Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Maksimuk Bartosz Białystok Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
2 Kurza Zuzanna Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
3 Pasieka Mateusz Białystok Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
4 Sochoń Nadia Wasilków Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
5 Kalinowska Wiktoria Sochonie Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
6 TOKARSKA JULIA Wasilków Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
7 Pasieka Kornelia Białystok Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Mróweczki Team opłacono BM
8 Reaney Joseph Suprasl Polska 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
9 Januszko Julia Warszawa Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
10 Babinska Reaney HELENA Suprasl Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Przedszkole Supraśl opłacono BM
11 Ciuchta Oliwia Wasilków Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
12 Ciuchta Sebastian Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
13 Kijas Martyna Wasilków Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
14 Kijas Karolina Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
15 Maksimuk Kamil Białystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) PS 77 opłacono BM
16 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Polska 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
17 GołębiowskI Ryszard Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
18 Bazarewski Jakub Białystok Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
19 Bazarewska Natalia Białystok Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
20 Bazarewski Maciej Białystok Polska 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Brak opłacono BM
21 Filipkowski Alan Fasty Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Fasty opłacono BM
22 Filipkowska Julia Fasty Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
23 Filipkowska Amelia Fasty Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
24 Chim Bianka Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
25 Moskowiak Michalina Wasilkow Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
26 Ignatowicz Wictoria Wasilków Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
27 Ignatowicz Urszula Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
28 Sokólska Aleksandra Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
29 Marcińczyk Paweł Białystok Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
30 Marcinczyk Agnieszka Białystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
31 Dzwonkowski Norbert Wasilków Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
32 Dzwonkowska Roksana Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
33 Zając Nataniel Wasilków Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
34 Żukowski Iwo Ciasne Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
35 PONIATOWSKI MAREK Bełda Polska 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
36 Poniatowski Adam Bełda Polska 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
37 Pończocha Franciszek Białystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Skarpetki opłacono BM
38 Pończocha Piotr Białystok Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Skarpetki opłacono BM
39 Dakowicz Nadia Białystok Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
40 Kuprianowicz Piotr Białystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
41 Bobik Emilia Białystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
42 Orłowska Natalia Białystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
43 GĘSIEWSKA CELINA WASILKÓW Polska 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
44 Maksimczuk Marta Białystok Polska 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
45 Pąk Artur Sebastian Wasilków Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
46 Pąk Szymon Patryk Wasilków Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
47 Zawadzka-Pąk Urszula Wasilków Polska 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
48 Samocik Anna Bialystok Polska 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
49 Samocik Michał Bialystok Polska 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Junior Białystok opłacono BM
50 Burzyński Adam Studzianki Polska 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM


Wyświetleń: 4550

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ