Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża
2 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
3 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
4 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
5 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
6 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
7 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
8 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
9 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
10 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
11 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
12 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
13 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
14 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
15 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
16 Miara Marcelina Maldanin Mini
17 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
18 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
19 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
20 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża
21 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
22 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
23 Wrona Julia Łomża Młodzik
24 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
25 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
26 Wrona Alicja Łomża Orlik
27 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
28 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
29 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
30 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
31 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
32 Święcki Piotr Łomża Open
33 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
34 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
35 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
36 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
37 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
38 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
39 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
40 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
41 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
42 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
43 Borawska Dominika Łomża Młodzik
44 Borawski Oleg Łomża Orlik
45 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża
46 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
47 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
48 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
49 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
50 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
51 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
52 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
53 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
54 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
55 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku
56 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
57 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
58 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
59 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
60 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
61 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
62 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
63 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
64 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
65 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
66 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
67 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
68 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
69 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
70 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
71 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
72 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
73 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
74 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
75 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
76 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
77 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
78 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
79 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
80 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
81 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
82 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
83 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
84 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
85 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
86 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
87 Dziedzik Patrycja Białystok Open
88 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
89 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
90 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana


Wyświetleń: 1754

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ