Borówno Cross 2021

Bieg

Msc Numer Imię Nazwisko Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Drużyna Para Rodzina Czas netto Start Meta
1 63 MATEUSZ NIEMCZYK M 1 m 20-29 STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET SONAROL Bieg 00:18:08.02 00:00:01.25 00:18:09.27
2 46 MICHAŁ LEWANDOWSKI M 2 m 20-29 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:18:41.57 00:00:01.65 00:18:43.22
3 35 TOMASZ KOSIECKI M 3 m 30-39 LINIEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO KOSIECKI 00:18:50.63 00:00:01.81 00:18:52.44
4 99 ARKADIUSZ WICENBACH M 4 m 30-39 1 PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKA SKÓRCZ Bieg LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:19:48.41 00:00:02.43 00:19:50.84
5 14 ŁUKASZ GAPIŃSKI M 5 m 30-39 2 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg 00:20:04.08 00:00:02.33 00:20:06.41
6 90 BARTOSZ SZYPLEWSKI M 6 m 20-29 1 NOWE Bieg 00:20:10.13 00:00:01.42 00:20:11.55
7 92 ANDRZEJ TOCHA M 7 m 30-39 3 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW 00:20:11.63 00:00:02.25 00:20:13.88
8 87 MATEUSZ SZCZEPAŃSKI M 8 m 20-29 2 SZEMBRUK START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg 00:20:15.18 00:00:02.48 00:20:17.66
9 149 LEON GAJDUS M 9 m 16-19 1 SKÓRCZ LKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:20:28.99 00:00:01.45 00:20:30.44
10 85 DOMINIK SZAMOCKI M 10 m 40-49 1 ŚLIWICE Bieg 00:20:31.02 00:00:02.79 00:20:33.81
11 105 DAWID ŻARDECKI M 11 m 20-29 3 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:20:48.55 00:00:02.07 00:20:50.62
12 38 MAREK KURKOWSKI M 12 m 50-59 1 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:21:08.30 00:00:02.29 00:21:10.59
13 31 GRZEGORZ KIEDROWSKI M 13 m 30-39 4 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY Bieg MORSY SKARSZEWY 00:21:09.64 00:00:02.68 00:21:12.32
14 37 OSKAR KRAJNIK M 14 m 20-29 4 PELPLIN KS GP "SPRINT" KULICE Bieg 00:21:12.91 00:00:03.53 00:21:16.44
15 10 MONIKA DUBIELLA K 1 k 20-29 LUBICHOWO LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:21:13.29 00:00:01.51 00:21:14.80
16 24 ZENON HARTUNA M 15 m 50-59 2 PIECE SOKÓŁ ZBLEWOPKP CARGO GDYNIA Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:21:17.09 00:00:01.83 00:21:18.92
17 95 TOMASZ TRAPP M 16 m 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:21:17.10 00:00:02.62 00:21:19.72
18 34 NIKODEM KOSIECKI M 17 m 16-19 2 LINIEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO KOSIECKI 00:21:24.33 00:00:02.22 00:21:26.55
19 98 MARIUSZ WĘSIORA M 18 m 50-59 3 DRZYCIM DIABELSKIE PIORUNY Bieg 00:21:58.79 00:00:02.78 00:22:01.57
20 66 SŁAWOMIR PATELCZYK M 19 m 40-49 3 DEMLIN Bieg 00:22:10.30 00:00:04.28 00:22:14.58
21 96 MONIKA URBAN K 2 k 16-19 PRZYWIDZ Bieg 00:22:15.16 00:00:01.88 00:22:17.04
22 86 MACIEJ SZARKO M 20 m 40-49 4 ELBLĄG BIEGAJ Z BARTKIEM Bieg 00:22:19.63 00:00:03.41 00:22:23.04
23 59 WOJCIECH MIKOŁAJCZYK M 21 m 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg SKL FILIPPIDES 00:22:22.81 00:00:05.00 00:22:27.81
24 22 KAMILA GRZONKA K 3 k 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:22:26.36 00:00:03.91 00:22:30.27
25 84 IWONA SZABŁOWSKA K 4 k 30-39 1 PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKA SKÓRCZ Bieg LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 00:22:43.82 00:00:03.94 00:22:47.76
26 88 MARCIN SZCZYPIOR M 22 m 30-39 6 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:22:46.29 00:00:03.40 00:22:49.69
27 33 ROBERT KORDECKI M 23 m 20-29 5 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Bieg 00:22:47.22 00:00:03.46 00:22:50.68
28 9 MARCIN DERING M 24 m 30-39 7 DEMLIN Bieg 00:22:49.60 00:00:03.97 00:22:53.57
29 79 PAWEŁ SOKÓŁ M 25 m 20-29 6 ZDUNY AKTYWNI KOCIEWIACY Bieg 00:23:01.88 00:00:03.27 00:23:05.15
30 82 PAWEŁ STĘPIŃSKI M 26 m 20-29 7 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:23:30.29 00:00:02.94 00:23:33.23
31 72 JACEK PROKOPIUK M 27 m 30-39 8 BOLESŁAWOWO Bieg 00:23:34.79 00:00:02.17 00:23:36.96
32 101 JAKUB ZAKRZEWSKI M 28 m 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:23:41.67 00:00:03.61 00:23:45.28
33 30 DANIEL KACZYŃSKI M 29 m 30-39 10 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:23:52.70 00:00:07.60 00:24:00.30
34 20 TOMASZ GROBELNY M 30 m 40-49 5 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES Bieg SKL FILIPPIDES 00:23:56.09 00:00:05.78 00:24:01.87
35 138 SEBASTIAN UFNOWSKI M 31 m 40-49 6 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg UFNOWSCY 00:23:56.64 00:00:08.37 00:24:05.01
36 12 KRZYSZTOF DYDYMSKI M 32 m 40-49 7 RUMIA Bieg 00:23:58.55 00:00:05.81 00:24:04.36
37 56 ROMAN MANIA M 33 m 50-59 4 BEDZMIEROWICE SOKOL ZBLEWO PKP CARGO GDYNIA Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO MANIA 00:24:05.66 00:00:02.65 00:24:08.31
38 6 DAWID CZECHOWSKI M 34 m 40-49 8 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW CZECHOWSCY 00:24:06.85 00:00:05.49 00:24:12.34
39 23 ROBERT GUZ M 35 m 40-49 9 TCZEW Bieg 00:24:13.28 00:00:03.65 00:24:16.93
40 93 KRZYSZTOF TOKARSKI M 36 m 60-69 1 GDAŃSK S...K...S... Bieg 00:24:22.81 00:00:04.09 00:24:26.90
41 135 MAKSYMILIAN PILARSKI M 37 m 20-29 8 OSIE STRAŻ POŻARNA OSP/PSP Bieg 00:24:24.81 00:00:05.15 00:24:29.96
42 143 DOBROMIŁ CZARNECKI M 38 m 16-19 3 BORKOWO ENERGA Bieg CZARNECY 00:24:35.33 00:00:05.96 00:24:41.29
43 83 ARTUR STOSIK M 39 m 50-59 5 PĄCZEWO Bieg 00:24:36.60 00:00:03.75 00:24:40.35
44 74 MACIEJ REIMUS M 40 m 40-49 10 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Bieg 00:24:50.01 00:00:03.67 00:24:53.68
45 27 ADAM JAGODDA M 41 m 40-49 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW 00:24:53.58 00:00:09.16 00:25:02.74
46 62 ELIASZ NELKE M 42 m 30-39 11 TCZEW APATOR METRIX Bieg 00:24:54.67 00:00:07.16 00:25:01.83
47 21 DANIEL GRUCHAŁA M 43 m 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI GK STG Bieg 00:25:13.25 00:00:08.65 00:25:21.90
48 103 SEBASTIAN ZIMNY M 44 m 40-49 12 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY , BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW ZIMNI 00:25:13.73 00:00:11.57 00:25:25.30
49 78 TOMASZ SLISEWSKI M 45 m 40-49 13 STAROGARD GDAŃSKI GK STG / POLPHARMA RUN TEAM Bieg 00:25:20.23 00:00:08.29 00:25:28.52
50 51 TERESA ŁEPEK K 5 k 20-29 1 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg 00:25:26.96 00:00:04.53 00:25:31.49
51 25 DANIEL HOFFMANN M 46 m 40-49 14 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:25:33.23 00:00:05.18 00:25:38.41
52 8 LESZEK DĄBROWSKI M 47 m 40-49 15 PŁYWACZEWO START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg 00:25:34.09 00:00:11.04 00:25:45.13
53 5 DOROTA CZECHOWSKA K 6 k 40-49 1 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW CZECHOWSCY 00:25:39.25 00:00:07.00 00:25:46.25
54 43 KRYSTIAN LATOSZEWSKI M 48 m 50-59 6 GODZISZEWO GAG Bieg 00:26:06.77 00:00:04.96 00:26:11.73
55 18 ADAM GOLICKI M 49 m 30-39 13 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Bieg 00:26:06.79 00:00:10.70 00:26:17.49
56 142 ARTUR CZARNECKI M 50 m 40-49 16 BORKOWO ENERGA Bieg CZARNECY 00:26:13.66 00:00:05.80 00:26:19.46
57 81 TOMASZ STENCEL M 51 m 40-49 17 PINCZYN MORSY ZBLEWO Bieg 00:26:14.14 00:00:06.03 00:26:20.17
58 89 KATARZYNA SZUBERT K 7 k 30-39 2 SIWIAŁKA SKL FILIPPIDES Bieg SKL FILIPPIDES 00:26:15.84 00:00:07.48 00:26:23.32
59 77 ANNA SKALSKA K 8 k 40-49 2 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:26:17.44 00:00:07.35 00:26:24.79
60 19 STEFAN GREFKA M 52 m 60-69 2 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg 00:26:18.34 00:00:04.41 00:26:22.75
61 64 TADEUSZ ORLIKOWSKI M 53 m 70+ 1 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA Bieg 00:26:36.97 00:00:03.14 00:26:40.11
62 70 PIOTR PIWOWARCZYK M 54 m 50-59 7 LINIEWO Bieg 00:26:45.78 00:00:07.36 00:26:53.14
63 91 ANDRZEJ ŚCISŁOWSKI M 55 m 60-69 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW 00:26:51.98 00:00:09.83 00:27:01.81
64 3 MAGDALENA BOSCHKE K 9 k 20-29 2 PELPLIN Bieg 00:26:52.91 00:00:06.52 00:26:59.43
65 75 JERZY RUDNIK M 56 m 60-69 4 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE Bieg 00:26:59.04 00:00:03.96 00:27:03.00
66 80 AURELIA SPRĘGA K 10 k 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg SKL FILIPPIDES 00:27:27.08 00:00:07.65 00:27:34.73
67 94 ALEKSANDRA TOMKOWICZ K 11 k 20-29 3 PSZCZÓŁKI Bieg 00:27:27.43 00:00:08.21 00:27:35.64
68 36 JAROSŁAW KOTECKI M 57 m 30-39 14 BOLESŁAWOWO CUDAKI Bieg 00:27:29.95 00:00:04.12 00:27:34.07
69 1 BARBARA BIELIŃSKA K 12 k 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD Bieg SKL FILIPPIDES BIELIIŃSCY 00:28:46.45 00:00:05.30 00:28:51.75
70 102 ANNA ZIMNA K 13 k 40-49 5 TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW ZIMNI 00:28:52.11 00:00:11.42 00:29:03.53
71 104 IRENEUSZ ZWARRA M 58 m 40-49 18 SKARSZEWY Bieg 00:28:55.79 00:00:07.07 00:29:02.86
72 15 ANNA GDANIEC K 14 k 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:29:03.93 00:00:07.58 00:29:11.51
73 65 EWA OSSOWSKA K 15 k 60+ 1 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:29:18.81 00:00:04.51 00:29:23.32
74 11 MONIKA DYDYMSKA K 16 k 40-49 7 RUMIA Bieg 00:29:58.13 00:00:07.31 00:30:05.44
75 141 GRZEGORZ OSIECKI M 59 m 70+ 2 14-220 KISIELICE Bieg 00:30:27.67 00:00:09.57 00:30:37.24
76 140 SYLWIA DEJNA K 17 k 30-39 3 TCZEW Bieg 00:30:47.15 00:00:09.74 00:30:56.89
77 29 ANGELIKA JEDTKA K 18 k 40-49 8 SKARSZEWY Bieg 00:31:10.27 00:00:02.82 00:31:13.09
78 17 MARIUSZ GNYBA M 60 m 30-39 15 STĘŻYCA METROŻERCY Bieg 00:31:13.52 00:00:09.80 00:31:23.32
79 47 MARCIN LEWAŃCZYK M 61 m 30-39 16 STĘŻYCA METROŻERCY Bieg 00:31:17.31 00:00:08.59 00:31:25.90
80 42 MATEUSZ LASKIEWICZ M 62 m 16-19 4 ZBLEWO Bieg 00:31:34.00 00:00:07.97 00:31:41.97
81 139 JUSTYNA GRABOWSKA-UFNOWSKA K 19 k 30-39 4 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg UFNOWSCY 00:31:38.93 00:00:08.71 00:31:47.64
82 2 KRZYSZTOF BIELIŃSKI M 63 m 40-49 19 STAROGARD GDAŃSKI Bieg BIELIIŃSCY 00:31:49.93 00:00:05.35 00:31:55.28
83 69 JERZY PISKORSKI M 64 m 60-69 5 PELPLIN Bieg 00:31:51.53 00:00:06.45 00:31:57.98
84 41 DANUTA LANGMESSER K 20 k 50-59 1 PINCZYN MORSY ZBLEWO Bieg 00:31:54.85 00:00:06.81 00:32:01.66
85 73 PIOTR PUDLEWSKI M 65 m 30-39 17 GRUDZIĄDZ Bieg 00:32:45.85 00:00:09.99 00:32:55.84
86 13 MIROSŁAW DYWELSKI M 66 m 60-69 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW 00:33:29.67 00:00:10.31 00:33:39.98
87 44 ANDRZEJ LENKIEWICZ M 67 m 60-69 7 BĄDKI PIĘKNY Bieg 00:33:44.74 00:00:08.03 00:33:52.77
88 61 ZBIGNIEW MŁYŃSKI M 68 m 70+ 3 KOKOSZKOWY Bieg 00:33:49.43 00:00:09.81 00:33:59.24
89 40 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI M 69 m 60-69 8 ELBLĄG Bieg 00:33:58.28 00:00:09.27 00:34:07.55
90 39 IWONA KWIATKOWSKA K 21 k 60+ 2 ELBLĄG Bieg 00:34:00.69 00:00:09.38 00:34:10.07
91 50 ANNA LOOSE K 22 k 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:34:06.43 00:00:05.14 00:34:11.57
92 136 KAZIMIERZ REKOWSKI M 70 m 60-69 9 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW 00:34:09.88 00:00:10.95 00:34:20.83
93 54 MARIANNA MALISZEWSKA K 23 k 50-59 2 ELBLĄG Bieg 00:34:36.42 00:00:03.25 00:34:39.67
94 57 ALEKSANDRA MARKOWSKA K 24 k 40-49 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg BIEGAJĄCY TCZEW MARKOWSCY 00:35:03.06 00:00:12.16 00:35:15.22
95 58 SZYMON MARKOWSKI M 71 m 40-49 20 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/THALES Bieg BIEGAJĄCY TCZEW MARKOWSCY 00:35:04.17 00:00:11.57 00:35:15.74
96 45 MILENA LEWANDOWSKA K 25 k 20-29 4 TCZEW Bieg 00:35:08.28 00:00:08.32 00:35:16.60
97 67 KRYSTIAN PIESIK M 72 m 20-29 9 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:35:18.79 00:00:10.78 00:35:29.57
98 150 MARIAN MARSZAŁEK M 73 m 50-59 8 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 00:35:18.80 00:00:11.38 00:35:30.18
99 55 MALGORZATA MANIA K 26 k 40-49 10 BEDZMIEROWICE SOKÓŁ ZBLEWO Bieg KS SOKÓŁ ZBLEWO MANIA 00:35:35.36 00:00:06.97 00:35:42.33
100 16 ZOFIA GENDZIERSKA K 27 k 30-39 6 GODZISZEWO GPS Bieg 00:35:52.17 00:00:03.16 00:35:55.33
101 28 ROBERT JAROSZEWSKI M 74 m 30-39 18 ZŁOTÓW Bieg 00:36:25.32 00:00:08.04 00:36:33.36
102 137 ANETA BINGER K 28 k 20-29 5 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Bieg 00:36:26.82 00:00:06.23 00:36:33.05
103 49 PAULINA LOKŚ K 29 k 16-19 1 JANOWO 1 LO STAROGARD GDAŃSKI Bieg ŁOKŚ 00:37:42.61 00:00:04.91 00:37:47.52
104 48 GRAŻYNA LOKŚ K 30 k 50-59 3 JANOWO Bieg ŁOKŚ 00:37:43.54 00:00:04.88 00:37:48.42
105 144 MARIAN KURAJK M 75 m 60-69 10 GDAŃSK Bieg 00:38:11.99 00:00:06.85 00:38:18.84
106 53 KAZIMIERZ MAJNA M 76 m 70+ 4 GDYNIA PARKRUN GDYNIA Bieg 00:40:10.96 00:00:04.43 00:40:15.39
107 4 JOLANTA CHOJNACKA K 31 k 50-59 4 PELPLIN Bieg 00:40:24.96 00:00:12.93 00:40:37.89
108 26 HENRYK HOMA M 77 m 70+ 5 PELPLIN Bieg 00:40:27.21 00:00:10.97 00:40:38.18
109 60 MARIUSZ MILKOWSKI M 78 m 50-59 9 GDYNIA Bieg 00:46:43.96 00:00:09.05 00:46:53.01

Nordic Walking

Numer Nazwisko Imię Kategoria Miejscowość Klub Start NW Czas netto Czas brutto
119 ZABOROWSKA BEATA NW K DRZYCIM 00:00:12.93 00:40:58.01 00:41:10.94
116 SZWEDA MAREK NW M ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:00:12.25 00:41:17.77 00:41:30.02
107 BOGALECKI MAREK NW M STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 00:00:13.59 00:44:20.64 00:44:34.23
145 GOPATYNIUK PRZEMYSŁAW NW M STAROGARD GDAŃSKI PSONI SKARSZEWY 00:00:14.33 00:46:23.34 00:46:37.67
118 WOLSKA PATRYCJA NW K SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 00:00:16.57 00:47:21.49 00:47:38.06
112 RUDNIK AGNIESZKA NW K CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 00:00:13.68 00:49:01.83 00:49:15.51
114 STOSIK MATEUSZ NW M BORASZEWO PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W PĄCZEWIE 00:00:11.93 00:49:32.28 00:49:44.21
146 FISCHER BOŻENA NW M SKARSZEWY PSONI SKARSZEWY 00:00:12.36 00:50:03.03 00:50:15.39
115 STOSIK WIOLETA NW K BORASZEWO 00:00:12.23 00:50:37.43 00:50:49.66
109 FIAŁ BOGUSŁAWA NW K SKARSZEWY 00:00:14.68 00:50:55.53 00:51:10.21
108 CHEREK BEATA CHEREK NW K SKARSZEWY 00:00:14.96 00:50:58.19 00:51:13.15
117 WIECKA MALGORZATA NW K SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 00:00:16.37 00:51:28.11 00:51:44.48
110 KAZIMIERCZAK DANIELA NW K SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 00:00:16.34 00:51:28.12 00:51:44.46
7 DĄBROWSKA SYLWIA NW K PŁYWACZEWO START TEAM WĄBRZEŹNO 00:00:14.62 00:53:11.77 00:53:26.39
106 ŻOŁĄDEK PAWEŁ NW M STAROGARD GDAŃSKI 00:00:13.40 00:59:35.41 00:59:48.81
147 SCIBIORSKA MAGDALENA NW M KRĄG PSONI SKARSZEWY 00:00:13.91 00:59:35.41 00:59:49.32
148 CZAPLEWSKA EMILIA NW K CZARNOCIN PSONI SKARSZEWY 00:00:13.57 00:59:50.78 01:00:04.35

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ