Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Republika FC Łeba opłacono on-line
2 Szachniuk Marzena Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Jak Zawsze opłacono on-line
3 Mroczek Sylwia Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
4 Mroczek Robert Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
5 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
6 Treder Daniel Mechelinki Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
7 Tymiński Jarosław Reda Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
8 Ossowska Zuzanna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
9 Pasińska Angelika Chojnice Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
10 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ Running Team opłacono on-line
11 Zalewski Daniel Susz Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
12 Gorzkowski Bartłomiej Gorzkowski Tarnowskie Góry Poranek na plaży 160 km+ 250.00 PLN
13 Ossowski Maciej Gdańsk Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
14 KOWAL Piotr Zabrze Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
15 Grzywacz Karol Gdynia Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
16 Maliszewska Malwina Gdynia Poranek na plaży 160 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
17 Nehring Tomasz Chełmno Poranek na plaży 160 km+ WETERANI RP opłacono on-line
18 Falandysz Damian Pruszków Poranek na plaży 160 km+ WPRunning Pruszków 250.00 PLN
19 Kożyczkowski Marcin Mosty Poranek na plaży 160 km+ Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
20 Witkowski Bogdan Sopot Poranek na plaży 160 km+ opłacono
21 Sowa Dariusz Rzeszów Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
22 Bil Sebastian Łaziska Górne Poranek na plaży 160 km+ Obozy Górskie 250.00 PLN
23 Bąk Adam Kielce Poranek na plaży 160 km+ ZDROFIT Kielce opłacono on-line
24 Orłowski Mirosław Suwałki Poranek na plaży 160 km+ Biegam bo chcę opłacono on-line
25 Kozioł Piotr Porosły Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
26 Rybiński Andrzej Brodnica Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
27 CZAJA ŁUKASZ BYTONIA Poranek na plaży 160 km+ 270.00 PLN
28 GONCIARZ Andrzej LGOTA Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
29 Muza Marcin Banino Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
30 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Poranek na plaży 160 km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
31 Lisica Marcin Lisica Warszawa Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
32 Gałaś Jarosław Chrzanów Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
33 Karczewski Grzegorz Hel Poranek na plaży 160 km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
34 Jabłoński Jakub Grudziądz Poranek na plaży 160 km+ Wtorkowy Trening opłacono on-line
35 Janowski Mariusz Grudziądz Poranek na plaży 160 km+ Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
36 Kycia Piotr Rawicz Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
37 Podczarska Izabela Kolbudy Poranek na plaży 160 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
38 Szymczyk Michał Szprotawa Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
39 Szrull Zenon Grążawy Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
40 Marszałek Sebastian Rumia Poranek na plaży 160 km+ Projekt1000up opłacono on-line
41 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
42 Bielecki Sławomir Kraków Poranek na plaży 160 km+ 315.00 PLN
43 Tylicki Mikołaj Psary Polskie Poranek na plaży 160 km+ 400.00 PLN
44 Wijas Jerzy Karlino Poranek na plaży 160 km+ Karlinobiegaj 315.00 PLN
45 Mosek Radosław Rosnowo Poranek na plaży 160 km+ opłacono on-line
46 Urban Katarzyna Poznań Rześki ranek 50 km+ KARKONOSZ RUNNING TEAM opłacono on-line
47 Miąsek Ryszard Szpęgawa Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
48 Sienkiewicz Marcin Reda Rześki ranek 50 km+ 160.00 PLN
49 Riegel Mateusz Gdańsk Rześki ranek 50 km+ ST RUNNERS 160.00 PLN
50 Szreder Marcin Luzino Rześki ranek 50 km+ MORSKA AGENCJA GDYNIA opłacono on-line
51 Plewa Łukasz Poznań Rześki ranek 50 km+ 160.00 PLN
52 Grzemski Arkadiusz Rumia Rześki ranek 50 km+ 160.00 PLN
53 Zduńska Agnieszka Słupsk Rześki ranek 50 km+ 160.00 PLN
54 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka Rześki ranek 50 km+ Hajnówka Biega opłacono
55 Artemiuk Eugenia Hajnówka Rześki ranek 50 km+ Hajnówka Biega opłacono
56 Orzechowska Katarzyna Solec Kujawski Rześki ranek 50 km+ 160.00 PLN
57 Toboła Michał Gdańsk Rześki ranek 50 km+ BAUTEAM SPORT opłacono on-line
58 Szymak Ewelina Barniewice Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
59 Górniak Jarosław Pogórze Rześki ranek 50 km+ JARBUD opłacono
60 Kowalski Grzegorz Olsztyn Rześki ranek 50 km+ ORANGE POLSKA 225.00 PLN
61 Nowak Grzegorz Tczew Rześki ranek 50 km+ Biegający Tczew opłacono
62 Kuczyński Mariusz Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
63 Przybylski Patryk Toruń Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
64 Bujak Aleksandra Bolszewo Rześki ranek 50 km+ RUNEDA 160.00 PLN
65 Zimna Anna Tczewskie Łąki Rześki ranek 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
66 Janikowska Dorota Koszalin Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
67 Sopoćko Łukasz Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
68 Miecznik Robert Tulce Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
69 Dydymski Krzysztof RUMIA Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
70 Soboczyńska Justyna Gdynia Rześki ranek 50 km+ Nordea 160.00 PLN
71 Kaczmarczyk Adam Warszawa Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
72 Czoska Przemysław Gdynia Rześki ranek 50 km+ JARBUD opłacono on-line
73 Szymański Adam Lębork Rześki ranek 50 km+ Lębork Biegacze 42,2 160.00 PLN
74 Zwoliński Tomasz Mosty Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
75 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
76 Bronowicki Ryszard Stary Tomyśl Rześki ranek 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl 245.00 PLN
77 Łuczak Justyna Tczew Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
78 Jankowski Grzegorz BYTÓW Rześki ranek 50 km+ 160.00 PLN
79 Mucha Krzysztof Olkusz Rześki ranek 50 km+ olkuszbiega.pl opłacono on-line
80 Pastwa Krzysztof Cisewie Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
81 Olszewski Wojciech Reda Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
82 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek 50 km+ BBL Gdańsk opłacono on-line
83 Olejarnik Daniel Oleśnica Rześki ranek 50 km+ SHM 160.00 PLN
84 Jakubowicz Daniel Rumia Rześki ranek 50 km+ SHM 160.00 PLN
85 Giel Jarosław Nowy Tomyśl Rześki ranek 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono on-line
86 Frański Łukasz Nowy Tomyśl Rześki ranek 50 km+ NKB Chyży Nowy Tomyśl opłacono on-line
87 Piątek Michał Koszalin Rześki ranek 50 km+ Na na na na na na opłacono on-line
88 Champy David Warszawa Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
89 Krukowski Adam Drzonowo Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
90 Rzepiński Łukasz Gronowo Rześki ranek 50 km+ Samotny wilk 160.00 PLN
91 Wiza Tomasz Poznań Rześki ranek 50 km+ opłacono on-line
92 Przyborski Michał Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
93 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Słoneczne popołudnie 22 km+ #BKKSE opłacono on-line
94 Stoltmann Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
95 Rybaczek Pawel Rumia Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
96 Sulkowska Dominika Wejherowo Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
97 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
98 Romanowska Beata Gdynia Słoneczne popołudnie 22 km+ run vegan team 140.00 PLN
99 orzoł katarzyna elbląg Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line
100 Różańska Magdalena Warszawa Słoneczne popołudnie 22 km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 4002

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ