grudziądz Słoneczne popołudnie 22 km+ Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
42 Markowski Szymon Tczew W blasku księżyca 100 km+ Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
43 Szymczyk Michał Szprotawa Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
44 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki W blasku księżyca 100 km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
45 Podczarska Izabela Kolbudy Poranek na plaży 160 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
46 Indraszak Adam Katowice W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
47 KSIĄŻEK SEBASTIAN SULECHÓW W blasku księżyca 100 km+ Runner Sam Po Lesie opłacono on-line
48 Duchoń Marcin Zielona Góra W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
49 Kycia Piotr Rawicz Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
50 Janowska Urszula Grudziądz Słoneczne popołudnie 22 km+ Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
51 Janowski Mariusz Grudziądz Poranek na plaży 160 km+ Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
52 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Słoneczne popołudnie 22 km+ Kociewiak Tczew opłacono on-line
53 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
54 Melzer Hanna Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
55 Tymiński Jarosław Reda Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
56 MARDZIŃSKA SYLWIA Bolszewo Słoneczne popołudnie 22 km+ MŁODE DZIKI opłacono on-line
57 Bladowska Katarzyna Reda Słoneczne popołudnie 22 km+ RUNEDA opłacono on-line
58 Szopa Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ RUNEDA opłacono on-line
59 Szopa Marek Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ Runeda opłacono on-line
60 Zwoliński Tomasz Mosty Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
61 Głowacki Rafał Gdańsk W blasku księżyca 100 km+ opłacono
62 Czoska Przemysław Gdynia Rześki ranek 50 km+ JARBUD opłacono on-line
63 Treder Daniel Mechelinki Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
64 Macholl Adam Rokitki Tczewskie W blasku księżyca 100 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
65 Kaczmarczyk Adam Warszawa Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
66 Mazur Filip Suwałki W blasku księżyca 100 km+ FM Ultra Team opłacono on-line
67 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
68 Jabłoński Jakub Grudziądz Poranek na plaży 160 km+ Wtorkowy Trening opłacono on-line
69 Dydymski Krzysztof RUMIA Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
70 Dydymska Monika Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
71 Karczewski Grzegorz Hel Poranek na plaży 160 km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
72 Miecznik Robert Tulce Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
73 Gałaś Jarosław Chrzanów Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
74 Sopoćko Łukasz Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
75 Janikowska Dorota Koszalin Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
76 Zimna Anna Tczewskie Łąki Rześki ranek 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
77 Lisica Marcin Lisica Warszawa Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
78 Pionk Tadeusz Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ Kontener Formy opłacono on-line
79 Küchler Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ JARBUD opłacono on-line
80 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Poranek na plaży 160 km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
81 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
82 Muza Marcin Banino Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
83 GONCIARZ Andrzej LGOTA Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
84 Rybiński Andrzej Brodnica Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
85 Mroczek Robert Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
86 Mroczek Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
87 Nowak Krystian Kuślin W blasku księżyca 100 km+ opłacono on-line
88 Kozioł Piotr Porosły Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
89 Przybylski Patryk Toruń Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
90 Stokarska Beata Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ Biegowi Wariaci opłacono
91 Cebulska Agnieszka Warszawa Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
92 Gałka Grzegorz Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
93 Kuczyński Mariusz Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
94 Dudziński Przemysław Obłotne W blasku księżyca 100 km+ Lece Pendze opłacono on-line
95 Nowak Grzegorz Tczew Rześki ranek 50 km+ Biegający Tczew opłacono
96 Orłowski Mirosław Suwałki Poranek na plaży 160 km+ Biegam bo chcę opłacono on-line
97 Bąk Adam Kielce Poranek na plaży 160 km+ ZDROFIT Kielce opłacono on-line
98 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie 22 km+ ESJA Team opłacono on-line
99 Zientkiewicz Aga Banino Słoneczne popołudnie 22 km+ ESJA Team opłacono on-line
100 Górniak Jarosław Pogórze Rześki ranek 50 km+ JARBUD opłacono


Wyświetleń: 4007

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ