3. Jubileuszowy Bieg Trzystulecia Świętej Wody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maksimuk Bartosz Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
2 Kurza Zuzanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
3 Pasieka Mateusz Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
4 Sochoń Nadia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
5 Kalinowska Wiktoria Sochonie 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
6 TOKARSKA JULIA Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
7 Pasieka Kornelia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Mróweczki Team opłacono BM
8 Reaney Joseph Suprasl 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
9 Januszko Julia Warszawa 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
10 Babinska Reaney HELENA Suprasl 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Przedszkole Supraśl opłacono BM
11 Ciuchta Oliwia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
12 Ciuchta Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
13 Kijas Martyna Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
14 Kijas Karolina Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
15 Maksimuk Kamil Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) PS 77 opłacono BM
16 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
17 GołębiowskI Ryszard Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
18 Bazarewski Jakub Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
19 Bazarewska Natalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
20 Bazarewski Maciej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Brak opłacono BM
21 Filipkowski Alan Fasty 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Fasty opłacono BM
22 Filipkowska Julia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
23 Filipkowska Amelia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
24 Chim Bianka Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
25 Moskowiak Michalina Wasilkow 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
26 Ignatowicz Wictoria Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
27 Ignatowicz Urszula Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
28 Sokólska Aleksandra Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
29 Marcińczyk Paweł Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
30 Marcinczyk Agnieszka Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
31 Dzwonkowski Norbert Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
32 Dzwonkowska Roksana Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
33 Zając Nataniel Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
34 Żukowski Iwo Ciasne 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
35 PONIATOWSKI MAREK Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
36 Poniatowski Adam Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
37 Pończocha Franciszek Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Skarpetki opłacono BM
38 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Skarpetki opłacono BM
39 Dakowicz Nadia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
40 Kuprianowicz Piotr Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
41 Bobik Emilia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
42 Orłowska Natalia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
43 GĘSIEWSKA CELINA WASILKÓW 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
44 Maksimczuk Marta Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
45 Pąk Artur Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
46 Pąk Szymon Patryk Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
47 Zawadzka-Pąk Urszula Wasilków 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
48 Samocik Anna Bialystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
49 Samocik Michał Bialystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Junior Białystok opłacono BM
50 Burzyński Adam Studzianki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM


Wyświetleń: 1467

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ