Bieg Główny 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
4adrenaline
1 Rudnik Anna Rumia Bieg Główny 5 km 4adrenaline opłacono on-line
2 Białas Rafał Reda Bieg Główny 5 km 4adrenaline opłacono on-line
ABK
3 Gontarz Rafał Kościerzyna Bieg Główny 5 km ABK opłacono on-line
Akademia Biegania Kościerzyna
4 Gralak Jacek Kościerzyna Bieg Główny 5 km Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
Akademia Biegowa Kościerzyna
5 Gutmański Łukasz Kościerzyna Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
BROWAR GDYNIA
6 schutz tomasz Sopot Bieg Główny 5 km BROWAR GDYNIA opłacono on-line
Biegające Śliwice
7 Demirski Marek Śliwice Bieg Główny 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
Biegam bo lubię ;-)
8 Fierka Tomasz Lębork Bieg Główny 5 km Biegam bo lubię ;-) opłacono on-line
Biegam bo lubię Pelplin
9 Miesiarczyk Janusz Rożental Bieg Główny 5 km Biegam bo lubię Pelplin opłacono on-line
Dzikusy
10 Hendrich Tomasz Banino Bieg Główny 5 km Dzikusy opłacono on-line
11 Krefta Rafał Glincz Bieg Główny 5 km Dzikusy opłacono on-line
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
12 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Główny 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
ElektroniczneZapisy.pl Team
13 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Główny 5 km ElektroniczneZapisy.pl Team
KUKS Remus Kościerzyna
14 Breza Olimpia Kościerzyna Bieg Główny 5 km KUKS Remus Kościerzyna opłacono on-line
Komando Flaki
15 cze-ga sylwia Dębogórze Bieg Główny 5 km Komando Flaki opłacono on-line
Kontener Formy
16 Imielska Justyna Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
17 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
18 Pociask Krzysztof Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
LKB im. Braci Petk w Lęborku
19 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg Główny 5 km LKB im. Braci Petk w Lęborku opłacono on-line
Lubań Knapy
20 Jaremko Marcin Gołubie Bieg Główny 5 km Lubań Knapy opłacono on-line
MaratonyPolskie.PL TEAM
21 Witt Grażyna Sopot Bieg Główny 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
Maratończyk Wielki Klincz
22 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg Główny 5 km Maratończyk Wielki Klincz
OSP POGRODZIE
23 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE
Olimpijczyk Skorzewo
24 Jaszewski Kacper Kościerzyna Bieg Główny 5 km Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
Piwo to moje paliwo
25 Bieszk Grzegorz Dębogórze Bieg Główny 5 km Piwo to moje paliwo opłacono on-line
Piękny
26 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 5 km Piękny opłacono on-line
Pomorskie Zrzeszenie LZS
27 Trofimowicz Jan Puck Bieg Główny 5 km Pomorskie Zrzeszenie LZS opłacono on-line
Pozytywnie nakręcony
28 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg Główny 5 km Pozytywnie nakręcony opłacono on-line
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie
29 Stosik Mateusz Boraszewo Bieg Główny 5 km Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie opłacono on-line
REWA 12:15
30 Zborowski Arkadiusz Rumia Bieg Główny 5 km REWA 12:15 opłacono on-line
Straszyn biega Pruszcz biega
31 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg Główny 5 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
Talex Borzytuchom
32 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny 5 km Talex Borzytuchom opłacono on-line
WENCIK Team
33 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg Główny 5 km WENCIK Team opłacono on-line
Wikęd Luzino
34 Maciejewski Rafał Strzepcz Bieg Główny 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
35 Jankowski Sebastian Kębłowo Bieg Główny 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
36 Lokś Paulina Janowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
37 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
38 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg Główny 5 km opłacono on-line
39 KURAJK Ewa GDAŃSK Bieg Główny 5 km
40 KURAJK MARIAN GDAŃSK Bieg Główny 5 km
41 Musiał Magdalena Trąbki Małe Bieg Główny 5 km opłacono on-line
42 Rozgoński Maciej Stara kiszewa Bieg Główny 5 km
43 Pawłowska Anna Lębork Bieg Główny 5 km opłacono on-line
44 Stosik Wioleta Boraszewo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
45 Gromowski Waldemar Trzepowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
46 Stosik Artur Pączewo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
47 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 5 km opłacono on-line
48 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono on-line
49 Czapiewski Paweł Osówko Bieg Główny 5 km
50 Milbrod Dariusz Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
51 Milbrod Magda Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
52 Pacula Stanislaw Cewice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
53 Pacuła Urszula Cewice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
54 Dekowska Monika Wętfie Bieg Główny 5 km opłacono on-line
55 Lizakowski Patryk Wielki klincz Bieg Główny 5 km
56 Steinka Marian Kościerzyna Bieg Główny 5 km opłacono on-line
57 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg Główny 5 km opłacono on-line
58 Urban Monika Przywidz Bieg Główny 5 km opłacono on-line
59 Witowski Krzysztof Sierakowice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
60 Ławniczak Sławomir Rumia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
61 Jaremko Natalia Gołubie Bieg Główny 5 km opłacono on-line
62 Pellowski Krzysztof Będomin Bieg Główny 5 km
koziabiega
63 Rozgoński Tomasz Stara Kiszewa Bieg Główny 5 km koziabiega
Świat Płytek u Kryspina
64 Wróblewski Leszek Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
65 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line


Wyświetleń: 2076

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ