Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PONIATOWSKI MAREK | Bełda | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
2 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
3 | Samocik Michał | Bialystok | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Junior Białystok | opłacono BM |
4 | Samocik Anna | Bialystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
5 | Iwanowa Alena | Bialystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | BBT | |
6 | Iwanow Aleksander | Biaĺystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | BBT | |
7 | kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Juvenia Białystok | |
8 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Kondraciuk Team | |
9 | Bazarewski Maciej | Białystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Brak | opłacono BM |
10 | Bazarewska Natalia | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM |
11 | Bazarewski Jakub | Białystok | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Brak | opłacono BM |
12 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) | opłacono BM | |
13 | Maksimuk Kamil | Białystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | PS 77 | opłacono BM |
14 | Marcińczyk Paweł | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |
15 | Marcinczyk Agnieszka | Białystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
16 | Gromadzka Rozalia | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | ||
17 | Pończocha Franciszek | Białystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Skarpetki | opłacono BM |
18 | Pończocha Piotr | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Skarpetki | opłacono BM |
19 | Dakowicz Nadia | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM |
20 | Kuprianowicz Piotr | Białystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
21 | Bobik Emilia | Białystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
22 | Orłowska Natalia | Białystok | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
23 | Pasieka Kornelia | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Mróweczki Team | opłacono BM |
24 | Maksimczuk Marta | Białystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | opłacono BM | |
25 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Pędziwiatr Białystok | |
26 | Pasieka Mateusz | Białystok | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |
27 | Maksimuk Bartosz | Białystok | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |
28 | Żukowski Iwo | Ciasne | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |
29 | Filipkowski Alan | Fasty | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Fasty | opłacono BM |
30 | Filipkowska Julia | Fasty | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Fasty | opłacono BM |
31 | Filipkowska Amelia | Fasty | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Fasty | opłacono BM |
32 | Kalinowska Wiktoria | Sochonie | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM |
33 | Burzyński Adam | Studzianki | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |
34 | Reaney Joseph | Suprasl | Polska | 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) | opłacono BM | |
35 | Babinska Reaney HELENA | Suprasl | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Przedszkole Supraśl | opłacono BM |
36 | Januszko Julia | Warszawa | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM |
37 | Moskowiak Michalina | Wasilkow | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
38 | Zawadzka-Pąk Urszula | Wasilków | Polska | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | opłacono BM | |
39 | Fiedorowicz Hanna | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | ||
40 | Kurza Zuzanna | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM |
41 | Pąk Szymon Patryk | Wasilków | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |
42 | Sochoń Nadia | Wasilków | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM |
43 | Pąk Artur Sebastian | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
44 | TOKARSKA JULIA | Wasilków | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM |
45 | GĘSIEWSKA CELINA | WASILKÓW | Polska | 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) | opłacono BM | |
46 | Zając Nataniel | Wasilków | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM |
47 | Dzwonkowska Roksana | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Brak | opłacono BM | |
48 | Dzwonkowski Norbert | Wasilków | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |
49 | Ciuchta Oliwia | Wasilków | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Brak | opłacono BM |
50 | Ciuchta Sebastian | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Brak | opłacono BM |
51 | Kijas Martyna | Wasilków | Polska | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |
52 | Kijas Karolina | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
53 | Sokólska Aleksandra | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
54 | Ignatowicz Urszula | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
55 | GołębiowskI Ryszard | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
56 | Ignatowicz Wictoria | Wasilków | Polska | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |
57 | Chim Bianka | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |
58 | Chim Julia | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | ||
59 | Fiedorowicz Maria | Wasilków | Polska | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) |
Wyświetleń: 5995