Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BBT | |||||||||
1 | Iwanow Aleksander | Biaĺystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | BBT | |||||
2 | Iwanowa Alena | Bialystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | BBT | |||||
Brak | |||||||||
3 | Januszko Julia | Warszawa | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM | ||||
4 | Ciuchta Oliwia | Wasilków | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Brak | opłacono BM | ||||
5 | Ciuchta Sebastian | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Brak | opłacono BM | ||||
6 | Bazarewski Jakub | Białystok | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Brak | opłacono BM | ||||
7 | Bazarewska Natalia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM | ||||
8 | Bazarewski Maciej | Białystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Brak | opłacono BM | ||||
9 | Dzwonkowska Roksana | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Brak | opłacono BM | ||||
10 | Zając Nataniel | Wasilków | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM | ||||
11 | Dakowicz Nadia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Brak | opłacono BM | ||||
Fasty | |||||||||
12 | Filipkowski Alan | Fasty | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Fasty | opłacono BM | ||||
13 | Filipkowska Julia | Fasty | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Fasty | opłacono BM | ||||
14 | Filipkowska Amelia | Fasty | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Fasty | opłacono BM | ||||
Junior Białystok | |||||||||
15 | Samocik Michał | Bialystok | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Junior Białystok | opłacono BM | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
16 | kondraciuk Andrzej | Białystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Juvenia Białystok | |||||
Kondraciuk Team | |||||||||
17 | Kondraciuk Piotr | Białystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Kondraciuk Team | |||||
Kyokushin Team Wasilków | |||||||||
18 | Kurza Zuzanna | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM | ||||
19 | Sochoń Nadia | Wasilków | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM | ||||
20 | Kalinowska Wiktoria | Sochonie | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM | ||||
21 | TOKARSKA JULIA | Wasilków | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | Kyokushin Team Wasilków | opłacono BM | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
22 | PONIATOWSKI MAREK | Bełda | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Maratonka Grajewo | opłacono BM | ||||
23 | Poniatowski Adam | Bełda | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Maratonka Grajewo | opłacono BM | ||||
Mróweczki Team | |||||||||
24 | Pasieka Kornelia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Mróweczki Team | opłacono BM | ||||
PS 77 | |||||||||
25 | Maksimuk Kamil | Białystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | PS 77 | opłacono BM | ||||
Przedszkole Supraśl | |||||||||
26 | Babinska Reaney HELENA | Suprasl | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Przedszkole Supraśl | opłacono BM | ||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
27 | Skowera Krzysztof | Białystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | Pędziwiatr Białystok | |||||
Skarpetki | |||||||||
28 | Pończocha Franciszek | Białystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | Skarpetki | opłacono BM | ||||
29 | Pończocha Piotr | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | Skarpetki | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
30 | Maksimuk Bartosz | Białystok | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |||||
31 | Pasieka Mateusz | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |||||
32 | Gromadzka Rozalia | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | ||||||
33 | Reaney Joseph | Suprasl | 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) | opłacono BM | |||||
34 | Kijas Martyna | Wasilków | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |||||
35 | Kijas Karolina | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
36 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) | opłacono BM | |||||
37 | GołębiowskI Ryszard | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
38 | Fiedorowicz Hanna | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | ||||||
39 | Fiedorowicz Maria | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | ||||||
40 | Chim Julia | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | ||||||
41 | Chim Bianka | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
42 | Moskowiak Michalina | Wasilkow | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
43 | Ignatowicz Wictoria | Wasilków | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |||||
44 | Ignatowicz Urszula | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
45 | Sokólska Aleksandra | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
46 | Marcińczyk Paweł | Białystok | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |||||
47 | Marcinczyk Agnieszka | Białystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
48 | Dzwonkowski Norbert | Wasilków | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |||||
49 | Żukowski Iwo | Ciasne | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM | |||||
50 | Kuprianowicz Piotr | Białystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
51 | Bobik Emilia | Białystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
52 | Orłowska Natalia | Białystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
53 | GĘSIEWSKA CELINA | WASILKÓW | 3,5 km - Nordic Walking (16 lat+) | opłacono BM | |||||
54 | Maksimczuk Marta | Białystok | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | opłacono BM | |||||
55 | Pąk Artur Sebastian | Wasilków | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
56 | Pąk Szymon Patryk | Wasilków | 800 m - Bieg Młodzika (roczniki: 2012, 2011, 2010, 2009) | opłacono BM | |||||
57 | Zawadzka-Pąk Urszula | Wasilków | 6,5 km - Bieg Główny (16 lat+) | opłacono BM | |||||
58 | Samocik Anna | Bialystok | 400 m - Bieg Malucha (roczniki: 2015, 2014, 2013) | opłacono BM | |||||
59 | Burzyński Adam | Studzianki | 100 m - Bieg Krasnoludków (roczniki: 2018, 2017, 2016) | opłacono BM |
Wyświetleń: 6021