Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bernaciak Paulina | Gniezno | Polska | 11 km | ||
2 | Galas-Lehwark Ewa | Koziegłowy | Polska | 11 km | Biegacze Juniora - Nordic Walking Team | |
3 | Mieloch Anna | Dębogóra | Polska | 11 km | ||
4 | Stojczyk Lilianna | Dębogóra | Polska | 11 km | Szkola Podstawowa Kicin | |
5 | Stojczyk Ewa | Poznań | Polska | 11 km | ||
6 | Podedworny Damian | Trzemeszno | Polska | 11 km | Gmina Trzemeszno | |
7 | Pawełczak Danuta | Trzemeszno | Polska | 11 km | Gmina Trzemeszno | |
8 | Podedworna Małgorzata | Trzemeszno | Polska | 11 km | Gmina Trzemeszno | |
9 | Dziekańska Katarzyna | Trzemeszno | Polska | 11 km | Gmina Trzemeszno | |
10 | Kwarta Renata | Czerwonak | Polska | 11 km | ||
11 | Kwarta Piotr | Czerwonak | Polska | 11 km | ||
12 | Wojtaszek Grzegorz | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
13 | Budniak Jagoda | Poznań | Polska | 11 km | ||
14 | Felczak Bogumiła | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
15 | Ciecierska Joanna | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
16 | Śląska Regina | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
17 | Dolska Małgorzata | Kicin | Polska | 11 km | Biegacze Juniora - Nordic Walking Team | |
18 | Świtała Krzysztof Świtała | Góra | Polska | 11 km | Biegacze Juniora - Nordic Walking Team | |
19 | Makowska Ilona | Koziegłowy | Polska | 11 km | Biegacze Juniora - Nordic Walking Team | |
20 | Flisikowska - Wojciechowska Magdalena | Kicin | Polska | 11 km | Biegacze Juniora - Nordic Walking Team | |
21 | Gorońska Katarzyna | Tuczno | Polska | 11 km | ||
22 | Kufel-Musial MALGORZATA Kufel-Musial | Tuczno | Polska | 11 km | ||
23 | Szczublińska Maria | Tuczno | Polska | 11 km | ||
24 | Chlebowska Aleksandra | Bolechowo-Osiedle | Polska | 11 km | ||
25 | Janas Maria | Czerwonak | Polska | 11 km | Biegacze Juniora- NW Team | |
26 | Kula Weronika | Poznań | Polska | 11 km | ||
27 | Kula Mateusz | Poznań | Polska | 11 km | ||
28 | Misiuna Mieczysław | Wąsowo | Polska | 11 km | ||
29 | Misiuna Anna | Wąsowo | Polska | 11 km | ||
30 | Rębisz Hubert | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
31 | Rębisz Mariusz | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
32 | Matysiak Marcin | Dopiewo | Polska | 11 km | ||
33 | Rębisz Bartosz | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
34 | Matysiak Edyta | Dopiewo | Polska | 11 km | ||
35 | Zygmanowska Tamara | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
36 | Malak Katarzyna Malak | Kozieglowy | Polska | 11 km | Biegacze Juniora- NW Team | |
37 | Kulka Maciej | Poznań | Polska | 11 km | Face Nordic Walking Team/Drużyna Szpiku | |
38 | Zielińska-Fus Magdalena | Kicin | Polska | 11 km | ||
39 | Żynda Sylwia | Kliny | Polska | 11 km | ||
40 | Chudzińska Joanna | Kicin | Polska | 11 km | Biegacze Juniora- NW Team | |
41 | Szmyt Kamila | Miękowo | Polska | 11 km | Biegacze Juniora- NW Team | |
42 | Wąsikiewicz Agnieszka | Kliny | Polska | 11 km | Biegacze Juniora- NW Team | |
43 | Zabłocka Agnieszka | Dębogóra | Polska | 11 km | ||
44 | Piduch Jan | Poznań | Polska | 11 km | ||
45 | Urbaniak Mariusz Urbaniak | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
46 | Przybylak Stanisław | Poznań | Polska | 11 km | ||
47 | Gałkowska Elżbieta | Tuczno | Polska | 11 km | Biegacze Juniora-Runners Team | |
48 | Sobańska Katarzyna | Poznań | Polska | 11 km | Biegacze Juniora-Runners Team | |
49 | Kowalewska Arleta | Murowana Goślina | Polska | 11 km | ||
50 | Błażejewski Mikołaj | Wągrowiec | Polska | 11 km | ||
51 | Misiuna-Rębisz Natalia | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
52 | Pawlik Monika | Kicin | Polska | 11 km | Biegacze Juniora-Runners Team | |
53 | Leśniewicz Małgorzata | Koziegłowy | Polska | 11 km | ||
54 | Lewandowicz Monika | Kicin | Polska | 11 km | Biegacze Juniora-Runners Team | |
55 | Stróżyk Magda | Promnice | Polska | 11 km | ||
56 | Wojciechowski Paweł | Kicin | Polska | 11 km | Biegacze Juniora-Runners Team |
Wyświetleń: 2771