3. Jubileuszowy Bieg Trzystulecia Świętej Wody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babinska Reaney HELENA Suprasl 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Przedszkole Supraśl opłacono BM
2 Bazarewska Natalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
3 Bazarewski Jakub Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
4 Bazarewski Maciej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Brak opłacono BM
5 Bobik Emilia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
6 Burzyński Adam Studzianki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
7 Chim Bianka Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
8 Ciuchta Oliwia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
9 Ciuchta Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
10 Dakowicz Nadia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
11 Dzwonkowska Roksana Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
12 Dzwonkowski Norbert Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
13 Filipkowska Amelia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
14 Filipkowska Julia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
15 Filipkowski Alan Fasty 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Fasty opłacono BM
16 GĘSIEWSKA CELINA WASILKÓW 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
17 GołębiowskI Ryszard Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
18 Ignatowicz Urszula Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
19 Ignatowicz Wictoria Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
20 Januszko Julia Warszawa 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
21 Kalinowska Wiktoria Sochonie 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
22 Kijas Karolina Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
23 Kijas Martyna Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
24 Kuprianowicz Piotr Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
25 Kurza Zuzanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
26 Maksimczuk Marta Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
27 Maksimuk Bartosz Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
28 Maksimuk Kamil Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) PS 77 opłacono BM
29 Marcinczyk Agnieszka Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
30 Marcińczyk Paweł Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
31 Moskowiak Michalina Wasilkow 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
32 Orłowska Natalia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
33 Pąk Artur Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
34 Pąk Szymon Patryk Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
35 Pasieka Kornelia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Mróweczki Team opłacono BM
36 Pasieka Mateusz Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
37 Pończocha Franciszek Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Skarpetki opłacono BM
38 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Skarpetki opłacono BM
39 Poniatowski Adam Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
40 PONIATOWSKI MAREK Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
41 Reaney Joseph Suprasl 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
42 Samocik Anna Bialystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
43 Samocik Michał Bialystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Junior Białystok opłacono BM
44 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
45 Sochoń Nadia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
46 Sokólska Aleksandra Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
47 TOKARSKA JULIA Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
48 Zając Nataniel Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
49 Zawadzka-Pąk Urszula Wasilków 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
50 Żukowski Iwo Ciasne 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM


Wyświetleń: 3853

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ