Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lokś Paulina Janowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
2 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
3 Jakusz Kacper Nowa Karczma Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
4 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg Główny 5 km opłacono on-line
5 Maciejewski Rafał Strzepcz Bieg Główny 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
6 Jankowski Sebastian Kębłowo Bieg Główny 5 km Wikęd Luzino opłacono on-line
7 Breza Olimpia Kościerzyna Bieg Główny 5 km KUKS Remus Kościerzyna opłacono on-line
8 Musiał Magdalena Trąbki Małe Bieg Główny 5 km opłacono on-line
9 Stosik Mateusz Boraszewo Bieg Główny 5 km Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie opłacono on-line
10 Pawłowska Anna Lębork Bieg Główny 5 km opłacono on-line
11 Fierka Tomasz Lębork Bieg Główny 5 km Biegam bo lubię ;-) opłacono on-line
12 Stosik Wioleta Boraszewo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
13 Gromowski Waldemar Trzepowo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
14 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg Główny 5 km LKB im. Braci Petk w Lęborku opłacono on-line
15 Trofimowicz Jan Puck Bieg Główny 5 km Pomorskie Zrzeszenie LZS opłacono on-line
16 Stosik Artur Pączewo Bieg Główny 5 km opłacono on-line
17 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia Parkrun Gdynia
18 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 5 km opłacono on-line
19 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino Bieg Główny 5 km Talex Borzytuchom opłacono on-line
20 WYSIECKI JAN LUBAŃ Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
21 Wysiecki Arkadiusz Wysiecki Lubań Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
22 Hendrich Tomasz Banino Bieg Główny 5 km Dzikusy opłacono on-line
23 Krefta Rafał Glincz Bieg Główny 5 km Dzikusy opłacono on-line
24 Jaszewski Kacper Kościerzyna Bieg Główny 5 km Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
25 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono on-line
26 Wróblewski Leszek Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
27 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
28 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg Główny 5 km WENCIK Team opłacono on-line
29 Milbrod Dariusz Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
30 Milbrod Magda Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
31 Witt Grażyna Sopot Bieg Główny 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
32 Witt Henryk Sopot Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia S...K...S...
33 Pacula Stanislaw Cewice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
34 Jakusz - Gostomski Zbigniew Nowa Karczma Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
35 Lubecki Szymon BĘDOMIN Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
36 Pacuła Urszula Cewice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
37 Dekowska Monika Wętfie Bieg Główny 5 km opłacono on-line
38 Gontarz Rafał Kościerzyna Bieg Główny 5 km ABK opłacono on-line
39 Demirski Marek Śliwice Bieg Główny 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
40 Imielska Justyna Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
41 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg Główny 5 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
42 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
43 schutz tomasz Sopot Bieg Główny 5 km BROWAR GDYNIA opłacono on-line
44 Steinka Marian Kościerzyna Bieg Główny 5 km opłacono on-line
45 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg Główny 5 km opłacono on-line
46 Urban Monika Przywidz Bieg Główny 5 km opłacono on-line
47 Miesiarczyk Janusz Rożental Bieg Główny 5 km Biegam bo lubię Pelplin opłacono on-line
48 Bandurski Jacek SOPOT Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia
49 Witowski Krzysztof Sierakowice Bieg Główny 5 km opłacono on-line
50 Gralak Jacek Kościerzyna Bieg Główny 5 km Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
51 Rudnik Anna Rumia Bieg Główny 5 km 4adrenaline opłacono on-line
52 Białas Rafał Reda Bieg Główny 5 km 4adrenaline opłacono on-line
53 Zborowski Arkadiusz Rumia Bieg Główny 5 km REWA 12:15 opłacono on-line
54 Ławniczak Sławomir Rumia Bieg Główny 5 km opłacono on-line
55 cze-ga sylwia Dębogórze Bieg Główny 5 km Komando Flaki opłacono on-line
56 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
57 Pociask Krzysztof Rumia Bieg Główny 5 km Kontener Formy opłacono on-line
58 Bieszk Grzegorz Dębogórze Bieg Główny 5 km Piwo to moje paliwo opłacono on-line
59 Kropidłowski Wojciech Nowy Barkoczyn Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
60 Kropidłowska Justyna Nowy Barkoczyn Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
61 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia niezrzeszony
62 Jaremko Natalia Gołubie Bieg Główny 5 km opłacono on-line
63 Jaremko Marcin Gołubie Bieg Główny 5 km Lubań Knapy opłacono on-line
64 Gutmański Łukasz Kościerzyna Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
65 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
66 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia Atlas Running Team
67 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 5 km Piękny opłacono on-line
68 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg Główny 5 km Pozytywnie nakręcony opłacono on-line
69 Toczyński Patryk Nowa Karczma Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma Baltic Wolf
70 Lubecki Janusz BĘDOMIN Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma
71 Lubecka Paulina BĘDOMIN Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
72 Lubecka Martyna BĘDOMIN Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma


Wyświetleń: 1783

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ