Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białas Rafał | Reda | Polska | Bieg Główny 5 km | 4adrenaline | opłacono on-line |
2 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | Bieg Główny 5 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
3 | Breza Olimpia | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | KUKS Remus Kościerzyna | opłacono on-line |
4 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
5 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
6 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Bieg Główny 5 km | Komando Flaki | opłacono on-line |
7 | De Vries Agnieszka | Gościcino | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
8 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
9 | Demirski Marek | Śliwice | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
10 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegam bo lubię ;-) | opłacono on-line |
11 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | ABK | opłacono on-line |
12 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line |
13 | Gromowski Waldemar | Trzepowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
14 | Gutmański Łukasz | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
15 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg Główny 5 km | Talex Borzytuchom | opłacono on-line |
16 | Hendrich Tomasz | Banino | Polska | Bieg Główny 5 km | Dzikusy | opłacono on-line |
17 | Imielska Justyna | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
18 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Bieg Główny 5 km | Pozytywnie nakręcony | opłacono on-line |
19 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Wikęd Luzino | opłacono on-line |
20 | Jaremko Marcin | Gołubie | Polska | Bieg Główny 5 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
21 | Jaremko Natalia | Gołubie | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
22 | Jaszewski Kacper | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
23 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg Główny 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
24 | Krefta Rafał | Glincz | Polska | Bieg Główny 5 km | Dzikusy | opłacono on-line |
25 | KURAJK Ewa | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
26 | KURAJK MARIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
27 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny 5 km | Piękny | opłacono on-line |
28 | Lewandowska Sylwia | Niezabyszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
29 | Lizakowski Patryk | Wielki klincz | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
30 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
31 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
32 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Polska | Bieg Główny 5 km | Wikęd Luzino | opłacono on-line |
33 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
34 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line |
35 | Milbrod Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
36 | Milbrod Magda | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
37 | Musiał Magdalena | Trąbki Małe | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
38 | Pacula Stanislaw | Cewice | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | ||
39 | Pacuła Urszula | Cewice | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
40 | Pawłowska Anna | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
41 | Pellowski Krzysztof | Będomin | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
42 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
43 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
44 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg Główny 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
45 | Rozgoński Maciej | Stara kiszewa | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
46 | Rozgoński Tomasz | Stara Kiszewa | Polska | Bieg Główny 5 km | koziabiega | |
47 | Rudnik Anna | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | 4adrenaline | opłacono on-line |
48 | schutz tomasz | Sopot | Polska | Bieg Główny 5 km | BROWAR GDYNIA | opłacono on-line |
49 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 5 km | OSP POGRODZIE | |
50 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
51 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
52 | Stosik Mateusz | Boraszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie | opłacono on-line |
53 | Stosik Wioleta | Boraszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
54 | Trofimowicz Jan | Puck | Polska | Bieg Główny 5 km | Pomorskie Zrzeszenie LZS | opłacono on-line |
55 | Urban Monika | Przywidz | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
56 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
57 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | WENCIK Team | opłacono on-line |
58 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg Główny 5 km | LKB im. Braci Petk w Lęborku | opłacono on-line |
59 | Witowski Krzysztof | Sierakowice | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
60 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg Główny 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
61 | Wróblewski Leszek | Niezabyszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
62 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg Główny 5 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
63 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | REWA 12:15 | opłacono on-line |
64 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
65 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5964