3. Jubileuszowy Bieg Trzystulecia Świętej Wody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BBT
1 Iwanow Aleksander Biaĺystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) BBT
2 Iwanowa Alena Bialystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) BBT
Brak
3 Januszko Julia Warszawa 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
4 Ciuchta Oliwia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
5 Ciuchta Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
6 Bazarewski Jakub Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Brak opłacono BM
7 Bazarewska Natalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
8 Bazarewski Maciej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Brak opłacono BM
9 Dzwonkowska Roksana Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Brak opłacono BM
10 Zając Nataniel Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
11 Dakowicz Nadia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Brak opłacono BM
Fasty
12 Filipkowski Alan Fasty 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Fasty opłacono BM
13 Filipkowska Julia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
14 Filipkowska Amelia Fasty 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Fasty opłacono BM
Junior Białystok
15 Samocik Michał Bialystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Junior Białystok opłacono BM
Juvenia Białystok
16 kondraciuk Andrzej Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Juvenia Białystok
Kondraciuk Team
17 Kondraciuk Piotr Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Kondraciuk Team
Kyokushin Team Wasilków
18 Kurza Zuzanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
19 Sochoń Nadia Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
20 Kalinowska Wiktoria Sochonie 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
21 TOKARSKA JULIA Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) Kyokushin Team Wasilków opłacono BM
Maratonka Grajewo
22 PONIATOWSKI MAREK Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
23 Poniatowski Adam Bełda 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Maratonka Grajewo opłacono BM
Mróweczki Team
24 Pasieka Kornelia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Mróweczki Team opłacono BM
PS 77
25 Maksimuk Kamil Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) PS 77 opłacono BM
Przedszkole Supraśl
26 Babinska Reaney HELENA Suprasl 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Przedszkole Supraśl opłacono BM
Pędziwiatr Białystok
27 Skowera Krzysztof Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) Pędziwiatr Białystok
Skarpetki
28 Pończocha Franciszek Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) Skarpetki opłacono BM
29 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) Skarpetki opłacono BM
_BRAK NAZWY_
30 Maksimuk Bartosz Białystok 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
31 Pasieka Mateusz Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
32 Gromadzka Rozalia Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016)
33 Reaney Joseph Suprasl 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
34 Kijas Martyna Wasilków 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
35 Kijas Karolina Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
36 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
37 GołębiowskI Ryszard Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
38 Fiedorowicz Hanna Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
39 Fiedorowicz Maria Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
40 Chim Julia Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013)
41 Chim Bianka Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
42 Moskowiak Michalina Wasilkow 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
43 Ignatowicz Wictoria Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
44 Ignatowicz Urszula Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
45 Sokólska Aleksandra Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
46 Marcińczyk Paweł Białystok 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
47 Marcinczyk Agnieszka Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
48 Dzwonkowski Norbert Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
49 Żukowski Iwo Ciasne 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM
50 Kuprianowicz Piotr Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
51 Bobik Emilia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
52 Orłowska Natalia Białystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
53 GĘSIEWSKA CELINA WASILKÓW 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) opłacono BM
54 Maksimczuk Marta Białystok 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
55 Pąk Artur Sebastian Wasilków 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
56 Pąk Szymon Patryk Wasilków 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) opłacono BM
57 Zawadzka-Pąk Urszula Wasilków 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) opłacono BM
58 Samocik Anna Bialystok 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) opłacono BM
59 Burzyński Adam Studzianki 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) opłacono BM


Wyświetleń: 1466

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ