Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miara Marcelina Maldanin Mini
2 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
3 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
4 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
5 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
6 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
7 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
8 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
9 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
10 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża
11 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
12 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
13 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
14 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
15 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
16 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
17 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
18 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
19 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
20 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża
21 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
22 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
23 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
24 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
25 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
26 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
27 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
28 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
29 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
30 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
31 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
32 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
33 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
34 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
35 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
36 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
37 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
38 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
39 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
40 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
41 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
42 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża
43 Dziedzik Patrycja Białystok Open
44 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
45 Borawski Oleg Łomża Orlik
46 Borawska Dominika Łomża Młodzik
47 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
48 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
49 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
50 Wrona Alicja Łomża Orlik
51 Wrona Julia Łomża Młodzik
52 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
53 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
54 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
55 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
56 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
57 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
58 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
59 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
60 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
61 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
62 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
63 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
64 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
65 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
66 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
67 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
68 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
69 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
70 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
71 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
72 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
73 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
74 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
75 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
76 Święcki Piotr Łomża Open
77 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
78 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
79 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
80 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
81 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
82 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
83 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
84 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
85 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
86 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
87 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
88 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
89 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
90 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku


Wyświetleń: 1048

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ