Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BKKSE | |||||||||
1 | 313 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Słoneczne popołudnie 22 km+ | #BKKSE | opłacono on-line | |||
#Kaszanienamoka | |||||||||
2 | 617 | Witkowska Beata | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | #Kaszanienamoka | opłacono on-line | |||
#szumiteam | |||||||||
3 | 345 | Szumlas Marcin | Połchowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | #szumiteam | opłacono on-line | |||
4baltic | |||||||||
4 | 209 | Bednarczyk Patryk | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | 4baltic | opłacono on-line | |||
64 Batalion Lekkiej Piechoty | |||||||||
5 | 972 | Zowczak Zdzisław | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dla 10 - 10 km+ | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | opłacono on-line | |||
6 | 904 | Baran Paulina | Warszawa | Bieg dla 10 - 10 km+ | 64 Batalion Lekkiej Piechoty | opłacono on-line | |||
A je to! | |||||||||
7 | 128 | Jarzębowski Piotr | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | A je to! | opłacono on-line | |||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
8 | 16 | Janowski Mariusz | Grudziądz | Poranek na plaży 160 km+ | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line | |||
9 | 245 | Janowska Urszula | Grudziądz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line | |||
10 | 317 | Polski Jacek | Grudziądz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line | |||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
11 | 587 | Przytarska Edyta | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | |||
12 | 254 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | |||
Arka Gdynia | |||||||||
13 | 509 | Burek Juliusz | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Arka Gdynia | opłacono on-line | |||
Atletic Apollo | |||||||||
14 | 288 | Marzeion Grzegorz | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Atletic Apollo | opłacono on-line | |||
BAUTEAM SPORT | |||||||||
15 | 353 | Toboła Michał | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | BAUTEAM SPORT | opłacono on-line | |||
BBL Gdańsk | |||||||||
16 | 541 | Kohnke Tomasz | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | BBL Gdańsk | opłacono on-line | |||
Bażant Team / Projekt1000up | |||||||||
17 | 277 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Bażant Team / Projekt1000up | opłacono | |||
Bez klubu | |||||||||
18 | 163 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | W blasku księżyca 100 km+ | Bez klubu | opłacono on-line | |||
Biały Domek Biega | |||||||||
19 | Weyna Rafał Weyna | Kicin | W blasku księżyca 100 km+ | Biały Domek Biega | |||||
BiegaMy | |||||||||
20 | Tuszyńska Barbara | Sopot | Słoneczne popołudnie 22 km+ | BiegaMy | |||||
Biegaj Za Miastem | |||||||||
21 | Siudzińska Anna | Toruń | W blasku księżyca 100 km+ | Biegaj Za Miastem | |||||
Biegające Małżeństwo | |||||||||
22 | 109 | Cieśla Ela | Reda | W blasku księżyca 100 km+ | Biegające Małżeństwo | opłacono | |||
23 | 223 | Cieśla Jarek | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegające Małżeństwo | opłacono | |||
Biegający Kot Filemon | |||||||||
24 | 584 | PIETKUN Sławomir | Koleczkowo | Rześki ranek 50 km+ | Biegający Kot Filemon | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
25 | 556 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Rześki ranek 50 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
26 | 574 | Nowak Grzegorz | Tczew | Rześki ranek 50 km+ | Biegający Tczew | opłacono | |||
27 | 380 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
28 | 379 | Zimna Agnieszka | Tczew | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
29 | Dejna Sylwia | Tczew | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | |||||
30 | Jagodda Adam | Tczew | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | |||||
31 | 623 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Rześki ranek 50 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew / Thales | |||||||||
32 | 559 | Markowski Szymon | Tczew | Rześki ranek 50 km+ | Biegający Tczew / Thales | opłacono on-line | |||
Biegam dla przyjemności | |||||||||
33 | 203 | Bagiński Krzysztof | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegam dla przyjemności | opłacono on-line | |||
Biegam i to mi pomaga | |||||||||
34 | 939 | Okróy Krzysztof | Otomino | Bieg dla 10 - 10 km+ | Biegam i to mi pomaga | opłacono on-line | |||
Biegamy Razem Władysławowo/Kundy Portowe | |||||||||
35 | 578 | Ostojska Ewa | Reda | Rześki ranek 50 km+ | Biegamy Razem Władysławowo/Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
36 | 239 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
Biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki | |||||||||
37 | 267 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki | opłacono on-line | |||
Biegnięte Magdy | |||||||||
38 | Krasuska Magdalena | warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegnięte Magdy | |||||
Biegowi Wariaci | |||||||||
39 | 337 | Stokarska Beata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Biegowi Wariaci | opłacono | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
40 | 357 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
41 | 207 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure team | |||||||||
42 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | BigYellowFoot Adventure team | |||||
Biuro Ochrony Mustang | |||||||||
43 | 160 | Reszke Filip | WEJHEROWO | W blasku księżyca 100 km+ | Biuro Ochrony Mustang | opłacono on-line | |||
Bojano Biega | |||||||||
44 | 331 | Sikora Anna | Bojano | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Bojano Biega | opłacono on-line | |||
Bridgestone run team | |||||||||
45 | Korus Marek | Stargard | Poranek na plaży 160 km+ | Bridgestone run team | |||||
Bulbulatorzy | |||||||||
46 | 518 | Filański Marcin | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | Bulbulatorzy | opłacono on-line | |||
Bushido Centrum | |||||||||
47 | 208 | Bąk Agata Bąk | Warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Bushido Centrum | opłacono on-line | |||
Castorama Rumia / AD Team | |||||||||
48 | 611 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | Castorama Rumia / AD Team | opłacono on-line | |||
Castorama Rumia / Maja Team | |||||||||
49 | 257 | Kepka Grzegorz | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Castorama Rumia / Maja Team | opłacono on-line | |||
Castorama Rumia / Tomi & Zibi | |||||||||
50 | 553 | Łuchniak Zbigniew | Mosty | Rześki ranek 50 km+ | Castorama Rumia / Tomi & Zibi | opłacono on-line | |||
Centaur | |||||||||
51 | 921 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Bieg dla 10 - 10 km+ | Centaur | opłacono on-line | |||
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań | |||||||||
52 | 622 | Zielonka Mariusz | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań | opłacono on-line | |||
Chcemaleniemogem | |||||||||
53 | 151 | Osses Arkadiusz | Poznań | W blasku księżyca 100 km+ | Chcemaleniemogem | opłacono on-line | |||
Chylońskie Dziki | |||||||||
54 | 918 | Górecki Kacper | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Chylońskie Dziki | opłacono on-line | |||
Czart Czartajew | |||||||||
55 | 63 | Zgiet Radek | Czartajew | Poranek na plaży 160 km+ | Czart Czartajew | opłacono on-line | |||
DIVERSE EXTREME TEAM / ULTRA DOJRZALI | |||||||||
56 | 19 | Jodko-Narkiewicz Adam | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | DIVERSE EXTREME TEAM / ULTRA DOJRZALI | opłacono on-line | |||
Decathlon Rumia / RunnerFromReda | |||||||||
57 | 319 | Pusdrowski Michał | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Decathlon Rumia / RunnerFromReda | opłacono | |||
Drałowanie_Na_Spontanie | |||||||||
58 | 283 | Łachmacki Michał | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Drałowanie_Na_Spontanie | opłacono on-line | |||
Drużyna Jodri | |||||||||
59 | 59 | Wiercioch Sławomir Wiercioch | Lubin | Poranek na plaży 160 km+ | Drużyna Jodri | opłacono on-line | |||
Drużyna Szpiku, Wilk i Zając | |||||||||
60 | 201 | Antkowiak-Bronowicka Agnieszka | Leszno | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Drużyna Szpiku, Wilk i Zając | opłacono on-line | |||
61 | 214 | Bronowicki Jarosław | Leszno | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Drużyna Szpiku, Wilk i Zając | opłacono on-line | |||
Dzikie Borsuki | |||||||||
62 | Małecki Jacek | Kalisz | W blasku księżyca 100 km+ | Dzikie Borsuki | |||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
63 | 383 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Dziki z Trójmiasta | opłacono | |||
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
64 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Rześki ranek 50 km+ | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||
ESJA Team | |||||||||
65 | 377 | Zientkiewicz Aga | Banino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ESJA Team | opłacono on-line | |||
66 | 378 | Zientkiewicz Witold | Banino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ESJA Team | opłacono on-line | |||
67 | 580 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Rześki ranek 50 km+ | ESJA Team | opłacono on-line | |||
68 | 579 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Rześki ranek 50 km+ | ESJA Team | opłacono on-line | |||
EUROTRANS | |||||||||
69 | 343 | Szostek Marek | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | EUROTRANS | opłacono on-line | |||
Egger Runs | |||||||||
70 | 950 | Sadowska Maria | Biskupiec | Bieg dla 10 - 10 km+ | Egger Runs | opłacono on-line | |||
Elektrometal Energetyka SA | |||||||||
71 | 144 | Maślany Mariusz | Warszawa | W blasku księżyca 100 km+ | Elektrometal Energetyka SA | opłacono on-line | |||
FM Ultra Team | |||||||||
72 | 146 | Mazur Filip | Suwałki | W blasku księżyca 100 km+ | FM Ultra Team | opłacono on-line | |||
73 | 105 | Borkowski Maciej | Suwałki | W blasku księżyca 100 km+ | FM Ultra Team | opłacono on-line | |||
FOX | |||||||||
74 | 963 | Treder Daniel | Mechelinki | Bieg dla 10 - 10 km+ | FOX | opłacono on-line | |||
75 | 965 | Tymiński Jarosław | Reda | Bieg dla 10 - 10 km+ | FOX | opłacono on-line | |||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
76 | 156 | Piotrowski Michał | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
Fit Garaż Słupsk | |||||||||
77 | Szczepański Norman Szczepański | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | Fit Garaż Słupsk | |||||
78 | Karolak Joanna | Słupsk | W blasku księżyca 100 km+ | Fit Garaż Słupsk | |||||
Forever Young Łódź | |||||||||
79 | 22 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Poranek na plaży 160 km+ | Forever Young Łódź | opłacono on-line | |||
FuduCo Sport team | |||||||||
80 | Rajkowski Przemysław | Piotrków Trybunalski | W blasku księżyca 100 km+ | FuduCo Sport team | |||||
GCH BIEGA | |||||||||
81 | Wawrzyniak Michał | Chojnice | Słoneczne popołudnie 22 km+ | GCH BIEGA | |||||
GRUPA BIEGOWA 65 | |||||||||
82 | 258 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | GRUPA BIEGOWA 65 | opłacono on-line | |||
GoReda | |||||||||
83 | Nowicki Jacek | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | GoReda | |||||
Godnie i Dumnie | |||||||||
84 | 204 | Baranowski Adam | GDAŃSK | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Godnie i Dumnie | opłacono on-line | |||
85 | 249 | Jasionowska Małgorzata | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Godnie i Dumnie | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
86 | 540 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line | |||
Gulo Gulo Club Poland | |||||||||
87 | 35 | Morawski Maciej | Bydgoszcz | Poranek na plaży 160 km+ | Gulo Gulo Club Poland | opłacono on-line | |||
Gumisiolandia | |||||||||
88 | 240 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Gumisiolandia | opłacono on-line | |||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
89 | 161 | Sadowski Grzegorz | Gdansk | W blasku księżyca 100 km+ | Góral z Mazur Running Team | opłacono | |||
90 | 110 | Cygański Tomasz | Olsztyn | W blasku księżyca 100 km+ | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | |||
Górskie Dziki | |||||||||
91 | 172 | Wojciechowski Piotr | Łódź | W blasku księżyca 100 km+ | Górskie Dziki | opłacono on-line | |||
92 | 148 | Mroziński Zbigniew | łódź | W blasku księżyca 100 km+ | Górskie Dziki | opłacono on-line | |||
93 | 162 | Sałaciński Łukasz | Łódź | W blasku księżyca 100 km+ | Górskie Dziki | opłacono on-line | |||
94 | 157 | Podorski Jakub | Warszawa | W blasku księżyca 100 km+ | Górskie Dziki | opłacono on-line | |||
Hajnówka Biega | |||||||||
95 | 502 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | Rześki ranek 50 km+ | Hajnówka Biega | opłacono | |||
96 | 501 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Rześki ranek 50 km+ | Hajnówka Biega | opłacono | |||
Infinity-Gym Łukasz Szaporów | |||||||||
97 | 549 | Kupińska Magdalena | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Infinity-Gym Łukasz Szaporów | opłacono on-line | |||
JARBUD | |||||||||
98 | 139 | Küchler Paweł | Gdynia | W blasku księżyca 100 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
99 | 273 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
100 | 527 | Górniak Jarosław | Pogórze | Rześki ranek 50 km+ | JARBUD | opłacono | |||
JARBUD | |||||||||
101 | 517 | Czoska Przemysław | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
Jak Zawsze | |||||||||
102 | 959 | Szachniuk Marzena | Łeba | Bieg dla 10 - 10 km+ | Jak Zawsze | opłacono on-line | |||
Jekusy dzikusy | |||||||||
103 | 251 | Jeka Katarzyna | Mechelinki | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Jekusy dzikusy | opłacono on-line | |||
KARKONOSZ RUNNING TEAM | |||||||||
104 | 615 | Urban Katarzyna | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | KARKONOSZ RUNNING TEAM | opłacono on-line | |||
KOLBUDY TEAM | |||||||||
105 | 48 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Poranek na plaży 160 km+ | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line | |||
KOMANDO FLAKI | |||||||||
106 | 548 | Kubuszewski Radosław | Mrzezino | Rześki ranek 50 km+ | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line | |||
107 | 545 | Kreft Dawid | RUMIA | Rześki ranek 50 km+ | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line | |||
KS M.E.T.A. | |||||||||
108 | 104 | Bonecki Sylwester | Rybnik | W blasku księżyca 100 km+ | KS M.E.T.A. | opłacono on-line | |||
Karlinobiegaj | |||||||||
109 | 165 | Stubieda Robert | Białogard | W blasku księżyca 100 km+ | Karlinobiegaj | opłacono on-line | |||
110 | 628 | Żebrowski Mariusz | Brzeżno | Rześki ranek 50 km+ | Karlinobiegaj | opłacono on-line | |||
Karlinobiegaj | |||||||||
111 | 113 | Didłuch Jacek | 78-230 Karlino | W blasku księżyca 100 km+ | Karlinobiegaj | opłacono on-line | |||
112 | 135 | Krzanowski Marcin | Białogard | W blasku księżyca 100 km+ | Karlinobiegaj | opłacono on-line | |||
113 | 60 | Wijas Jerzy | Karlino | Poranek na plaży 160 km+ | Karlinobiegaj | opłacono on-line | |||
Karlinobiegaj! | |||||||||
114 | 32 | Marcinkowski Zbigniew | Karlino | Poranek na plaży 160 km+ | Karlinobiegaj! | opłacono on-line | |||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
115 | 27 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Poranek na plaży 160 km+ | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
Klub100 MCP | |||||||||
116 | 600 | SOBKOWIAK Ewa | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | Klub100 MCP | opłacono on-line | |||
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | |||||||||
117 | 23 | Kłeczek Jacek | Rumia | Poranek na plaży 160 km+ | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono on-line | |||
Klub Terrego | |||||||||
118 | 360 | Weber Magdalena | Elbląg | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Klub Terrego | opłacono on-line | |||
Kociewiak Tczew | |||||||||
119 | 355 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kociewiak Tczew | opłacono on-line | |||
Kolorowa Drużyna Nessi | |||||||||
120 | Włodek-Jarzyna Magdalena | Kraków | W blasku księżyca 100 km+ | Kolorowa Drużyna Nessi | |||||
Kontener Formy | |||||||||
121 | 274 | Kujat Joanna | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kontener Formy | opłacono | |||
Kontener Formy | |||||||||
122 | 316 | Pionk Tadeusz | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kontener Formy | opłacono on-line | |||
123 | 307 | Nikel Martyna | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kontener Formy | opłacono on-line | |||
Kujawscy Runners | |||||||||
124 | 296 | Mierzwa Krzysztof | Banino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |||
125 | 295 | Mierska Elżbieta | Żukowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kujawscy Runners | opłacono | |||
Kumple Sebana | |||||||||
126 | 599 | Sobieraj Grzegorz | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Kumple Sebana | opłacono on-line | |||
Kundy Portowe | |||||||||
127 | 627 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Rześki ranek 50 km+ | Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
Kurczak i Agatka | |||||||||
128 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Kurczak i Agatka | |||||
Kuźnia Triathlonu | |||||||||
129 | Krakowiak Paweł | Otwock | Rześki ranek 50 km+ | Kuźnia Triathlonu | |||||
Kwidzyn Run | |||||||||
130 | 6 | Figura Marcin | Kwidzyn | Poranek na plaży 160 km+ | Kwidzyn Run | opłacono on-line | |||
LEYK Team | |||||||||
131 | 142 | Leyk Daniel | Luzino | W blasku księżyca 100 km+ | LEYK Team | opłacono on-line | |||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
132 | 20 | Karczewski Grzegorz | Hel | Poranek na plaży 160 km+ | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | |||
Lece Pendze | |||||||||
133 | 115 | Dudziński Przemysław | Obłotne | W blasku księżyca 100 km+ | Lece Pendze | opłacono on-line | |||
Lębork Biegacze 42,2 | |||||||||
134 | Szymański Adam | Lębork | Rześki ranek 50 km+ | Lębork Biegacze 42,2 | |||||
MAREL Corp. | |||||||||
135 | 602 | Szczęsny Marcin | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | MAREL Corp. | opłacono on-line | |||
MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA/TOYOTA WALDER | |||||||||
136 | 286 | Marchel Karolina | RUMIA | Słoneczne popołudnie 22 km+ | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA/TOYOTA WALDER | opłacono on-line | |||
METAMORFOZA | |||||||||
137 | 247 | Jasiński Dawid | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | METAMORFOZA | opłacono on-line | |||
MKrawczyńska Team | |||||||||
138 | Pieszko Magda | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | MKrawczyńska Team | |||||
MORSKA AGENCJA GDYNIA | |||||||||
139 | 605 | Szreder Marcin | Luzino | Rześki ranek 50 km+ | MORSKA AGENCJA GDYNIA | opłacono on-line | |||
MOSiR Rumia | |||||||||
140 | 506 | Boike Damian | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | MOSiR Rumia | opłacono on-line | |||
MST | |||||||||
141 | 520 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | MST | opłacono on-line | |||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
142 | 911 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
MTB- Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
143 | 930 | Laskowska Agata | Bolszewo | Bieg dla 10 - 10 km+ | MTB- Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
144 | 944 | Pallach Monika | Wejherowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | MTB- Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
145 | 126 | Jakubowski Zbigniew | Gościcino | W blasku księżyca 100 km+ | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
146 | 264 | Kowalski Piotr | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
Mamy To | |||||||||
147 | 557 | Majsterek Marcin | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Mamy To | opłacono on-line | |||
Mamy To/Virtual Runner Club | |||||||||
148 | 561 | Matejczyk-Waletko Dorota | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Mamy To/Virtual Runner Club | opłacono on-line | |||
Mamy Trójmieście | |||||||||
149 | 241 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Mamy Trójmieście | opłacono on-line | |||
Markos Running Team | |||||||||
150 | 336 | Stępniewski Marcin | Siemianice | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Markos Running Team | opłacono on-line | |||
151 | 259 | klinkusz adrian | slupsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Markos Running Team | opłacono on-line | |||
Markowi Biegacze | |||||||||
152 | Jaworski Piotr | Warszawa | Poranek na plaży 160 km+ | Markowi Biegacze | |||||
Motywatornia Team | |||||||||
153 | 202 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
154 | 227 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
155 | 320 | Richert Danuta | Tuchom | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
156 | 321 | Richert Henryk | TUCHOM | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
MŁODE DZIKI | |||||||||
157 | 287 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | MŁODE DZIKI | opłacono on-line | |||
Młode Dziki Runeda | |||||||||
158 | 510 | Buszmann Tomasz | Reda | Rześki ranek 50 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line | |||
159 | 210 | Bemowska Dorota | REDA | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line | |||
160 | 384 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono | |||
161 | 327 | Sadowski Piotr | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line | |||
NAVA RUNNING TEAM | |||||||||
162 | 589 | Rajkowski Damian | Pogórze | Rześki ranek 50 km+ | NAVA RUNNING TEAM | opłacono on-line | |||
NKB Chyży Nowy Tomyśl | |||||||||
163 | 525 | Giel Jarosław | Nowy Tomyśl | Rześki ranek 50 km+ | NKB Chyży Nowy Tomyśl | opłacono on-line | |||
164 | 519 | Frański Łukasz | Nowy Tomyśl | Rześki ranek 50 km+ | NKB Chyży Nowy Tomyśl | opłacono on-line | |||
165 | Bronowicki Ryszard | Stary Tomyśl | Rześki ranek 50 km+ | NKB Chyży Nowy Tomyśl | |||||
Na na na na na na | |||||||||
166 | 583 | Piątek Michał | Koszalin | Rześki ranek 50 km+ | Na na na na na na | opłacono on-line | |||
NanoTeam | |||||||||
167 | 284 | Łapiński Marcin | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | NanoTeam | opłacono on-line | |||
Nasielsk Baszta Team | |||||||||
168 | 942 | OSIŃSKI TOMASZ OSIŃSKI | STRZEGOWO | Bieg dla 10 - 10 km+ | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line | |||
Nessi Time Elbląg | |||||||||
169 | 347 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Nessi Time Elbląg | opłacono on-line | |||
Nidzica Biega | |||||||||
170 | 123 | Grzebski Dariusz | Nidzica | W blasku księżyca 100 km+ | Nidzica Biega | opłacono on-line | |||
Niewychowani Fizycznie | |||||||||
171 | 236 | Gerszewska Marina Gerszewska | Walendów | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Niewychowani Fizycznie | opłacono on-line | |||
172 | 371 | Wójcik Karol | Walendów | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Niewychowani Fizycznie | opłacono on-line | |||
No Excuses Team | |||||||||
173 | 102 | Berg Dariusz | Gniezno | W blasku księżyca 100 km+ | No Excuses Team | opłacono on-line | |||
174 | 566 | Mielcarek Damian | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | No Excuses Team | opłacono on-line | |||
Nocny Turysta | |||||||||
175 | 154 | Pallach Piotr | Wejherowo | W blasku księżyca 100 km+ | Nocny Turysta | opłacono on-line | |||
Nordea | |||||||||
176 | 311 | Ostrowski Robert | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Nordea | opłacono | |||
177 | 299 | Mocarski Jakub | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Nordea | opłacono | |||
178 | Soboczyńska Justyna | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Nordea | |||||
Nordea Running Team | |||||||||
179 | 532 | Inglot Michal | Gdansk | Rześki ranek 50 km+ | Nordea Running Team | opłacono | |||
180 | 577 | Orzoł Kamil | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | Nordea Running Team | opłacono | |||
181 | 521 | Gajewski Marcin | Sopot | Rześki ranek 50 km+ | Nordea Running Team | opłacono | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
182 | 909 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Bieg dla 10 - 10 km+ | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
183 | 908 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Bieg dla 10 - 10 km+ | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
OKNOBUR-biegamyrazem.pl | |||||||||
184 | 591 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
OLX Group Team | |||||||||
185 | Łopąg Krzysztof | Wiry | W blasku księżyca 100 km+ | OLX Group Team | |||||
ORANGE POLSKA | |||||||||
186 | 155 | Piętko Dariusz | Bielsko-Biała | W blasku księżyca 100 km+ | ORANGE POLSKA | opłacono on-line | |||
187 | Kowalski Grzegorz | Olsztyn | Rześki ranek 50 km+ | ORANGE POLSKA | |||||
Obozy Górskie | |||||||||
188 | Bil Sebastian | Łaziska Górne | Poranek na plaży 160 km+ | Obozy Górskie | |||||
Od Bałtyku aż do Tatr | |||||||||
189 | 237 | Gołdyn Piotr Gołdyn | Ochotnica Dolna | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Od Bałtyku aż do Tatr | opłacono on-line | |||
190 | 915 | Gołdyn Michał | Ochotnica Dolna | Bieg dla 10 - 10 km+ | Od Bałtyku aż do Tatr | opłacono on-line | |||
191 | 914 | Gołdyn Mateusz | Ochotnica Dolna | Bieg dla 10 - 10 km+ | Od Bałtyku aż do Tatr | opłacono on-line | |||
192 | 913 | Gołdyn Agata | Ochotnica Dolna | Bieg dla 10 - 10 km+ | Od Bałtyku aż do Tatr | opłacono on-line | |||
Oknonet Ultra Run Opoczno | |||||||||
193 | Jędrzejczyk Sebastian | Opoczno | W blasku księżyca 100 km+ | Oknonet Ultra Run Opoczno | |||||
194 | 130 | Kędziora Leszek | Opoczno | W blasku księżyca 100 km+ | Oknonet Ultra Run Opoczno | opłacono on-line | |||
Oksywie | |||||||||
195 | 225 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Oksywie | opłacono on-line | |||
Opel Active Team | |||||||||
196 | Pudełko Dariusz | Kozłów | W blasku księżyca 100 km+ | Opel Active Team | |||||
Owocowybiegacz Słonecznywędrowiec BRW | |||||||||
197 | 42 | Nowak Dariusz | Władysławowo | Poranek na plaży 160 km+ | Owocowybiegacz Słonecznywędrowiec BRW | opłacono on-line | |||
Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy | |||||||||
198 | 570 | Moniuszko Iwona | Słupsk | Rześki ranek 50 km+ | Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy | opłacono on-line | |||
PGK Suwałki TEAM | |||||||||
199 | 41 | Niedbała Marek | Suwałki | Poranek na plaży 160 km+ | PGK Suwałki TEAM | opłacono on-line | |||
PKO BP SA | |||||||||
200 | 381 | Ziomek Piotr | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | PKO BP SA | opłacono on-line | |||
PROJEKT1000UP/ RUNEDA | |||||||||
201 | 537 | Kańtoch Weronika | Reda | Rześki ranek 50 km+ | PROJEKT1000UP/ RUNEDA | opłacono on-line | |||
Padjelanta Trailrunning | |||||||||
202 | 117 | Freitag Michael | Handeloh | W blasku księżyca 100 km+ | Padjelanta Trailrunning | opłacono on-line | |||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
203 | 300 | Modrak Maciej | Grudziądz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
204 | 253 | Jurczyk Ewa | Grudziądz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
Parkrun Rumia | |||||||||
205 | 938 | Mroczek Sylwia | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
206 | 937 | Mroczek Robert | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
207 | 905 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Bieg dla 10 - 10 km+ | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | |||
Podatki to kradzież | |||||||||
208 | 226 | Dębowski Michał | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Podatki to kradzież | opłacono on-line | |||
Podlaski Biegacz | |||||||||
209 | 45 | Piotrowski Mateusz | Sokołów Podlaski | Poranek na plaży 160 km+ | Podlaski Biegacz | opłacono on-line | |||
Politechnika Poznańska | |||||||||
210 | 2 | Biadasz Andrzej Michał | Poznań | Poranek na plaży 160 km+ | Politechnika Poznańska | opłacono on-line | |||
Postęp Pniewy Taem | |||||||||
211 | 581 | Parzybut Jan | Pniewy | Rześki ranek 50 km+ | Postęp Pniewy Taem | opłacono | |||
Powiat Wejherowski | |||||||||
212 | 246 | Jaromirska-Lewińska Maja | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Powiat Wejherowski | opłacono | |||
Powolny | |||||||||
213 | 219 | Chwała Przemysław | Barcin | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Powolny | opłacono on-line | |||
Pozytywnie nakręceni | |||||||||
214 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Pozytywnie nakręceni | |||||
PracaDlaBiegacza.pl | |||||||||
215 | 573 | Nalewajko Tomasz | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | PracaDlaBiegacza.pl | opłacono | |||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
216 | 624 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Rześki ranek 50 km+ | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Projekt1000up | |||||||||
217 | 344 | Szreder Henryk | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line | |||
218 | 592 | Rudnicki Dariusz | Pogórze | Rześki ranek 50 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line | |||
219 | 34 | Marszałek Sebastian | Rumia | Poranek na plaży 160 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line | |||
220 | 523 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line | |||
Projekt 1000up | |||||||||
221 | 52 | Strzelczyk Mariusz | Gdynia | Poranek na plaży 160 km+ | Projekt 1000up | opłacono on-line | |||
222 | 597 | Smółkowski Marcin | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | Projekt 1000up | opłacono on-line | |||
Projekt 1000up/Toyota Walder | |||||||||
223 | 332 | Smółkowska Iwona | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Projekt 1000up/Toyota Walder | opłacono on-line | |||
Przodkowskie Morsy | |||||||||
224 | 265 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | |||
Psia kość | |||||||||
225 | 39 | Mystkiwski Grzegorz | Lubichowo | Poranek na plaży 160 km+ | Psia kość | opłacono on-line | |||
Pszczółkowski Team | |||||||||
226 | 120 | Gleba Mariusz | Olsztyn | W blasku księżyca 100 km+ | Pszczółkowski Team | opłacono on-line | |||
QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM | |||||||||
227 | 58 | WALCZAK Maciej | POZNAŃ | Poranek na plaży 160 km+ | QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM | opłacono on-line | |||
REDU Team | |||||||||
228 | 43 | Orzeszko Grzegorz | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | REDU Team | opłacono on-line | |||
REWA 12:15 | |||||||||
229 | 970 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | REWA 12:15 | opłacono on-line | |||
RKK Surem | |||||||||
230 | 526 | Glina Sylwia | Rawicz | Rześki ranek 50 km+ | RKK Surem | opłacono on-line | |||
RUNEDA | |||||||||
231 | 508 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Rześki ranek 50 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
232 | 304 | Muszyńska Małgorzata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
233 | 341 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
234 | 213 | Bladowska Katarzyna | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
235 | 322 | Romanowska Agnieszka | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
Republika FC Łeba | |||||||||
236 | 956 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Bieg dla 10 - 10 km+ | Republika FC Łeba | opłacono on-line | |||
Rumia biega | |||||||||
237 | 924 | Konarzewska Agnieszka | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Rumia biega | opłacono on-line | |||
238 | 925 | Konarzewska Julia | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Rumia biega | opłacono on-line | |||
239 | 261 | Konarzewski Jacek | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Rumia biega | opłacono on-line | |||
240 | 262 | Konarzewski Krzysztof | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Rumia biega | opłacono | |||
Run-passion.pl | |||||||||
241 | 269 | Krzyśko Krzysztof | Banino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Run-passion.pl | opłacono on-line | |||
Runeda | |||||||||
242 | 342 | Szopa Marek | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Runeda | opłacono on-line | |||
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | |||||||||
243 | 256 | Kempczyński Piotr | Reda | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | opłacono on-line | |||
Runner's Power | |||||||||
244 | 242 | Ignaszewski Krzysztof | Śrem | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Runner's Power | opłacono on-line | |||
Runner Sam Po Lesie | |||||||||
245 | 138 | KSIĄŻEK SEBASTIAN | SULECHÓW | W blasku księżyca 100 km+ | Runner Sam Po Lesie | opłacono on-line | |||
Running Team | |||||||||
246 | 951 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Bieg dla 10 - 10 km+ | Running Team | opłacono on-line | |||
SHM | |||||||||
247 | 575 | Olejarnik Daniel | Oleśnica | Rześki ranek 50 km+ | SHM | opłacono on-line | |||
248 | 533 | Jakubowicz Daniel | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | SHM | opłacono on-line | |||
STOPA Słupsk | |||||||||
249 | 281 | Litwin Barbara | Słupsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |||
ST RUNNERS | |||||||||
250 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | ST RUNNERS | |||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
251 | 238 | Grube Bartosz | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono | |||
Samotny wilk | |||||||||
252 | Rzepiński Łukasz | Gronowo | Rześki ranek 50 km+ | Samotny wilk | |||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
253 | 12 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Poranek na plaży 160 km+ | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line | |||
Sollab | |||||||||
254 | 263 | Korycki Marek | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Sollab | opłacono on-line | |||
Stelmach Team | |||||||||
255 | Stelmach Piotr Stelmach | Wrocław | Rześki ranek 50 km+ | Stelmach Team | |||||
Straż Marszałkowska | |||||||||
256 | 18 | Jędrachowicz Maciej | Łowicz | Poranek na plaży 160 km+ | Straż Marszałkowska | opłacono on-line | |||
Szakale Bałut Łódź | |||||||||
257 | 562 | Melson Maciej | Łódź | Rześki ranek 50 km+ | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line | |||
Są Wolniejsi | |||||||||
258 | 118 | Gawroński Sebastian | Łęgajny | W blasku księżyca 100 km+ | Są Wolniejsi | opłacono on-line | |||
Są Wolniejsi /4WM-BOT | |||||||||
259 | 306 | Niewdzięczna Barbara | Olsztyn | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Są Wolniejsi /4WM-BOT | opłacono on-line | |||
TOYOTA WALDER | |||||||||
260 | 558 | Marciszewski Szymon | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | TOYOTA WALDER | opłacono on-line | |||
TTBB | |||||||||
261 | 116 | Dura Tomasz Dura | Bielsko-Biala | W blasku księżyca 100 km+ | TTBB | opłacono on-line | |||
Team Karaś | |||||||||
262 | 133 | Kołodziejski Ariel | Ożarów Mazowiecki | W blasku księżyca 100 km+ | Team Karaś | opłacono on-line | |||
Team Szymczyki | |||||||||
263 | 167 | Szymczyk Tomasz | Częstochowa | W blasku księżyca 100 km+ | Team Szymczyki | opłacono on-line | |||
Tiger Team | |||||||||
264 | 606 | Szygenda Sebastian | Września | Rześki ranek 50 km+ | Tiger Team | opłacono on-line | |||
Trenuj z Wariatem | |||||||||
265 | Makuch Aleksandra | Warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Trenuj z Wariatem | |||||
266 | Łęcki Tomasz | Warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Trenuj z Wariatem | |||||
Tri Team Rumia | |||||||||
267 | 975 | Żbikowski Wojciech | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Tri Team Rumia | opłacono on-line | |||
268 | 974 | Żbikowska Natalia | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | Tri Team Rumia | opłacono on-line | |||
UKS Olimpia Zabrze | |||||||||
269 | 604 | Szostak Anna | Zabrze | Rześki ranek 50 km+ | UKS Olimpia Zabrze | opłacono on-line | |||
UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||||||
270 | 505 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | |||
Ultra Beer Runners | |||||||||
271 | 55 | Szukała Damian | Bieniów | Poranek na plaży 160 km+ | Ultra Beer Runners | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team | |||||||||
272 | 328 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Ultra Way Team | opłacono | |||
273 | 31 | Maliszewska Malwina | Gdynia | Poranek na plaży 160 km+ | Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
274 | 275 | Kulikowski Radosław | Jankowo Gdańskie | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
275 | Kiezik Anna | Olsztyn | W blasku księżyca 100 km+ | Ultra Way Team | |||||
Ultra Way Team / projekt 1000up | |||||||||
276 | 141 | Kulczyk Marcin | Gdynia | W blasku księżyca 100 km+ | Ultra Way Team / projekt 1000up | opłacono | |||
Ultrakrew | |||||||||
277 | Chełminiak Marcin | Sopot | Poranek na plaży 160 km+ | Ultrakrew | |||||
Ultramoc:-) | |||||||||
278 | 17 | Jaworski Łukasz | Warszawa | Poranek na plaży 160 km+ | Ultramoc:-) | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
279 | 103 | Bilski Bartosz | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
280 | 153 | Ostaszewski Arek | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
281 | 931 | Litkowiec Alicja | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
282 | 947 | Pomagruk Łukasz | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
283 | 325 | Rycharski Konrad | Kolbudy | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
284 | 934 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Bieg dla 10 - 10 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku / Tam Tam Kolbudy | |||||||||
285 | 358 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku / Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line | |||
Vegan Runners | |||||||||
286 | 143 | Ławniczak Rafał | Bielsko-Biała | W blasku księżyca 100 km+ | Vegan Runners | opłacono on-line | |||
287 | 129 | Kamiński Bartosz | Rumia | W blasku księżyca 100 km+ | Vegan Runners | opłacono on-line | |||
Vege Runners | |||||||||
288 | 932 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | Vege Runners | opłacono on-line | |||
WETERANI RP | |||||||||
289 | 40 | Nehring Tomasz | Chełmno | Poranek na plaży 160 km+ | WETERANI RP | opłacono on-line | |||
WOLF TEAM | |||||||||
290 | Krajniak Jarosław | Bydgoszcz | Rześki ranek 50 km+ | WOLF TEAM | |||||
WiRan AstMa Team | |||||||||
291 | 131 | Klarecki Adrian | Reda | W blasku księżyca 100 km+ | WiRan AstMa Team | opłacono on-line | |||
WiRan Team | |||||||||
292 | 312 | Pacuk Jakub | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | WiRan Team | opłacono on-line | |||
293 | 351 | Tarnowski Marek | Toruń | Słoneczne popołudnie 22 km+ | WiRan Team | opłacono on-line | |||
WieWiór Team | |||||||||
294 | 278 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | WieWiór Team | opłacono on-line | |||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
295 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | W blasku księżyca 100 km+ | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
Wiran | |||||||||
296 | 280 | Lange Borys | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | Wiran | opłacono on-line | |||
Wkurw_team | |||||||||
297 | 127 | Jarus Andrzej | Gallspach | W blasku księżyca 100 km+ | Wkurw_team | opłacono on-line | |||
Wtorkowy Trening | |||||||||
298 | 9 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Poranek na plaży 160 km+ | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | |||
Wyzwanie 100 km | |||||||||
299 | 614 | Tylus Rafał | Poznan | Rześki ranek 50 km+ | Wyzwanie 100 km | opłacono on-line | |||
ZDROFIT Kielce | |||||||||
300 | 1 | Bąk Adam | Kielce | Poranek na plaży 160 km+ | ZDROFIT Kielce | opłacono on-line | |||
Zgrupka Team | |||||||||
301 | 152 | Osses Filip | Poznań | W blasku księżyca 100 km+ | Zgrupka Team | opłacono on-line | |||
Zoeller Tech | |||||||||
302 | 936 | Mikołajczyk Krzysztof | Wejherowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | Zoeller Tech | opłacono on-line | |||
303 | 53 | SUŁEK Aldona | WEJHEROWO | Poranek na plaży 160 km+ | Zoeller Tech | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
304 | Rześki ranek 50 km+ | ||||||||
305 | 522 | Garczynski Piotr | Aleksandrów Kujawski | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
306 | 595 | Saluk Marcin | Banino | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
307 | 38 | Muza Marcin | Banino | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
308 | 359 | Wawerko Katarzyna | Banino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
309 | 346 | Szymak Ewelina | Barniewice | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
310 | 967 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
311 | Hrudina Olena Hrudina | Biały Bór | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
312 | 140 | kudrycki Jakub | Bilcza | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
313 | 13 | Grunwald Artur | Bobrowniki | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
314 | Sikora Anna | Bojano | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
315 | 946 | Płoszyński Dorian | Bolszewo | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
316 | 326 | Sadka Anna Sadka | Bolszewo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
317 | 560 | Maroszek Jarosław | Borkowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
318 | 222 | Cieczko Maria | Brodnica | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
319 | 50 | Rybiński Andrzej | Brodnica | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
320 | 106 | Brzuchalski Mateusz | Bydgoszcz | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
321 | 136 | Krzykanowski Marcin | Bydgoszcz | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
322 | CZAJA ŁUKASZ | BYTONIA | Poranek na plaży 160 km+ | ||||||
323 | Zaborowska Katarzyna | Bytów | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
324 | 122 | Grajczyk Piotr | Bytów | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
325 | 37 | Mroszczyk Paweł | Cedry Wielkie | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
326 | 507 | BOJKE MIROSŁAW | CHEŁMNO | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
327 | 945 | Pasińska Angelika | Chojnice | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
328 | Kardyś Aleksy | Chorzów-Miasto | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
329 | 8 | Gałaś Jarosław | Chrzanów | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
330 | 250 | Jaskólski Adrian | Chwaszczyno | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
331 | Szadłowski Dariusz | Ciechocinek | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
332 | 582 | Pastwa Krzysztof | Cisewie | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
333 | 361 | Wentowska Aleksandra | Dąbrowa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
334 | 546 | Krukowski Adam | Drzonowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
335 | 310 | orzoł katarzyna | elbląg | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
336 | 901 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
337 | 940 | Oleksiak Małgorzata | Elbląg | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
338 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
339 | 365 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
340 | 132 | Kłosiewicz Wojciech | Elbląg | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
341 | 159 | Ptaszyński Wojciech | Frombork | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
342 | 367 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
343 | 543 | Kostuch Jan | Garcz | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
344 | 270 | Krzyżanek Marcin | Gardna Wielka | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
345 | 902 | Anolik Monika | Gdansk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
346 | 372 | Wytrykus Anna | Gdansk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
347 | 373 | Yavarchuk Vasili | Gdansk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
348 | 621 | Zielinski Pawel | Gdansk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
349 | 149 | Niechoćko Agata | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
350 | 338 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
351 | 44 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
352 | 235 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
353 | 121 | Głowacki Rafał | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono | ||||
354 | 613 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
355 | 943 | Ossowska Zuzanna | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
356 | 516 | Czekaj Łukasz | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
357 | 5 | Cichowski Grzegorz | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
358 | 212 | Bieniasz-Krzywiec Maksymilian | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
359 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
360 | 567 | Milewicz Marek | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
361 | 234 | Gadaj Tomasz | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
362 | 244 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
363 | 962 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono | ||||
364 | 503 | Azarewicz Grzegorz | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
365 | 228 | Dubin Matthieu | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
366 | 564 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
367 | 607 | Szymańska Agata | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
368 | 220 | Cichowski Krzysztof | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
369 | 572 | Nagórski Władysław | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono | ||||
370 | 356 | Tsybulko Ruslan | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
371 | 297 | Miklas Jarek | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
372 | 308 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
373 | 145 | Mazerski Grzegorz | Gdańsk | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
374 | 596 | Słomkowski Mateusz | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
375 | 24 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
376 | 935 | Michno Anna | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
377 | 920 | Granacka Katarzyna | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
378 | 230 | Dziekan Kacper | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
379 | 354 | Tomaszkiewicz Piotr | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
380 | 551 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
381 | 952 | Sidor Piotr | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
382 | 910 | Czajkowski Kacper | Gdańsk | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
383 | 285 | Machnikowski Marek | Gdańsk | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
384 | 374 | Zazula Agnieszka | Gdańsk Kowale | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
385 | 529 | Gumiela Piotr | Gdański | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
386 | 301 | Morawski Paweł | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
387 | 330 | sieniawski marek | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
388 | 555 | Łukowicz Elzbieta | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
389 | 903 | Balonis-Chyb Anna | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
390 | 57 | Trybalski Krzysztof Trybalski | Gdynia | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
391 | 588 | Pudełko Rafał Pudełko | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
392 | 504 | Beszczyński Michał | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
393 | 382 | Ziółkowska Aleksandra | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
394 | 544 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
395 | 569 | Mojsak Aron | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
396 | 350 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
397 | 111 | Davydov Denis | Gdynia | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
398 | Górska Ilona | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | |||||
399 | 969 | Wrona Rafał | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
400 | 64 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono | ||||
401 | 609 | Szynkowski Karol | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
402 | Baranski Adrian | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
403 | 515 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
404 | 248 | Jasiński Stanisław | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
405 | 961 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono | ||||
406 | 957 | Staniszewska Anna | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
407 | Rąpała Małgorzata Rąpała | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | ||||||
408 | 309 | Ohler Ola | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
409 | 315 | Pawłowski Maciej | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
410 | 268 | Kruszyński Marcin | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
411 | 912 | Dragan Karol | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
412 | 906 | Bondarenko Dorota | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
413 | 363 | Wiwatowski Wiesław | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
414 | 375 | Zielińska Małgorzata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
415 | 318 | Przyborski Michał | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
416 | 14 | Hatłas Adam | Gdynia | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
417 | 958 | Starosta Joanna | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
418 | 335 | Stasik Piotr | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
419 | 334 | Stasik Magdalena | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
420 | 290 | Mąka Marcin | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
421 | 46 | Plaszczyk Bartłomiej | Głogów | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
422 | 954 | Sieniawski Kamil | Gniew | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
423 | 933 | Macijewska Bożena | Gniewowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono | ||||
424 | 4 | CHRZUSZCZ Anna | Gorzów Wielkopolski | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
425 | 134 | Korzeniewski Jarosław | Gorzów Wielkopolski | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
426 | 352 | Thiel Marcin | Góra | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
427 | 303 | Mura Aleksandra | Góra | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
428 | 54 | Szrull Zenon | Grążawy | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
429 | 252 | Jodko Magda | Grudziądz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
430 | 340 | Szmaglinski Bartosz | Hel | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
431 | 33 | Marszałek Mirosław | Hyżne | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
432 | 218 | Chojnowska Barbara Chojnowska | Iława | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
433 | 512 | Chojnowski Andrzej | Iława | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
434 | 376 | Zielińska Małgorzata | Imielinek | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
435 | 298 | Milc Szymon | Józefów | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
436 | 590 | Ratka Adriana | Kaczory | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
437 | 169 | Tiahnybok Paweł | Kalety | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono | ||||
438 | 550 | Kutniewski Tomasz | Karczemki | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
439 | 233 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
440 | 243 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
441 | 125 | Indraszak Adam | Katowice | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
442 | 917 | Gołębiewski Sebastian | Kębłowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
443 | Wojdasiewicz Tadeusz | Kępice | Poranek na plaży 160 km+ | ||||||
444 | 333 | Starsierski Tomasz | Kielno | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
445 | 166 | Sudnik Krzysztof | Knurów | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
446 | Jankowiak Anna | Koleczkowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
447 | 953 | Siemińska Marta | Koluszki | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
448 | 137 | Krzyżak Ziemowit Krzyżak | KONIN | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
449 | 534 | Janikowska Dorota | Koszalin | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
450 | Pakulski Marcin | Koszalin | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
451 | 971 | Zięba Robert | Kościerzyna | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
452 | Gumuła Aneta | Kraków | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
453 | Bielecki Sławomir | Kraków | Poranek na plaży 160 km+ | ||||||
454 | 49 | Polański Franciszek | Kraków | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
455 | Nowak Krystian Nowak | Kuślin | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
456 | 150 | Nowak Krystian | Kuślin | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
457 | Krajewska Klaudia | Legionowo | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
458 | 276 | Kulisz Jakub | Lębork | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
459 | 147 | mondre Piotr | lębork | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
460 | 10 | GONCIARZ Andrzej | LGOTA | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
461 | 11 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
462 | 598 | Smukała Dawid | Lublewo Gdańskie | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
463 | 960 | Szreder Maria | Luzino | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
464 | 7 | Gaffka Arkadiusz Gaffka | Łeba | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
465 | 215 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
466 | 625 | Znojek Robert | Łódź | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
467 | 535 | Jęcek Maciej | Łódź | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
468 | 173 | Wojtak Jakub | Łódź | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
469 | 964 | Treder Małgorzata | Mechelinki | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
470 | 919 | Górny Michał | Mosina | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
471 | 626 | Zwoliński Tomasz | Mosty | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
472 | 107 | Buś Alesander | Mosty | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
473 | 108 | Buś kamilla | Mosty | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
474 | 260 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty, Gmina Kosakowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
475 | 21 | Klebba Mariusz Klebba | Mrzezino | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
476 | 279 | Labun Zenon | Mrzezino | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
477 | 349 | Świątek Justyna | Niestkowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
478 | 329 | Shepetun Igor | Nowe Miasto Lubawskie | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
479 | 211 | Białek Jarosław | Olsztyn | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
480 | 255 | Kasińska Agnieszka | Ostrowite | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
481 | 119 | Gessner Weronika | Piaseczno | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
482 | 124 | Grzech Grzegorz Grzech | Pionki | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
483 | Swicarz Monika Swicarz | Płock | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
484 | 608 | Szymański Piotr | Połczyn zdrój | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
485 | 620 | Wojtalik Łukasz | Połczyn Zdrój | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
486 | 289 | Mazur Aleksandra | Połczyn Zdrój | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
487 | 26 | Kozioł Piotr | Porosły | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
488 | Stangierski Adam | Poznan | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
489 | 585 | Popiołek Piotr | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
490 | 101 | Antoniów Mateusz | Poznań | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
491 | Plewa Łukasz | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
492 | 618 | Wiza Tomasz | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
493 | 565 | Michalski Mikołaj | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
494 | 314 | Pawlak Robert | Poznań | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
495 | 616 | Wardęga Adrian | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
496 | 601 | Stanisławski Maciej | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
497 | Jankowska Barbara | Poznań | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
498 | Tylicki Mikołaj | Psary Polskie | Poranek na plaży 160 km+ | ||||||
499 | 539 | KIERSKI DARIUSZ KIERSKI | PSZCZYNA | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
500 | 610 | Tokarz Justyna | Rawicz | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
501 | 29 | Kycia Piotr | Rawicz | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
502 | Sienkiewicz Marcin | Reda | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
503 | 576 | Olszewski Wojciech | Reda | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
504 | Dabrowski Remigiusz | Reda | Bieg dla 10 - 10 km+ | ||||||
505 | 594 | Rzezak Aleksandra | Reda | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
506 | 36 | Mosek Radosław | Rosnowo | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
507 | 324 | Rybaczek Pawel | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
508 | Grzemski Arkadiusz | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
509 | Orchowska Małgorzata | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
510 | 229 | Dydymska Monika | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
511 | 292 | Melzer Hanna | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
512 | 15 | Hryniewicka Monika | Rumia | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
513 | 370 | Wolska Anna | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
514 | 232 | Formella Joanna | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
515 | 302 | Muchewicz Mateusz | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
516 | 603 | Szmytkiewicz Piotr | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
517 | 266 | Kruk Maciej | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
518 | 568 | Mizak Henryk Mizak | Rumia | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
519 | 927 | KRASNODĘBSKA ELŻBIETA | RUMIA | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
520 | 966 | Wallrat Anna | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
521 | 272 | Kubiak Andrzej | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
522 | Kubiak Maria | RUMIA | Bieg dla 10 - 10 km+ | ||||||
523 | 928 | Kubiak Maria | RUMIA | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
524 | 369 | Wolański Tomasz | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
525 | 368 | Wolańska Jolanta | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
526 | 929 | Ladmann Łukasz | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
527 | Dolny Kamil | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | ||||||
528 | 923 | Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
529 | 291 | Mejer Adam | Rumia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
530 | 170 | Walczuk Łukasz | Rumia | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
531 | 926 | Kostun Agnieszka | Rumia | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
532 | 51 | Sowa Dariusz | Rzeszów | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
533 | CZERCHAWSKI JANUSZ | SIEMIANICE | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
534 | 205 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
535 | 973 | Zywert Małgorzata | Skokum | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
536 | Bogumiłow Marcin | Słupsk | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
537 | 949 | Rudnik Janina Ewa | SŁUPSK | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
538 | 524 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
539 | Zielińska Marzena | Słupsk1 | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
540 | Orzechowska Katarzyna | Solec Kujawski | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
541 | 61 | Witkowski Bogdan | Sopot | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono | ||||
542 | Weiland Karina | Sopot | Słoneczne popołudnie 22 km+ | ||||||
543 | 158 | Ptaszyńska Wioletta | Stare Dłutowo | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
544 | 216 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
545 | 28 | Kwaśniewski Tomasz | Sulechów | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
546 | 514 | CZAJKOWSKI TOMASZ | SULMIN | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
547 | 62 | Zalewski Daniel | Susz | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
548 | 364 | Wiza Anna | Swarzędz | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
549 | 206 | Barszczewski Pawel | Sydney | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
550 | 563 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
551 | 56 | Szymczyk Michał | Szprotawa | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
552 | 221 | Cichy Beata | Świnoujście | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
553 | Gorzkowski Bartłomiej Gorzkowski | Tarnowskie Góry | Poranek na plaży 160 km+ | ||||||
554 | 554 | Łuczak Justyna | Tczew | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
555 | 586 | Przybylski Patryk | Toruń | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
556 | 294 | Miecznik Robert | Tulce | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
557 | Dąbrowski Bartosz | Wałcz | Rześki ranek 50 km+ | ||||||
558 | 968 | WNUK KATARZYNA | WARSZAWA | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
559 | 171 | Wiktorowicz Tomasz Wiktorowicz | Warszawa | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
560 | 612 | Tomkiewicz Przemysław | Warszawa | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
561 | 538 | Kasperkiewicz Maja | Warszawa | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
562 | 955 | Skałecki Karol Skałecki | Warszawa | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
563 | 948 | Różańska Magdalena | Warszawa | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
564 | 348 | Szymczak Marta | Warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
565 | 323 | Różańska Magdalena | Warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
566 | 217 | Cebulska Agnieszka | Warszawa | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
567 | 30 | Lisica Marcin Lisica | Warszawa | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
568 | 536 | Kaczmarczyk Adam | Warszawa | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
569 | 511 | Champy David | Warszawa | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
570 | 339 | Sulkowska Dominika | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
571 | 305 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
572 | 593 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
573 | 282 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
574 | 547 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
575 | 513 | Ciapa Tadeusz | Wejherowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
576 | 941 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
577 | 916 | Gołębiewski Gracjan | Wejherowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
578 | 362 | Witbrodt Leszek | Wejherowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
579 | 552 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono | ||||
580 | 531 | Herman Krystiana | Wejherowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
581 | 530 | Herman Jacek | Wejherowo | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
582 | 542 | Kopczyński Paweł | Wierzbiczany | Rześki ranek 50 km+ | opłacono on-line | ||||
583 | 366 | Wojciechowski Hubert | Władyslawowo | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
584 | 907 | Bożek Patrycja | Władysławowo | Bieg dla 10 - 10 km+ | opłacono on-line | ||||
585 | 112 | Dąbkowski Andrzej | Wojciechy | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
586 | Borowiecka Katarzyna | Wolanów | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
587 | 164 | Stachowicz Rafal | Wołomin | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
588 | chuda aneta | Wroclaw | W blasku księżyca 100 km+ | ||||||
589 | 231 | Ferenc Stanisław | Wrocław | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
590 | 224 | Dąbrowski Maciej | WROCŁAW | Słoneczne popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
591 | 168 | tabisz marlena | wrocław | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono | ||||
592 | 25 | KOWAL Piotr | Zabrze | Poranek na plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
593 | 114 | Duchoń Marcin | Zielona Góra | W blasku księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl Gdynia | |||||||||
594 | 922 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Bieg dla 10 - 10 km+ | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | |||
gosia.sie.buja | |||||||||
595 | 528 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | Rześki ranek 50 km+ | gosia.sie.buja | opłacono on-line | |||
olkuszbiega.pl | |||||||||
596 | 571 | Mucha Krzysztof | Olkusz | Rześki ranek 50 km+ | olkuszbiega.pl | opłacono on-line | |||
run vegan team | |||||||||
597 | Romanowska Beata | Gdynia | Słoneczne popołudnie 22 km+ | run vegan team | |||||
spartanie dzieciom grupa trójmiasto | |||||||||
598 | 47 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Poranek na plaży 160 km+ | spartanie dzieciom grupa trójmiasto | opłacono on-line | |||
tiguar | |||||||||
599 | 3 | Chrzanowski Adam Chrzanowski | Łódź | Poranek na plaży 160 km+ | tiguar | opłacono on-line | |||
wkurw_team | |||||||||
600 | 271 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Słoneczne popołudnie 22 km+ | wkurw_team | opłacono on-line | |||
www.studiotancapasja.pl | |||||||||
601 | 619 | Wojciechowicz Jacek | Koszalin | Rześki ranek 50 km+ | www.studiotancapasja.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 40386