Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
2 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
3 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
4 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
5 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
6 Dziedzik Patrycja Białystok Open
7 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
8 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
9 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
10 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
11 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
12 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
13 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
14 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
15 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
16 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
17 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
18 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
19 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
20 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
21 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
22 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
23 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
24 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
25 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
26 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
27 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
28 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
29 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku
30 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
31 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
32 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
33 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
34 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
35 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
36 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
37 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
38 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
39 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
40 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
41 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
42 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
43 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża
44 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
45 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
46 Wrona Julia Łomża Młodzik
47 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
48 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
49 Wrona Alicja Łomża Orlik
50 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
51 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
52 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
53 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
54 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
55 Święcki Piotr Łomża Open
56 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
57 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
58 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
59 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
60 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
61 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
62 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
63 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
64 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
65 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
66 Borawska Dominika Łomża Młodzik
67 Borawski Oleg Łomża Orlik
68 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża
69 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
70 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
71 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
72 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
73 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
74 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
75 Miara Marcelina Maldanin Mini
76 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
77 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
78 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
79 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
80 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
81 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
82 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
83 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
84 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
85 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
86 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
87 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
88 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
89 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
90 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża


Wyświetleń: 1271

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ