Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WYSIECKI JAN | LUBAŃ | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
2 | Urban Monika | Przywidz | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
3 | De Vries Agnieszka | Gościcino | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
4 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
5 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
6 | Lizakowski Patryk | Wielki klincz | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
7 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
8 | Pellowski Krzysztof | Będomin | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
9 | Jakusz - Gostomski Zbigniew | Nowa Karczma | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
10 | Pacula Stanislaw | Cewice | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | ||
11 | Milbrod Magda | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
12 | Milbrod Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
13 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
14 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
15 | Wysiecki Arkadiusz Wysiecki | Lubań | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
16 | Pacuła Urszula | Cewice | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
17 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
18 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
19 | Gromowski Waldemar | Trzepowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
20 | Stosik Wioleta | Boraszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
21 | Pawłowska Anna | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
22 | Rozgoński Maciej | Stara kiszewa | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
23 | Musiał Magdalena | Trąbki Małe | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
24 | KURAJK MARIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
25 | KURAJK Ewa | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
26 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
27 | Jakusz Kacper | Nowa Karczma | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
28 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
29 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
30 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | ||
31 | Lubecka Martyna | BĘDOMIN | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
32 | Lubecki Janusz | BĘDOMIN | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
33 | Lubecka Magdalena | BĘDOMIN | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
34 | Jaremko Natalia | Gołubie | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
35 | Kropidłowska Justyna | Nowy Barkoczyn | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
36 | Kropidłowski Wojciech | Nowy Barkoczyn | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | ||
37 | Ławniczak Sławomir | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
38 | Witowski Krzysztof | Sierakowice | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono on-line | |
39 | Białas Rafał | Reda | Polska | Bieg Główny 5 km | 4adrenaline | opłacono on-line |
40 | Rudnik Anna | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | 4adrenaline | opłacono on-line |
41 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | ABK | opłacono on-line |
42 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line |
43 | Gutmański Łukasz | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
44 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | Atlas Running Team | |
45 | Toczyński Patryk | Nowa Karczma | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | Baltic Wolf | |
46 | Demirski Marek | Śliwice | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
47 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegam bo lubię ;-) | opłacono on-line |
48 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line |
49 | schutz tomasz | Sopot | Polska | Bieg Główny 5 km | BROWAR GDYNIA | opłacono on-line |
50 | Hendrich Tomasz | Banino | Polska | Bieg Główny 5 km | Dzikusy | opłacono on-line |
51 | Krefta Rafał | Glincz | Polska | Bieg Główny 5 km | Dzikusy | opłacono on-line |
52 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg Główny 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
53 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
54 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Bieg Główny 5 km | Komando Flaki | opłacono on-line |
55 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
56 | Imielska Justyna | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
57 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
58 | Lubecki Szymon | BĘDOMIN | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | |
59 | Lubecka Paulina | BĘDOMIN | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma | KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE | |
60 | Rozgoński Tomasz | Stara Kiszewa | Polska | Bieg Główny 5 km | koziabiega | |
61 | Breza Olimpia | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | KUKS Remus Kościerzyna | opłacono on-line |
62 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg Główny 5 km | LKB im. Braci Petk w Lęborku | opłacono on-line |
63 | Jaremko Marcin | Gołubie | Polska | Bieg Główny 5 km | Lubań Knapy | opłacono on-line |
64 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg Główny 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
65 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg Główny 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
66 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | niezrzeszony | |
67 | Jaszewski Kacper | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
68 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 5 km | OSP POGRODZIE | |
69 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | Parkrun Gdynia | |
70 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny 5 km | Piękny | opłacono on-line |
71 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | Bieg Główny 5 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
72 | Trofimowicz Jan | Puck | Polska | Bieg Główny 5 km | Pomorskie Zrzeszenie LZS | opłacono on-line |
73 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Bieg Główny 5 km | Pozytywnie nakręcony | opłacono on-line |
74 | Stosik Mateusz | Boraszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie | opłacono on-line |
75 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | REWA 12:15 | opłacono on-line |
76 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg Główny 5 km - osoby powyżej 70 roku życia | S...K...S... | |
77 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg Główny 5 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
78 | Lewandowska Sylwia | Niezabyszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
79 | Wróblewski Leszek | Niezabyszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
80 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg Główny 5 km | Talex Borzytuchom | opłacono on-line |
81 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | WENCIK Team | opłacono on-line |
82 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Wikęd Luzino | opłacono on-line |
83 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Polska | Bieg Główny 5 km | Wikęd Luzino | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6164